Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Pokusa for Health

Pokusa for Health

(31 produktov)
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • vitamíny, minerály, probiotiká a starostlivosť o pleť na jeseň



    Pozrite si teraz
  • Pokusa Atlantic Salmon Oil - 300 ml Pokusa Atlantic Salmon Oil - 300 ml Pokusa Atlantic Salmon Oil - 300 ml Pokusa Atlantic Salmon Oil - 300 ml Pokusa Atlantic Salmon Oil - 300 ml
    Vypredané

    Pokusa for Health

    Pokusa Olej z atlantického lososa - 300 ml

    3 reviews
    Bežná cena €18.29
    Jednotková cena€60.97 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Pokusa Antarctic Krill Oil for Pets - 500 ml
    Vypredané

    Pokusa for Health

    Pokusa Antarctic Krill Oil pre domáce zvieratá - 500 ml

    5 reviews
    Bežná cena €57.29
    Jednotková cena€114.58 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Pokusa RawDietLine Egg Yolk - 150 g Pokusa RawDietLine Egg Yolk - 150 g Pokusa RawDietLine Egg Yolk - 150 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Vaječný žĺtok - 150 g

    No reviews
    Bežná cena €9.59
    Jednotková cena€63.93 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Pokusa GreenLine MultiVit Dog - 120 Tablets Pokusa GreenLine MultiVit Dog - 120 Tablets Pokusa GreenLine MultiVit Dog - 120 Tablets Pokusa GreenLine MultiVit Dog - 120 Tablets Pokusa GreenLine MultiVit Dog - 120 Tablets Pokusa GreenLine MultiVit Dog - 120 Tablets Pokusa GreenLine MultiVit Dog - 120 Tablets

    Pokusa for Health

    Pokusa GreenLine MultiVit Dog - 120 tabliet

    3 reviews
    Bežná cena €9.49
    Jednotková cena€0.08 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Pokusa Omega-3 Fish Oil - 500 ml
    Vypredané

    Pokusa for Health

    Pokusa Omega-3 rybí olej - 500 ml

    1 review
    Bežná cena €45.19
    Jednotková cena€90.38 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Pokusa RawDietLine Calcium Eggshell - 500 g Pokusa RawDietLine Calcium Eggshell - 500 g Pokusa RawDietLine Calcium Eggshell - 500 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW Vápniková škrupina DietLine - 500 g

    No reviews
    Bežná cena €9.19
    Jednotková cena€18.38 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Pokusa BreedingLine Reproductal+ for Female Dogs Breeding and Pregnancy - 350 g

    Pokusa for Health

    Pokusa BreedingLine Reproductal+ pre feny na chov a graviditu - 350 g

    2 reviews
    Bežná cena €27.79
    Jednotková cena€79.40 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Pokusa RawDietLine Chaste - 100 g Pokusa RawDietLine Chaste - 100 g Pokusa RawDietLine Chaste - 100 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Chaste - 100 g

    1 review
    Bežná cena €8.49
    Jednotková cena€84.90 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Pokusa GreenLine Probiotic Forte Probiotic for Dogs and Cats - 14 Tablets Pokusa GreenLine Probiotic Forte Probiotic for Dogs and Cats - 14 Tablets

    Pokusa for Health

    Pokusa GreenLine Probiotic Forte Probiotikum pre psy a mačky - 14 tabliet

    1 review
    Bežná cena €7.19
    Jednotková cena€0.51 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Pokusa RawDietLine Brewer's Yeast ProPlus - 250 g Pokusa RawDietLine Brewer's Yeast ProPlus - 250 g Pokusa RawDietLine Brewer's Yeast ProPlus - 250 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine pivovarské kvasnice ProPlus - 250 g

    No reviews
    Bežná cena €10.09
    Jednotková cena€40.36 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Pokusa GreenLine NoStress Calming Tablets - 60 Tablets Pokusa GreenLine NoStress Calming Tablets - 60 Tablets Pokusa GreenLine NoStress Calming Tablets - 60 Tablets Pokusa GreenLine NoStress Calming Tablets - 60 Tablets Pokusa GreenLine NoStress Calming Tablets - 60 Tablets Pokusa GreenLine NoStress Calming Tablets - 60 Tablets Pokusa GreenLine NoStress Calming Tablets - 60 Tablets Pokusa GreenLine NoStress Calming Tablets - 60 Tablets

    Pokusa for Health

    Pokusa GreenLine NoStress Calming tabliet - 60 tabliet

    No reviews
    Bežná cena €10.29
    Jednotková cena€0.17 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Pokusa RawDietLine Hemoglobin - 200 g Pokusa RawDietLine Hemoglobin - 200 g Pokusa RawDietLine Hemoglobin - 200 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Hemoglobin - 200 g

    No reviews
    Bežná cena €8.39
    Jednotková cena€41.95 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Pokusa RawDietLine Kaolin (Kaolin Clay) - 200 g Pokusa RawDietLine Kaolin (Kaolin Clay) - 200 g Pokusa RawDietLine Kaolin (Kaolin Clay) - 200 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Kaolín (Kaolínový íl) - 200 g

    2 reviews
    Bežná cena €9.79
    Jednotková cena€48.95 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Pokusa RawDietLine Brewer's Yeast - 250 g Pokusa RawDietLine Brewer's Yeast - 250 g Pokusa RawDietLine Brewer's Yeast - 250 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine pivovarské kvasnice - 250 g

    1 review
    Bežná cena €7.79
    Jednotková cena€31.16 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Pokusa RawDietLine Rose Hip - 200 g Pokusa RawDietLine Rose Hip - 200 g Pokusa RawDietLine Rose Hip - 200 g
    Vypredané

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Rose Hip - 200 g

    2 reviews
    Bežná cena €8.69
    Jednotková cena€43.45 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Pokusa RawDietLine Krill - 150 g Pokusa RawDietLine Krill - 150 g Pokusa RawDietLine Krill - 150 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Krill - 150 g

    1 review
    Bežná cena €11.59
    Jednotková cena€77.27 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Pokusa GreenLine MultiVit Cat - 300 Tablets

    Pokusa for Health

    Pokusa GreenLine MultiVit Cat - 300 tabliet

    No reviews
    Bežná cena €8.69
    Jednotková cena€0.03 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Pokusa BreedingLine LactoVital Natural Lactation Support Supplement for Dogs - 500 g

    Pokusa for Health

    Pokusa BreedingLine LactoVital Prírodný doplnok na podporu laktácie pre psy - 500 g

    1 review
    Bežná cena €22.09
    Jednotková cena€44.18 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Pokusa BreedingLine JuniorOptimal+ Vitamins and Minerals for Puppies - 700 g
    Vypredané

    Pokusa for Health

    Pokusa BreedingLine JuniorOptimal+ Vitamíny a minerály pre šteňatá - 700 g

    No reviews
    Bežná cena €48.59
    Jednotková cena€69.41 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Pokusa RawDietLine Collagen - 200 g Pokusa RawDietLine Collagen - 200 g Pokusa RawDietLine Collagen - 200 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Collagen - 200 g

    1 review
    Bežná cena €23.79
    Jednotková cena€118.95 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Pokusa RawDietLine MSM - 300 g Pokusa RawDietLine MSM - 300 g Pokusa RawDietLine MSM - 300 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine MSM - 300 g

    No reviews
    Bežná cena €12.39
    Jednotková cena€41.30 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Pokusa RawDietLine Calcium Citrate - 250 g Pokusa RawDietLine Calcium Citrate - 250 g Pokusa RawDietLine Calcium Citrate - 250 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Citrát vápenatý - 250 g

    1 review
    Bežná cena €9.29
    Jednotková cena€37.16 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Pokusa RawDietLine Vege Herbs&Fruits - 200 g Pokusa RawDietLine Vege Herbs&Fruits - 200 g Pokusa RawDietLine Vege Herbs&Fruits - 200 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Vege Herbs&Fruits - 200 g

    No reviews
    Bežná cena €9.19
    Jednotková cena€45.95 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Predchádzajúce
  • Stránka 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Ďalej

Pokusa for Health je poľská značka ponúkajúca prírodné doplnky a oleje pre domáce zvieratá. S rybími olejmi bohatými na omega mastné kyseliny , upokojujúcimi tabletami , a multivitamínmi pre psov a mačky , Pokusa poskytuje kvalitnú výživu pre zvieracích spoločníkov.

Poľská prírodná výživa pre domáce zvieratá

Pokusa for Health chápe, že majitelia domácich zvierat chcú pre svoje zvieratá rovnakú kvalitu ako pre seba. Značka vytvára doplnky stravy z prírodných zložiek – čistých rybích olejov , aktívneho uhlia , a vyvážených vitamínových zložiek – špeciálne vyvinutých pre psov a mačky. Tento prírodný prístup k výžive domácich zvierat podporuje ich celkové zdravie a pohodu.

Pokusa for Health Products v Medpak

V Medpak , ponúkame rad doplnkov stravy Pokusa pre domáce zvieratá. Omega oleje zahŕňajú olej z atlantického lososa a omega-3 rybí olej pre zdravú srsť a celkovú výživu. Doplnky stravy GreenLine obsahujú tablety NoStress Calming na podporu pri úzkosti ,, aktívne uhlie s bodliakom na podporu zdravia tráviaceho ústrojenstva ,, MultiVit Dog pre kompletnú výživu psov , a MultiVit Cat pre zdravie mačiek .

Prečo si vybrať Pokusa pre zdravie

Pokusa ponúka poľskú prírodnú výživu pre domáce zvieratá s kvalitnými ingredienciami pre psov a mačky. Doplnky stravy GreenLine tejto značky riešia špecifické potreby zdravia domácich zvierat. Pre majiteľov domácich zvierat, ktorí hľadajú prírodné doplnky stravy doplnky stravy a oleje pre svoje zvieratá , Pokusa poskytuje spoľahlivú poľskú kvalitu pre milovaných spoločníkov.

Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík