Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Krása
  3. Ochrana pred slnkom

Ochrana pred slnkom

(149 produktov)
  • Opaľovacie krémy a emulzie
  • Odporúčané
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • Rohto Skin Aqua Tone Up UV Essence Happiness Aura SPF50+ PA++++ - 80 g Rohto Skin Aqua Tone Up UV Essence Happiness Aura SPF50+ PA++++ - 80 g
    Vypredané

    Rohto

    Rohto Skin Aqua Tone Up UV Essence Happiness Aura SPF50+ PA++++ - 80 g

    No reviews
    Bežná cena €17.99
    Jednotková cena€22.49 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion  SPF40/PA++ Shade 29N Natural Beige - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion  SPF40/PA++ Shade 24W Soft Beige - 18 g

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Shade 29N, Natural Beige - 18 g

    No reviews
    Bežná cena €19.99
    Jednotková cena€111.06 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion SPF40/PA++ Shade 15C Fair Porcelain - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion SPF40/PA++ Shade 15C Fair Porcelain - 18 g
    Vypredané

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Shade 15C, Fair Porcelain - 18 g

    No reviews
    Bežná cena €20.19
    Jednotková cena€11.22 /10 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha All Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF50+/PA+++ - 70 ml Missha All Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF50+/PA+++ - 70 ml

    Missha

    Missha All Around Safe Block Soft Finish mlieko na opaľovanie SPF50+/PA+++ - 70 ml

    1 review
    Bežná cena €16.79
    Jednotková cena€23.99 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Isntree Onion Newpair Sunscreen SPF40 with Onion Extract - 50 ml Isntree Onion Newpair Sunscreen SPF40 with Onion Extract - 50 ml
    Vypredané

    Isntree

    Isntree Onion Newpair S UNS creme SPF40 s výťažkom z cibule - 50 ml

    No reviews
    Bežná cena €18.79
    Jednotková cena€37.58 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Arencia Cloud Sun Stick SPF50+ - 18 g Arencia Cloud Sun Stick SPF50+ - 18 g Arencia Cloud Sun Stick SPF50+ - 18 g

    Arencia

    Arencia Cloud Sun Stick SPF50+ - 18 g

    No reviews
    Bežná cena €23.99
    Jednotková cena€133.28 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • SCINIC Enjoy Super Active Airy Sun Stick SPF50+ PA++++ - 15 g SCINIC Enjoy Super Active Airy Sun Stick SPF50+ PA++++ - 15 g SCINIC Enjoy Super Active Airy Sun Stick SPF50+ PA++++ - 15 g
    16% zľava

    SCINIC

    SCINIC Enjoy Super Active Airy Sun Stick SPF50+ PA++++ - 15 g

    No reviews
    Predajná cena €9.79 Bežná cena €11.59
    Jednotková cena€65.27 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • TIAM B3 Niacinamide Niacin Sunscreen SPF50+ PA ++++ - 50 ml TIAM B3 Niacinamide Niacin Sunscreen SPF50+ PA ++++ - 50 ml TIAM B3 Niacinamide Niacin Sunscreen SPF50+ PA ++++ - 50 ml TIAM B3 Niacinamide Niacin Sunscreen SPF50+ PA ++++ - 50 ml

    TIA'M

    TIAM B3 Niacinamid Niacin S UNS creme SPF50+ PA ++++ - 50 ml

    No reviews
    Bežná cena €18.49
    Jednotková cena€36.98 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • HaruHaru Wonder Black Bamboo Sunscreen Stick SPF50+ with Bamboo Shoots - 20 g HaruHaru Wonder Black Bamboo Sunscreen Stick SPF50+ with Bamboo Shoots - 20 g HaruHaru Wonder Black Bamboo Sunscreen Stick SPF50+ with Bamboo Shoots - 20 g

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Bamboo S UNS creme Stick SPF50+ s bambusovými výhonkami - 20 g

    No reviews
    Bežná cena €16.39
    Jednotková cena€81.95 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Abib Airy Sunstick Sunscreen Stick SPF50+ - 23 g Abib Airy Sunstick Sunscreen Stick SPF50+ - 23 g Abib Airy Sunstick Sunscreen Stick SPF50+ - 23 g
    Vypredané

    Abib

    Abib Airy S UNS tick S UNS creen Stick SPF50+ - 23 g

    No reviews
    Bežná cena €19.99
    Jednotková cena€86.91 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Tocobo Cica Calming Sun Serum SPF50+ PA++++ - 50 ml Tocobo Cica Calming Sun Serum SPF50+ PA++++ - 50 ml
    Vypredané

    Tocobo

    Tocobo Cica upokojujúce sérum na opaľovanie SPF50+ PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Bežná cena €13.99
    Jednotková cena€27.98 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • iUNIK Centella Calming Cream with SPF 50+ PA++++ - 60 ml iUNIK Centella Calming Cream with SPF 50+ PA++++ - 60 ml
    5% zľava

    iUNIK

    IUNIK Centella upokojujúci krém s SPF 50+ PA++++ - 60 ml

    No reviews
    Predajná cena €18.89 Bežná cena €19.89
    Jednotková cena€31.48 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • iUNIK Beta Glucan Moisturising Sunscreen SPF50+ - 60 ml
    15% zľava

    iUNIK

    IUNIK Beta Glucan Moisturising S UNS creen SPF50+ - 60 ml

    No reviews
    Predajná cena €20.79 Bežná cena €24.49
    Jednotková cena€34.65 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Rom&nd Nu Zero Cushion 02 Pure 21 - 15 g Rom&nd Nu Zero Cushion 02 Pure 21 - 15 g Rom&nd Nu Zero Cushion 02 Pure 21 - 15 g Rom&nd Nu Zero Cushion 02 Pure 21 - 15 g Rom&nd Nu Zero Cushion 02 Pure 21 - 15 g

    ROM&ND

    Rom&nd Nu Zero Cushion 02 Pure 21 - 15 g

    No reviews
    Bežná cena €15.99
    Jednotková cena€106.60 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Dr. Ceuracle 5α Control No-sebum Sun Lotion SPF50+ PA++++ - 50 ml Dr. Ceuracle 5α Control No-sebum Sun Lotion SPF50+ PA++++ - 50 ml Dr. Ceuracle 5α Control No-sebum Sun Lotion SPF50+ PA++++ - 50 ml
    15% zľava

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle 5α Control Bezoplachové mlieko na opaľovanie SPF50+ PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Predajná cena €22.77 Bežná cena €26.79
    Jednotková cena€455.40 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Kaine Green Fit Pro Sun SPF50 + - 55 ml Kaine Green Fit Pro Sun SPF50 + - 55 ml Kaine Green Fit Pro Sun SPF50 + - 55 ml Kaine Green Fit Pro Sun SPF50 + - 55 ml Kaine Green Fit Pro Sun SPF50 + - 55 ml Kaine Green Fit Pro Sun SPF50 + - 55 ml

    Kaine

    Kaine Green Fit Pro Sun SPF50+ - 55 ml

    No reviews
    Bežná cena €19.09
    Jednotková cena€34.71 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Purito Seoul Daily Soft Touch Sunscreen Stick SPF50+ PA++++ - 20 g Purito Seoul Daily Soft Touch Sunscreen Stick SPF50+ PA++++ - 20 g Purito Seoul Daily Soft Touch Sunscreen Stick SPF50+ PA++++ - 20 g

    Purito Seoul

    Purito Seoul Daily Soft Touch S UNS krémový tyčinka SPF50+ PA++++ – 20 g

    No reviews
    Bežná cena €16.59
    Jednotková cena€82.95 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Nine Less Essentials UV Shield Soothing Sun Cream SPF 50+ - 50 g Nine Less Essentials UV Shield Soothing Sun Cream SPF 50+ - 50 g Nine Less Essentials UV Shield Soothing Sun Cream SPF 50+ - 50 g
    25% zľava

    Nine Less

    Nine Less Essentials UV Shield upokojujúci opaľovací krém SPF 50+ – 50 g

    1 review
    Predajná cena €9.09 Bežná cena €12.19
    Jednotková cena€18.18 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Tocobo Cica Cooling Sun Stick SPF50+ - 18 g Tocobo Cica Cooling Sun Stick SPF50+ - 18 g Tocobo Cica Cooling Sun Stick SPF50+ - 18 g
    Vypredané

    Tocobo

    Tocobo Cica Cooling Sun Stick SPF50+ – 18 g

    No reviews
    Bežná cena €14.59
    Jednotková cena€81.06 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • B:Lab Matcha Airyfit Sun Stick SPF 50+ - 15 g B:Lab Matcha Airyfit Sun Stick SPF 50+ - 15 g B:Lab Matcha Airyfit Sun Stick SPF 50+ - 15 g
    15% zľava

    B_Lab

    B:Lab Matcha Airyfit Sun Stick SPF 50+ – 15 g

    No reviews
    Predajná cena €12.69 Bežná cena €14.99
    Jednotková cena€84.60 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Medicube Zero Pore Moisture Sun Serum SPF50+ - 50 ml Medicube Zero Pore Moisture Sun Serum SPF50+ - 50 ml Medicube Zero Pore Moisture Sun Serum SPF50+ - 50 ml Medicube Zero Pore Moisture Sun Serum SPF50+ - 50 ml

    Medicube

    Medicube Zero Pore Moisture Sun Serum SPF50+ - 50 ml

    No reviews
    Bežná cena €16.89
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Medicube PDRN Pink Tone Up Sun Cream SPF50+ - 50 ml Medicube PDRN Pink Tone Up Sun Cream SPF50+ - 50 ml Medicube PDRN Pink Tone Up Sun Cream SPF50+ - 50 ml
    Vypredané

    Medicube

    Medicube PDRN Pink Tone Up Sun Cream SPF50+ - 50 ml

    No reviews
    Bežná cena €19.99
    Jednotková cena€39.98 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Beauty of Joseon Sun Protection Duo – Relief Sun + Matte Sun Stick Beauty of Joseon Sun Protection Duo – Relief Sun + Matte Sun Stick Beauty of Joseon Sun Protection Duo – Relief Sun + Matte Sun Stick Beauty of Joseon Sun Protection Duo – Relief Sun + Matte Sun Stick
    Vypredané
    11% zľava

    Beauty of Joseon

    Beauty of Joseon Sun Protection Duo – Relief Sun + Matte Sun Stick

    15 reviews
    Predajná cena €30.09 Bežná cena €33.69
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion Compact Foundation Shade 22N Shell Beige - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion Compact Foundation Shade 22N Shell Beige - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion Compact Foundation Shade 22N Shell Beige - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion Compact Foundation Shade 22N Shell Beige - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion Compact Foundation Shade 22N Shell Beige - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion Compact Foundation Shade 22N Shell Beige - 18 g

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Compact Foundation odtieň 22N, Shell Beige - 18 g

    No reviews
    Bežná cena €20.09
    Jednotková cena€111.61 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Predchádzajúce
  • Stránka 6 / 7
  • 1
  • …
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Ďalej

Účinná ochrana pred slnkom:

Ochrana pred slnkom presahuje nosenie čiapky alebo používanie dáždnika. Ide o to, aby ste si s dôverou užívali UNS hine a zároveň si chránili zdravie pokožky. Náš komplexný sprievodca skúma najlepšie spôsoby ochrany pokožky pred škodlivým UV žiarením, ktoré vám umožnia bezpečne si vychutnať teplé počasie.

S UNS creen a opaľovací krém: Zatiaľ čo letné dni nás pozývajú na slnko, je dôležité si uvedomiť, že dlhodobé vystavovanie sa slnečnému žiareniu zvyšuje riziko rakoviny kože a urýchľuje jej starnutie. S UNS creen a opaľovací krém poskytujú vynikajúcu ochranu v porovnaní so slnečnými okuliarmi alebo klobúkmi, účinne chránia pokožku pred škodlivým UV žiarením.

Dôležitosť ochrany pred slnkom

UV žiarenie je zodpovedné za rakovinu kože a štrukturálne poškodenie, vedúce k strate elasticity. Spáleniny od slnka jasne dokazujú túto škodlivosť. Kvalitné s UNS krémy s vysokým SPF poskytujú trvalú ochranu aj v extrémnych horúčavách, výrazne znižujú riziko spálenia a zároveň vám umožňujú užívať si aktivity v prírode.

Ochrana pred slnkom nebráni opaľovaniu

Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, používanie ochrany pred slnkom neznamená zostať bledý. Krémy UNS zabraňujú spáleniu, ale neobmedzujú váš opalovací potenciál. Chránia pred škodlivými účinkami a zároveň vám umožňujú dosiahnuť vytúžený letný lesk. Dostupné v tubách a sprejoch, s UNS creens s UV filtrami poskytujú účinnú ochranu na základe svojho zloženia.

Vodoodolná ochrana pred slnkom pri bazéne a na pláži

Pri plávaní alebo plážových aktivitách, vodoodolné s UNS creens poskytujú nepretržitú ochranu bez nutnosti častého opakovaného nanášania. Toto pohodlie vám umožňuje užívať si vodné aktivity pri zachovaní bezpečnosti pokožky. So správnou ochranou pred slnkom, sa môžete v lete opaľovať bez toho, aby ste riskovali zdravie svojej pokožky alebo urýchlili jej starnutie.

Preskúmajte našu ponuku výrobkov na ochranu pred slnkom a nájdite dokonalé riešenie pre svoje potreby. Pre starostlivosť po opaľovaní, si pozrite našu ponuku krémov a pleťových mliek po opaľovaní .

Výber správnej ochrany pred slnkom

Pri výbere ochrany pred slnkom, zvážte faktory, ako je typ vašej pokožky, plánované aktivity, a dĺžka pobytu na slnku. Hľadajte širokospektrálne UNS krémy, ktoré chránia pred UVA aj UVB žiarením. Pre citlivú pokožku sú výbornou voľbou, minerálne UNS creeny s obsahom oxidu zinočnatého alebo oxidu titaničitého. Pre optimálnu ochranu nezabudnite naniesť krém každé dve hodiny alebo po plávaní či nadmernom potení.

Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík