Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Vitamíny a doplnky stravy
  3. Draslík
  4. Draslík

Draslík

(41 produktov)
  • Chróm
  • Vápnik
  • Jód
  • Železo
  • Horčík
  • Draslík
  • Selén
  • Kremík
  • Zinok
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • vitamíny, minerály, probiotiká a starostlivosť o pleť na jeseň



    Pozrite si teraz
  • Formeds Bicaps Potassium - 60 Capsules

    Formeds

    Formeds Bicaps Potassium - 60 kapsúl

    9 reviews
    Bežná cena €9.29
    Jednotková cena€0.15 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Vitaler's ZMB Mg + Zn + B6 - 120 Capsules Vitaler's ZMB Mg + Zn + B6 - 120 Capsules Vitaler's ZMB Mg + Zn + B6 - 120 Capsules Vitaler's ZMB Mg + Zn + B6 - 120 Capsules
    Vypredané

    Vitaler's

    Vitaler's ZMB Mg + Zn + B6 – 120 kapsúl

    6 reviews
    Bežná cena €8.69
    Jednotková cena€0.07 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Aliness Potassium Citrate 300 mg - 100 Tablets Aliness Potassium Citrate 300 mg - 100 Tablets Aliness Potassium Citrate 300 mg - 100 Tablets

    Aliness

    Aliness Citrát draselný 300 mg - 100 tabliet

    4 reviews
    Bežná cena €7.29
    Jednotková cena€0.07 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • MyVita Potassium (Potassium Citrate) - 500 g
    Vypredané

    MyVita

    MyVita Citrát draselný (Citrát draselný) - 500 g

    2 reviews
    Bežná cena €12.79
    Jednotková cena€25.58 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Swanson Potassium Citrate 99 mg - 120 Capsules Swanson Potassium Citrate 99 mg - 120 Capsules Swanson Potassium Citrate 99 mg - 120 Capsules Swanson Potassium Citrate 99 mg - 120 Capsules

    Swanson

    Swanson Citrát draselný 99 mg - 120 kapsúl

    5 reviews
    Bežná cena €7.59
    Jednotková cena€0.06 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • ALG Pharma Asparaginian - 60 Tablets

    ALG Pharma

    ALG Pharma Asparaginian - 60 tabliet

    6 reviews
    Bežná cena €2.09
    Jednotková cena€0.03 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Vitaler's Potassium Citrate 380 mg - 120 Capsules Vitaler's Potassium Citrate 380 mg - 120 Capsules Vitaler's Potassium Citrate 380 mg - 120 Capsules Vitaler's Potassium Citrate 380 mg - 120 Capsules Vitaler's Potassium Citrate 380 mg - 120 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Citrát draselný 380 mg - 120 kapsúl

    4 reviews
    Bežná cena €9.39
    Jednotková cena€0.08 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Vitaler's Magnesium 100 mg + Potassium 150 mg + Vitamin B6 10 mg - 120 Capsules Vitaler's Magnesium 100 mg + Potassium 150 mg + Vitamin B6 10 mg - 120 Capsules Vitaler's Magnesium 100 mg + Potassium 150 mg + Vitamin B6 10 mg - 120 Capsules Vitaler's Magnesium 100 mg + Potassium 150 mg + Vitamin B6 10 mg - 120 Capsules
    Vypredané
    19% zľava

    Vitaler's

    Vitaler's Horčík 100 mg + draslík 150 mg + vitamín B6 10 mg - 120 kapsúl

    2 reviews
    Predajná cena €9.95 Bežná cena €12.29
    Jednotková cena€0.08 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Ostrovit Potassium Citrate, Lemon-Lime - 200 g Ostrovit Potassium Citrate, Lemon-Lime - 200 g Ostrovit Potassium Citrate, Lemon-Lime - 200 g
    10% zľava

    Ostrovit

    Ostrovit Citrát draselný, Citrón-lípa - 200 g

    3 reviews
    Predajná cena €6.56 Bežná cena €7.29
    Jednotková cena€3.28 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Progress Labs Magnesium + Potassium + Vitamin B6 - 120 Capsules
    Vypredané

    Progress Labs

    Progress Labs Horčík + draslík + vitamín B6 - 120 kapsúl

    5 reviews
    Bežná cena €8.69
    Jednotková cena€0.07 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Vitaler's Potassium Citrate 380 mg - 60 Capsules Vitaler's Potassium Citrate 380 mg - 60 Capsules Vitaler's Potassium Citrate 380 mg - 60 Capsules Vitaler's Potassium Citrate 380 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Citrát draselný 380 mg - 60 kapsúl

    4 reviews
    Bežná cena €5.49
    Jednotková cena€0.09 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Now Foods Potassium Citrate 99 mg - 180 Veg Capsules Now Foods Potassium Citrate 99 mg - 180 Veg Capsules Now Foods Potassium Citrate 99 mg - 180 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Citrát draselný 99 mg - 180 veg. kapsúl

    2 reviews
    Bežná cena €12.29
    Jednotková cena€0.07 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Medverita Potassium 300 mg - 120 Capsules Medverita Potassium 300 mg - 120 Capsules Medverita Potassium 300 mg - 120 Capsules
    Vypredané

    Medverita

    Medverita Draslík 300 mg - 120 kapsúl

    3 reviews
    Bežná cena €5.79
    Jednotková cena€0.05 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Biowen Potassium Forte, Potassium Citrate 1100 mg - 100 Capsules Biowen Potassium Forte, Potassium Citrate 1100 mg - 100 Capsules

    Biowen

    Biowen Potassium Forte, Citrát draselný 1100 mg - 100 kapsúl

    3 reviews
    Bežná cena €11.19
    Jednotková cena€0.11 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Biowen Magnesium with Potassium - 100 Capsules Biowen Magnesium with Potassium - 100 Capsules

    Biowen

    Biowen Magnézium s draslíkom – 100 kapsúl

    No reviews
    Bežná cena €18.09
    Jednotková cena€0.18 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Protego Electrolytes + Probiotics - 20 Effervescent Tablets

    Salvum

    Protego Elektrolyty + probiotiká - 20 šumivých tabliet

    1 review
    Bežná cena €4.69
    Jednotková cena€0.23 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Activlab Pharma Potassium SR 320 mg - 100 Capsules Activlab Pharma Potassium SR 320 mg - 100 Capsules

    Activlab

    Activlab Pharma Draslík SR 320 mg - 100 kapsúl

    2 reviews
    Bežná cena €5.69
    Jednotková cena€0.06 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Trace Minerals Research 40,000 Volts Electrolyte Concentrate - 237 ml

    Trace Minerals Research

    Trace Minerals Research 40,000 Voltov Koncentrát elektrolytu - 237 ml

    1 review
    Bežná cena €24.89
    Jednotková cena€105.02 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Now Foods Potassium Citrate Powder - 340 g Now Foods Potassium Citrate Powder - 340 g Now Foods Potassium Citrate Powder - 340 g

    Now Foods

    Now Foods Citrát draselný v prášku - 340 g

    2 reviews
    Bežná cena €16.49
    Jednotková cena€48.50 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Protego Shrinkage - 60 tablets
    Vypredané

    Salvum

    Protego Zmršťovanie - 60 tabliet

    1 review
    Bežná cena €3.09
    Jednotková cena€0.05 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Swanson Mineral Citrate Complex - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson Komplex minerálnych citrátov - 60 kapsúl

    No reviews
    Bežná cena €5.69
    Jednotková cena€0.09 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Progress Labs Potassium Citrate 350 mg - 120 Capsules Progress Labs Potassium Citrate 350 mg - 120 Capsules

    Progress Labs

    Progress Labs Citrát draselný 350 mg - 120 kapsúl

    1 review
    Bežná cena €8.59
    Jednotková cena€0.07 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Vitaler's Magnesium 100 mg + Potassium 150 mg + Vitamin B6 6 mg - 120 Capsules Vitaler's Magnesium 100 mg + Potassium 150 mg + Vitamin B6 6 mg - 120 Capsules Vitaler's Magnesium 100 mg + Potassium 150 mg + Vitamin B6 6 mg - 120 Capsules Vitaler's Magnesium 100 mg + Potassium 150 mg + Vitamin B6 6 mg - 120 Capsules
    Vypredané

    Vitaler's

    Vitaler's Horčík 100 mg + draslík 150 mg + B6 6 mg – 120 kapsúl

    No reviews
    Bežná cena €12.29
    Jednotková cena€0.10 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Predchádzajúce
  • Stránka 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Ďalej

Draslík:

Draslík je kľúčový minerál, ktorý je nevyhnutný pre optimálne fungovanie všetkých biologických jednotiek v ľudskom tele. Jeho hlavnou úlohou je udržiavať stabilnú rovnováhu elektrolytov a regulovať rovnováhu kyslých a zásaditých látok. Tento minerál významne ovplyvňuje rôzne fyziologické systémy a orgány. Nedostatok aj nadbytok draslíka však môže viesť k nepriaznivým zdravotným následkom, preto je pre celkové zdravie nevyhnutné udržiavať jeho primeranú hladinu.

Pochopenie úlohy draslíka v organizme

Draslík je stopový minerál, ktorý sa nachádza prevažne v bunkách, a tvorí až 98% celkovej prítomnosti tohto minerálu v tele. Jeho distribúcia je predovšetkým vo svaloch, a zvyšných 20% je rozptýlených v červených krvinkách, kostiach, a pečeni. Ako elektrolyt, vykazuje draslík vysokú reaktivitu, keď v kombinácii s vodou, vytvára kladne nabité ióny, ktoré vedú impulzy v celom tele. Táto vlastnosť je kľúčová pre mnohé základné fyziologické procesy.

Medzi kľúčové funkcie draslíka patria:

  • Regulácia hladiny vody v bunkách
  • Vyrovnávanie pôsobenia sodíka mimo buniek
  • Udržiavanie rovnováhy tekutín pre celkové zdravie

Mnohostranné účinky draslíka na telesné funkcie

Vplyv draslíka sa rozširuje na rôzne aspekty ľudskej fyziológie. Odborníci zdôrazňujú jeho význam pri:

  • Podpora akčných potenciálov v nervovom a svalovom tkanive
  • Regulácia vylučovania a kontroly hormónov
  • Udržiavanie rovnováhy pH
  • Kontrola systémového krvného tlaku
  • Podpora cievneho tonusu
  • Regulácia metabolizmu glukózy a inzulínu
  • Kontrola motility tráviaceho traktu

Výskum ukázal, že zvýšenie denného príjmu draslíka je spojené s nižším rizikom mozgovej mŕtvice a môže pomôcť predchádzať obličkové kamene. Strava bohatá na draslík je obzvlášť prospešná pre starších ľudí, pomáha udržiavať primeranú svalovú hmotu.

Zdroje draslíka v potrave

Zabezpečenie dostatočného príjmu draslíka prostredníctvom stravy je veľmi dôležité. Medzi bohaté zdroje draslíka patria:

  • Ovocie: pomaranče, grapefruity, banány, kiwi
  • Zelenina: zemiaky, špenát, petržlen, brokolica, uhorky, cuketa, mrkva
  • Ryby: tuniak, halibut, treska, pstruh
  • Orechy:
  • Mäso: vrátane hovädzieho a bravčového
  • Celozrnné výrobky

Je dôležité poznamenať, že najlepším zdrojom draslíka sú čerstvé produkty, pretože tepelná úprava môže spôsobiť straty až 60% pôvodného obsahu draslíka.

Udržiavanie primeranej hladiny draslíka

Odborníci zdôrazňujú, že udržiavanie správnej hladiny draslíka je kľúčové pre homeostázu organizmu. Nedostatok aj nadbytok môžu spôsobiť nepriaznivé účinky, potenciálne vyžadujúce lekársky zásah. Pochopenie príznakov a symptómov nerovnováhy je nevyhnutné na predchádzanie zdravotným rizikám.

Hyperkaliémia:

Hyperkaliémia vzniká, keď má telo nadmerné množstvo draslíka. Hoci je zriedkavá, môže postihnúť osoby so zlou funkciou obličiek alebo s ochoreniami močových a pohlavných ciest. Príznaky môžu zahŕňať abnormálnu činnosť srdca alebo nevoľnosť, ale u niektorých ľudí sa nemusia prejaviť žiadne viditeľné príznaky. Pri podozrení na hyperkaliémiu, je potrebné okamžité prerušenie užívania doplnkov draslíka a konzultácia s lekárom.

Hypokaliémia: Rozpoznanie nedostatku draslíka

Nedostatok draslíka, alebo hypokaliémia, sa zvyčajne vyskytuje vtedy, keď telo náhle stratí značné množstvo tohto minerálu. Medzi bežné príčiny patrí zvracanie, hnačka, alebo intenzívne fyzické cvičenie, ktoré vedie k výraznej strate vody. Zatiaľ čo mierna hypokaliémia môže vyvolať mierne príznaky, závažné prípady môžu viesť k vážnym zdravotným problémom.

Príznaky nedostatku draslíka môžu zahŕňať:

  • Svalová slabosť a/alebo kŕče
  • Dočasná črevná nepriechodnosť
  • Únava a apatia
  • Znížená reflexná reakcia

V závažných prípadoch sa, príznaky môžu stupňovať až do:

  • Problémy s dýchaním
  • Zmeny srdcového rytmu
  • Ochrnutie svalov

Záver: Udržiavanie správnej hladiny draslíka je kľúčové pre celkové zdravie a pohodu. Pochopením jeho úlohy v tele, a rozpoznaním bohatých zdrojov v strave, a uvedomením si príznakov nerovnováhy, môžete podniknúť aktívne kroky na zabezpečenie optimálnej hladiny draslíka. Pamätajte, hoci nedostatok draslíka môže byť život ohrozujúci, dá sa mu pomerne ľahko predchádzať vyváženou stravou a, v prípade potreby, vhodnými doplnkami stravy.

Ak máte obavy o svoju hladinu draslíka alebo zvažujete jeho doplnenie, poraďte sa so zdravotníckym pracovníkom, aby ste určili najlepší prístup pre vaše individuálne potreby. Preskúmajte našu ponuku vysokokvalitných doplnkov draslíka v Medpaku, ktoré podporia vaše celkové zdravie a pohodu.

Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík