Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Mama a dieťa

Mama a dieťa

(465 produktov)
  • Tehotenstvo a materstvo
  • Kŕmenie detí
  • Zdravie detí
  • Detská hygiena
  • Detská výživa
  • Cumlíky
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • Philips Avent Philips Avent Responsive Natural, Glass Baby Bottle - 120 ml Philips Avent Philips Avent Responsive Natural, Glass Baby Bottle - 120 ml Philips Avent Philips Avent Responsive Natural, Glass Baby Bottle - 120 ml Philips Avent Philips Avent Responsive Natural, Glass Baby Bottle - 120 ml
    Vypredané

    Philips

    Philips Avent Philips Avent Responsive Natural, Sklenená dojčenská fľaša - 120 ml

    No reviews
    Bežná cena €11.19
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Responsive Natural Bottle with AirFree Anti-Colic Valve, Elephant - 260 ml Philips Avent Responsive Natural Bottle with AirFree Anti-Colic Valve, Elephant - 260 ml Philips Avent Responsive Natural Bottle with AirFree Anti-Colic Valve, Elephant - 260 ml Philips Avent Responsive Natural Bottle with AirFree Anti-Colic Valve, Elephant - 260 ml
    Vypredané

    Philips

    Philips Avent Prírodná fľaša s ventilom AirFree Anti-Colic, Slon - 260 ml

    No reviews
    Bežná cena €11.29
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Silicone Nipple Shields, Medium 21 mm - 2 Pieces Philips Avent Silicone Nipple Shields, Medium 21 mm - 2 Pieces

    Philips

    Philips Avent Silikónové chrániče bradaviek, Medium 21 mm - 2 kusy

    No reviews
    Bežná cena €9.69
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Milk Powder Dispenser Philips Avent Milk Powder Dispenser Philips Avent Milk Powder Dispenser
    Vypredané

    Philips

    Philips Avent Dávkovač sušeného mlieka

    No reviews
    Bežná cena €6.49
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Single Breast Pump with Storage Kit Philips Avent Single Breast Pump with Storage Kit Philips Avent Single Breast Pump with Storage Kit Philips Avent Single Breast Pump with Storage Kit Philips Avent Single Breast Pump with Storage Kit
    Vypredané

    Philips

    Philips Avent Jednoduchá odsávačka mlieka so súpravou na uskladnenie

    No reviews
    Bežná cena €60.19
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Vivicot Sanitary Towels for Urinary Incontinence Medium - 10 Pieces Vivicot Sanitary Towels for Urinary Incontinence Medium - 10 Pieces Vivicot Sanitary Towels for Urinary Incontinence Medium - 10 Pieces Vivicot Sanitary Towels for Urinary Incontinence Medium - 10 Pieces Vivicot Sanitary Towels for Urinary Incontinence Medium - 10 Pieces

    Vivicot

    Vivicot Sanitetshanddukar för urininkontinens Medium - 10 stycken

    No reviews
    Bežná cena €3.69
    Jednotková cena€0.37 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces
    Vypredané

    Philips

    Philips Cumlík Avent Ultra Air, 0–6 mesiacov, pre dievčatá – 2 kusy

    No reviews
    Bežná cena €6.99
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Natracare Ecological Sanitary Pads with Wings Ultra Super - 12 pieces

    Natracare

    Natracare Ekologické hygienické vložky s krídelkami Ultra Super - 12 kusov

    No reviews
    Bežná cena €4.79
    Jednotková cena€0.40 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Simed Cloth Nappy Cover - Monkeys
    5% zľava

    Simed

    Simed Obal na látkovú plienku - Opice

    No reviews
    Predajná cena €5.39 Bežná cena €5.69
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Simed Cloth Nappy Cover - Zoo

    Simed

    Simed Obal na látkovú plienku - Zoo

    No reviews
    Bežná cena €5.79
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Proviterol LGG Baby Drops - 5 ml
    Novinka

    Salvum

    Proviterol LGG Baby Drops – 5 ml

    No reviews
    Bežná cena €5.89
    Jednotková cena€117.80 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • McLloyd's Kimifinne Gluten Free Salted Caramel-flavoured Crisps BIO - 30 g
    30% zľava
    Novinka

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's Kimifinne Bezlepkové chrumky s príchuťou slaného karamelu BIO - 30 g

    No reviews
    Predajná cena €0.69 Bežná cena €0.99
    Jednotková cena€2.30 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Porcja Dobra Fruit Snack Mix Set - 24 pieces
    15% zľava
    Novinka

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Súprava ovocných snackov - 24 kusov

    No reviews
    Predajná cena €10.87 Bežná cena €12.79
    Jednotková cena€0.45 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Bunny Ninja LASSO Fruit Snack Apple-Strawberry - 20 g
    Vypredané

    Bunny Ninja

    Bunny Ninja LASSO ovocná tyčinka jablko-jahoda – 20 g

    No reviews
    Bežná cena €1.59
    Jednotková cena€79.50 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Bunny Ninja Fruit Straws, Apple-Mango - 16 g

    Bunny Ninja

    Bunny Ninja ovocné tyčinky, jablko-mango – 16 g

    No reviews
    Bežná cena €1.29
    Jednotková cena€80.63 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Bunny Ninja Fruit Straws, Apple-Strawberry - 16 g

    Bunny Ninja

    Bunny Ninja ovocné tyčinky, jablko-jahoda – 16 g

    No reviews
    Bežná cena €1.29
    Jednotková cena€80.63 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Olini Omega-3 for Kids, Raspberry-Blueberry - 100 ml
    Vypredané

    Olini

    Olini Omega-3 pre deti, malina-čučoriedka – 100 ml

    No reviews
    Bežná cena €29.99
    Jednotková cena€299.90 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Starpharma Cola Lollipop + 8 Vitamins - 8 g

    Starpharma

    Starpharma Cola Lollipop + 8 vitamínov – 8 g

    No reviews
    Bežná cena €1.69
    Jednotková cena€1.69 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Ultra Air Orthodontic Soother 6-18 m - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Orthodontic Soother 6-18 m - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Orthodontic Soother 6-18 m - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Orthodontic Soother 6-18 m - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Orthodontic Soother 6-18 m - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Orthodontic Soother 6-18 m - 2 Pieces

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Ortodontický cumlík 6–18 mesiacov – 2 kusy

    No reviews
    Bežná cena €5.89
    Jednotková cena€2.95 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Biolit Urobiol Urinary Tract - 90 g
    15% zľava

    Biolit

    Biolit Urobiol Močové cesty – 90 g

    No reviews
    Predajná cena €21.83 Bežná cena €25.69
    Jednotková cena€0.36 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • 7Nutrition Cream of Rice Porridge, Apple Pie - 1 kg 7Nutrition Cream of Rice Porridge, Apple Pie - 1 kg
    5% zľava

    7Nutrition

    7Nutrition Krémová ryžová kaša, Jablkový koláč – 1 kg

    No reviews
    Predajná cena €14.24 Bežná cena €14.99
    Jednotková cena€14.24 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • McLloyd's BioSaurus Gluten Free Gingerbread Corn Crisps - 50 g
    Vypredané

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's BioSaurus bezlepkové perníkové kukuričné lupienky – 50 g

    No reviews
    Bežná cena €1.59
    Jednotková cena€3.18 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Porcja Dobra Gift Box Set of Healthy Snacks - Christmas Porcja Dobra Gift Box Set of Healthy Snacks - Christmas Porcja Dobra Gift Box Set of Healthy Snacks - Christmas
    Vypredané

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Darčeková krabička so zdravými snackmi – Vianoce

    No reviews
    Bežná cena €16.99
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Cup with Mouthpiece, Purple - 260 ml Philips Avent Cup with Mouthpiece, Purple - 260 ml Philips Avent Cup with Mouthpiece, Purple - 260 ml Philips Avent Cup with Mouthpiece, Purple - 260 ml
    Vypredané

    Philips

    Philips Avent Pohár s náustkom, Fialový – 260 ml

    No reviews
    Bežná cena €7.39
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Predchádzajúce
  • Stránka 17 / 20
  • 1
  • …
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • Ďalej
Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík