Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. MyBestPharm

MyBestPharm

(15 produktov)
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • vitamíny, minerály, probiotiká a starostlivosť o pleť na jeseň



    Pozrite si teraz
  • MyBestPharm MyBestColostrum Kids, Strawberry - 60 Lozenges MyBestPharm MyBestColostrum Kids, Strawberry - 60 Lozenges
    Vypredané

    MyBestPharm

    MyBestPharm MyBest Colostrum Kids, Jahoda - 60 pastiliek

    No reviews
    Bežná cena €33.79
    Jednotková cena€0.56 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • MyBestPharm MyBestProtect Oil, Herbal and Raspberry - 250 ml
    Vypredané

    MyBestPharm

    MyBestPharm MyBestProtect Oil, Bylinný a malinový - 250 ml

    No reviews
    Bežná cena €49.59
    Jednotková cena€198.36 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • MyBestPharm MyBestBeauty + - 90 Capsules MyBestPharm MyBestBeauty + - 90 Capsules MyBestPharm MyBestBeauty + - 90 Capsules
    Vypredané

    MyBestPharm

    MyBestPharm MyBestBeauty + - 90 kapsúl

    No reviews
    Bežná cena €46.99
    Jednotková cena€0.52 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • MyBestPharm Protein Shake, Brownie - 450 g MyBestPharm Protein Shake, Brownie - 450 g
    Vypredané

    MyBestPharm

    MyBestPharm Protein Shake, Brownie - 450 g

    No reviews
    Bežná cena €37.99
    Jednotková cena€84.42 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • MyBestPharm MyBestProtect Oil, Bubble Gum - 250 ml
    Vypredané

    MyBestPharm

    MyBestPharm MyBestProtect Oil, Bubble Gum - 250 ml

    No reviews
    Bežná cena €49.59
    Jednotková cena€198.36 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • MyBestPharm MyBestCollaGEN - 150 Capsules MyBestPharm MyBestCollaGEN - 150 Capsules
    Vypredané

    MyBestPharm

    MyBestPharm MyBestCollaGEN – 150 kapsúl

    No reviews
    Bežná cena €46.99
    Jednotková cena€0.31 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • MyBestPharm MyBestProtect Oil, Herbal and Orange Oil - 250 ml
    Vypredané

    MyBestPharm

    MyBestPharm MyBestProtect Oil, Bylinný a pomarančový olej - 250 ml

    No reviews
    Bežná cena €49.49
    Jednotková cena€197.96 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • MyBestPharm MyBestComplement Tran, Peach - 250 ml MyBestPharm MyBestComplement Tran, Peach - 250 ml

    MyBestPharm

    MyBestPharm MyBestComplement Tran, broskyňa – 250 ml

    No reviews
    Bežná cena €49.59
    Jednotková cena€198.36 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • MyBestPharm MyBestColostrum (Powder), Raspberry - 90 g
    Vypredané

    MyBestPharm

    MyBestPharm MyBest Colostrum (Prášok), Malina - 90 g

    No reviews
    Bežná cena €46.99
    Jednotková cena€0.52 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • MyBestPharm MyBestOmega-3 - 120 Capsules

    MyBestPharm

    MyBestPharm MyBestOmega-3 – 120 kapsúl

    No reviews
    Bežná cena €44.29
    Jednotková cena€0.37 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • MyBestPharm MyBestDetox - 90 Capsules

    MyBestPharm

    MyBestPharm MyBestDetox – 90 kapsúl

    No reviews
    Bežná cena €39.19
    Jednotková cena€0.44 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • MyBestPharm MyBestProtect Oil, Herbal and Orange Oil - 250 ml
    10% zľava
    Novinka

    MyBestPharm

    MyBestPharm MyBestProtect Oil, Bylinný a pomarančový olej - 250 ml

    No reviews
    Predajná cena €40.40 Bežná cena €44.89
    Jednotková cena€161.60 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • MyBestPharm MyBestColostrum (Powder), Apple - 90 g
    Vypredané

    MyBestPharm

    MyBestPharm MyBest Colostrum (Prášok), Jablko - 90 g

    No reviews
    Bežná cena €46.99
    Jednotková cena€0.52 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • MyBestPharm MyBestProBIO 30 Strains - 60 Capsules MyBestPharm MyBestProBIO 30 Strains - 60 Capsules
    Vypredané

    MyBestPharm

    MyBestPharm MyBestProBIO 30 kmeňov – 60 kapsúl

    No reviews
    Bežná cena €14.99
    Jednotková cena€0.25 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • MyBestPharm MyBestVital - 60 Capsules MyBestPharm MyBestVital - 60 Capsules

    MyBestPharm

    MyBestPharm MyBestVital – 60 kapsúl

    No reviews
    Bežná cena €36.49
    Jednotková cena€0.61 za položku
    Zobraziť podrobnosti

MyBestPharm je poľská značka doplnkov stravy, ktorá ponúka komplexné zdravotné prípravky s príjemnou chuťou. Od Colostrum po olej z tresčej pečene a proteínové koktaily, MyBestPharm robí kvalitné doplnky stravy príjemnými pre celú rodinu.

Poľské doplnky stravy vhodné pre celú rodinu

MyBestPharm chápe, že účinné doplnky stravy by mali byť aj príjemné na užívanie. Značka vytvára prípravky s lahodnými príchuťami, vďaka ktorým je denné užívanie doplnkov stravy radosťou, a nie povinnosťou. Ich sortiment zahŕňa produkty na podporu imunity, krásu, reguláciu hmotnosti, a všeobecné zdravie, ktoré sú vhodné pre dospelých aj deti.

Produkty MyBestPharm v Medpak

V Medpak, ponúkame širokú škálu produktov MyBestPharm. Podpora imunity zahŕňa MyBest Colostrum v prášku z malín a jabĺk (90 g) plus detské jahodové pastilky (60), a MyBestProtect Oil v príchuti žuvačky, Herbal Raspberry, a Herbal Orange (, všetky 250 ml). MyBestComplement Tran Peach (250 ml) poskytuje ochutený olej z tresčej pečene.

Špeciálne receptúry zahŕňajú MyBestCollaGEN (150 kapsúl), MyBestProBIO 30 kmeňov (60 kapsúl), MyBestDetox (90 kapsúl), MyBestMagnesia (120 kapsúl), MyBestVital (60 kapsúl), MyBestOmega-3 (120 kapsúl), a MyBestBeauty (90 kapsúl). Produkty na reguláciu hmotnosti MyBestSlim (180 kapsúl) a MyBest Skinny Cherry (222 g). Proteínové koktaily s príchuťou karamelových sušienok a brownies (450 g) poskytujú chutný zdroj bielkovín. Šumivé tablety MyBestHydroBOOST s príchuťou hrušky a lesnej jahody (20 tabliet) podporujú hydratáciu.

Prečo si vybrať MyBestPharm

MyBestPharm ponúka poľské doplnky stravy v rodinne priateľských, chutných formátoch. Táto značka robí kvalitné doplnky stravy dostupnými a príjemnými. Pre tých, ktorí hľadajú komplexné doplnky stravy , ktoré bude skutočne užívať celá rodina, MyBestPharm ponúka chutné možnosti bez kompromisov v kvalite.

Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík