Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Výpredaj

Výpredaj

(1263 produktov)
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • K-SECRET Seoul 1988 Cleansing Foam - 150 ml K-SECRET Seoul 1988 Cleansing Foam - 150 ml K-SECRET Seoul 1988 Cleansing Foam - 150 ml K-SECRET Seoul 1988 Cleansing Foam - 150 ml
    15% zľava

    K-SECRET

    K-SECRET Seoul 1988 Čistiaca pena - 150 ml

    No reviews
    Predajná cena €12.31 Bežná cena €14.49
    Jednotková cena€82.07 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Vitaler's Healthy Shield Kit
    5% zľava

    Vitaler's

    Vitaler's Súprava zdravého štítu

    21 reviews
    Predajná cena €15.85 Bežná cena €16.69
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Vitaler's Immunity Support Kit
    5% zľava

    Vitaler's

    Vitaler's Súprava na podporu imunity

    10 reviews
    Predajná cena €19.47 Bežná cena €20.49
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Rom&nd Better Than Palette Secret Garden - 00 Light & Glitter Garden Rom&nd Better Than Palette Secret Garden - 00 Light & Glitter Garden Rom&nd Better Than Palette Secret Garden - 00 Light & Glitter Garden
    5% zľava

    ROM&ND

    Rom&nd Lepšie ako paleta Secret Garden - 00 Light & Glitter Garden

    No reviews
    Predajná cena €28.77 Bežná cena €30.29
    Jednotková cena€3.60 /g
    Zobraziť podrobnosti
  • Vitaler's Anti-Aging Kit
    5% zľava

    Vitaler's

    Vitaler's Súprava proti starnutiu

    12 reviews
    Predajná cena €32.76 Bežná cena €34.49
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 30 Tablets Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 30 Tablets Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 30 Tablets Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 30 Tablets Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 30 Tablets Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 30 Tablets Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 30 Tablets Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 30 Tablets Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 30 Tablets
    5% zľava

    Mito Pharma

    Dr Enzmann Vitamín C MSE matrix 500 mg - 30 tabliet

    No reviews
    Predajná cena €14.72 Bežná cena €15.49
    Jednotková cena€0.49 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 901 Teddy LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 902 Earth LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 903 Tulip LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 904 Peony LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 905 Modernist LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 906 Tawny LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 907 Ginger LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 908 Vanilla LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 909 Soap LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 910 Fog LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 911 Terrapeach LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 912 Sandalwood LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 913 Cinnamon LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 914 Cocoa LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 915 Hazel LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 916 Bebe LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 917 May LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 918 Florist LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 919 Summer LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 920 Canna LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 921 Allure LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g LKA401 LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 924 Cliff LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 925 Glory
    Až 16% zľava

    Laka

    LAKA Mono Eyeshadow – 1,8 g

    No reviews
    +20
    Predajná cenaOd €6.49 Bežná cena €7.69
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Kaine Kombu Balancing Antioxidant Toner with Kombucha - 150 ml Kaine Kombu Balancing Antioxidant Toner with Kombucha - 150 ml
    25% zľava

    Kaine

    Kaine Kombu Balancing Antioxidant Toner s kombuchou – 150 ml

    No reviews
    Predajná cena €13.49 Bežná cena €17.99
    Jednotková cena€89.93 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 10 ml Nude Beige House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 10 ml Rose Brown House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 10 ml Peach Coral House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 10 ml Lavender Flush House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 10 ml Cherry Blossom House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 10 ml Deep Plum
    Až 31% zľava

    House Of Hur

    House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 10 ml

    No reviews
    +2
    Predajná cenaOd €5.29 Bežná cena €7.69
    Jednotková cena€52.90 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 20 ml Nude Beige House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 20 ml Deep Plum House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 20 ml Rose Brown House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 20 ml Berry Purple House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 20 ml Ruby Red
    Až 20% zľava

    House Of Hur

    House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher – 20 ml

    No reviews
    +1
    Predajná cenaOd €9.99 Bežná cena €12.49
    Jednotková cena€49.95 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Arencia Honey Glazed Collagen Lip Mask with Honey - 15 g Arencia Honey Glazed Collagen Lip Mask with Honey - 15 g Arencia Honey Glazed Collagen Lip Mask with Honey - 15 g Arencia Honey Glazed Collagen Lip Mask with Honey - 15 g
    10% zľava

    Arencia

    Arencia Honey Glazed Collagen Lip Mask with Honey - 15 g

    No reviews
    Predajná cena €20.24 Bežná cena €22.49
    Jednotková cena€134.93 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Anua Heartleaf 70 Soothing Collagen Mask - 4 Pieces Anua Heartleaf 70 Soothing Collagen Mask - 4 Pieces Anua Heartleaf 70 Soothing Collagen Mask - 4 Pieces
    10% zľava

    Anua

    Anua Heartleaf 70 Soothing Collagen Mask - 4 Pieces

    No reviews
    Predajná cena €17.09 Bežná cena €18.99
    Jednotková cena€4.27 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • TIRTIR Mask Fit Aura Cushion Compact Foundation - 4,5 g 17C Porcelain TIRTIR Mask Fit Aura Cushion Compact Foundation - 4,5 g 24W Soft Beige TIRTIR Mask Fit Aura Cushion Compact Foundation - 4,5 g 29N Beige TIRTIR Mask Fit Aura Cushion Compact Foundation - 4,5 g 21W Natural Ivory
    Až 10% zľava

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Aura Cushion Compact Foundation - 4 , 5 g

    No reviews
    Predajná cenaOd €18.89 Bežná cena €20.99
    Jednotková cena€419.78 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Cztery Szpaki Christmas Set: Sweet Plum Cztery Szpaki Christmas Set: Sweet Plum Cztery Szpaki Christmas Set: Sweet Plum Cztery Szpaki Christmas Set: Sweet Plum Cztery Szpaki Christmas Set: Sweet Plum Cztery Szpaki Christmas Set: Sweet Plum
    10% zľava

    Cztery Szpaki

    Cztery Szpaki Vianočná sada: Sladká slivka

    No reviews
    Predajná cena €36.44 Bežná cena €40.49
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Cztery Szpaki Christmas Set: The Brave Trio Cztery Szpaki Christmas Set: The Brave Trio
    10% zľava

    Cztery Szpaki

    Cztery Szpaki Vianočná sada: Odvážne trio

    No reviews
    Predajná cena €24.11 Bežná cena €26.79
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Predchádzajúce
  • Stránka 53 / 53
  • 1
  • …
  • 51
  • 52
  • 53
  • Ďalej

Objavte skvelé ponuky starostlivo vybraných doplnkov stravy, vitamínov a wellness produktov v našej výpredajovej kolekcii. V Medpak veríme, že kvalita nemusí byť drahá. Preto pravidelne ponúkame špeciálne zľavy na osvedčené produkty od medzinárodne uznávaných značiek, vďaka čomu je vaša cesta za zdravím dostupnejšia.

Kvalitné wellness produkty za znížené ceny

Naša výpredajová sekcia obsahuje meniaci sa výber doplnkov stravy a zdravotných produktov, ktoré spĺňajú naše vysoké štandardy kvality a účinnosti. Od základných vitamínov a minerálov po špecializované formuly pre energiu, imunitu a celkovú pohodu – nájdete produkty, ktoré podporia vaše zdravotné ciele bez zaťaženia rozpočtu. Každá položka v tejto kolekcii pochádza od značiek, ktorým dôverujeme, vrátane NOW Foods, Solgar, Nordic Naturals a mnohých ďalších.

Čo nájdete v našej výpredajovej kolekcii

Či už hľadáte zásoby každodenných potrieb alebo chcete vyskúšať niečo nové, naša zľavnená ponuka prináša výborné príležitosti. Prezrite si vitamíny a doplnky stravy, ktoré podporujú rôzne aspekty zdravia, od imunitných funkcií po kognitívny výkon. Môžete tiež objaviť produkty pre podporu kostí a kĺbov, tráviacu pohodu alebo prirodzenú energiu. Ponuka sa pravidelne mení, takže sa oplatí kontrolovať často a hľadať nové zľavy.

Nakupujte múdro, zostaňte zdraví

Starostlivosť o zdravie by nemala byť luxusom. Naša výpredajová kolekcia uľahčuje prístup k doplnkom stravy a wellness produktom, ktoré potrebujete, za ceny, ktoré vám vyhovujú. S rýchlym doručením po Európe a širokou ponukou medzinárodných značiek vám Medpak prináša osvedčené zdravotné riešenia priamo k dverám. Preskúmajte našu kompletnú ponuku doplnkov zameraných na zdravie a nájdite podporu, ktorú si vaše telo zaslúži.

Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík