Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Nature's Answer
Nature's Answer

Nature's Answer

(8 produktov)
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • vitamíny, minerály, probiotiká a starostlivosť o pleť na jeseň



    Pozrite si teraz
  • Nature's Answer Mullein Leaf, Fluid Extract, Alcohol-Free - 30 ml Nature's Answer Mullein Leaf, Fluid Extract, Alcohol-Free - 30 ml Nature's Answer Mullein Leaf, Fluid Extract, Alcohol-Free - 30 ml

    Nature's Answer

    Nature's Answer Mullein Leaf, Tekutý extrakt, Bez alkoholu - 30 ml

    3 reviews
    Bežná cena €17.79
    Jednotková cena€5.93 /10 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Nature's Answer Ashwagandha, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 60 ml Nature's Answer Ashwagandha, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 60 ml Nature's Answer Ashwagandha, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 60 ml
    Vypredané

    Nature's Answer

    Nature's Answer Ashwagandha, tekutý extrakt, bez alkoholu 2000 mg - 60 ml

    No reviews
    Bežná cena €25.49
    Jednotková cena€4.25 /10 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Nature's Answer PerioBrite Whitening Toothpaste - 113 g

    Nature's Answer

    Nature's Answer PerioBrite bieliaca zubná pasta - 113 g

    2 reviews
    Bežná cena €8.89
    Jednotková cena€78.67 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Nature's Answer Red Clover Aerial Parts, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 30 ml Nature's Answer Red Clover Aerial Parts, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 30 ml Nature's Answer Red Clover Aerial Parts, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 30 ml
    11% zľava

    Nature's Answer

    Nature's Answer Vzdušné časti červenej ďateliny, Tekutý extrakt, Bez alkoholu 2000 mg - 30 ml

    No reviews
    Predajná cena €14.13 Bežná cena €15.79
    Jednotková cena€4.71 /10 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Nature's Answer Milk Thistle Seed, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 30 ml Nature's Answer Milk Thistle Seed, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 30 ml Nature's Answer Milk Thistle Seed, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 30 ml

    Nature's Answer

    Nature's Answer Semená pestreca mariánskeho, Tekutý extrakt, Bez alkoholu 2000 mg - 30 ml

    No reviews
    Bežná cena €16.69
    Jednotková cena€5.56 /10 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Nature's Answer Licorice, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 30 ml
    Vypredané

    Nature's Answer

    Nature's Answer Sladké drievko, tekutý extrakt, bez alkoholu 2000 mg - 30 ml

    No reviews
    Bežná cena €16.79
    Jednotková cena€5.60 /10 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Nature's Answer Liquid Magnesium Malate and Glycinate, Mandarin - 480 ml Nature's Answer Liquid Magnesium Malate and Glycinate, Mandarin - 480 ml

    Nature's Answer

    Nature's Answer Tekutý malát a glycinát horečnatý, Mandarínka - 480 ml

    1 review
    Bežná cena €25.39
    Jednotková cena€52.90 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Nature's Answer Echinacea, Alcohol-Free 1000 mg - 60 ml
    5% zľava

    Nature's Answer

    Nature's Answer Echinacea, Bez alkoholu 1000 mg - 60 ml

    1 review
    Predajná cena €23.08 Bežná cena €24.29
    Jednotková cena€3.85 /10 ml
    Zobraziť podrobnosti

Nature's Answer je americká značka bylinných doplnkov, ktorá sa od roku 1972 špecializuje na tekuté výťažky. Vďaka svojim charakteristickým bezalkoholovým receptúram a pokročilej bio-chelátovej extrakcii, Nature's Answer ponúka vysoko biologicky dostupné bylinné doplnky.

Liquid Herbal Excellence

Nature's Answer je priekopníkom v oblasti tekutých bylinných extraktov bez alkoholu, vďaka čomu sú rastlinné doplnky dostupné aj pre tých, ktorí sa vyhýbajú alkoholu zo zdravotných, náboženských, alebo chuťových dôvodov. Ich proces bio-chelátovej extrakcie vytvára vysoko biologicky dostupné doplnky, ktoré dodávajú bylinky v ľahko vstrebateľnej tekutej forme. Toto odhodlanie k inovatívnej extrakcii z nich urobilo lídra v oblasti tekutých bylinných produktov.

Nature's Answer Produkty v Medpak

V Medpak, ponúkame Nature's Answer bezalkoholové tekuté bylinné výťažky . Sortiment zahŕňa Ashwagandha 2000 mg (60 ml), Echinacea 1000 mg (60 ml), Semeno ostropestrec mariánsky 2000 mg (30 ml), Červená ďatelina nadzemné časti 2000 mg (30 ml), Sladké drievko 2000 mg (30 ml), a List divizny (30 ml). Všetky produkty obsahujú bio-chelátovú extrakciu značky pre maximálnu absorpciu. PerioBrite Whitening Toothpaste (113 g) rozširuje ich prirodzený prístup k ústnej hygiene.

Prečo si vybrať Nature's Answer

Nature's Answer ponúka americké znalosti v oblasti bylín s vynikajúcou bezalkoholovou tekutou extrakciou. Viac ako 50 rokov skúseností tejto značky zaručuje kvalitu a účinnosť. Pre tých, ktorí hľadajú vysoko vstrebateľné tekuté bylinné doplnky stravy bez alkoholu, Nature's Answer ponúka overené originálne produkty.

Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík