Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Medi-Peel

Medi-Peel

(49 produktov)
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • vitamíny, minerály, probiotiká a starostlivosť o pleť na jeseň



    Pozrite si teraz
  • Medipeel Premium Naite Thread Neck Cream - 100 ml

    Medi-Peel

    Medipeel Premium Naite Thread Krém na krk - 100 ml

    1 review
    Bežná cena €17.99
    Jednotková cena€17.99 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Medipeel Peptide 9 Volume Tox Cream Ampoule Pro - 100 ml Medipeel Peptide 9 Volume Tox Cream Ampoule Pro - 100 ml Medipeel Peptide 9 Volume Tox Cream Ampoule Pro - 100 ml
    Vypredané

    Medi-Peel

    Medipeel Peptide 9 Volume Tox Cream Ampoule Pro – 100 ml

    3 reviews
    Bežná cena €21.49
    Jednotková cena€214.90 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Medipeel Peptide 9 Volume and Tension Tox Cream Pro - 50 g Medipeel Peptide 9 Volume and Tension Tox Cream Pro - 50 g
    Vypredané

    Medi-Peel

    Medipeel Peptide 9 Objem a napätie Tox Cream Pro - 50 g

    1 review
    Bežná cena €21.99
    Jednotková cena€439.80 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Medipeel Bor-Tox Peptide Ampoule - 30 ml Medipeel Bor-Tox Peptide Ampoule - 30 ml
    Vypredané

    Medi-Peel

    Medipeel Bor-Tox Peptide Ampoule - 30 ml

    No reviews
    Bežná cena €17.99
    Jednotková cena€599.67 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Medipeel Peptide 9 Hyaluronic Volumy Eye Cream - 40 ml Medipeel Peptide 9 Hyaluronic Volumy Eye Cream - 40 ml
    10% zľava

    Medi-Peel

    Medipeel Peptide 9 Hyaluronic Volumy Eye Cream - 40 ml

    No reviews
    Predajná cena €17.09 Bežná cena €18.99
    Jednotková cena€427.25 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Medi-Peel Peptide-Tox Bor-Cream - 50 ml Medi-Peel Peptide-Tox Bor-Cream - 50 ml Medi-Peel Peptide-Tox Bor-Cream - 50 ml
    Vypredané

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide-Tox Bor-Cream - 50 ml

    5 reviews
    Bežná cena €18.99
    Jednotková cena€37.98 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Medipeel Peptide 9 Volume All In One Essence Pro  - 100 ml Medipeel Peptide 9 Volume All In One Essence Pro  - 100 ml

    Medi-Peel

    Medipeel Peptide 9 Volume All In One Essence Pro - 100 ml

    2 reviews
    Bežná cena €29.99
    Jednotková cena€299.90 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Medi-Peel Hyal Kombucha Tea-Tox Toner - 150 ml Medi-Peel Hyal Kombucha Tea-Tox Toner - 150 ml Medi-Peel Hyal Kombucha Tea-Tox Toner - 150 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Hyal Kombucha Tea-Tox Toner - 150 ml

    1 review
    Bežná cena €16.99
    Jednotková cena€113.27 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Medipeel Mezzo Filla Eye Serum - 30 ml

    Medi-Peel

    Medipeel Mezzo Filla očné sérum - 30 ml

    No reviews
    Bežná cena €20.49
    Jednotková cena€68.30 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Medipeel Hyaluron Dark Benone Peptide Eye Patch - 60 Pieces Medipeel Hyaluron Dark Benone Peptide Eye Patch - 60 Pieces Medipeel Hyaluron Dark Benone Peptide Eye Patch - 60 Pieces

    Medi-Peel

    Medipeel Hyaluron Dark Benone Peptide Eye Patch - 60 kusov

    2 reviews
    Bežná cena €19.39
    Jednotková cena€0.32 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Medi-Peel Gold Age Tox H8 Cream - 50 ml Medi-Peel Gold Age Tox H8 Cream - 50 ml Medi-Peel Gold Age Tox H8 Cream - 50 ml Medi-Peel Gold Age Tox H8 Cream - 50 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Gold Age Tox H8 krém - 50 ml

    No reviews
    Bežná cena €18.89
    Jednotková cena€37.78 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Medi-Peel Peptide Tox Bor Lifting Eye Cream - 40 ml Medi-Peel Peptide Tox Bor Lifting Eye Cream - 40 ml Medi-Peel Peptide Tox Bor Lifting Eye Cream - 40 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide Tox Bor Lifting Eye Cream - 40 ml

    1 review
    Bežná cena €19.39
    Jednotková cena€48.48 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Medi-Peel Peptide 9 Volume Bio Tox Toner Pro - 250 ml Medi-Peel Peptide 9 Volume Bio Tox Toner Pro - 250 ml
    Vypredané
    5% zľava

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Volume Bio Tox Toner Pro – 250 ml

    2 reviews
    Predajná cena €18.51 Bežná cena €19.49
    Jednotková cena€74.04 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Medi-Peel Herbal Peel Tox Pro Soothing Mask/Peel - 120 g Medi-Peel Herbal Peel Tox Pro Soothing Mask/Peel - 120 g Medi-Peel Herbal Peel Tox Pro Soothing Mask/Peel - 120 g

    Medi-Peel

    Medi-Peel Herbal Peel Tox Pro Upokojujúca maska/peeling – 120 g

    1 review
    Bežná cena €16.99
    Jednotková cena€141.58 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Medi-Peel Peptide 9 Volume Lifting Eye Cream with Peptides - 20 ml Medi-Peel Peptide 9 Volume Lifting Eye Cream with Peptides - 20 ml Medi-Peel Peptide 9 Volume Lifting Eye Cream with Peptides - 20 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Volume Lifting Eye Cream with Peptides - 20 ml

    1 review
    Bežná cena €17.99
    Jednotková cena€89.95 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Medi-Peel Collagen Super10 Sleeping Cream - 70 ml Medi-Peel Collagen Super10 Sleeping Cream - 70 ml
    Vypredané

    Medi-Peel

    Medi-Peel Collagen Super10 Sleeping Cream – 70 ml

    No reviews
    Bežná cena €17.99
    Jednotková cena€25.70 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Medi-Peel Peptide 9 Bio Sunstick SPF50+ - 20 g Medi-Peel Peptide 9 Bio Sunstick SPF50+ - 20 g Medi-Peel Peptide 9 Bio Sunstick SPF50+ - 20 g
    Vypredané

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Bio S UNS tick SPF50+ - 20 g

    No reviews
    Bežná cena €18.99
    Jednotková cena€105.50 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Medi-Peel Peptide Naite 1000 Shot Neck Stick - 20 g Medi-Peel Peptide Naite 1000 Shot Neck Stick - 20 g Medi-Peel Peptide Naite 1000 Shot Neck Stick - 20 g
    Vypredané

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide Naite 1000 Shot Neck Stick – 20 g

    No reviews
    Bežná cena €20.79
    Jednotková cena€103.95 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Medi-Peel Peptide 9 Volume Tox Cream Pro - 50 g Medi-Peel Peptide 9 Volume Tox Cream Pro - 50 g Medi-Peel Peptide 9 Volume Tox Cream Pro - 50 g
    Vypredané

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Volume Tox Cream Pro - 50 g

    1 review
    Bežná cena €21.99
    Jednotková cena€43.98 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Medi-Peel Peptide 9 Vitanol Pro Cream - 50 g Medi-Peel Peptide 9 Vitanol Pro Cream - 50 g
    15% zľava

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Vitanol Pro krém - 50 g

    No reviews
    Predajná cena €18.69 Bežná cena €21.99
    Jednotková cena€37.38 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Medipeel AlgoTox Deep Clear - 150 ml Medipeel AlgoTox Deep Clear - 150 ml

    Medi-Peel

    Medipeel AlgoTox Deep Clear - 150 ml

    No reviews
    Bežná cena €16.49
    Jednotková cena€109.93 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Medi-Peel Peptide9 Volume Lifting Eye Patch - 60 Pieces Medi-Peel Peptide9 Volume Lifting Eye Patch - 60 Pieces Medi-Peel Peptide9 Volume Lifting Eye Patch - 60 Pieces Medi-Peel Peptide9 Volume Lifting Eye Patch - 60 Pieces
    Vypredané

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide9 Volume Lifting Eye Patch – 60 kusov

    No reviews
    Bežná cena €20.99
    Jednotková cena€0.35 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Medi-Peel Cell Toxing Firming Eye Cream with Stem Cells - 30 ml Medi-Peel Cell Toxing Firming Eye Cream with Stem Cells - 30 ml
    Vypredané

    Medi-Peel

    Medi-Peel Cell Toxing Firming Eye Cream with Stem Cells - 30 ml

    1 review
    Bežná cena €17.99
    Jednotková cena€59.97 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Predchádzajúce
  • Stránka 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ďalej

Medi-Peel je kórejská značka starostlivosti o pleť, ktorá kombinuje Derma tologickú vedu s inováciami K-Beauty. S peptidmi bohatými zložkami zameranými na anti-aging , spevnenie , a omladenie pleti , Medi-Peel ponúka klinicky účinnú starostlivosť o pleť, ktorá spája profesionálne ošetrenia a domácu starostlivosť.

Klinická inovácia K-Beauty

Medi-Peel čerpá inšpiráciu z estetickej medicíny , a prekladá princípy profesionálnych ošetrení do efektívnej dennej starostlivosti o pleť. Značka sa zameriava na peptidové komplexy, ktoré často obsahujú deväť alebo viac peptidov v jednej receptúre, a rieši viditeľné známky starnutia pomocou účinných zložiek. Tento medi-estetický prístup oslovuje tých, ktorí hľadajú starostlivosť o pleť zameranú na výsledky, ktorá presahuje základné rutiny.

Produkty Medi-Peel v Medpak

V Medpak , ponúkame pokročilú radu produktov na starostlivosť o pleť Medi-Peel. Vlajková loď Peptide 9 line zahŕňa krémy Volume Tox , toniká Bio Tox , all-in-one esencie , očné krémy , a ochranu proti slnku. Produkty Bor-Tox poskytujú liftingový a spevňujúci účinok vďaka peptidom podobným botulotoxínu. Starostlivosť o očné okolie zahŕňa hydrogélové náplasti s obsahom kyseliny hyalurónovej ,, ružového peptidu , a zložiek cica, ako aj špeciálne séra a krémy na očné okolie. Starostlivosť o krk zahŕňa krém Premium Naite Thread Cream a tyčinky. Rad Golden Camellia obsahuje luxusné rastlinné aktívne zložky. Sérum Phyto Cica-Nol obsahuje technológiu mikroneedle. Ďalšie produkty zahŕňajú toniká s retinolom a kolagénom ,, prípravky s kombuchou ,, rozjasňujúce gély ,, nočné krémy , a profesionálne peelingové masky.

Prečo si vybrať Medi-Peel

Medi-Peel ponúka kórejskú klinickú starostlivosť o pleť s multi-peptidovými komplexmi a medi-estetickými zložkami. Značka efektívne spája profesionálne a domáce ošetrenia. Pre tých, ktorí hľadajú serióznu anti-aging K-Beauty s vedeckým zázemím , Medi-Peel ponúka klinickú voľbu.

Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík