
iAI
Obrázky v tejto sekcii boli vytvorené pomocou AI
Sezóna imunity: vitamíny, minerály, probiotiká a starostlivosť o pleť na jeseň
— Základy sezóny —
Vitamín C, vitamín D3 (aj s K2), zinok a selén v kapsulách, tabletách a kvapkách. Vitamín C, vitamín D, zinok a selén prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.
-
Dr. Jacob's
Dr. Jacob's Vitamín D3+K2, kvapky – 20 ml
15 reviewsBežná cena €20.99Jednotková cena€104.95 /100 ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitamín D3 4000 IU, kvapky – 30 ml
No reviewsPredajná cena €4.56 Bežná cena €6.09Jednotková cena€1.52 /10 ml -
Formeds
Formeds Bicaps Zinok 25 mg - 60 kapsúl
9 reviewsBežná cena €11.79Jednotková cena€0.20 za položku -
Aliness
Aliness Vitamín D3 FORTE olej 100 mcg - 120 kapsúl
4 reviewsBežná cena €9.69Jednotková cena€0.08 za položku -
Dr. Jacob's
Dr. Jacob's Vitamín D3+K2 FORTE, kvapky - 20 ml
36 reviewsBežná cena €28.19Jednotková cena€140.95 /100 ml -
Solgar
Solgar Vitamín D3 125 mcg (5000 IU) - 100 mäkkých gélov
6 reviewsBežná cena €20.39Jednotková cena€0.20 za položku -
Osavi
Osavi Vitamín D3 + K2,4000 IU + 150 mcg - 120 kapsúl
4 reviewsBežná cena €19.99Jednotková cena€0.17 za položku -
Aura Herbals
Aura Herbals Vitamín D3 4000 IU + K2, MCT, kvapky - 50 ml
16 reviewsBežná cena €16.29Jednotková cena€32.58 /100 ml -
Solgar
Solgar Vitamín D3 55 mcg (2200 IU) – 50 rastlinných kapsúl
No reviewsBežná cena €15.19Jednotková cena€0.30 za položku -
Healthy Origins
Healthy Origins Vitamín D3 10000 IU - 120 mäkkých gélov
9 reviewsBežná cena €13.59Jednotková cena€0.11 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Vitamín D3 16000 IU – 120 tabliet
No reviewsBežná cena €13.19Jednotková cena€0.11 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Omega-3 nórsky olej z tresčej pečene 1250 mg, mäta – 250 ml
10 reviewsPredajná cena €7.49 Bežná cena €9.99Jednotková cena€29.96 /l -
Vitaler's
Vitaler's Vitamín C 1000 mg - 120 kapsúl
10 reviewsBežná cena €7.19Jednotková cena€0.06 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Pikolinát zinočnatý 15 mg - 120 kapsúl
2 reviewsBežná cena €4.39Jednotková cena€0.04 za položku -
Swanson
Swanson Vitamín D3 4000 IU (100 mcg) - 90 kapsúl
1 reviewBežná cena €4.79Jednotková cena€0.05 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Vitamín D3 4000 IU + K2 MK-7 100 mcg – 120 tabliet
3 reviewsBežná cena €7.99Jednotková cena€0.07 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Organický selén 200 mcg - 120 kapsúl
8 reviewsBežná cena €6.09Jednotková cena€0.05 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Zinok 15 mg + selén 200 mcg - 120 kapsúl
25 reviewsBežná cena €7.19Jednotková cena€0.06 za položku -
Swanson
Swanson pikolinát zinku 22 mg - 60 kapsúl
10 reviewsBežná cena €3.99Jednotková cena€0.07 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Citrát vápenatý 1200 mg + vitamín D3 2000 IU – 60 kapsúl
2 reviewsBežná cena €7.39Jednotková cena€0.12 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Vitamín C so šípkami 1000 mg - 60 kapsúl
7 reviewsBežná cena €4.99Jednotková cena€0.08 za položku -
Wellbear
Wellbear Vitamín D3 4000 IU - 120 mäkkých gélov
2 reviewsBežná cena €4.89Jednotková cena€0.04 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Vitamín D3 8000 IU - 120 tabliet
No reviewsPredajná cena €6.41 Bežná cena €7.19Jednotková cena€0.05 za položku -
Aliness
Aliness Vitamín C 1000 mg - 100 rastlinných kapsúl
15 reviewsPredajná cena €9.91 Bežná cena €12.39Jednotková cena€0.10 za položku -
Now Foods
Now Foods Vitamín D-3 a K-2 – 120 kapsúl
7 reviewsBežná cena €11.49Jednotková cena€0.10 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Vitamín D3 Forte 2000 IU, kvapky - 30 ml
No reviewsPredajná cena €5.01 Bežná cena €6.69Jednotková cena€1.48 /ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitamín D3 2000 IU + K2 MK-7 75 mcg, kvapky – 30 ml
1 reviewPredajná cena €7.71 Bežná cena €10.29Jednotková cena€2.57 /10 ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitamín D3 4000 IU - 240 tabliet
No reviewsBežná cena €7.69Jednotková cena€0.13 za položku -
Swanson
Swanson Vitamín D3 2000 IU (50 mcg) - 250 kapsúl
11 reviewsBežná cena €7.69Jednotková cena€0.03 za položku -
Ostrovit
Ostrovit Vitamín D3 + K2 - 90 tabliet
34 reviewsPredajná cena €3.14 Bežná cena €3.49Jednotková cena€0.03 za položku

iAI
Obrázky v tejto sekcii boli vytvorené pomocou AI
— Starostlivosť o pleť pre chladné dni —
Krémy na tvár s ceramidmi alebo centellou, krémy na ruky a telové mlieka. Denná hydratácia a pohodlie pre pleť, keď sa vzduch ochladí a vysuší.
-
Esfolio
Esfolio Pure Skin Moisture Hand Cream with Milk Proteins - 100 ml
No reviewsBežná cena €3.59Jednotková cena€35.90 /l -
Dear, Klairs
Dear, Klairs Midnight Blue Moisturizing Cream - 60 ml
No reviewsPredajná cena €20.59 Bežná cena €27.49Jednotková cena€34.32 /100 ml -
Enough
Enough Kolagénový hydratačný masážny krém - 300 ml
No reviewsPredajná cena €10.49 Bežná cena €14.09Jednotková cena€34.97 /l -
Centellian24
Centellian24 Madeca Cream Time Reverse – 15 ml
1 reviewBežná cena €8.89Jednotková cena€59.27 /100 ml -
Dr.Althea
Dr. Althea Melaclear Krém na tvár - 20 g
No reviewsBežná cena €29.59Jednotková cena€147.95 /100 g -
Medicube
Medicube Kyselina chlórna denný sprej – 125 ml
1 reviewBežná cena €27.09Jednotková cena€216.72 /l -
Orien
Orien Mugwort Zero Film Upokojujúci krém s niacinamidom – 60 ml
No reviewsBežná cena €20.29Jednotková cena€33.82 /100 ml -
ILLIYOON
ILLIYOON Hydratačná emulzia s ceramidmi na tvár a telo – 350 ml
6 reviewsBežná cena €19.99Jednotková cena€57.11 /l -
Purito
Purito Seoul Luminous Ceramide Night Cream - 100 ml
No reviewsBežná cena €19.99Jednotková cena€249.88 /l -
Medi-Peel
Medi-Peel Gold Age Tox H8 krém - 50 ml
No reviewsBežná cena €18.89Jednotková cena€37.78 /100 g -
Centellian24
Centellian24 Madeca Cream Time Reverse Zero, protivráskový krém na tvár – 15 ml
No reviewsPredajná cena €7.59 Bežná cena €10.19Jednotková cena€50.60 /100 ml -
Dear, Klairs
Dear Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask – 90 ml
No reviewsBežná cena €28.09Jednotková cena€156.06 /kg -
Etude
Etude SoonJung 2X bariérový intenzívny krém - 60 ml
1 reviewBežná cena €15.49Jednotková cena€25.82 /100 ml -
COSRX
COSRX Ultrahydratačný krém bez oleja (s brezovou šťavou) - 100 ml
1 reviewBežná cena €14.69Jednotková cena€14.69 /100 ml -
-
COSRX
COSRX Advanced Snail 92 All In One Cream Tube - 50 g
No reviewsBežná cena €8.49Jednotková cena€16.98 /100 g -
Celimax
Celimax Dual Barrier pleťový krém na nosenie - 50 ml
No reviewsBežná cena €19.99Jednotková cena€39.98 /100 ml -
Beauty of Joseon
Hydratačný gélový krém Beauty of Joseon Red Bean - 100 ml
1 reviewBežná cena €14.89Jednotková cena€148.90 /l -
Isntree
Isntree Hydratačný krém s kyselinou hyalurónovou - 100 ml
1 reviewBežná cena €14.49Jednotková cena€144.90 /l -
Medicube
Medicube PDRN Pink Hyaluronic Moisturizing Cream - 50 ml
1 reviewBežná cena €18.09Jednotková cena€36.18 /100 ml -
BioFresh
Rose of Bulgaria Krém na ruky s prírodnou ružovou vodou - 75 ml
21 reviewsBežná cena €1.89Jednotková cena€2.52 /100 ml -
Palmer's
Palmer's Cocoa Butter Formula Hydratačný telový olej - 250 ml
No reviewsBežná cena €8.09Jednotková cena€3.24 /100 ml -
SKIN1004
SKIN1004 Madagaskarský hydratačný krém Centella Hyalu-Cica - 75 ml
No reviewsBežná cena €19.99Jednotková cena€26.65 /100 ml -
SKIN1004
SKIN1004 Madagaskarský krém Centella Probio-Cica Enrich - 50 ml
2 reviewsPredajná cena €16.09 Bežná cena €16.99Jednotková cena€32.18 /100 ml -
COSRX
COSRX Balancium Comfort Ceramide - 80 g
2 reviewsBežná cena €16.49Jednotková cena€20.61 /100 g -
Astron
Astron Živý kostný olej s horcom - 100 ml
10 reviewsBežná cena €3.99Jednotková cena€3.99 /100 ml -
Dr. Reju
Dr. Reju All Advanced PDRN Regenerujúci krém - 20 ml
No reviewsPredajná cena €29.09 Bežná cena €36.39Jednotková cena€145.45 /100 ml -
Pyunkang Yul
Pyunkang Yul Hydratačný krém - 100 ml
2 reviewsPredajná cena €20.69 Bežná cena €22.99Jednotková cena€20.69 /100 ml -
Purito
Purito Luminous Ceramide – hydratačný krém na tvár s ceramidmi – 100 ml
No reviewsBežná cena €17.79Jednotková cena€177.90 /l -
Dr.Althea
Dr. Althea 345 Relief Cream Regenerujúci krém na tvár - 50 ml
1 reviewBežná cena €23.49Jednotková cena€46.98 /100 ml
— Pre deti —
Kvapky s vitamínom D3, detské multivitamíny, olej z tresčej pečene a vitamínové lízanky s ovocnými príchuťami. Jednoducho ich zaradiť do školských raňajok.
-
Nordic Naturals
Nordic Naturals DHA pre deti, jahodová príchuť - 119 ml
2 reviewsBežná cena €21.29Jednotková cena€178.91 /l -
Vitaler's
Vitaler's vitamín ADEK Junior, kvapky - 30 ml
No reviewsPredajná cena €7.94 Bežná cena €10.59Jednotková cena€2.65 /10 ml -
ChildLife
ChildLife Vitamín D3 500 IU pre deti, Berry - 30 ml
1 reviewBežná cena €10.09Jednotková cena€33.63 /100 ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitamín D3 Junior 800 IU, kvapky - 30 ml
No reviewsBežná cena €4.99Jednotková cena€1.66 /10 ml -
Activlab
Activlab Pharma ProFlora Baby - 5 ml
No reviewsBežná cena €4.69Jednotková cena€93.80 /100 ml -
Starpharma
Starpharma Hälsosam slickepinne med C- och D-vitamin, St RAW bär - 6 g
No reviewsBežná cena €0.59Jednotková cena€98.33 /kg -
Starpharma
Starpharma Hälsosam klubba Hals, Hallon - 6 g
No reviewsBežná cena €0.59Jednotková cena€98.33 /kg -
Solgar
Solgar Kangavites Multivitamín a minerály Bouncin' Berry - 120 tabliet
No reviewsBežná cena €26.89Jednotková cena€0.22 za položku -
Biolit
2 reviewsPredajná cena €23.87 Bežná cena €28.09Jednotková cena€0.24 za položku -
Nordic Naturals
Nordic Naturals Detská DHA 1050 mg Omega-3 + vitamín D3 300 IU - 60 ml
2 reviewsBežná cena €19.89Jednotková cena€33.15 /100 ml -
Starpharma
Starpharma Mniaminki vitamín C 250 mg, pomaranč – 60 pastiliek
No reviewsBežná cena €4.79Jednotková cena€0.08 za položku -
MyVita
MyVita Probiotikum - 120 žuvačiek
3 reviewsBežná cena €12.59Jednotková cena€0.10 za položku -
Starpharma
Starpharma Mniamki pastilky s vitamínom D3, s príchuťou ananásu – 60 pastiliek
No reviewsBežná cena €4.79Jednotková cena€0.08 za položku -
-
Starpharma
Starpharma Hälsosam slickepinne med vitamin D3 och K2, Kakao - 6 g
No reviewsBežná cena €0.49Jednotková cena€81.67 /kg

— Probiotiká, huby a bylinky —
Probiotické kultúry od prípravkov s jedným kmeňom až po zmesi s 28 kmeňmi, plus huby reishi a maitake, koreň zázvoru a andrographis.
-
Vitaler's
Vitaler's Lactobacillus Rhamnosus s FOS (Probiotikum) – 60 kapsúl
1 reviewBežná cena €10.39Jednotková cena€0.17 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Shiitake 400 mg - 60 kapsúl
1 reviewPredajná cena €5.76 Bežná cena €7.69Jednotková cena€0.10 za položku -
Solgar
Solgar Reishi Shiitake Maitake Hubový extrakt - 50 veg. kapsúl
3 reviewsBežná cena €26.19Jednotková cena€0.52 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Saccharomyces boulardii s FOS (probiotikum) – 60 kapsúl
No reviewsBežná cena €18.39Jednotková cena€0.31 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Probiotikum 28 kmeňov s FOS – 30 kapsúl
4 reviewsBežná cena €13.99Jednotková cena€0.47 za položku -
Swanson
Swanson L.Reuteri Plus - 30 kapsúl
24 reviewsBežná cena €9.99Jednotková cena€0.33 za položku -
Activlab
Activlab Pharma SanBiotics Stres - 20 kapsúl
1 reviewBežná cena €6.39Jednotková cena€0.32 za položku -
Salvum
Proviterol Multi Probiotikum s 9 kmeňmi – 20 kapsúl
No reviewsBežná cena €6.99Jednotková cena€0.35 za položku -
Swanson
Swanson Probiotikum L.Plantarum - 30 kapsúl
7 reviewsBežná cena €6.29Jednotková cena€0.21 za položku -
Activlab
Activlab Pharma EnteroBiotix PLUS 250 mg – 20 kapsúl
No reviewsBežná cena €6.09Jednotková cena€0.30 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Probiotikum 18 kmeňov s FOS – 30 kapsúl
No reviewsBežná cena €8.09Jednotková cena€0.27 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Cestovné probiotikum – 30 kapsúl
No reviewsBežná cena €13.19Jednotková cena€0.44 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Ginger 500 mg – 60 kapsúl
No reviewsBežná cena €7.39Jednotková cena€0.12 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Andrographis 480 mg - 60 kapsúl
1 reviewPredajná cena €5.23 Bežná cena €6.99Jednotková cena€0.09 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Vital Mushrooms - 60 kapsúl
1 reviewBežná cena €13.59Jednotková cena€0.23 za položku -
Activlab
Activlab Pharma ProbiActiv Synbiotic – 20 kapsúl
4 reviewsBežná cena €1.39Jednotková cena€0.07 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Maitake (Maitake listová) 500 mg - 60 kapsúl
No reviewsPredajná cena €9.21 Bežná cena €12.29Jednotková cena€0.15 za položku -
Now Foods
Now Foods OralBiotic® - 60 pastiliek
15 reviewsBežná cena €16.99Jednotková cena€0.28 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Chaga 500 mg - 60 kapsúl
2 reviewsBežná cena €11.09Jednotková cena€0.18 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Reishi 400 mg - 60 kapsúl
No reviewsPredajná cena €6.66 Bežná cena €8.89Jednotková cena€0.11 za položku -
Swanson
Swanson Lactobacillus Acidophilus - 100 kapsúl
3 reviewsBežná cena €5.89Jednotková cena€0.06 za položku -
Swanson
Swanson Epic Pro 25 kmeňové probiotikum - 30 rastlinných kapsúl
20 reviewsBežná cena €15.89Jednotková cena€0.53 za položku -
Swanson
Swanson Perorálny probiotický prípravok , Jahoda – 30 pastiliek
No reviewsBežná cena €13.79Jednotková cena€0.46 za položku -
Activlab
Activlab Pharma SanBiotics Super Formula - 40 kapsúl
2 reviewsBežná cena €7.59Jednotková cena€0.19 za položku -
Swanson
Swanson Cordyceps 600 mg - 120 kapsúl
27 reviewsBežná cena €10.69Jednotková cena€0.09 za položku -
Wellbear
Wellbear Reishi 400 mg - 60 kapsúl
1 reviewPredajná cena €8.76 Bežná cena €13.49Jednotková cena€0.15 za položku -
Wellbear
Wellbear Vital Mushrooms - 60 kapsúl
1 reviewBežná cena €10.99Jednotková cena€0.18 za položku