Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Vitamíny a doplnky stravy
  3. Zdravotné témy
  4. Energia

Energia

(805 produktov)
  • Mozog a kognitívne funkcie
  • Kosti, kĺby a chrupavky
  • Srdce a cievy
  • Detoxikácia a očista
  • Tráviaci systém
  • Energia
  • Oči a zrak
  • Vlasy, pokožka a nechty
  • Imunitný systém
  • Obličky a močové cesty
  • Dýchací systém
  • Spánok
  • Chudnutie
  • Zdravie mužov
  • Zdravie žien
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • vitamíny, minerály, probiotiká a starostlivosť o pleť na jeseň



    Pozrite si teraz
  • Vitaler's Ashwagandha 9% 600 mg - 60 Capsules Vitaler's Ashwagandha 9% 600 mg - 60 Capsules Vitaler's Ashwagandha 9% 600 mg - 60 Capsules Vitaler's Ashwagandha 9% 600 mg - 60 Capsules Vitaler's Ashwagandha 9% 600 mg - 60 Capsules Vitaler's Ashwagandha 9% 600 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Ashwagandha 9% 600 mg - 60 kapsúl

    72 reviews
    Bežná cena €8.29
    Jednotková cena€0.14 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Swanson Full Spectrum Ashwagandha 450 mg - 100 Capsules Swanson Full Spectrum Ashwagandha 450 mg - 100 Capsules Swanson Full Spectrum Ashwagandha 450 mg - 100 Capsules Swanson Full Spectrum Ashwagandha 450 mg - 100 Capsules

    Swanson

    Swanson Full Spectrum Ashwagandha 450 mg - 100 kapsúl

    21 reviews
    Bežná cena €5.79
    Jednotková cena€0.06 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Aliness Vitamin B Complex B-50 Methyl plus TMG - 100 Veg Capsules Aliness Vitamin B Complex B-50 Methyl plus TMG - 100 Veg Capsules Aliness Vitamin B Complex B-50 Methyl plus TMG - 100 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness vitamín B komplex B-50 metyl plus TMG - 100 veg. kapsúl

    21 reviews
    Bežná cena €20.59
    Jednotková cena€0.21 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Swanson Cordyceps 600 mg - 120 Capsules Swanson Cordyceps 600 mg - 120 Capsules Swanson Cordyceps 600 mg - 120 Capsules Swanson Cordyceps 600 mg - 120 Capsules

    Swanson

    Swanson Cordyceps 600 mg - 120 kapsúl

    27 reviews
    Bežná cena €10.69
    Jednotková cena€0.09 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Aliness Vitamin C 1000 mg - 100 Veg Capsules Aliness Vitamin C 1000 mg - 100 Veg Capsules Aliness Vitamin C 1000 mg - 100 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness Vitamín C 1000 mg - 100 rastlinných kapsúl

    15 reviews
    Bežná cena €12.39
    Jednotková cena€0.12 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg - 500 g

    Vitaler's

    Vitaler's Športový mikronizovaný kreatín monohydrát 5000 mg - 500 g

    20 reviews
    Bežná cena €11.99
    Jednotková cena€23.98 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamín D3 4000 IU – 240 kapsúl

    11 reviews
    Bežná cena €8.19
    Jednotková cena€0.03 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitamín D3 4000 IU + K2, MCT, kvapky - 50 ml

    16 reviews
    Bežná cena €16.29
    Jednotková cena€32.58 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Formeds Bicaps B Complex - 120 Capsules

    Formeds

    Formeds Bicaps B Complex - 120 kapsúl

    8 reviews
    Bežná cena €23.69
    Jednotková cena€0.20 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Aliness L-Theanine 200 mg - 100 Veg Capsules Aliness L-Theanine 200 mg - 100 Veg Capsules Aliness L-Theanine 200 mg - 100 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness L-Theanine 200 mg - 100 rastlinných kapsúl

    4 reviews
    Bežná cena €11.09
    Jednotková cena€0.11 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Doctor's Best High Absorption Magnesium 100 mg - 240 Tablets

    Doctor's Best

    Doctor's Best Vysoko vstrebateľný horčík 100 mg - 240 tabliet

    18 reviews
    Bežná cena €30.69
    Jednotková cena€0.13 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Aliness Magnesium Citrate 100 mg with Potassium 150 mg, B6 (P-5-P) - 100 Veg Capsules Aliness Magnesium Citrate 100 mg with Potassium 150 mg, B6 (P-5-P) - 100 Veg Capsules Aliness Magnesium Citrate 100 mg with Potassium 150 mg, B6 (P-5-P) - 100 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness Citrát Horečnatý 100 mg s draslíkom 150 mg, B6 (P-5-P) - 100 rastlinných kapsúl

    7 reviews
    Bežná cena €12.69
    Jednotková cena€0.13 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Ostrovit Ashwagandha - 200 Tablets Ostrovit Ashwagandha - 200 Tablets Ostrovit Ashwagandha - 200 Tablets
    Vypredané
    10% zľava

    Ostrovit

    Ostrovit Ashwagandha - 200 tabliet

    12 reviews
    Predajná cena €6.92 Bežná cena €7.69
    Jednotková cena€0.03 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Swanson Full Spectrum Gotu Kola 435 mg - 60 Capsules Swanson Full Spectrum Gotu Kola 435 mg - 60 Capsules Swanson Full Spectrum Gotu Kola 435 mg - 60 Capsules Swanson Full Spectrum Gotu Kola 435 mg - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson Plné spektrum Gotu Kola 435 mg - 60 kapsúl

    9 reviews
    Bežná cena €4.79
    Jednotková cena€0.08 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Aliness Wild oregano oil STRONG 100% natural - 90 Capsules Aliness Wild oregano oil STRONG 100% natural - 90 Capsules Aliness Wild oregano oil STRONG 100% natural - 90 Capsules

    Aliness

    Aliness Olej z divého oregána STRONG 100 % prírodný – 90 kapsúl

    10 reviews
    Bežná cena €12.29
    Jednotková cena€0.14 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Swanson Full Spectrum Rhodiola Rosea Root 400 mg - 100 Capsules Swanson Full Spectrum Rhodiola Rosea Root 400 mg - 100 Capsules Swanson Full Spectrum Rhodiola Rosea Root 400 mg - 100 Capsules Swanson Full Spectrum Rhodiola Rosea Root 400 mg - 100 Capsules
    Vypredané

    Swanson

    Swanson Plné spektrum Rhodiola Rosea Root 400 mg - 100 kapsúl

    6 reviews
    Bežná cena €11.89
    Jednotková cena€0.12 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Swanson Ultimate Ashwagandha KSM-66 250 mg - 60 Veg Capsules Swanson Ultimate Ashwagandha KSM-66 250 mg - 60 Veg Capsules Swanson Ultimate Ashwagandha KSM-66 250 mg - 60 Veg Capsules Swanson Ultimate Ashwagandha KSM-66 250 mg - 60 Veg Capsules

    Swanson

    Swanson Ultimate Ashwagandha KSM-66 250 mg - 60 rastlinných kapsúl

    9 reviews
    Bežná cena €9.69
    Jednotková cena€0.16 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Ostrovit Taurine Powder - 300 g
    10% zľava

    Ostrovit

    Ostrovit Taurín v prášku - 300 g

    6 reviews
    Predajná cena €5.93 Bežná cena €6.59
    Jednotková cena€19.77 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamín D3 4000 IU – 120 kapsúl

    6 reviews
    Bežná cena €5.09
    Jednotková cena€0.04 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Levrone Gold Creatine - 300 g

    Kevin Levrone

    Levrone Gold Creatine - 300 g

    9 reviews
    Bežná cena €11.49
    Jednotková cena€38.30 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Hepatica Affron standardized extract - 90 Veg Capsules Hepatica Affron standardized extract - 90 Veg Capsules

    Hepatica

    Hepatica Affron štandardizovaný extrakt - 90 veg. kapsúl

    7 reviews
    Bežná cena €20.59
    Jednotková cena€0.23 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Swanson Daily B-Complex - 100 Veg Capsules Swanson Daily B-Complex - 100 Veg Capsules Swanson Daily B-Complex - 100 Veg Capsules

    Swanson

    Swanson Denný B-komplex - 100 rastlinných kapsúl

    5 reviews
    Bežná cena €9.09
    Jednotková cena€0.09 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Aliness Saffron Safrasol 2% / 10% 30 mg - 90 Tablets Aliness Saffron Safrasol 2% / 10% 30 mg - 90 Tablets Aliness Saffron Safrasol 2% / 10% 30 mg - 90 Tablets

    Aliness

    Aliness Šafran Safrasol 2 % / 10 % 30 mg - 90 tabliet

    5 reviews
    Bežná cena €13.29
    Jednotková cena€0.15 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Predchádzajúce
  • Stránka 1 / 34
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 34
  • Ďalej

Ako prirodzene zvýšiť energiu:

Energia a vitalita sú nevyhnutné pre optimálny fyzický a duševný výkon. Vyplývajú z krehkej rovnováhy vitamínov, minerálov, a ďalších živín, ktoré regulujú naše telesné systémy. Keď nám tieto kľúčové prvky chýbajú, môže nasledovať únava, znížená imunita, a výkyvy nálad. Naučiť sa prirodzene zvyšovať energiu vám pomôže užívať si život naplno a každý deň zvládnuť s elánom.

Základy prirodzenej energie

Ak chcete prirodzene zvyšovať energiu, zamerajte sa na tieto kľúčové oblasti:

1. Zvyšovanie energie. Strava bohatá na živiny

  • Zaradiť do jedálnička rôzne druhy ovocia, zeleniny, celozrnné výrobky, a chudé bielkoviny
  • Vyhýbať sa energeticky náročným potravinám, ako sú sladké pochutiny, rýchle občerstvenie, a príliš sladené nápoje
  • Hydratovať sa vodou a bylinkovými čajmi

2. Kvalitný spánok

Správny spánok je kľúčový pre obnovu energie:

  • Snažte sa o 7-9 hodín kvalitného spánku za noc
  • Vytvorte si dôsledný spánkový režim
  • Vytvorte si relaxačný režim pred spaním

3. Pravidelné cvičenie

Fyzická aktivita zvyšuje hladinu energie tým, že:

  • Zlepšuje kardiovaskulárne zdravie
  • Zlepšuje náladu uvoľňovaním endorfínov
  • Podporuje lepšiu kvalitu spánku

Prírodné spôsoby zvyšovania energie

1. Optimalizácia príjmu živín

Ideálna je vyvážená strava, Doplnky stravy môžu pomôcť vyplniť chýbajúce živiny:

  • Vitamínové doplnky , najmä vitamíny B-komplexu pre energetický metabolizmus
  • Minerály ako železo, horčík, a zinok
  • Koenzým Q10 pre produkciu bunkovej energie

2. Bylinné posilňovače energie

Niektoré byliny môžu prirodzene zvýšiť vitalitu:

  • Ženšen na zlepšenie duševnej a fyzickej výkonnosti
  • Rhodiola rosea na zníženie stresu a zvýšenie energie
  • Ashwagandha na vyrovnanie hladiny kortizolu a boj proti únave

3. Mindfulness a zvládanie stresu

Zníženie stresu, ktorý odčerpáva energiu, pomocou:

  • Pravidelnej meditácie alebo hlbokých dychových cvičení
  • Jogy pre fyzickú aj duševnú rovnováhu
  • Aromaterapie s použitím energizujúcich vôní, ako je citrón alebo mäta pieporná

4. Optimalizujte svoje pracovné prostredie

  • Zabezpečte správne osvetlenie, aby ste predišli namáhaniu očí a únave
  • Robte pravidelné prestávky, aby ste predišli vyhoreniu
  • Cvičte správne držanie tela, aby ste si udržali tok energie

Cielené riešenia pre nízku energiu

Rôzne skupiny môžu potrebovať špecifické prístupy na prirodzené zvýšenie energie:

1. Pre starších dospelých

  • Zamerajte sa na potraviny bohaté na živiny, aby ste bojovali proti nedostatku živín súvisiacich s vekom
  • Venujte sa pravidelnému, cvičeniu s nízkou záťažou, ako je plávanie alebo tai chi
  • Zvážte doplnky stravy, ako je vitamín D a B12, ktorých obsah je u starších dospelých často nižší

2. Pre zaneprázdnených profesionálov

  • Uprednostnite manažment času, aby ste znížili stres a šetrili energiu
  • Do nabitého rozvrhu zaraďte rýchle, vysokointenzívne cvičenia
  • Vyberte si občerstvenie dodávajúce energiu, ako sú orechy alebo ovocie, aby ste si udržali energiu počas celého dňa

3. Pre tých, ktorí sú vystavení chronickému stresu

  • Preskúmajte adaptogénne byliny, ako napríklad ashwagandha , ktoré pomáhajú telu vyrovnať sa so stresom
  • Dbajte na dostatočný príjem horčíka, pretože stres môže tento dôležitý minerál vyčerpať

Úloha metabolizmu pri tvorbe energie

Dobre fungujúci metabolizmus je kľúčový pre trvalú energiu. Na podporu zdravia metabolizmu:

  • Jedzte pravidelne, vyvážené jedlá, aby ste stabilizovali hladinu cukru v krvi
  • Do každého jedla zaraďte bielkoviny, aby ste podporili svalovú hmotu a rýchlosť metabolizmu
  • Buďte aktívni počas celého dňa, aj malými pohybmi, ako je strečing alebo krátke prechádzky

Záver: Zvyšovanie energie prirodzenou cestou si vyžaduje mnohostranný prístup, ktorý sa zaoberá výživou, spánkom, cvičením, a zvládaním stresu. Začlenením týchto stratégií a počúvaním potrieb svojho tela, môžete dosiahnuť trvalú vitalitu a zlepšenie celkovej pohody.

Preskúmajte sortiment doplnkov stravy na zvýšenie energie od spoločnosti Medpak , ktoré doplnia vašu cestu k prirodzenej vitalite. Pamätajte, hoci doplnky stravy môžu byť prospešné, najlepšie fungujú ako súčasť holistického životného štýlu v oblasti zdravia a energie.

Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík