Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Domov
  3. Domáca starostlivosť a čistenie
  4. Čistiace prostriedky do kuchyne

Čistiace prostriedky do kuchyne

(15 produktov)
  • Čistiace prostriedky do kúpeľne
  • Eco Zone 🍃
  • Čistiace prostriedky do kuchyne
  • Pracie prostriedky
  • Univerzálne čistiace prostriedky
  • Neutralizátory pachov
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • vitamíny, minerály, probiotiká a starostlivosť o pleť na jeseň



    Pozrite si teraz
  • Swonco Dishwashing Liquid, Citrus and Aloe Vera - 750 ml Swonco Dishwashing Liquid, Citrus and Aloe Vera - 750 ml

    Swonco

    Swonco Tekutý prostriedok na umývanie riadu, Citrusy a aloe vera - 750 ml

    2 reviews
    Bežná cena €5.59
    Jednotková cena€7.45 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Ecover Dish Soap Lemon & Aloe Vera - 450 ml
    Vypredané

    Ecover

    Doctor's Best Vysoko účinný trans-resveratrol 600 mg 60 veg. kapsúl

    No reviews
    Bežná cena €2.59
    Jednotková cena€5.76 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Swonco Dishwashing Liquid Mint - 750 ml Swonco Dishwashing Liquid Mint - 750 ml

    Swonco

    Swonco Tekutý prostriedok na umývanie riadu mäta - 750 ml

    No reviews
    Bežná cena €5.49
    Jednotková cena€7.32 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Swonco Fragrance-free Dishwasher Rinse Aid - 750 ml Swonco Fragrance-free Dishwasher Rinse Aid - 750 ml

    Swonco

    Swonco Oplachovací prostriedok do umývačky riadu bez vône - 750 ml

    2 reviews
    Bežná cena €6.09
    Jednotková cena€8.12 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Swonco Dishwasher Salt - 1.5 kg Swonco Dishwasher Salt - 1.5 kg Swonco Dishwasher Salt - 1.5 kg Swonco Dishwasher Salt - 1.5 kg Swonco Dishwasher Salt - 1.5 kg Swonco Dishwasher Salt - 1.5 kg

    Swonco

    Swonco Soľ do umývačky riadu - 1,5 kg

    1 review
    Bežná cena €3.39
    Jednotková cena€2.26 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Pierpaoli Organic Dishwasher Tablets - 25 Pieces Pierpaoli Organic Dishwasher Tablets - 25 Pieces
    Vypredané

    Pierpaoli

    Pierpaoli Organické tablety do umývačky riadu - 25 kusov

    1 review
    Bežná cena €7.69
    Jednotková cena€0.31 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Swonco Dishwashing Liquid, Fragrance-Free - 750 ml Swonco Dishwashing Liquid, Fragrance-Free - 750 ml

    Swonco

    Swonco Tekutý prostriedok na umývanie riadu, Bez vône - 750 ml

    No reviews
    Bežná cena €5.59
    Jednotková cena€7.45 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Ecover Dishwasher Tablets Classic - Lemon & Lime - 25 Tablets Ecover Dishwasher Tablets Classic - Lemon & Lime - 25 Tablets Ecover Dishwasher Tablets Classic - Lemon & Lime - 25 Tablets Ecover Dishwasher Tablets Classic - Lemon & Lime - 25 Tablets Ecover Dishwasher Tablets Classic - Lemon & Lime - 25 Tablets

    Ecover

    Ecover Tablety do umývačky riadu Classic - citrón a limetka - 25 tabliet

    No reviews
    Bežná cena €11.39
    Jednotková cena€0.46 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Swonco Dishwasher Gel, Fragrance-Free - 750 ml Swonco Dishwasher Gel, Fragrance-Free - 750 ml

    Swonco

    Swonco Gél do umývačky riadu, Bez vône - 750 ml

    No reviews
    Bežná cena €10.09
    Jednotková cena€13.45 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Bio-D Fragrance Free Washing Up Liquid - 5 L Bio-D Fragrance Free Washing Up Liquid - 5 L Bio-D Fragrance Free Washing Up Liquid - 5 L Bio-D Fragrance Free Washing Up Liquid - 5 L

    Bio-D

    Bio-D Prací prostriedok bez vône - 5 l

    No reviews
    Bežná cena €23.69
    Jednotková cena€4.74 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Swonco Dishwasher Gel, Fragrance-Free - 600 ml

    Swonco

    Swonco Gél do umývačky riadu, Bez vône - 600 ml

    No reviews
    Bežná cena €8.09
    Jednotková cena€13.48 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Swonco Dishwasher Gel, Lemon - 750 ml

    Swonco

    Swonco Gél do umývačky riadu, Citrón - 750 ml

    1 review
    Bežná cena €13.79
    Jednotková cena€18.39 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Pierpaoli Ekos Dishwashing Liquid, Orange - 500 ml

    Pierpaoli

    Pierpaoli Ekos prostriedok na umývanie riadu, Orange - 500 ml

    No reviews
    Bežná cena €3.49
    Jednotková cena€6.98 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Ecozone Dishwasher Tablets - 72 Pieces

    Ecozone

    Ecozone Tablety do umývačky riadu - 72 kusov

    1 review
    Bežná cena €21.99
    Jednotková cena€0.31 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Pierpaoli Dishwasher Rinse Aid – 500 ml

    Pierpaoli

    Pierpaoli Leštidlo do umývačky riadu – 500 ml

    No reviews
    Bežná cena €7.99
    Jednotková cena€15.98 /l
    Zobraziť podrobnosti

Čistiace prostriedky do kuchyne pre bezpečné a efektívne priestory na prípravu potravín

Udržujte čistú, hygienickú kuchyňu so špecializovanou kolekciou čistiacich prostriedkov do kuchyne od spoločnosti Medpak. Vďaka našim desaťročným skúsenostiam v oblasti zdravotne neškodných výrobkov, ponúkame starostlivo vybrané čistiace riešenia určené špeciálne pre priestory na prípravu potravín. Naše kuchynské čistiace prostriedky kombinujú silný čistiaci účinok s bezpečnejšími prípravkami, ktoré zabezpečia, že vaše priestory na varenie zostanú bezchybné bez toho, aby bola ohrozená bezpečnosť potravín alebo zdravie rodiny.

Kompletné riešenia na umývanie riadu

Účinné umývanie riadu si vyžaduje špecializované prípravky, ktoré rozrušia zvyšky jedla a mastnotu a zároveň sú šetrné k rukám a riadu. Náš komplexný sortiment zahŕňa kvapaliny na ručné umývanie riadu s rôznymi prírodnými vôňami a bez parfumácie, výkonné tablety do umývačky riadu, špecializované gély do umývačky riadu, a podporné produkty, ako sú oplachovacie prostriedky a soľ do umývačky riadu. Tento kompletný systém zaručuje žiarivé výsledky, či už umývate ručne alebo používate umývačku riadu.

Naše prostriedky na ručné umývanie riadu sa vyznačujú:

  • Koncentrované zloženie s povrchovo aktívnymi látkami rastlinného pôvodu, ktoré účinne odstraňujú mastnotu a zvyšky jedla
  • Zloženie šetrné k rukám s prírodnými výťažkami, ako je aloe vera, ktoré chránia pokožku počas dlhšieho umývania
  • Možnosť výberu osviežujúcich vôní, ako sú citrusy a mäta, alebo vôníbez vône pre citlivých jedincov

Pokročilé výrobky do umývačiek riadu

Moderné umývačky riadu vyžadujú špecializované čistiace prostriedky, ktoré účinne pôsobia mechanicky. Naše tablety a gély do umývačky riadu sú vyvinuté tak, aby rozpúšťali odolné zvyšky jedla a zároveň zabraňovali usadzovaniu vodného kameňa, ktorý môže časom poškodiť spotrebiče. Silné enzýmy a čistiace prostriedky v týchto výrobkoch zabezpečujú bezchybné výsledky aj pri silne znečistenom náklade alebo pri tvrdej vode.

Doplňte systém svojej umývačky riadu špecializovanými výrobkami, ako sú pomocné prostriedky na oplachovanie, ktoré zabraňujú tvorbe škvŕn na vode a zvyšujú výkon sušenia, a soľ do umývačky riadu, ktorá pomáha udržiavať optimálne zmäkčenie vody. Tieto doplnkové produkty predlžujú životnosť vášho spotrebiča a zároveň zabezpečujú trvalo vynikajúce výsledky umývania s minimálnym vplyvom na životné prostredie v porovnaní s bežnými alternatívami.

Ekologické čistenie kuchyne

Mnohé tradičné kuchynské čistiace prostriedky obsahujú drsné chemikálie, ktoré môžu zanechávať zvyšky na povrchoch na prípravu potravín alebo spôsobovať podráždenie pokožky. Naša kolekcia obsahuje množstvo ekologických alternatív, ktoré poskytujú silný čistiaci účinok bez zložiek, ktoré sa týkajú životného prostredia. Tieto výrobky majú biologicky odbúrateľné zloženie, čistiace prostriedky na rastlinnej báze, a zodpovedné balenie, ktoré sú v súlade so záväzkom spoločnosti Medpak k udržateľnosti a zdraviu.

Medzi environmentálne výhody našich kuchynských čistiacich prostriedkov patria:

  • Menšie chemické zaťaženie vodných systémov vďaka biologicky odbúrateľným zložkám, ktoré sa prirodzene rozkladajú
  • Možnosti balenia s nižším dopadom vrátane koncentrovaných receptúr, ktoré vyžadujú menej plastov na jedno použitie
  • Rastlinnéz obnoviteľných zdrojov namiesto zlúčenín na báze ropy

Možnosti pre citlivé osoby

V mnohých domácnostiach sú členovia rodiny citliví na pokožku alebo alergickí na bežné čistiace prostriedky. V našej ponuke nájdete viacero možností bez parfumácie, ktoré sú špeciálne vyvinuté tak, aby minimalizovali potenciálne dráždivé látky pri zachovaní vynikajúceho čistiaceho výkonu. Tieto špeciálne vyvinuté výrobky umožňujú každému zúčastňovať sa na čistiacich prácach v kuchyni bez obáv z reakcií pokožky alebo podráždenia dýchacích ciest silnými vôňami.

Náš sortiment bez vôní zahŕňa kvapaliny na ručné umývanie riadu, gély do umývačky riadu, a oplachovacie prostriedky, ktoré poskytujú rovnako silný čistiaci výkon ako ich voňavé náprotivky. Vďaka hypoalergénnym zloženiam sú tieto výrobky obzvlášť cenné pre domácnosti s malými deťmi, alergikmi, alebo osobami s citlivou pokožkou, ktoré napriek tomu chcú účinné riešenia na čistenie kuchyne.

Normy kvality a bezpečnosti

V spoločnosti Medpak, kladieme v našej kolekcii na čistenie kuchyne dôraz na kvalitu aj bezpečnosť. Naše výrobky spĺňajú prísne normy na výkon, bezpečnosť zložiek, a spoľahlivosť, ktoré sú obzvlášť dôležité pre výrobky používané v okolí priestorov na prípravu potravín. Tento záväzok ku kvalite nám získal dôveru zákazníkov v celej Európe, vrátane Nemecka, Litvy, Holandska, Talianska, Slovenska, a Veľkej Británie, ktorí sa spoliehajú na naše kuchynské čistiace prostriedky pre ich účinnosť a bezpečnostný profil.

Mnohé z našich kuchynských čistiacich prostriedkov majú organické alebo prírodné certifikáty, ktoré overujú kvalitu ich zložiek a výrobné normy. Táto pozornosť venovaná kvalite vám zaručuje, že dostanete výrobky, ktoré účinne fungujú a zároveň zachovávajú bezpečnostné normy nevyhnutné pre kuchynské prostredie, kde čistota priamo ovplyvňuje zdravie rodiny.

Doplňte svoju kolekciu starostlivosti o kuchyňu

Vytvorte si komplexný systém čistenia kuchyne pomocou doplnkových výrobkov z nášho sortimentu. Spojte svoje výrobky na umývanie riadu s univerzálnymi čistiacimi prostriedkami na pracovné dosky a iné povrchy. Zabezpečte bezpečnosť potravín s našimi výrobkami na umývanie zeleniny a ovocia. Pre plne udržateľný prístup, preskúmajte naše ekologické riešenia na skladovanie potravín , ktoré dotvoria vaše zdravé kuchynské prostredie.

Objavte účinné, premyslené riešenia na čistenie kuchyne, ktoré prinášajú vynikajúce výsledky a zároveň podporujú váš záväzok k zdravej domácnosti. Vyskúšajte rozdiel Medpak, kde sa v každom našom výrobku stretáva výkonné čistenie so zložením bezpečným pre potraviny.

Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík