Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Mama a dieťa

Mama a dieťa

(465 produktov)
  • Tehotenstvo a materstvo
  • Kŕmenie detí
  • Zdravie detí
  • Detská hygiena
  • Detská výživa
  • Cumlíky
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • Natracare Ecological Sanitary Pads Ultra Regular - 14 pieces Natracare Ecological Sanitary Pads Ultra Regular - 14 pieces

    Natracare

    Natracare Ekologické hygienické vložky Ultra Regular - 14 kusov

    No reviews
    Bežná cena €4.79
    Jednotková cena€0.34 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Natracare Ecological Sanitary Pads Ultra Long with Wings - 10 pieces Natracare Ecological Sanitary Pads Ultra Long with Wings - 10 pieces Natracare Ecological Sanitary Pads Ultra Long with Wings - 10 pieces Natracare Ecological Sanitary Pads Ultra Long with Wings - 10 pieces
    Vypredané

    Natracare

    Natracare Ekologické hygienické vložky Ultra Long s krídelkami - 10 kusov

    No reviews
    Bežná cena €4.59
    Jednotková cena€0.46 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Simed Cloth Nappy Cover - Surfing
    5% zľava

    Simed

    Simed Obal na látkovú plienku - Surfovanie

    No reviews
    Predajná cena €5.39 Bežná cena €5.69
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Simed Cloth Nappy Cover - Flamingos

    Simed

    Simed Obal na látkovú plienku - plameniaky

    No reviews
    Bežná cena €5.79
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Solgar Prenatal Nutrients - 60 Tablets Solgar Prenatal Nutrients - 60 Tablets Solgar Prenatal Nutrients - 60 Tablets
    Vypredané

    Solgar

    Solgar Prenatálna výživa - 60 tabliet

    No reviews
    Bežná cena €12.89
    Jednotková cena€0.21 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Breast Milk Storage Bags 180 ml - 25 pcs.
    Vypredané

    Philips

    Philips Avent Vrecká na uskladnenie materského mlieka 180 ml - 25 ks.

    No reviews
    Bežná cena €8.79
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Breastmilk Storage Containers 180 ml - 10 pcs.

    Philips

    Philips Avent Nádoby na uskladnenie materského mlieka 180 ml - 10 ks

    No reviews
    Bežná cena €15.69
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Classic Sippy Cup 6 m+ Blue - 200 ml Philips Avent Classic Sippy Cup 6 m+ Blue - 200 ml
    Vypredané

    Philips

    Philips Avent Classic Sippy Cup 6 m+ Blue - 200 ml

    No reviews
    Bežná cena €6.99
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Disposable Breast Pads - 60 pieces
    Vypredané

    Philips

    Philips Avent Jednorazové prsné vložky - 60 kusov

    No reviews
    Bežná cena €7.49
    Jednotková cena€0.12 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Olini Cod Liver Oil for Kids - 100 ml

    Olini

    Olini olej z tresčej pečene pre deti – 100 ml

    No reviews
    Bežná cena €17.59
    Jednotková cena€175.90 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Olini Cod Liver Oil for Kids, Lemon - 250 ml

    Olini

    Olini olej z tresčej pečene pre deti, citrón – 250 ml

    No reviews
    Bežná cena €37.79
    Jednotková cena€151.16 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • 7Nutrition Cream of Rice Porridge, Natural - 1kg 7Nutrition Cream of Rice Porridge, Natural - 1kg
    Vypredané

    7Nutrition

    7Nutrition Krémová ryžová kaša, Natural – 1 kg

    No reviews
    Bežná cena €14.99
    Jednotková cena€14.99 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Porcja Dobra Surprise Christmas Cube, Apple-Strawberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Christmas Cube, Apple-Strawberry - 16 g
    Vypredané

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Vianočná prekvapivá kocka, Jablko-jahoda – 16 g

    No reviews
    Bežná cena €1.69
    Jednotková cena€10.56 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Starpharma Healthy Denti-Pop Lollipop Student Active, Strawberry - 6 g
    Vypredané

    Starpharma

    Starpharma Healthy Denti-Pop Lollipop Student Active, St RAW bobuľové ovocie - 6 g

    No reviews
    Bežná cena €0.69
    Jednotková cena€1.15 /10 g
    Zobraziť podrobnosti
  • La'dor Kids Care Shampoo - 350 ml La'dor Kids Care Shampoo - 350 ml La'dor Kids Care Shampoo - 350 ml
    10% zľava

    La'dor

    La'dor Kids Care Shampoo - 350 ml

    No reviews
    Predajná cena €14.03 Bežná cena €15.59
    Jednotková cena€40.09 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Bottle Warmer with Temperature Sensor Philips Avent Bottle Warmer with Temperature Sensor Philips Avent Bottle Warmer with Temperature Sensor Philips Avent Bottle Warmer with Temperature Sensor

    Philips

    Philips Avent Ohrievač fliaš so snímačom teploty

    No reviews
    Bežná cena €57.99
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Baby Gift Bottle Set - 4 Bottles + Pacifier + Brush Philips Avent Baby Gift Bottle Set - 4 Bottles + Pacifier + Brush Philips Avent Baby Gift Bottle Set - 4 Bottles + Pacifier + Brush Philips Avent Baby Gift Bottle Set - 4 Bottles + Pacifier + Brush Philips Avent Baby Gift Bottle Set - 4 Bottles + Pacifier + Brush
    5% zľava

    Philips

    Philips Avent Darčeková sada dojčenských fliaš - 4 fľaše + cumlík + kefka

    No reviews
    Predajná cena €42.79 Bežná cena €45.09
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces
    Vypredané

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Cumlík,6-18 mesiacov, Chlapec - 2 kusy

    No reviews
    Bežná cena €5.99
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces
    Vypredané

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Cumlík,6-18 mesiacov, Chlapec - 2 kusy

    No reviews
    Bežná cena €5.99
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces
    Vypredané

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Cumlík,0-6 mesiacov, Dievča - 2 kusy

    No reviews
    Bežná cena €5.99
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces
    Vypredané

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Cumlík,0-6 mesiacov, Dievča - 2 kusy

    No reviews
    Bežná cena €5.89
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Ultra Start Night, Glow-in-The-Dark Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Night, Glow-in-The-Dark Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Night, Glow-in-The-Dark Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Night, Glow-in-The-Dark Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Night, Glow-in-The-Dark Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces

    Philips

    Philips Avent Ultra Start Night, Dudlík svietiaci v tme,0-2 mesiace - 2 kusy

    No reviews
    Bežná cena €6.29
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces

    Philips

    Philips Avent Cumlík Ultra Start,0-2 mesiace - 2 kusy

    No reviews
    Bežná cena €5.89
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces
    Vypredané

    Philips

    Philips Avent Cumlík Ultra Start,0-2 mesiace - 2 kusy

    No reviews
    Bežná cena €5.99
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Predchádzajúce
  • Stránka 16 / 20
  • 1
  • …
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • …
  • 20
  • Ďalej
Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík