Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Mama a dieťa

Mama a dieťa

(465 produktov)
  • Tehotenstvo a materstvo
  • Kŕmenie detí
  • Zdravie detí
  • Detská hygiena
  • Detská výživa
  • Cumlíky
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • Cantu Kids Gentle Shampoo - 237 ml
    Vypredané

    Cantu

    Šampón Cantu Kids Gentle Shampoo - 237 ml

    No reviews
    Bežná cena €6.39
    Jednotková cena€26.96 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • ChildLife Echinacea, Natural Orange Flavor - 30 ml ChildLife Echinacea, Natural Orange Flavor - 30 ml ChildLife Echinacea, Natural Orange Flavor - 30 ml
    Vypredané

    ChildLife

    ChildLife Echinacea, Prírodná príchuť pomaranča - 30 ml

    1 review
    Bežná cena €11.19
    Jednotková cena€3.73 /10 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Formeds Prenacaps Ferr C+ - 60 Capsules Formeds Prenacaps Ferr C+ - 60 Capsules
    10% zľava

    Formeds

    Formeds Prenacaps Ferr C+ - 60 kapslar

    No reviews
    Predajná cena €35.42 Bežná cena €39.39
    Jednotková cena€0.59 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Solgar Kangavites Multivitamin & Mineral Bouncin' Berry - 120 Tablets Solgar Kangavites Multivitamin & Mineral Bouncin' Berry - 120 Tablets Solgar Kangavites Multivitamin & Mineral Bouncin' Berry - 120 Tablets Solgar Kangavites Multivitamin & Mineral Bouncin' Berry - 120 Tablets
    5% zľava

    Solgar

    Solgar Kangavites Multivitamín a minerály Bouncin' Berry - 120 tabliet

    No reviews
    Predajná cena €25.46 Bežná cena €26.89
    Jednotková cena€0.21 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • YumEarth Lollipops with Vitamin C Cherry, Strawberry and Raspberry - 14 Pieces
    Vypredané

    YummyEarth

    YumEarth Lízanky s vitamínom C Čerešňa, St RAW bobule a malina - 14 kusov

    No reviews
    Bežná cena €5.09
    Jednotková cena€0.36 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Starpharma Healthy Lollipop with 12 Vitamin, Pineapple - 6 g

    Starpharma

    Starpharma Hälsosam slickepinne med 12 vitaminer, Ananas - 6 g

    1 review
    Bežná cena €0.59
    Jednotková cena€98.33 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Bob Snail Pear & Mango Stripe with No Added Sugar - 14 g Bob Snail Pear & Mango Stripe with No Added Sugar - 14 g
    Vypredané

    Bob Snail

    Bob Snail Hruška a mango bez pridaného cukru - 14 g

    No reviews
    Bežná cena €0.69
    Jednotková cena€0.49 /10 g
    Zobraziť podrobnosti
  • McLloyd's Teddy Carrot & Pumpkin Corn Crisps 4 x 15 g

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's Teddy Carrot & Pumpkin Corn Crisps 4 x 15 g

    No reviews
    Bežná cena €3.29
    Jednotková cena€5.48 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Now Foods Kid Cal Chewables - 100 Tablets Now Foods Kid Cal Chewables - 100 Tablets Now Foods Kid Cal Chewables - 100 Tablets

    Now Foods

    Now Foods Kid Cal Chewables - 100 tabliet

    1 review
    Bežná cena €16.59
    Jednotková cena€0.17 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • McLloyd's BioSaurus Gluten Free Cheese Corn Crisps - 4x15 g McLloyd's BioSaurus Gluten Free Cheese Corn Crisps - 4x15 g

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's BioSaurus Bezlepkové syrové kukuričné chrumky - 4x15 g

    2 reviews
    Bežná cena €2.39
    Jednotková cena€0.60 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Simed Cotton Training Panties - Frog

    Simed

    Simed Bavlnené tréningové nohavičky - Frog

    No reviews
    Bežná cena €4.29
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Aura Herbals Vitamin D3 Vegan for Children, Aerosol - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Vegan for Children, Aerosol - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Vegan for Children, Aerosol - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Vegan for Children, Aerosol - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Vegan for Children, Aerosol - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Vegan for Children, Aerosol - 30 ml
    25% zľava

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitamín D3 Vegan pre deti, Aerosól - 30 ml

    1 review
    Predajná cena €6.66 Bežná cena €8.89
    Jednotková cena€222.00 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Helpa BIO Grits Freeze-Dried Strawberry Chips - 20 g Helpa BIO Grits Freeze-Dried Strawberry Chips - 20 g
    5% zľava

    Helpa

    Helpa BIO Grits Sušené jahodové lupienky - 20 g

    No reviews
    Predajná cena €5.49 Bežná cena €5.79
    Jednotková cena€27.45 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Starpharma Healthy Lollipop with Vitamin C and D, Raspberry - 6 g

    Starpharma

    Starpharma Hälsosam slickepinne med vitamin C och D, Hallon - 6 g

    No reviews
    Bežná cena €0.59
    Jednotková cena€98.33 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • ChildLife Vitamin D3 500 IU for Children, Berry - 30 ml ChildLife Vitamin D3 500 IU for Children, Berry - 30 ml
    11% zľava

    ChildLife

    ChildLife Vitamín D3 500 IU pre deti, Berry - 30 ml

    1 review
    Predajná cena €8.99 Bežná cena €10.09
    Jednotková cena€29.97 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Formeds Prenacaps Uro - 60 Capsules

    Formeds

    Formeds Prenacaps Uro - 60 kapsúl

    No reviews
    Bežná cena €21.99
    Jednotková cena€0.37 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Strawberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Strawberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Strawberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Strawberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Strawberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Strawberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Strawberry - 16 g
    Vypredané

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Kocka prekvapenia, Jablko St RAW bobuľa - 16 g

    No reviews
    Bežná cena €1.59
    Jednotková cena€0.99 /10 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's lakmusové papieriky - 33 kusov

    No reviews
    Bežná cena €4.69
    Jednotková cena€0.14 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Nordic Naturals Prenatal DHA, strawberry flavour - 90 Softgels Nordic Naturals Prenatal DHA, strawberry flavour - 90 Softgels Nordic Naturals Prenatal DHA, strawberry flavour - 90 Softgels Nordic Naturals Prenatal DHA, strawberry flavour - 90 Softgels
    Vypredané

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Prenatal DHA, jahodová príchuť - 90 mäkkých gélov

    No reviews
    Bežná cena €37.59
    Jednotková cena€0.42 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Philips Avent Cup with Spout, Green - 300 ml Philips Avent Cup with Spout, Green - 300 ml Philips Avent Cup with Spout, Green - 300 ml

    Philips

    Philips Avent Pohár s výlevkou, Zelený - 300 ml

    No reviews
    Bežná cena €9.69
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Starpharma Healthy Lollipop with 12 Vitamin, Cherry - 6 g
    Vypredané

    Starpharma

    Starpharma Hälsosam slickepinne med 12 vitaminer, Körsbär - 6 g

    No reviews
    Bežná cena €0.59
    Jednotková cena€98.33 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Helpa Date Bar, Blackcurrant - 20 g Helpa Date Bar, Blackcurrant - 20 g

    Helpa

    Helpa Date Bar, Čierne ríbezle - 20 g

    No reviews
    Bežná cena €1.09
    Jednotková cena€54.50 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Bob Snail Banana, Pineapple & Mango Smoothie, No Added Sugar - 120 g Bob Snail Banana, Pineapple & Mango Smoothie, No Added Sugar - 120 g Bob Snail Banana, Pineapple & Mango Smoothie, No Added Sugar - 120 g Bob Snail Banana, Pineapple & Mango Smoothie, No Added Sugar - 120 g

    Bob Snail

    Bob Snail banánovo-ananásovo-mangové smoothie, bez pridaného cukru – 120 g

    No reviews
    Bežná cena €1.09
    Jednotková cena€9.08 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Prima Pregnancy Stream Test - 1 piece
    Vypredané

    Prima

    Prima tehotenský test - 1 kus

    No reviews
    Bežná cena €1.69
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Predchádzajúce
  • Stránka 7 / 20
  • 1
  • …
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • …
  • 20
  • Ďalej
Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík