Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Mama a dieťa

Mama a dieťa

(465 produktov)
  • Tehotenstvo a materstvo
  • Kŕmenie detí
  • Zdravie detí
  • Detská hygiena
  • Detská výživa
  • Cumlíky
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • Philips Avent Ultra Soft Pacifier, Very Firm, 18+ Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Soft Pacifier, Very Firm, 18+ Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Soft Pacifier, Very Firm, 18+ Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Soft Pacifier, Very Firm, 18+ Months - 2 Pieces

    Philips

    Philips Avent Ultra mäkký cumlík, Veľmi pevný,18+ mesiacov - 2 kusy

    No reviews
    Bežná cena €6.69
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Ultra Soft Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Soft Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Soft Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Soft Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces
    Vypredané

    Philips

    Philips Cumlík Avent Ultra Soft, 6–18 mesiacov, pre dievčatá – 2 ks

    No reviews
    Bežná cena €6.69
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces
    Vypredané

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Cumlík,6-18 mesiacov, Dievča - 2 kusy

    No reviews
    Bežná cena €5.99
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces
    Vypredané

    Philips

    Philips Avent Cumlík Ultra Start,0-2 mesiace - 2 kusy

    No reviews
    Bežná cena €5.99
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces
    Vypredané

    Philips

    Philips Avent Cumlík Ultra Start,0-2 mesiace - 2 kusy

    No reviews
    Bežná cena €5.89
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Responsive Natural Soother with Slow Flow - 2 Pieces Philips Avent Responsive Natural Soother with Extra Slow Flow - 2 Pieces Philips Avent Responsive Natural Soother with Extra Slow Flow - 2 Pieces
    Vypredané

    Philips

    Philips Avent Prírodný cumlík s pomalým prietokom - 2 kusy

    No reviews
    Bežná cena €6.89
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Responsive Natural Soother with Extra Slow Flow - 2 Pieces Philips Avent Responsive Natural Soother with Extra Slow Flow - 2 Pieces Philips Avent Responsive Natural Soother with Extra Slow Flow - 2 Pieces Philips Avent Responsive Natural Soother with Extra Slow Flow - 2 Pieces
    Vypredané

    Philips

    Philips Avent Prírodný cumlík s veľmi pomalým prietokom - 2 kusy

    No reviews
    Bežná cena €6.99
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural - 125 ml Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural - 125 ml Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural - 125 ml Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural - 125 ml

    Philips

    Philips Avent Reagujúca dojčenská fľaša Natural - 125 ml

    No reviews
    Bežná cena €8.59
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural - 330 ml Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural - 330 ml Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural - 330 ml Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural - 330 ml Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural - 330 ml

    Philips

    Philips Avent Detská fľaša Responsive Natural 6 m+ - 330 ml

    No reviews
    Bežná cena €10.29
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural, Giraffe - 260 ml Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural, Giraffe - 260 ml Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural, Giraffe - 260 ml Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural, Giraffe - 260 ml Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural, Giraffe - 260 ml

    Philips

    Philips Avent Reagujúca dojčenská fľaša Natural, Žirafa - 260 ml

    No reviews
    Bežná cena €10.29
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Vivicot Serena Incontinence Nappies - 8 Pieces

    Vivicot

    Vivicot Serena Inkontinensblöjor - 8 delar

    No reviews
    Bežná cena €8.89
    Jednotková cena€1.11 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Cup with Straw 12 m+, Green - 300 ml
    Vypredané

    Philips

    Philips Avent Pohár so sv. RAW 12 m+, Zelený - 300 ml

    No reviews
    Bežná cena €9.49
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months - 2 Pieces
    Vypredané

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Cumlík,6-18 mesiacov - 2 kusy

    No reviews
    Bežná cena €5.99
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • GingerOrganic Menstrual Cup, Size M - 1 Piece

    GingerOrganic

    Menštruačný kalíšok GingerOrganic, Veľkosť M - 1 kus

    No reviews
    Bežná cena €15.29
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Simed Baby Swimming Panties - Sailboats
    Vypredané

    Simed

    Simed Detské plavecké nohavičky - Plachetnice

    No reviews
    Bežná cena €5.49
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Panaseus Fertility for Women - 50 Capsules
    10% zľava
    Novinka

    Yango

    Panaseus Plodnosť pre ženy - 50 kapsúl

    No reviews
    Predajná cena €9.08 Bežná cena €10.09
    Jednotková cena€0.18 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • MyBestPharm MyBestProtect Oil, Herbal and Orange Oil - 250 ml
    10% zľava
    Novinka

    MyBestPharm

    MyBestPharm MyBestProtect Oil, Bylinný a pomarančový olej - 250 ml

    No reviews
    Predajná cena €40.40 Bežná cena €44.89
    Jednotková cena€161.60 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • GingerOrganic Menstrual Cup, Size S - 1 Piece GingerOrganic Menstrual Cup, Size S - 1 Piece
    10% zľava
    Novinka

    GingerOrganic

    Menštruačný kalíšok GingerOrganic, Veľkosť S - 1 kus

    No reviews
    Predajná cena €13.76 Bežná cena €15.29
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Ultra Air Nighttime Pacifier, 6-18 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Nighttime Pacifier, 6-18 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Nighttime Pacifier, 6-18 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Nighttime Pacifier, 6-18 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Nighttime Pacifier, 6-18 Months - 2 Pieces
    11% zľava

    Philips

    Philips Avent Ultra Air nočný cumlík, 6–18 mesiacov – 2 kusy

    No reviews
    Predajná cena €8.19 Bežná cena €9.19
    Jednotková cena€4.10 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Nordic Naturals Baby's DHA Vegetarian 835 mg Omega-3 - 30 ml Nordic Naturals Baby's DHA Vegetarian 835 mg Omega-3 - 30 ml
    Novinka

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Baby's DHA Vegetarian 835 mg Omega-3 – 30 ml

    No reviews
    Bežná cena €35.19
    Jednotková cena€117.30 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Porcja Dobra Surprise Cube Apple Plum - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube Apple Plum - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube Apple Plum - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube Apple Plum - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube Apple Plum - 16 g
    15% zľava
    Novinka

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Kostka prekvapenia Jablko slivka - 16 g

    No reviews
    Predajná cena €1.35 Bežná cena €1.59
    Jednotková cena€0.84 /10 g
    Zobraziť podrobnosti
  • La'dor Kids Care Shampoo - 350 ml La'dor Kids Care Shampoo - 350 ml La'dor Kids Care Shampoo - 350 ml
    23% zľava

    La'dor

    La'dor Kids Care Shampoo - 350 ml

    No reviews
    Predajná cena €11.93 Bežná cena €15.59
    Jednotková cena€34.09 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Bunny Ninja Double Roll Apple-Peach Fruit Snack - 30 g

    Bunny Ninja

    Bunny Ninja Double Roll jablkovo-broskyňová ovocná pochúťka – 30 g

    No reviews
    Bežná cena €1.49
    Jednotková cena€49.67 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Olini Cod Liver Oil for Kids - 250 ml

    Olini

    Olini olej z tresčej pečene pre deti – 250 ml

    No reviews
    Bežná cena €29.39
    Jednotková cena€117.56 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Predchádzajúce
  • Stránka 18 / 20
  • 1
  • …
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • Ďalej
Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík