Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Mary&May
Mary&May

Mary&May

(43 produktov)
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • vitamíny, minerály, probiotiká a starostlivosť o pleť na jeseň



    Pozrite si teraz
  • Mary&May Collagen Peptide Vital Mask - 30 pieces Mary&May Collagen Peptide Vital Mask - 30 pieces Mary&May Collagen Peptide Vital Mask - 30 pieces Mary&May Collagen Peptide Vital Mask - 30 pieces Mary&May Collagen Peptide Vital Mask - 30 pieces Mary&May Collagen Peptide Vital Mask - 30 pieces Mary&May Collagen Peptide Vital Mask - 30 pieces Mary&May Collagen Peptide Vital Mask - 30 pieces Mary&May Collagen Peptide Vital Mask - 30 pieces
    Vypredané

    Mary&May

    Mary&May kolagénová peptidová maska Vital - 30 kusov

    4 reviews
    Bežná cena €15.29
    Jednotková cena€0.51 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Mary&May Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream - 30 g

    Mary&May

    Mary&May Očný krém s kyselinou tranexámovou + glutatiónom - 30 g

    1 review
    Bežná cena €10.99
    Jednotková cena€36.63 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Mary&May Hyaluronic Panthenol Hydra Mask - 30 pieces Mary&May Hyaluronic Panthenol Hydra Mask - 30 pieces Mary&May Hyaluronic Panthenol Hydra Mask - 30 pieces

    Mary&May

    Mary&May Hyaluronic Panthenol Hydra Mask - 30 kusov

    1 review
    Bežná cena €22.69
    Jednotková cena€0.76 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Mary&May Niacinamide Vitamin C Brightening Mask - 30 Pieces Mary&May Niacinamide Vitamin C Brightening Mask - 30 Pieces
    15% zľava

    Mary&May

    Mary&May Rozjasňujúca maska s vitamínom C - 30 kusov

    No reviews
    Predajná cena €13.59 Bežná cena €15.99
    Jednotková cena€0.45 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Mary&May Idebenone Blackberry Intense Cream - 70 g
    Vypredané

    Mary&May

    Mary&May Idebenone Blackberry Intense Cream - 70 g

    No reviews
    Bežná cena €17.29
    Jednotková cena€247.00 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Mary&May CICA Houttuynia Tea Tree Calming Mask - 30 pieces Mary&May CICA Houttuynia Tea Tree Calming Mask - 30 pieces Mary&May CICA Houttuynia Tea Tree Calming Mask - 30 pieces Mary&May CICA Houttuynia Tea Tree Calming Mask - 30 pieces Mary&May CICA Houttuynia Tea Tree Calming Mask - 30 pieces Mary&May CICA Houttuynia Tea Tree Calming Mask - 30 pieces Mary&May CICA Houttuynia Tea Tree Calming Mask - 30 pieces Mary&May CICA Houttuynia Tea Tree Calming Mask - 30 pieces
    Vypredané

    Mary&May

    Mary&May CICA Houttuynia Tea Tree Calming Mask - 30 kusov

    1 review
    Bežná cena €17.09
    Jednotková cena€0.57 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Mary&May Idebenon Blackberry Complex Ampoule Mask - 20 Pieces Mary&May Idebenon Blackberry Complex Ampoule Mask - 20 Pieces
    15% zľava

    Mary&May

    Mary&May Idebenon Blackberry Complex Ampoule Mask - 20 kusov

    3 reviews
    Predajná cena €15.09 Bežná cena €17.79
    Jednotková cena€0.75 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Mary&May 6 Peptide Complex Serum - 30 ml

    Mary&May

    Mary&May 6 Peptide Complex Serum - 30 ml

    No reviews
    Bežná cena €12.29
    Jednotková cena€40.97 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Mary&May Spicule Retinol PDRN Anti-Ageing Cream with Retinol - 15 g Mary&May Spicule Retinol PDRN Anti-Ageing Cream with Retinol - 15 g Mary&May Spicule Retinol PDRN Anti-Ageing Cream with Retinol - 15 g

    Mary&May

    Mary&May Spicule Retinol PDRN Anti-Ageing Cream with Retinol - 15 g

    1 review
    Bežná cena €11.99
    Jednotková cena€79.93 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Mary&May Calendula Peptide Ageless Sleeping Mask - 30 g Mary&May Calendula Peptide Ageless Sleeping Mask - 30 g Mary&May Calendula Peptide Ageless Sleeping Mask - 30 g

    Mary&May

    Mary&May Nechtíková peptidová maska na spanie bez starnutia - 30 g

    1 review
    Bežná cena €6.99
    Jednotková cena€233.00 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Mary&May Vegan Blackberry Complex Cream Essence - 140 ml Mary&May Vegan Blackberry Complex Cream Essence - 140 ml Mary&May Vegan Blackberry Complex Cream Essence - 140 ml Mary&May Vegan Blackberry Complex Cream Essence - 140 ml Mary&May Vegan Blackberry Complex Cream Essence - 140 ml Mary&May Vegan Blackberry Complex Cream Essence - 140 ml Mary&May Vegan Blackberry Complex Cream Essence - 140 ml
    10% zľava

    Mary&May

    Mary&May Vegan Blackberry Complex Cream Essence - 140 ml

    No reviews
    Predajná cena €13.49 Bežná cena €14.99
    Jednotková cena€9.64 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Mary&May White Collagen Cleansing Foam - 150 ml

    Mary&May

    Mary&May White Collagen Cleansing Foam - 150 ml

    1 review
    Bežná cena €8.99
    Jednotková cena€59.93 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Mary&May Idebenone Blackberry Complex Serum - 30 ml

    Mary&May

    Mary&May Idebenone Blackberry Complex Serum - 30 ml

    No reviews
    Bežná cena €12.89
    Jednotková cena€42.97 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Mary&May Spicule Collagen PDRN Anti-Ageing Cream - 15 g Mary&May Spicule Collagen PDRN Anti-Ageing Cream - 15 g Mary&May Spicule Collagen PDRN Anti-Ageing Cream - 15 g
    20% zľava

    Mary&May

    Mary&May Spicule Collagen PDRN Anti-Ageing Cream - 15 g

    No reviews
    Predajná cena €7.99 Bežná cena €9.99
    Jednotková cena€53.27 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Mary&May Citrus Unshiu + Tremella Fuciformis Serum - 30 ml
    Vypredané

    Mary&May

    Mary&May Citrus Unshiu + Tremella Fuciformis sérum - 30 ml

    No reviews
    Bežná cena €18.79
    Jednotková cena€6.26 /10 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Mary&May CICA Soothing Sun Cream SPF50+ - 50 ml Mary&May CICA Soothing Sun Cream SPF50+ - 50 ml Mary&May CICA Soothing Sun Cream SPF50+ - 50 ml
    10% zľava

    Mary&May

    Mary&May CICA Upokojujúci krém na opaľovanie SPF50+ - 50 ml

    No reviews
    Predajná cena €13.49 Bežná cena €14.99
    Jednotková cena€26.98 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Mary&May Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream - 12 g Mary&May Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream - 12 g Mary&May Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream - 12 g
    Vypredané

    Mary&May

    Mary&May Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream - 12 g

    1 review
    Bežná cena €7.99
    Jednotková cena€66.58 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Mary&May Calendula Peptide Ageless Sleeping Mask - 110 g Mary&May Calendula Peptide Ageless Sleeping Mask - 110 g
    Vypredané

    Mary&May

    Mary&May Nechtíková peptidová maska na spanie bez starnutia - 110 g

    No reviews
    Bežná cena €21.19
    Jednotková cena€192.64 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Mary&May Vegan CICA Tea Tree AHA PHA Toner - 30 ml
    Vypredané

    Mary&May

    Mary&May Vegan CICA Tea Tree AHA PHA Tonikum - 30 ml

    No reviews
    Bežná cena €3.19
    Jednotková cena€10.63 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Mary&May Marine Collagen Serum - 30 ml

    Mary&May

    Mary&May Marine Collagen Serum - 30 ml

    2 reviews
    Bežná cena €12.99
    Jednotková cena€4.33 /10 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Mary&May Vitamin B5 Bifida Toner - 120 ml

    Mary&May

    Mary&May vitamín B5 Bifida Toner - 120 ml

    No reviews
    Bežná cena €13.79
    Jednotková cena€114.92 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Mary&May Multi Hyaluronics Serum - 30 ml Mary&May Multi Hyaluronics Serum - 30 ml Mary&May Multi Hyaluronics Serum - 30 ml
    16% zľava

    Mary&May

    Mary&May Multi Hyaluronics sérum - 30 ml

    No reviews
    Predajná cena €11.29 Bežná cena €13.39
    Jednotková cena€37.63 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Mary&May Houttuynia Cordata + Tea Tree Cleansing Foam - 150 ml
    Vypredané

    Mary&May

    Mary&May Houttuynia Cordata + Tea Tree Čistiaca pena - 150 ml

    No reviews
    Bežná cena €8.49
    Jednotková cena€56.60 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Predchádzajúce
  • Stránka 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Ďalej

Mary&May je kórejská značka starostlivosti o pleť známa svojimi účinnými produktmi, zameranými na zložky. S najpredávanejšími sérumami s idebenónom a černicou, a rozsiahlou kolekciou pleťových masiek, Mary&May prináša výsledky K-Beauty s čistými, vegánskymi zložkami.

Čistá kórejská starostlivosť o pleť

Mary&May vytvára produkty zamerané na silné, dobre preskúmané zložky bez zbytočných plnidiel. Značka kladie dôraz na vegánske zloženie a jemné, ale účinné aktívne látky. Ich prístup kombinuje trendy textúry K-Beauty s podstatnými zložkami, ako je idebenón (, silný antioxidant), kolagénové peptidy, a upokojujúce rastlinné výťažky pre komplexné riešenia starostlivosti o pleť.

Produkty Mary&May v Medpak

V Medpak, ponúkame kompletnú radu produktov na starostlivosť o pleť Mary&May. Sérum obsahuje obľúbený Idebenone Blackberry Complex (30 ml) a Citrus UNS hiu + Tremella Fuciformis (30 ml). Vegánska krémová esencia Blackberry Complex (140 ml) ponúka ľahkú hydratáciu.

Masky sú dostupné v balení po 30 kusoch: Collagen Peptide Vital Mask na spevnenie, Hyaluronic Panthenol Hydra Mask na intenzívnu hydratáciu, a CICA Houttuynia Tea Tree Calming Mask na citlivú, pleť náchylnú na akné. White Collagen Cleansing Foam (150 ml) poskytuje jemné čistenie. CICA upokojujúci opaľovací krém SPF50+ (50 ml) ponúka upokojujúcu ochranu pred slnkom.

Prečo si vybrať Mary&May

Mary&May ponúka K-Beauty zameranú na zložky s vegánskymi, čistými zložkami. Veľkorysé balenia masiek tejto značky ponúkajú vynikajúcu hodnotu. Pre tých, ktorí hľadajú účinnú kórejskú starostlivosť o pleť s podstatnými zložkami a etickými zložkami, Mary&May ponúka kvalitné produkty za dostupné ceny.

Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík