Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. RareCraft
RareCraft

RareCraft

(49 produktov)
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • vitamíny, minerály, probiotiká a starostlivosť o pleť na jeseň



    Pozrite si teraz
  • RareCraft Oriental Flower Hair Soap - 110 g RareCraft Oriental Flower Hair Soap - 110 g RareCraft Oriental Flower Hair Soap - 110 g RareCraft Oriental Flower Hair Soap - 110 g

    RareCraft

    RareCraft Mydlo na vlasy s orientálnymi kvetmi - 110 g

    3 reviews
    Bežná cena €5.49
    Jednotková cena€4.99 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • RareCraft Rough Lemon Scrubbing Soap - 110 g RareCraft Rough Lemon Scrubbing Soap - 110 g RareCraft Rough Lemon Scrubbing Soap - 110 g RareCraft Rough Lemon Scrubbing Soap - 110 g

    RareCraft

    RareCraft Drsné citrónové mydlo na drhnutie - 110 g

    No reviews
    Bežná cena €4.89
    Jednotková cena€4.45 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • RareCraft Beer Hair Wash Soap - 110 g RareCraft Beer Hair Wash Soap - 110 g RareCraft Beer Hair Wash Soap - 110 g

    RareCraft

    RareCraft Pivné mydlo na umývanie vlasov - 110 g

    No reviews
    Bežná cena €5.69
    Jednotková cena€5.17 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • RareCraft Spicy Trail Soap - 110 g RareCraft Spicy Trail Soap - 110 g RareCraft Spicy Trail Soap - 110 g RareCraft Spicy Trail Soap - 110 g RareCraft Spicy Trail Soap - 110 g
    Vypredané

    RareCraft

    RareCraft Spicy Trail tvål - 110 g

    1 review
    Bežná cena €4.59
    Jednotková cena€41.73 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • RareCraft Cognac Hair Soap - 110 g

    RareCraft

    RareCraft Koňakové mydlo na vlasy - 110 g

    1 review
    Bežná cena €5.49
    Jednotková cena€49.91 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • RareCraft Pure Coal Soap - 110 g RareCraft Pure Coal Soap - 110 g RareCraft Pure Coal Soap - 110 g

    RareCraft

    RareCraft Mydlo z čistého uhlia - 110 g

    No reviews
    Bežná cena €4.89
    Jednotková cena€4.45 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • RareCraft Juicy Orange Soap - 110 g RareCraft Juicy Orange Soap - 110 g RareCraft Juicy Orange Soap - 110 g
    16% zľava

    RareCraft

    RareCraft Mydlo Šťavnatý pomaranč - 110 g

    No reviews
    Predajná cena €3.79 Bežná cena €4.49
    Jednotková cena€3.45 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • RareCraft Burnt Tar Soap - 110 g RareCraft Burnt Tar Soap - 110 g RareCraft Burnt Tar Soap - 110 g RareCraft Burnt Tar Soap - 110 g RareCraft Burnt Tar Soap - 110 g

    RareCraft

    RareCraft Tvål av bränd tjära - 110 g

    No reviews
    Bežná cena €4.69
    Jednotková cena€42.64 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • RareCraft Dry Body Bassage Brush - 1 Piece RareCraft Dry Body Bassage Brush - 1 Piece RareCraft Dry Body Bassage Brush - 1 Piece RareCraft Dry Body Bassage Brush - 1 Piece RareCraft Dry Body Bassage Brush - 1 Piece

    RareCraft

    RareCraft Borste för torr kroppsvård - 1 del

    1 review
    Bežná cena €18.39
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • RareCraft Sicilian Sunset Shower Gel - 400 ml RareCraft Sicilian Sunset Shower Gel - 400 ml RareCraft Sicilian Sunset Shower Gel - 400 ml
    Vypredané

    RareCraft

    RareCraft Sicilian S UNS et Sprchový gél - 400 ml

    1 review
    Bežná cena €11.99
    Jednotková cena€29.98 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • RareCraft Spring Fades Soap - 110 g RareCraft Spring Fades Soap - 110 g RareCraft Spring Fades Soap - 110 g RareCraft Spring Fades Soap - 110 g

    RareCraft

    RareCraft Jarné mydlo - 110 g

    No reviews
    Bežná cena €4.59
    Jednotková cena€4.17 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • RareCraft Oriental Flower Soap - 110 g RareCraft Oriental Flower Soap - 110 g RareCraft Oriental Flower Soap - 110 g
    Vypredané

    RareCraft

    RareCraft Mydlo s orientálnymi kvetmi - 110 g

    No reviews
    Bežná cena €4.69
    Jednotková cena€4.26 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • RareCraft Lavender Field Soap - 110 g RareCraft Lavender Field Soap - 110 g RareCraft Lavender Field Soap - 110 g RareCraft Lavender Field Soap - 110 g

    RareCraft

    RareCraft Levanduľové poľné mydlo - 110 g

    1 review
    Bežná cena €4.59
    Jednotková cena€4.17 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • RareCraft Prestyler Navigator Hair Cream - 200 ml
    Vypredané

    RareCraft

    RareCraft Prestyler Navigator Hårkräm - 200 ml

    No reviews
    Bežná cena €20.99
    Jednotková cena€104.95 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • RareCraft Clay Pomade Entropy - 100 g RareCraft Clay Pomade Entropy - 100 g RareCraft Clay Pomade Entropy - 100 g RareCraft Clay Pomade Entropy - 100 g

    RareCraft

    RareCraft Hlinená pomáda Entropia - 100 g

    No reviews
    Bežná cena €18.19
    Jednotková cena€18.19 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • RareCraft Aftershave, Sicilian Sunset - 100 ml RareCraft Aftershave, Sicilian Sunset - 100 ml RareCraft Aftershave, Sicilian Sunset - 100 ml RareCraft Aftershave, Sicilian Sunset - 100 ml

    RareCraft

    RareCraft Voda po holení , Sicilian S UNS et - 100 ml

    No reviews
    Bežná cena €17.29
    Jednotková cena€172.90 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • RareCraft Tortuga Shower Gel - 400 ml RareCraft Tortuga Shower Gel - 400 ml
    Vypredané

    RareCraft

    RareCraft Sprchový gél Tortuga - 400 ml

    1 review
    Bežná cena €11.09
    Jednotková cena€27.73 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • RareCraft Druid Hair Soap - 110 g RareCraft Druid Hair Soap - 110 g RareCraft Druid Hair Soap - 110 g

    RareCraft

    RareCraft Mydlo na vlasy Druid - 110 g

    No reviews
    Bežná cena €5.39
    Jednotková cena€4.90 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • RareCraft Natural Hair Soap - 110 g RareCraft Natural Hair Soap - 110 g

    RareCraft

    RareCraft Naturlig hårtvål - 110 g

    No reviews
    Bežná cena €5.09
    Jednotková cena€46.27 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • RareCraft Cognac Shower Gel - 400 ml RareCraft Cognac Shower Gel - 400 ml
    Vypredané

    RareCraft

    RareCraft Sprchový gél Cognac - 400 ml

    No reviews
    Bežná cena €11.09
    Jednotková cena€27.73 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • RareCraft Entropy Shower Gel - 400 ml RareCraft Entropy Shower Gel - 400 ml
    Vypredané

    RareCraft

    RareCraft Sprchový gél Entropy - 400 ml

    No reviews
    Bežná cena €11.09
    Jednotková cena€27.73 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • RareCraft Cognac Beard Soap - 110 g

    RareCraft

    RareCraft Mydlo na fúzy v koňaku - 110 g

    No reviews
    Bežná cena €4.99
    Jednotková cena€4.54 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • RareCraft Natural Deodorant in Cognac Cream - 60 ml RareCraft Natural Deodorant in Cognac Cream - 60 ml RareCraft Natural Deodorant in Cognac Cream - 60 ml RareCraft Natural Deodorant in Cognac Cream - 60 ml RareCraft Natural Deodorant in Cognac Cream - 60 ml RareCraft Natural Deodorant in Cognac Cream - 60 ml RareCraft Natural Deodorant in Cognac Cream - 60 ml RareCraft Natural Deodorant in Cognac Cream - 60 ml RareCraft Natural Deodorant in Cognac Cream - 60 ml RareCraft Natural Deodorant in Cognac Cream - 60 ml

    RareCraft

    RareCraft Prírodný dezodorant v koňakovom kréme - 60 ml

    No reviews
    Bežná cena €12.29
    Jednotková cena€20.48 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Predchádzajúce
  • Stránka 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ďalej

RareCraft je poľská remeselná značka, ktorá vyrába prírodné produkty pre starostlivosť o mužov. S ručne vyrábanými mydlami , produktmi na starostlivosť o fúzy , pomádami , a prírodnými dezodorantmi s charakteristickými vôňami , RareCraft ponúka kvalitnú starostlivosť o mužov, ktorá kombinuje tradičné remeselné zručnosti s modernou mužnosťou.

Poľská remeselná kozmetika pre mužov

RareCraft stelesňuje renesanciu tradičnej kozmetiky pre mužov , ručne vyrábaných produktov z prírodných ingrediencií. Kreatívne vône tejto značky – od sofistikovaného Cognacu cez drevitý Druid až po výrazný Entropy – ponúkajú charakter, ktorý presahuje bežné vône. Tento remeselný prístup oslovuje mužov, ktorí ocenia kvalitné remeselné spracovanie a výnimočnú osobnú starostlivosť.

RareCraft Produkty v Medpak

V Medpak , ponúkame kompletný sortiment produktov RareCraft pre starostlivosť o vzhľad. Starostlivosť o fúzy zahŕňa oleje , balzamy , a špeciálne mydlá na fúzy s charakteristickými vôňami, ako sú Cognac , Druid , Heavyweight , Golden Fleece , Beer , Rock Legends , a Cortes Expedition. Vlasové produkty obsahujú prírodné mydlá na vlasy , holiace mydlo , ílové a voskové pomády , a prestylingový krém. Telové mydlá sú k dispozícii v rôznych variantoch – Pure Coal , Oriental Flower , Lavender Field , Mint Breeze , Juicy Orange , Rough Lemon scrubbing soap , a jemné zloženia ako Golden Fleece a Gentle Lamb. Sprchové gély pokračujú v tematike vôní s Cognac ,, Entropy ,, Navigator, ,, Sicilian S UNS et ,, Tortuga , a Rock Legends Nomad. Prírodné krémové dezodoranty sú k dispozícii v príchutiach Cognac , Druid , Oriental Flower , a UNS. Maslá na tetovanie chránia čerstvý atrament. Medzi príslušenstvo patria kefy na bradu z bukového dreva ,, kúpeľné rukavice z juty , a kefy na suché telo.

Prečo si vybrať RareCraft

RareCraft ponúka poľskú remeselnú starostlivosť o mužov s prírodnými zložkami a výrazným charakterom. Značka ponúka kvalitné remeselné výrobky pre náročných mužov. Pre tých, ktorí hľadajú ručne vyrábané prírodné výrobky na starostlivosť o telo nad rámec bežných produktov na trhu , RareCraft ponúka autentickú poľskú remeselnú kvalitu.

Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík