Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Krása
  3. Ochrana pred slnkom

Ochrana pred slnkom

(149 produktov)
  • Opaľovacie krémy a emulzie
  • Odporúčané
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • Missha Velvet Finish Cushion SPF50+/PA+++ No 21 Missha Velvet Finish Cushion SPF50+/PA+++ No 21 Missha Velvet Finish Cushion SPF50+/PA+++ No 21 Missha Velvet Finish Cushion SPF50+/PA+++ No 21 Missha Velvet Finish Cushion SPF50+/PA+++ No 21 Missha Velvet Finish Cushion SPF50+/PA+++ No 21

    Missha

    Missha Velvet Finish Cushion SPF50+/PA+++ č. 21

    1 review
    Bežná cena €14.99
    Jednotková cena€99.93 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Medi-Peel Peptide 9 Bio Sunstick SPF50+ - 20 g Medi-Peel Peptide 9 Bio Sunstick SPF50+ - 20 g Medi-Peel Peptide 9 Bio Sunstick SPF50+ - 20 g
    Vypredané

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Bio S UNS tick SPF50+ - 20 g

    No reviews
    Bežná cena €18.99
    Jednotková cena€105.50 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha All Around Safe Block Essence Sun Milk EX SPF 50+/PA+++ - 70 ml Missha All Around Safe Block Essence Sun Milk EX SPF 50+/PA+++ - 70 ml

    Missha

    Missha All Around Safe Block Essence Sun Milk EX SPF 50+/PA+++ - 70 ml

    No reviews
    Bežná cena €18.99
    Jednotková cena€27.13 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Frudia Green Grape Pore Control SPF50+ PA++++ - 50 ml Frudia Green Grape Pore Control SPF50+ PA++++ - 50 ml Frudia Green Grape Pore Control SPF50+ PA++++ - 50 ml

    Frudia

    Frudia Green Grape Pore Control SPF50+ PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Bežná cena €8.59
    Jednotková cena€17.18 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Enough 3X Moisture Stick Foundation #13N - 14 g Enough 3X Moisture Stick Foundation #13N - 14 g Enough 3X Moisture Stick Foundation #13N - 14 g Enough 3X Moisture Stick Foundation #13N - 14 g Enough 3X Moisture Stick Foundation #13N - 14 g Enough 3X Moisture Stick Foundation #13N - 14 g Enough 3X Moisture Stick Foundation #13N - 14 g
    Vypredané

    Enough

    Enough 3X Moisture Stick Foundation #13N - 14 g

    No reviews
    Bežná cena €11.99
    Jednotková cena€85.64 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • House Of Hur Weightless Sun Fluid SPF50+ - 50 ml House Of Hur Weightless Sun Fluid SPF50+ - 50 ml House Of Hur Weightless Sun Fluid SPF50+ - 50 ml House Of Hur Weightless Sun Fluid SPF50+ - 50 ml House Of Hur Weightless Sun Fluid SPF50+ - 50 ml House Of Hur Weightless Sun Fluid SPF50+ - 50 ml House Of Hur Weightless Sun Fluid SPF50+ - 50 ml House Of Hur Weightless Sun Fluid SPF50+ - 50 ml House Of Hur Weightless Sun Fluid SPF50+ - 50 ml House Of Hur Weightless Sun Fluid SPF50+ - 50 ml
    Vypredané

    House Of Hur

    House Of Hur Weightless Sun Fluid SPF50+ - 50 ml

    No reviews
    Bežná cena €22.69
    Jednotková cena€45.38 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Axis-Y Complete No-stress Physical Sunscreen SPF50+ - 50 ml Axis-Y Complete No-stress Physical Sunscreen SPF50+ - 50 ml
    5% zľava

    Axis-Y

    Axis-Y Complete No-stress Physical S UNScreen SPF50+ - 50 ml

    No reviews
    Predajná cena €15.19 Bežná cena €15.99
    Jednotková cena€30.38 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Some By Mi Truecica Mineral Calming Tone-Up Cream - 50 ml Some By Mi Truecica Mineral Calming Tone-Up Cream - 50 ml Some By Mi Truecica Mineral Calming Tone-Up Cream - 50 ml Some By Mi Truecica Mineral Calming Tone-Up Cream - 50 ml Some By Mi Truecica Mineral Calming Tone-Up Cream - 50 ml
    Vypredané

    Some by Mi

    Some by Mi Truecica Minerálny upokojujúci tónovací krém - 50 ml

    No reviews
    Bežná cena €13.99
    Jednotková cena€27.98 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • SKIN1004 Hyalu-Cica Silky-Fit SPF 50+ PA++++ - 20 g SKIN1004 Hyalu-Cica Silky-Fit SPF 50+ PA++++ - 20 g

    SKIN1004

    SKIN1004 Hyalu-Cica Silky-Fit SPF 50+ PA++++ - 20 g

    1 review
    Bežná cena €17.79
    Jednotková cena€889.50 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Isntree Hyaluronic Acid Airy Sun Stick SPF50+ - 22 g Isntree Hyaluronic Acid Airy Sun Stick SPF50+ - 22 g

    Isntree

    Isntree Hyaluronic Acid Airy Sun Stick SPF50+ - 22 g

    No reviews
    Bežná cena €14.29
    Jednotková cena€64.95 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Fitomed UV SPF 15 Mattifying Cream for Acne and Combination Skin - 55 g Fitomed UV SPF 15 Mattifying Cream for Acne and Combination Skin - 55 g Fitomed UV SPF 15 Mattifying Cream for Acne and Combination Skin - 55 g
    Vypredané

    Fitomed

    Fitomed Matujúci krém s UV ochranným faktorom SPF 15 na aknóznu a zmiešanú pleť - 55 g

    No reviews
    Bežná cena €8.29
    Jednotková cena€15.07 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Celimax Pore+Dark Spot Brightening Sunscreen Cream - 50 ml Celimax Pore+Dark Spot Brightening Sunscreen Cream - 50 ml Celimax Pore+Dark Spot Brightening Sunscreen Cream - 50 ml

    Celimax

    Celimax Pore+Dark Spot Brightening S UNS creme Cream - 50 ml

    No reviews
    Bežná cena €23.99
    Jednotková cena€47.98 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Enough 3X Moisture Stick Foundation #21N - 14 g Enough 3X Moisture Stick Foundation #21N - 14 g Enough 3X Moisture Stick Foundation #21N - 14 g

    Enough

    Enough 3X Moisture Stick Foundation #21N – 14 g

    No reviews
    Bežná cena €16.59
    Jednotková cena€118.50 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Arencia Deep Water Surge SPF50+ - 50 ml Arencia Deep Water Surge SPF50+ - 50 ml Arencia Deep Water Surge SPF50+ - 50 ml Arencia Deep Water Surge SPF50+ - 50 ml
    5% zľava

    Arencia

    Arencia Deep Water Surge SPF50+ - 50 ml

    No reviews
    Predajná cena €16.80 Bežná cena €17.69
    Jednotková cena€33.60 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • COSRX Nourishing Sunscreen with Vitamin E SPF50+ - 50 ml
    20% zľava

    COSRX

    COSRX Vyživujúci krém s vitamínom E SPF50+ - 50 ml

    No reviews
    Predajná cena €22.29 Bežná cena €27.89
    Jednotková cena€44.58 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • SKIN1004 Madagascar Centella Air-Fit Suncream Light SPF30 PA++++ - 50 ml

    SKIN1004

    SKIN1004 Madagaskar Centella Air-Fit Suncream Light SPF30 PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Bežná cena €18.29
    Jednotková cena€365.80 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Isntree Hyaluronic Acid Daily Sun Gel SPF30 PA+++ - 50 ml
    Vypredané

    Isntree

    Isntree Denný gél na opaľovanie s kyselinou hyalurónovou SPF30 PA+++ - 50 ml

    No reviews
    Bežná cena €14.79
    Jednotková cena€295.80 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Goodal Green Tangerine Vita C Dark Spot Care Sun Serum SPF50+ - 50 ml

    Goodal

    Goodal Zelená mandarínka Vita C Sérum na opaľovanie proti tmavým škvrnám SPF50+ - 50 ml

    No reviews
    Bežná cena €19.39
    Jednotková cena€38.78 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Purito Daily Soft Touch Sunscreen SPF 50+ PA++++ - 15 ml Purito Daily Soft Touch Sunscreen SPF 50+ PA++++ - 15 ml

    Purito

    Purito Daily Soft Touch S UNS creme SPF 50+ PA++++ - 15 ml

    No reviews
    Bežná cena €8.09
    Jednotková cena€53.93 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Purito Daily Soft Touch Sunscreen SPF50+ - 60 ml Purito Daily Soft Touch Sunscreen SPF50+ - 60 ml Purito Daily Soft Touch Sunscreen SPF50+ - 60 ml
    Vypredané

    Purito

    Purito Daily Soft Touch S UNS creme SPF50+ - 60 ml

    1 review
    Bežná cena €17.29
    Jednotková cena€28.82 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Mary&May Vegan Peptide Sunstick SPF50+ PA++++ - 18 g Mary&May Vegan Peptide Sunstick SPF50+ PA++++ - 18 g Mary&May Vegan Peptide Sunstick SPF50+ PA++++ - 18 g
    16% zľava

    Mary&May

    Mary&May Vegan Peptide S UNS tick SPF50+ PA++++ - 18 g

    No reviews
    Predajná cena €14.09 Bežná cena €16.69
    Jednotková cena€78.28 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • K-SECRET Seoul 1988 Cream SPF 50+ PA++++ - 50 ml K-SECRET Seoul 1988 Cream SPF 50+ PA++++ - 50 ml
    30% zľava

    K-SECRET

    K-SECRET Seoul 1988 krém SPF 50+ PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Predajná cena €13.19 Bežná cena €18.89
    Jednotková cena€26.38 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Abib Airy Sunstick Smoothing Bar SPF50+ - 23 g Abib Airy Sunstick Smoothing Bar SPF50+ - 23 g Abib Airy Sunstick Smoothing Bar SPF50+ - 23 g

    Abib

    Abib Airy S UNS tyčinka na vyhladenie kliešťov SPF50+ - 23 g

    No reviews
    Bežná cena €19.99
    Jednotková cena€86.91 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Rohto Skin Aqua UV Super Moisture Gel SPF50+ PA++++ - 110 g Rohto Skin Aqua UV Super Moisture Gel SPF50+ PA++++ - 110 g
    Vypredané

    Rohto

    Rohto Skin Aqua UV Super Moisture Gel SPF50+ PA++++ - 110 g

    No reviews
    Bežná cena €16.79
    Jednotková cena€152.64 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Predchádzajúce
  • Stránka 4 / 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Ďalej

Účinná ochrana pred slnkom:

Ochrana pred slnkom presahuje nosenie čiapky alebo používanie dáždnika. Ide o to, aby ste si s dôverou užívali UNS hine a zároveň si chránili zdravie pokožky. Náš komplexný sprievodca skúma najlepšie spôsoby ochrany pokožky pred škodlivým UV žiarením, ktoré vám umožnia bezpečne si vychutnať teplé počasie.

S UNS creen a opaľovací krém: Zatiaľ čo letné dni nás pozývajú na slnko, je dôležité si uvedomiť, že dlhodobé vystavovanie sa slnečnému žiareniu zvyšuje riziko rakoviny kože a urýchľuje jej starnutie. S UNS creen a opaľovací krém poskytujú vynikajúcu ochranu v porovnaní so slnečnými okuliarmi alebo klobúkmi, účinne chránia pokožku pred škodlivým UV žiarením.

Dôležitosť ochrany pred slnkom

UV žiarenie je zodpovedné za rakovinu kože a štrukturálne poškodenie, vedúce k strate elasticity. Spáleniny od slnka jasne dokazujú túto škodlivosť. Kvalitné s UNS krémy s vysokým SPF poskytujú trvalú ochranu aj v extrémnych horúčavách, výrazne znižujú riziko spálenia a zároveň vám umožňujú užívať si aktivity v prírode.

Ochrana pred slnkom nebráni opaľovaniu

Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, používanie ochrany pred slnkom neznamená zostať bledý. Krémy UNS zabraňujú spáleniu, ale neobmedzujú váš opalovací potenciál. Chránia pred škodlivými účinkami a zároveň vám umožňujú dosiahnuť vytúžený letný lesk. Dostupné v tubách a sprejoch, s UNS creens s UV filtrami poskytujú účinnú ochranu na základe svojho zloženia.

Vodoodolná ochrana pred slnkom pri bazéne a na pláži

Pri plávaní alebo plážových aktivitách, vodoodolné s UNS creens poskytujú nepretržitú ochranu bez nutnosti častého opakovaného nanášania. Toto pohodlie vám umožňuje užívať si vodné aktivity pri zachovaní bezpečnosti pokožky. So správnou ochranou pred slnkom, sa môžete v lete opaľovať bez toho, aby ste riskovali zdravie svojej pokožky alebo urýchlili jej starnutie.

Preskúmajte našu ponuku výrobkov na ochranu pred slnkom a nájdite dokonalé riešenie pre svoje potreby. Pre starostlivosť po opaľovaní, si pozrite našu ponuku krémov a pleťových mliek po opaľovaní .

Výber správnej ochrany pred slnkom

Pri výbere ochrany pred slnkom, zvážte faktory, ako je typ vašej pokožky, plánované aktivity, a dĺžka pobytu na slnku. Hľadajte širokospektrálne UNS krémy, ktoré chránia pred UVA aj UVB žiarením. Pre citlivú pokožku sú výbornou voľbou, minerálne UNS creeny s obsahom oxidu zinočnatého alebo oxidu titaničitého. Pre optimálnu ochranu nezabudnite naniesť krém každé dve hodiny alebo po plávaní či nadmernom potení.

Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík