Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Krása
  3. Starostlivosť o ústa
  4. Zubné pasty

Zubné pasty

(52 produktov)
  • Ústne vody
  • Zubné kefky
  • Zubné pasty
  • Náhradné hlavice kefiek
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • vitamíny, minerály, probiotiká a starostlivosť o pleť na jeseň



    Pozrite si teraz
  • Dabur Herbal Toothpaste Clove - 100 ml Dabur Herbal Toothpaste Clove - 100 ml

    Dabur

    Dabur Bylinná zubná pasta Klinček - 100 ml

    6 reviews
    Bežná cena €4.59
    Jednotková cena€4.59 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Dabur RED Toothpaste - 100 g Dabur RED Toothpaste - 100 g Dabur RED Toothpaste - 100 g Dabur RED Toothpaste - 100 g

    Dabur

    Dabur ČERVENÁ zubná pasta - 100 g

    15 reviews
    Bežná cena €4.59
    Jednotková cena€45.90 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Dabur Active Charcoal Whitening Toothpaste - 100 ml Dabur Active Charcoal Whitening Toothpaste - 100 ml

    Dabur

    Dabur Bieliaca zubná pasta s aktívnym uhlím - 100 ml

    5 reviews
    Bežná cena €4.49
    Jednotková cena€4.49 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Apeiron Toothpaste with 24 Ayurvedic Herbs - 75 ml
    Vypredané
    10% zľava

    Apeiron

    Apeiron Zubná Pasta s 24 Ajurvédskymi Bylinami - 75 ml

    6 reviews
    Predajná cena €7.19 Bežná cena €7.99
    Jednotková cena€9.59 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Dabur Herbal Toothpaste Basil - 100 ml Dabur Herbal Toothpaste Basil - 100 ml Dabur Herbal Toothpaste Basil - 100 ml

    Dabur

    Dabur Bylinná zubná pasta Bazalka - 100 ml

    4 reviews
    Bežná cena €4.59
    Jednotková cena€4.59 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Dabur Herbal Toothpaste Neem - 100 ml Dabur Herbal Toothpaste Neem - 100 ml

    Dabur

    Dabur Bylinná zubná pasta Neem - 100 ml

    5 reviews
    Bežná cena €4.49
    Jednotková cena€4.49 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g

    Dabur

    Dabur Červená zubná kefka + bylinná zubná pasta - 200g

    8 reviews
    Bežná cena €6.39
    Jednotková cena€3.20 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Dabur Promise Clove Toothpaste - 100 ml

    Dabur

    Dabur Zubná pasta Promise Clove - 100 ml

    2 reviews
    Bežná cena €2.39
    Jednotková cena€23.90 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Himalaya Gum Expert Stain Away - 75 ml
    Vypredané

    Himalaya

    Himalaya Gum Expert Stain Away - 75 ml

    5 reviews
    Bežná cena €3.29
    Jednotková cena€4.39 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Dabur Herbal Toothpaste, Aloe Vera - 100 ml Dabur Herbal Toothpaste, Aloe Vera - 100 ml

    Dabur

    Dabur Bylinná zubná pasta, Aloe Vera - 100 ml

    4 reviews
    Bežná cena €4.49
    Jednotková cena€4.49 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Urtekram Toothpaste without Fluoride Eucalyptus - 75 ml Urtekram Toothpaste without Fluoride Eucalyptus - 75 ml Urtekram Toothpaste without Fluoride Eucalyptus - 75 ml

    Urtekram

    Urtekram Zubná pasta bez fluoridu Eukalyptus - 75 ml

    1 review
    Bežná cena €5.59
    Jednotková cena€7.45 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g

    Cannaderm

    Cannaderm Cannadent zubná pasta - 75 g

    2 reviews
    Bežná cena €8.99
    Jednotková cena€11.99 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Nature's Answer PerioBrite Whitening Toothpaste - 113 g

    Nature's Answer

    Nature's Answer PerioBrite bieliaca zubná pasta - 113 g

    2 reviews
    Bežná cena €8.89
    Jednotková cena€78.67 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Urtekram Toothpaste without Fluoride Tea Tree - 75 ml

    Urtekram

    Urtekram Zubná pasta bez fluoridu Tea Tree - 75 ml

    1 review
    Bežná cena €5.49
    Jednotková cena€7.32 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Urtekram Toothpaste without Fluoride Mint and Green Tea - 75 ml Urtekram Toothpaste without Fluoride Mint and Green Tea - 75 ml

    Urtekram

    Urtekram Zubná pasta bez fluoridu mäta a zelený čaj - 75 ml

    1 review
    Bežná cena €4.49
    Jednotková cena€59.87 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • APAGARD Premio Premium Type Whitening Toothpaste with Hydroxyapatite - 53 g APAGARD Premio Premium Type Whitening Toothpaste with Hydroxyapatite - 53 g
    Vypredané

    APAGARD

    APAGARD Premio Premium Type Bieliaca zubná pasta s hydroxyapatitom – 53 g

    1 review
    Bežná cena €12.99
    Jednotková cena€24.51 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Anthyllis Fluoride-free Children's Toothpaste with Strawberry - 75 ml Anthyllis Fluoride-free Children's Toothpaste with Strawberry - 75 ml
    Vypredané

    Pierpaoli

    Anthyllis Detská zubná pasta bez fluoridov s bobuľami RAW - 75 ml

    No reviews
    Bežná cena €5.79
    Jednotková cena€7.72 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Urtekram Toothpaste without Fluoride Aloe Vera - 75 ml
    Vypredané

    Urtekram

    Urtekram Zubná pasta bez fluoridu Aloe Vera - 75 ml

    2 reviews
    Bežná cena €4.99
    Jednotková cena€6.65 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Dabur Toothpaste with Black Seed - 100 ml Dabur Toothpaste with Black Seed - 100 ml Dabur Toothpaste with Black Seed - 100 ml

    Dabur

    Dabur Zubná pasta s čiernym koreňom - 100 ml

    4 reviews
    Bežná cena €4.49
    Jednotková cena€44.90 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • APAGARD Premio Premium Type Whitening Toothpaste - 105 g APAGARD Premio Premium Type Whitening Toothpaste - 105 g
    Vypredané
    10% zľava

    APAGARD

    APAGARD Premio Premium Type Whitening Toothpaste - 105 g

    No reviews
    Predajná cena €21.69 Bežná cena €24.19
    Jednotková cena€206.57 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • APAGARD M Plus Standard Type Hydroxyapatite Toothpaste - 130 g APAGARD M Plus Standard Type Hydroxyapatite Toothpaste - 130 g
    Vypredané

    APAGARD

    APAGARD M Plus Standard Type Hydroxyapatite Toothpaste - 130 g

    1 review
    Bežná cena €20.99
    Jednotková cena€161.46 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Himalaya Toothpaste with Neem and Pomegranate - 75 ml Himalaya Toothpaste with Neem and Pomegranate - 75 ml

    Himalaya

    Zubná pasta Himalaya s neemom a granátovým jablkom - 75 ml

    2 reviews
    Bežná cena €5.09
    Jednotková cena€6.79 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Himalaya Toothpaste with Mint - 75 ml Himalaya Toothpaste with Mint - 75 ml
    Vypredané

    Himalaya

    Zubná pasta Himalaya s mätou - 75 ml

    1 review
    Bežná cena €4.99
    Jednotková cena€6.65 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Predchádzajúce
  • Stránka 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ďalej

Vyberte si správnu zubnú pastu pre zdravý, žiarivý úsmev

Výber vhodnej zubnej pasty je rozhodujúci pre udržanie optimálneho zdravia ústnej dutiny. Kvalitná zubná pasta presahuje atraktívny obal a výrazné mätové príchute; mala by obsahovať zložky, ktoré účinne bojujú proti škodlivým baktériám, zabraňujú zubným ochoreniam, a podporujú celkovú ústnu pohodu.

Kľúčové zložky účinných zubných pást

  • Fluorid: nevyhnutný na remineralizáciu skloviny a prevenciu zubného kazu
  • Abrazívne látky: ako uhličitan vápenatý alebo oxid kremičitý, na odstránenie zubného povlaku a povrchových škvŕn
  • Antimineralizačné látky: Ako napríklad pyrofosfáty, na prevenciu tvorby zubného kameňa
  • An TiB aktívnych zložiek: na boj proti baktériám spôsobujúcim ochorenia ďasien

Zubné pasty pre špecifické potreby starostlivosti o ústnu dutinu

Náš rozmanitý sortiment zubných pást je zameraný na rôzne problémy zubov:

  • Zubné pasty proti zubnému kazu: Obsahujú fluorid a xylitol na posilnenie skloviny a zníženie množstva baktérií
  • Zubné pasty na zmiernenie citlivosti: Obsahujú upokojujúce zložky pre tých, ktorí majú citlivé zuby
  • Bieliace zubné pasty: Pomáhajú odstraňovať povrchové škvrny pre žiarivejší úsmev
  • Zubné pasty na zdravie ďasien: Obsahujú TiB aktívnych látok na boj proti parodontálnym ochoreniam
  • Prírodné zubné pasty: Vyrobené zo zložiek, ako je mätový olej, aktívne uhlie, a morská soľ

Prírodné vs. Chemické zubné pasty: Pri výbere zubnej pasty

zvážte svoje priority:

  • Prírodné zubné pasty: Bez umelých prísad, Ideálne pre tých, ktorí uprednostňujú organické zložky
  • Chemické zubné pasty: Často sú účinnejšie v boji proti zubnému kazu a zabraňujú tvorbe zubného povlaku

Nezabudnite, že, bez ohľadu na váš výber, je pre optimálne zdravie zubov nevyhnutné dodržiavať správnu ústnu hygienu.

Tipy pre maximalizáciu rutiny ústnej starostlivosti

  1. Používajte mäkkékefku s malými štetinami pre jemné, účinné čistenie
  2. Zubnú kefku čistite aspoň dve minúty, krúživými pohybmi, aby ste vyčistili všetky povrchy
  3. Zubnú kefku vymeňte každé tri mesiace alebo keď sa štetiny začnú trhať
  4. Zvážte zaradenie ústnu vodu pre lepšiu ochranu
  5. Naplánujte si pravidelné zubné prehliadky, aby ste si udržali optimálne zdravie ústnej dutiny

Preskúmajte náš komplexný sortiment zubných pást a nájdite ideálnu voľbu pre vašu ústnu hygienu. Ponúkame riešenia, ktoré vám pomôžu dosiahnuť a udržať si zdravý, krásny úsmev - od ochrany zubného kazu až po bielenie a zmiernenie citlivosti.

Pre kompletnú starostlivosť o ústnu dutinu, si nezabudnite pozrieť náš výber produktov na starostlivosť o ústnu dutinu , vrátane zubných nití, ústnych vôd, a špecializovaných dentálnych nástrojov.

Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík