Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Dieťa
  3. Detská hygiena

Detská hygiena

(51 produktov)
  • Tehotenstvo a materstvo
  • Kŕmenie detí
  • Zdravie detí
  • Detská hygiena
  • Detská výživa
  • Cumlíky
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • vitamíny, minerály, probiotiká a starostlivosť o pleť na jeseň



    Pozrite si teraz
  • Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue
    Vypredané

    Simed

    Simed Sonická zubná kefka 360 pre deti v tvare U 2 v 1 - modrá

    2 reviews
    Bežná cena €19.69
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink

    Simed

    Simed Sonická zubná kefka 360 pre deti v tvare U 2 v 1 - ružová

    No reviews
    Bežná cena €19.19
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green
    Vypredané

    Simed

    Simed Sonická zubná kefka 360 pre deti v tvare U 2 v 1 - zelená

    2 reviews
    Bežná cena €19.09
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Rose of Bulgaria Kid's 2-in-1 Gel and Shampoo for Children - 200 ml Rose of Bulgaria Kid's 2-in-1 Gel and Shampoo for Children - 200 ml Rose of Bulgaria Kid's 2-in-1 Gel and Shampoo for Children - 200 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Detský gél a šampón 2 v 1 pre deti - 200 ml

    2 reviews
    Bežná cena €3.89
    Jednotková cena€1.95 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Johnson's Baby Powder - 400 g
    Vypredané

    Johnson & Johnson

    Johnson's Baby prášok – 400 g

    4 reviews
    Bežná cena €7.49
    Jednotková cena€18.73 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Cantu Kids Gentle Shampoo - 237 ml
    Vypredané

    Cantu

    Šampón Cantu Kids Gentle Shampoo - 237 ml

    No reviews
    Bežná cena €6.39
    Jednotková cena€26.96 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Simed Cotton Training Panties - Frog

    Simed

    Simed Bavlnené tréningové nohavičky - Frog

    No reviews
    Bežná cena €4.29
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Simed Cotton Training Panties - Doggie
    Vypredané

    Simed

    Simed Bavlnené tréningové nohavičky - psík

    No reviews
    Bežná cena €4.19
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Cantu Kids Moisturising Hair Conditioner for Children - 237 ml

    Cantu

    Cantu Kids Hydratačný kondicionér na vlasy pre deti - 237 ml

    No reviews
    Bežná cena €6.59
    Jednotková cena€27.81 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Simed Cotton Training Panties - Fox

    Simed

    Simed Bavlnené tréningové nohavičky - Fox

    No reviews
    Bežná cena €4.49
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Simed Silicone Tip/Head for Sonic Toothbrush 360 ES3 - 1 Piece

    Simed

    Simed Silikónová špička/hlava pre sonickú zubnú kefku 360 ES3 - 1 kus

    No reviews
    Bežná cena €5.89
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Pierpaoli Bioconte Baby Face, Hand, and Intimate Hygiene Wash for Children - 300 ml
    Vypredané

    Pierpaoli

    Pierpaoli Bioconte Baby Face, Hand, a Intimate Hygiene Wash pre deti – 300 ml

    No reviews
    Bežná cena €4.79
    Jednotková cena€15.97 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Pierpaoli Bioconte Bathing Lotion for Babies and Children 2in1 - 500 ml

    Pierpaoli

    Pierpaoli Bioconte mlieko na kúpanie pre dojčatá a deti 2v1 - 500 ml

    No reviews
    Bežná cena €6.79
    Jednotková cena€13.58 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Urtekram Gentle Baby Shampoo with Calendula - 250 ml Urtekram Gentle Baby Shampoo with Calendula - 250 ml Urtekram Gentle Baby Shampoo with Calendula - 250 ml

    Urtekram

    Urtekram Jemný detský šampón s nechtíkom lekárskym - 250 ml

    No reviews
    Bežná cena €9.49
    Jednotková cena€37.96 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Baby Care Set, Blue Philips Avent Baby Care Set, Blue Philips Avent Baby Care Set, Blue
    Vypredané

    Philips

    Philips Avent Súprava na starostlivosť o dieťa, Modrá

    No reviews
    Bežná cena €21.49
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Simed Standard Tip/Head for Sonic Toothbrush 360 ES3 - 1 Piece Simed Standard Tip/Head for Sonic Toothbrush 360 ES3 - 1 Piece
    Vypredané

    Simed

    Simed Štandardná špička/hlava pre sonickú zubnú kefku 360 ES3 - 1 kus

    No reviews
    Bežná cena €2.49
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Simed Cloth Nappy Cover - Street

    Simed

    Simed Obal na látkovú plienku - Street

    No reviews
    Bežná cena €5.69
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Simed Cloth Nappy Cover - Africa

    Simed

    Simed Obal na látkovú plienku - Afrika

    1 review
    Bežná cena €6.29
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Simed Cloth Nappy Cover - Green

    Simed

    Simed Obal na látkovú plienku - zelený

    No reviews
    Bežná cena €5.49
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Simed Cloth Nappy Cover - Red

    Simed

    Simed Obal na látkovú plienku - červený

    No reviews
    Bežná cena €4.99
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Pierpaoli Ekos Baby Bath Lotion for Babies and Children, No Tears - 400 ml Pierpaoli Ekos Baby Bath Lotion for Babies and Children, No Tears - 400 ml Pierpaoli Ekos Baby Bath Lotion for Babies and Children, No Tears - 400 ml
    Vypredané

    Pierpaoli

    Pierpaoli Ekos Detské mlieko do kúpeľa pre bábätká a deti, No Tears - 400 ml

    No reviews
    Bežná cena €6.89
    Jednotková cena€17.23 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Simed Nappy Liner 14 x 33 cm 3 Layer Microfibre - 1 piece

    Simed

    Simed Vložka do plienky 14 x 33 cm z 3 vrstiev mikrovlákna - 1 kus

    No reviews
    Bežná cena €2.29
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Zuzii Bamboo Toothbrush for Children, Soft Bristles, Brown Zuzii Bamboo Toothbrush for Children, Soft Bristles, Brown

    Zuzii

    Detská bambusová zubná kefka Zuzii, Mäkké štetiny, Hnedá

    No reviews
    Bežná cena €2.49
    Jednotková cena€2.49 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Predchádzajúce
  • Stránka 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ďalej

Hygiena detí: V Medpaku, veríme, že detské hygienické výrobky by mali byť rovnako čisté a jemné ako deti, o ktoré sa starajú. Vďaka 10-ročným skúsenostiam s výberom prvotriednych výrobkov pre zdravie a krásu, ponúkame komplexný sortiment detských hygienických potrieb, ktoré spájajú účinnosť s prírodnými, zloženiami šetrnými k pokožke. Každý výrobok v našej kolekcii je starostlivo vybraný tak, aby rešpektoval jemnú pokožku vášho dieťaťa a zároveň podporoval udržateľnosť životného prostredia.

Kúpacie potreby na jemné čistenie

Čas kúpania by mal byť pre vaše dieťa upokojujúcim, ošetrujúcim zážitkom. Naša kolekcia na kúpanie obsahuje jemné čistiace prostriedky, šampóny, a prísady do kúpeľa špeciálne vyvinuté pre detskú pokožku. Tieto výrobky udržiavajú prirodzenú rovnováhu vlhkosti a ochrannú bariéru jemnej pokožky vášho dieťaťa, pomocou zložiek na rastlinnej báze, ktoré účinne čistia bez toho, aby odstraňovali esenciálne oleje. Od novorodencov s citlivou pokožkou až po aktívne batoľatá, Naše výrobky na kúpanie robia z každodenného čistenia jemný, príjemný rituál.

Ochranné krémy a starostlivosť o pokožku

Detská pokožka si vyžaduje špeciálnu ochranu pred vplyvmi prostredia a podráždením. Naše detské krémy a výrobky na starostlivosť o pokožku obsahujú vyživujúce, prírodné zložky, ktoré vytvárajú ochrannú bariéru a zároveň umožňujú pokožke dýchať. Tieto prípravky neobsahujú drsné chemické látky, umelé vône, a potenciálne dráždivé látky, a namiesto toho sa zameriavajú na upokojujúce rastlinné výťažky, prírodné oleje, a jemné hydratačné látky, ktoré udržiavajú pokožku vášho dieťatka zdravú a v pohodlí počas všetkých vývojových štádií.

Riešenia pre plienky:

Moderní rodičia si uvedomujú, že výber plienok ovplyvňuje pohodlie ich dieťaťa aj životné prostredie. Naša kolekcia zahŕňa ekologické plienky, plienky na kúpanie, a tréningové nohavičky navrhnuté s ohľadom na obe tieto otázky. Na rozdiel od bežných možností, naše biologicky odbúrateľné plienky používajú prírodné, udržateľné materiály, ktoré umožňujú pokožke dýchať a zároveň poskytujú vynikajúcu absorpciu a ochranu pred únikom. Tieto výrobky sa rozkladajú podstatne rýchlejšie ako tradičné plienky, čím sa znižuje vplyv na životné prostredie bez toho, aby sa znížil ich výkon.

Detské obrúsky na šetrné čistenie

Naše detské obrúsky vynikajú čistým, minimálnym zložením. Primárne obsahujú filtrovanú vodu a jemné rastlinné výťažky so zvlhčujúcimi vlastnosťami, Tieto obrúsky účinne čistia a zároveň udržiavajú hydratáciu pokožky. Neobsahujú drsné čistiace prostriedky, vysušujúce alkoholy, a umelé vône, a sú vhodné nielen na výmenu plienok, ale aj na jemné čistenie rúk a tváre počas celého dňa, čím sa minimalizuje riziko podráždenia alebo alergických reakcií.

Starostlivosť o ústnu dutinu navrhnutá pre rastúci úsmev

Vytváranie správnych návykov ústnej hygieny sa začína už v ranom veku. Naše detské zubné kefky sú navrhnuté s ohľadom na vyvíjajúce sa ústa, a majú veľkosti primerané veku, mäkké štetiny, a ergonomické rukoväte, vďaka ktorým je čistenie zubov jednoduché a účinné. V spojení s jemnými, zubnými pastami vhodnými pre deti, tieto nástroje pomáhajú zaviesť pozitívne návyky v starostlivosti o zuby a zároveň chránia jemné ďasná a vznikajúce zuby počas týchto kľúčových rokov vývoja.

Prírodná výhoda v detskej hygiene

Výhody prírodných, ekologických hygienických výrobkov presahujú bezprostredný komfort pokožky. Tým, že sa vyhnete potenciálne škodlivým chemikáliám, ktoré sa nachádzajú v bežných výrobkoch, podporíte dlhodobé zdravie svojho dieťaťa a zároveň prispejete k udržateľnosti životného prostredia. Prírodné zložky pracujú v harmónii s pokožkou vášho dieťaťa, znižujú riziko podráždenia a alergických reakcií a zároveň poskytujú účinné čistenie a ochranu.

Kompletné riešenia starostlivosti o deti

Pre komplexný prístup k pohode vášho dieťaťa, preskúmajte naše doplnkové kolekcie. Naša kolekcia Zdravie detí ponúka prírodné doplnky a prostriedky na podporu vnútorného zdravia, zatiaľ čo kolekcia Kŕmenie dojčiat a malých detí poskytuje všetko potrebné pre zdravú výživu. Pre upokojujúce pohodlie, náš výber cumlíkov a hryzadiel ponúka bezpečné, možnosti vhodné z hľadiska vývoja.

Záväzok spoločnosti Medpak ku kvalite

Každý detský hygienický výrobok v našej kolekcii prechádza starostlivým hodnotením predtým, ako si získa miesto v našom katalógu. Spolupracujeme s výrobcami, ktorí zdieľajú náš záväzok kvality, udržateľnosti, a šetrného zloženia. Tento prísny výberový proces zaručuje, že keď si pre hygienické potreby svojho dieťaťa vyberiete Medpak, získate výrobky, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy bezpečnosti, účinnosti, a environmentálnej zodpovednosti.

Vyberte si Medpak pre detské hygienické výrobky, ktoré ošetrujú jemnú pokožku prírodnými zložkami a zároveň podporujú udržateľné postupy. S naším starostlivo vybraným sortimentom potrieb na kúpanie, starostlivosti o pokožku, riešení na plienky, a výrobkov na starostlivosť o ústnu dutinu, môžete zaviesť zdravé hygienické postupy, ktoré chránia vaše dieťa Toda y a zároveň zachovávajú životné prostredie pre jeho zajtrajšok.

Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík