Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Medicube

Medicube

(83 produktov)
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • vitamíny, minerály, probiotiká a starostlivosť o pleť na jeseň



    Pozrite si teraz
  • Medicube PDRN Pink Peptide Serum - 60 ml Medicube PDRN Pink Peptide Serum - 60 ml Medicube PDRN Pink Peptide Serum - 60 ml Medicube PDRN Pink Peptide Serum - 60 ml

    Medicube

    Medicube PDRN Pink Peptide Serum - 30 ml

    1 review
    Bežná cena €20.39
    Jednotková cena€67.97 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Medicube Triple Collagen Serum - 55 ml

    Medicube

    Medicube Triple Collagen Serum - 55 ml

    2 reviews
    Bežná cena €13.49
    Jednotková cena€89.93 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Medicube Collagen Night Mask with Ceramides - 75 ml Medicube Collagen Night Mask with Ceramides - 75 ml

    Medicube

    Medicube Kolagénová nočná maska s ceramidmi - 75 ml

    2 reviews
    Bežná cena €24.89
    Jednotková cena€331.87 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Medicube Collagen Jelly Cream - 110 ml Medicube Collagen Jelly Cream - 110 ml Medicube Collagen Jelly Cream - 110 ml

    Medicube

    Medicube Kolagénové želé krém - 110 ml

    2 reviews
    Bežná cena €23.89
    Jednotková cena€21.72 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Medicube AGE-R Booster Pro Ex Face Lifting Device Medicube AGE-R Booster Pro Ex Face Lifting Device Medicube AGE-R Booster Pro Ex Face Lifting Device
    Vypredané

    Medicube

    Medicube AGE-R Booster Pro Face Lifting Device

    5 reviews
    Bežná cena €278.79
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Medicube PDRN Pink Hyaluronic Moisturizing Cream - 50 ml Medicube PDRN Pink Hyaluronic Moisturizing Cream - 50 ml Medicube PDRN Pink Hyaluronic Moisturizing Cream - 50 ml

    Medicube

    Medicube PDRN Pink Hyaluronic Moisturizing Cream - 50 ml

    1 review
    Bežná cena €18.09
    Jednotková cena€36.18 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Medicube PDRN Booster Gel - 300 ml Medicube PDRN Booster Gel - 300 ml

    Medicube

    Medicube PDRN Booster Gel - 300 ml

    1 review
    Bežná cena €15.99
    Jednotková cena€53.30 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Medicube Zero Pore Exfoliating Facial Pads - 70 Pieces Medicube Zero Pore Exfoliating Facial Pads - 70 Pieces Medicube Zero Pore Exfoliating Facial Pads - 70 Pieces Medicube Zero Pore Exfoliating Facial Pads - 70 Pieces

    Medicube

    Medicube Zero Pore Exfoliating Facial Pads - 70 kusov

    1 review
    Bežná cena €21.99
    Jednotková cena€0.31 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Medicube Deep Peptide Mask - 27 ml Medicube Deep Peptide Mask - 27 ml

    Medicube

    Medicube Hĺbková peptidová maska - 27 ml

    No reviews
    Bežná cena €2.49
    Jednotková cena€9.22 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Medicube One Day Exosome Shot Pore Ampoule 7500 - 30 ml Medicube One Day Exosome Shot Pore Ampoule 7500 - 30 ml
    10% zľava

    Medicube

    Medicube One Day Exosome Shot Pore Ampoule 7500 - 30 ml

    1 review
    Predajná cena €20.19 Bežná cena €22.49
    Jednotková cena€67.30 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Medicube Deep Vita C Capsule Cream - 55 g Medicube Deep Vita C Capsule Cream - 55 g Medicube Deep Vita C Capsule Cream - 55 g Medicube Deep Vita C Capsule Cream - 55 g

    Medicube

    Medicube Deep Vita C krém v kapsuliach - 55 g

    2 reviews
    Bežná cena €24.99
    Jednotková cena€45.44 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Medicube Zero Pore Blackhead Mud Mask - 100 g Medicube Zero Pore Blackhead Mud Mask - 100 g Medicube Zero Pore Blackhead Mud Mask - 100 g Medicube Zero Pore Blackhead Mud Mask - 100 g Medicube Zero Pore Blackhead Mud Mask - 100 g Medicube Zero Pore Blackhead Mud Mask - 100 g
    Vypredané

    Medicube

    Medicube Zero Pore Blackhead Mud Mask - 100 g

    1 review
    Bežná cena €14.59
    Jednotková cena€145.90 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream - 55 g Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream - 55 g Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream - 55 g
    Vypredané

    Medicube

    Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream - 55 g

    1 review
    Bežná cena €22.29
    Jednotková cena€40.53 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Medicube AGE-R Booster Pro Ex Face Lifting Device, Black Medicube AGE-R Booster Pro Ex Face Lifting Device, Black Medicube AGE-R Booster Pro Ex Face Lifting Device, Black
    Vypredané

    Medicube

    Medicube AGE-R Booster Pro Ex Face Lifting Device, Čierna

    4 reviews
    Bežná cena €269.49
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Medicube Triple Collagen Toner 4.0 - 140 ml Medicube Triple Collagen Toner 4.0 - 140 ml
    5% zľava

    Medicube

    Medicube Triple Collagen Toner 4.0 - 140 ml

    No reviews
    Predajná cena €14.19 Bežná cena €14.99
    Jednotková cena€10.14 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Medicube PDRN PINK Nourishing Mask for Hyperpigmentation - 22 g Medicube PDRN PINK Nourishing Mask for Hyperpigmentation - 22 g
    Vypredané

    Medicube

    Medicube PDRN PINK Výživná maska na hyperpigmentáciu - 22 g

    No reviews
    Bežná cena €4.99
    Jednotková cena€22.68 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Medicube Collagen Glow Booster Serum - 15 ml Medicube Collagen Glow Booster Serum - 15 ml Medicube Collagen Glow Booster Serum - 15 ml Medicube Collagen Glow Booster Serum - 15 ml Medicube Collagen Glow Booster Serum - 15 ml

    Medicube

    Medicube Kolagénové sérum na posilnenie žiary - 15 ml

    No reviews
    Bežná cena €14.99
    Jednotková cena€99.93 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Medicube Triple Collagen Cream 4.0 - 50 ml Medicube Triple Collagen Cream 4.0 - 50 ml Medicube Triple Collagen Cream 4.0 - 50 ml

    Medicube

    Medicube Triple Collagen Cream 4.0 - 50 ml

    2 reviews
    Bežná cena €23.89
    Jednotková cena€47.78 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Medicube Deep Lifting Eye Cream with Peptides - 30 ml Medicube Deep Lifting Eye Cream with Peptides - 30 ml
    Vypredané

    Medicube

    Medicube Deep Lifting Eye Cream with Peptides - 30 ml

    No reviews
    Bežná cena €19.09
    Jednotková cena€63.63 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Medicube Collagen Jelly Cream - 50 ml Medicube Collagen Jelly Cream - 50 ml Medicube Collagen Jelly Cream - 50 ml

    Medicube

    Medicube Kolagénové želé krém - 50 ml

    No reviews
    Bežná cena €18.99
    Jednotková cena€37.98 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Medicube AGE-R Vita C Pro Ampoule - 20 ml Medicube AGE-R Vita C Pro Ampoule - 20 ml

    Medicube

    Medicube AGE-R Vita C Pro Ampoule - 20 ml

    1 review
    Bežná cena €28.79
    Jednotková cena€143.95 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Medicube PDRN Pink Glutathione Serum Mist - 100 ml Medicube PDRN Pink Glutathione Serum Mist - 100 ml

    Medicube

    Medicube PDRN Pink Glutathione Serum Mist - 100 ml

    1 review
    Bežná cena €20.59
    Jednotková cena€205.90 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Medicube Zero Foam Cleanser - 120 ml Medicube Zero Foam Cleanser - 120 ml
    Vypredané

    Medicube

    Medicube Zero Foam Cleanser - 120 ml

    No reviews
    Bežná cena €16.59
    Jednotková cena€138.25 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Predchádzajúce
  • Stránka 1 / 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ďalej

Medicube je kórejská značka klinickej starostlivosti o pleť, známa svojimi inovatívnymi kozmetickými zariadeniami a vysoko účinnou starostlivosťou o pleť. S najpredávanejšími radmi Zero Pore, Collagen, a Deep Vita C a zariadením AGE-R, Medicube prináša výsledky klinickej Derma tology do domáceho použitia.

Klinická inovácia K-Beauty

Medicube spája profesionálnu Derma tológiu a domácu starostlivosť o pleť prostredníctvom pokrokových zložiek a prelomových zariadení. Výskumom podložený prístup značky prináša klinicky účinné aktívne látky v elegantných a, účinných produktoch. Ich zariadenie AGE-R revolučným spôsobom zmenilo domácu starostlivosť o pleť tým, že poskytuje profesionálne možnosti ošetrenia, zatiaľ čo ich rady produktov starostlivosti o pleť sa presne zameriavajú na konkrétne problémy. Medicube produkty v Medpak V Medpak ponúkame komplexný sortiment produktov Medicube. Kolekcia Zero Pore obsahuje exfoliačné tampóny, jemné tampóny (, obe v balení po 70 kusoch), denný krém (50 ml), sérum (30 ml), Blackhead Mud Mask (100 g), Deep Cleansing Oil (205 ml), a Cooling Mask. Kolagén rad obsahuje Triple Collagen Cream 4.0 (50 ml), Jelly Cream (50 ml,110 ml), Night Mask with Ceramides (75 ml), Glow Booster Serum (15 ml), Triple Collagen Toner 4.0 (140 ml), a Triple Collagen Serum (55 ml).

Produkty Deep Vita C zahŕňajú Capsule Cream (55 g), sérum (30 ml), a tampóny (70 kusov). Pokročilé ošetrenia zahŕňajú One Day Exosome Shot 2000 a Pore Ampoule 7500 (, obe 30 ml), AGE-R Vita C Pro Ampoule (20 ml), a AGE-R Booster Pro Face Lifting Device. Medzi pleťové masky patria PDRN Pink Collagen Gel, PDRN Pink Nourishing, Deep Peptide, Super Cica Calming, a Kojic Acid Turmeric Brightening. Rad dopĺňa PDRN Pink Glutathione Serum Mist (100 ml).

Prečo si vybrať Medicube

Medicube prináša profesionálne výsledky Derma tology prostredníctvom inovatívnych zariadení a klinických prípravkov. Komplexný prístup značky zahŕňa zariadenia, ošetrenia a údržbu. Pre tých, ktorí hľadajú pokročilú kórejskú klinickú starostlivosť o pleť v domácom prostredí, Medicube poskytuje technológiu a receptúry, ktorým dôverujú profesionáli.

Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík