Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Makeup
  3. Make-up tváre
  4. BB a CC krémy

BB a CC krémy

(48 produktov)
  • BB a CC krémy
  • Podkladové krémy
  • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
  • Iný make-up na tvár
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • vitamíny, minerály, probiotiká a starostlivosť o pleť na jeseň



    Pozrite si teraz
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream NO.23 Natural Beige EU - 50 ml
    Vypredané

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B Cream NO.23 Natural Beige EU - 50 ml

    14 reviews
    Bežná cena €9.99
    Jednotková cena€19.98 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 23 - 20 ml Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 23 - 20 ml

    Missha

    Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 23 - 20 ml

    3 reviews
    Bežná cena €9.29
    Jednotková cena€46.45 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 21 - 20 ml Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 21 - 20 ml
    20% zľava

    Missha

    Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 21 - 20 ml

    1 review
    Predajná cena €7.79 Bežná cena €9.79
    Jednotková cena€38.95 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ No 13 Bright Beige - 50 ml
    Vypredané
    15% zľava

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ No 13 Bright Beige - 50 ml

    4 reviews
    Predajná cena €8.49 Bežná cena €9.99
    Jednotková cena€16.98 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.21 Light Beige - 50 ml
    Vypredané

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B krém SPF 42 PA+++ NO.21 Light Beige - 50 ml

    1 review
    Bežná cena €9.79
    Jednotková cena€19.58 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.27 Honey Beige - 50 ml
    Vypredané

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B krém SPF 42 PA+++ NO.27 Honey Beige - 50 ml

    2 reviews
    Bežná cena €10.79
    Jednotková cena€21.58 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 25 - 20 ml

    Missha

    Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 25 - 20 ml

    2 reviews
    Bežná cena €9.79
    Jednotková cena€48.95 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.25 Warm Beige - 50 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.25 Warm Beige - 50 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.25 Warm Beige - 50 ml
    Vypredané

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.25 Warm Beige - 50 ml

    No reviews
    Bežná cena €12.19
    Jednotková cena€24.38 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha M Signature Real Complete BB Cream No 23 Natural Beige - 45 ml Missha M Signature Real Complete BB Cream No 23 Natural Beige - 45 ml

    Missha

    Missha M Signature Real Complete BB Cream No 23 Natural Beige - 45 ml

    3 reviews
    Bežná cena €18.99
    Jednotková cena€42.20 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.29 Caramel Beige - 50 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.29 Caramel Beige - 50 ml

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.29 Caramel Beige - 50 ml

    1 review
    Bežná cena €12.99
    Jednotková cena€25.98 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Enough Collagen Moisture BB Cream SPF47/PA+++ - 50 ml Enough Collagen Moisture BB Cream SPF47/PA+++ - 50 ml Enough Collagen Moisture BB Cream SPF47/PA+++ - 50 ml
    Vypredané

    Enough

    Enough Kolagénový hydratačný BB krém SPF47/PA+++ - 50 ml

    2 reviews
    Bežná cena €7.49
    Jednotková cena€149.80 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.25 Warm Beige - 20 ml
    Vypredané

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.25 Teplá Béžová - 20 ml

    1 review
    Bežná cena €5.99
    Jednotková cena€29.95 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.21 Light Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.21 Light Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.21 Light Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.21 Light Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.21 Light Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.21 Light Beige - 20 ml

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B krém SPF 42 PA+++ NO.21 Light Beige - 20 ml

    1 review
    Bežná cena €7.19
    Jednotková cena€14.38 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream NO.13 Bright Beige EU - 20 ml
    Vypredané

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B Cream NO.13 Bright Beige EU - 20 ml

    No reviews
    Bežná cena €5.49
    Jednotková cena€274.50 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover BB Cream with Serum SPF50+ - 50 ml #23 Natural Beige Missha M Perfect Cover BB Cream with Serum SPF50+ - 50 ml #25 Warm Beige Missha M Perfect Cover BB Cream with Serum SPF50+ - 50 ml #27 Honey Beige

    Missha

    Missha M Perfect Cover BB krém so sérom SPF50+ - 50 ml

    4 reviews
    Bežná cenaOd €16.79
    Jednotková cena€33.58 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Enough Collagen 3x Moisture BB Cream - 50 ml Enough Collagen 3x Moisture BB Cream - 50 ml Enough Collagen 3x Moisture BB Cream - 50 ml
    Vypredané

    Enough

    Enough Kolagén 3x hydratačný BB krém - 50 ml

    1 review
    Bežná cena €7.49
    Jednotková cena€149.80 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.23 Natural Beige KOR - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.23 Natural Beige KOR - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.23 Natural Beige KOR - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.23 Natural Beige KOR - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.23 Natural Beige KOR - 20 ml
    Vypredané

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.23 Natural Beige KOR - 20 ml

    2 reviews
    Bežná cena €5.79
    Jednotková cena€28.95 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha M Signature Real Complete BB Cream No 21 Light Beige - 45 ml Missha M Signature Real Complete BB Cream No 21 Light Beige - 45 ml
    20% zľava

    Missha

    Missha M Signature Real Complete BB Cream No 21 Light Beige - 45 ml

    2 reviews
    Predajná cena €15.99 Bežná cena €19.99
    Jednotková cena€35.53 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 27 - 20 ml

    Missha

    Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 27 - 20 ml

    1 review
    Bežná cena €9.79
    Jednotková cena€48.95 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.27 Honey Beige - 20 ml

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B krém SPF 42 PA+++ NO.27 Honey Beige - 20 ml

    No reviews
    Bežná cena €6.99
    Jednotková cena€3.50 /10 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.13 Bright Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.13 Bright Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.13 Bright Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.13 Bright Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.13 Bright Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.13 Bright Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.13 Bright Beige - 20 ml

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.13 Bright Beige - 20 ml

    No reviews
    Bežná cena €7.19
    Jednotková cena€14.38 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Purito Seoul Wonder Releaf Centella BB Cream, 21 Light Beige - 30 ml Purito Seoul Wonder Releaf Centella BB Cream, 21 Light Beige - 30 ml Purito Seoul Wonder Releaf Centella BB Cream, 21 Light Beige - 30 ml
    Vypredané

    Purito

    Purito Seoul Wonder Releaf Centella BB krém,21 Light Beige - 30 ml

    1 review
    Bežná cena €13.89
    Jednotková cena€4.63 /10 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream NO.21 Light Beige KOR - 20 ml
    Vypredané

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B Cream NO.21 Light Beige KOR - 20 ml

    No reviews
    Bežná cena €7.19
    Jednotková cena€35.95 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Predchádzajúce
  • Stránka 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Ďalej

BB & CC krémy pre krásu a ochranu pleti bez námahy

Spoznajte revolučný svet BB & CC krémov Medpak, kde sa inovatívna kórejská kozmetická technológia stretáva s európskymi štandardmi starostlivosti o pleť. Tieto viacúčelové kozmetické balzamy a krémy na korekciu farieb zmenili každodennú rutinu tým, že kombinujú výhody starostlivosti o pleť s prirodzene vyzerajúcim krytím. Vďaka našim desaťročným skúsenostiam s výberom kvalitných produktov pre zdravie a krásu, sme pre vás pripravili kolekciu BB & CC krémov, ktoré prinášajú žiarivé výsledky a zároveň sa starajú o dlhodobé zdravie vašej pleti.

Pochopenie BB krémov a ich výhod

BB krémy, pôvodne vyvinuté v Nemecku a zdokonalené v Kórei, ponúkajú komplexné riešenie pre moderné kozmetické postupy. Tieto kozmetické balzamy zvyčajne kombinujú hydratačný, podkladový, krém, a ochranu SPF v jednom zložení, takže sú ideálne pre náročný životný štýl. Naše starostlivo vybrané BB krémy sa vyznačujú ľahkými textúrami, ktoré dokonale splývajú s pleťou, a poskytujú jej krytie, pričom poskytujú potrebnú hydratáciu a ochranu pred slnkom počas celého dňa.

Najlepšie BB krémy v našej kolekcii obsahujú zložky, ktoré sa starajú o pleť, ako je kyselina hyalurónová na hydratáciu, niacínamid na rozjasnenie, a rastlinné výťažky na upokojenie citlivej pleti. Tieto zloženia pôsobia na zlepšenie štruktúry pleti v priebehu času, takže sú inteligentnou voľbou pre tých, ktorí chcú make-up, ktorý aktívne prospieva ich pleti.

CC krémy na pokročilú korekciu farby

Zatiaľ čo BB krémy sa zameriavajú na viaceré výhody, CC krémy sa špecializujú na korekciu farby a zdokonalenie pleti. Tieto inovatívne vzorce sa zameriavajú na špecifické problémy pleti, ako je začervenanie, mdlosť, alebo nerovnomerný tón, a zároveň poskytujú ľahšie krytie ako tradičné podkladové krémy. Naša ponuka CC krémov obsahuje varianty obohatené o vitamíny, peptidy, a antioxidanty, ktoré pôsobia na korekciu nedokonalostí pleti okamžite aj v priebehu času pri nepretržitom používaní.

Mnohé CC krémy v našej ponuke sú vybavené pokročilou technológiou rozptyľovania svetla, ktorá vytvára prirodzene žiarivý vzhľad bez toho, aby pôsobili ťažko alebo koláčovito. Vďaka tomu sú ideálne na dosiahnutie vytúženého vzhľadu bez make-upu a zároveň účinne riešia problémy pleti.

Výber medzi BB a CC krémami

Výber správneho BB alebo CC krému závisí od vašich individuálnych potrieb pleti a preferencií v oblasti krytia. BB krémy zvyčajne poskytujú väčšie krytie a sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú univerzálny produkt, ktorý môže nahradiť viacero krokov v ich rutinnej starostlivosti. Výborne sa hodia pre normálne až suché typy pleti a popri krytí poskytujú aj vynikajúcu hydratáciu. CC krémy, so zameraním na korekciu farieb, sú vhodné pre osoby so špecifickými problémami s tónmi pleti, ktoré uprednostňujú ľahšie krytie a prirodzenejší vzhľad.

Oba BB & amp; CC krémy z našej kolekcie sa dokonale kombinujú s vašou existujúcou rutinou čistenia tváre a môžu byť vylepšené cielené séra pre prispôsobené účinky starostlivosti o pleť.

SPF ochrana v BB &; CC krémoch

Jednou z výrazných vlastností kvalitných BB &; CC krémov je zabudovaná ochrana pred slnečným žiarením. Väčšina prípravkov z našej kolekcie ponúka SPF 30 alebo vyšší, ktorý poskytuje nevyhnutnú každodennú ochranu pred poškodením UV žiarením a zároveň zdokonaľuje vašu pleť. Vďaka tejto dvojitej funkcii sú tieto výrobky obzvlášť cenné na udržanie zdravej pleti, pretože dôsledná ochrana pred slnkom je kľúčová na prevenciu predčasného starnutia a udržanie rovnomerného tónu pleti.

Tipy na aplikáciu pre dokonalé výsledky

Dosiahnutie bezchybných výsledkov s BB &; CC krémami začína správnou technikou aplikácie. Tieto všestranné produkty najlepšie fungujú, keď sa nanášajú na dobre navlhčenú pleť, čo umožňuje ich bezproblémové zmiešanie a optimálne krytie. Či už dávate prednosť použitiu prstov pre prirodzený vzhľad, vlhkej kozmetickej hubky pre budovateľské krytie, alebo štetca pre presnejšie nanášanie, naše BB & CC krémy sa prispôsobia vašej preferovanej metóde a zároveň poskytujú konzistentné, krásne výsledky.

V Medpaku, veríme, že BB & CC krémy predstavujú budúcnosť multifunkčných kozmetických výrobkov. Náš výber odráža náš záväzok ponúkať inovatívne riešenia, ktoré zjednodušujú rutinné postupy a zároveň maximalizujú výsledky. Každý výrobok prechádza starostlivým hodnotením, aby sme zabezpečili, že spĺňa naše štandardy kvality, účinnosti, a kompa TiB ility, podporujúce naše poslanie pomáhať zákazníkom pri zdravom výbere ich kozmetických potrieb.

Preskúmajte našu kolekciu BB & CC krémov Toda y a pridajte sa k tisícom spokojných zákazníkov v celej Európe, ktorí z týchto multifunkčných zázrakov urobili základný kameň svojej každodennej kozmetickej rutiny. Pre komplexné zdravie pleti, zvážte doplnenie svojho BB alebo CC krému o naše produkty určené na ochranu pred slnkom pre prípady, keď potrebujete dodatočnú ochranu pred UV žiarením.

Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík