Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Herbamedicus
Herbamedicus

Herbamedicus

(34 produktov)
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • vitamíny, minerály, probiotiká a starostlivosť o pleť na jeseň



    Pozrite si teraz
  • Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml
    Vypredané

    Herbamedicus

    Herbamedicus Nechtíkový balzam - 250 ml

    9 reviews
    Bežná cena €2.29
    Jednotková cena€9.16 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Herbamedicus Aloe Vera Gel 50% for Dry Skin - 250 ml Herbamedicus Aloe Vera Gel 50% for Dry Skin - 250 ml Herbamedicus Aloe Vera Gel 50% for Dry Skin - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Aloe Vera gél 50% na suchú pokožku - 250 ml

    7 reviews
    Bežná cena €2.29
    Jednotková cena€9.16 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Herbamedicus Balm with Devil's Claw Extract - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Balzam s výťažkom z diabolského pazúra - 250 ml

    2 reviews
    Bežná cena €2.49
    Jednotková cena€9.96 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Herbamedicus Hemoro Gel for Hemorrhoids - 200 ml Herbamedicus Hemoro Gel for Hemorrhoids - 200 ml Herbamedicus Hemoro Gel for Hemorrhoids - 200 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Hemoro gél na hemoroidy - 200 ml

    2 reviews
    Bežná cena €7.09
    Jednotková cena€3.55 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Herbamedicus Varicose Vein Gel - 200 ml Herbamedicus Varicose Vein Gel - 200 ml Herbamedicus Varicose Vein Gel - 200 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Gél na kŕčové žily - 200 ml

    1 review
    Bežná cena €6.89
    Jednotková cena€3.45 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Herbamedicus Warming Horse Ointment FORTE - 250 ml Herbamedicus Warming Horse Ointment FORTE - 250 ml Herbamedicus Warming Horse Ointment FORTE - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Hrejivá konská masť FORTE - 250 ml

    2 reviews
    Bežná cena €11.89
    Jednotková cena€47.56 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Herbamedicus Horse Ointment with Bee Venom - 150 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Konská masť so včelím jedom - 150 ml

    2 reviews
    Bežná cena €21.29
    Jednotková cena€141.93 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Herbamedicus Sea Buckthorn Cream - 250 ml
    Vypredané

    Herbamedicus

    Herbamedicus Rakytníkový krém - 250 ml

    No reviews
    Bežná cena €2.29
    Jednotková cena€9.16 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Herbamedicus Warming Horse Ointment with Hemp - 500 ml Herbamedicus Warming Horse Ointment with Hemp - 500 ml Herbamedicus Warming Horse Ointment with Hemp - 500 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Hrejivá konská masť s konope - 500 ml

    1 review
    Bežná cena €15.69
    Jednotková cena€31.38 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Herbamedicus Pferdebalsam with Collagen Cooling FORTE - 200 ml Herbamedicus Pferdebalsam with Collagen Cooling FORTE - 200 ml Herbamedicus Pferdebalsam with Collagen Cooling FORTE - 200 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Pferdebalsam s kolagénom Cooling FORTE - 200 ml

    No reviews
    Bežná cena €10.89
    Jednotková cena€5.45 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Herbamedicus FORTE Warming Horse Ointment - 500 ml Herbamedicus FORTE Warming Horse Ointment - 500 ml Herbamedicus FORTE Warming Horse Ointment - 500 ml Herbamedicus FORTE Warming Horse Ointment - 500 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus FORTE Hrejivá masť na kone - 500 ml

    1 review
    Bežná cena €17.79
    Jednotková cena€35.58 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Herbamedicus Pferdebalsam with Collagen Warming FORTE - 200 ml Herbamedicus Pferdebalsam with Collagen Warming FORTE - 200 ml Herbamedicus Pferdebalsam with Collagen Warming FORTE - 200 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Pferdebalsam s kolagénom Warming FORTE - 200 ml

    No reviews
    Bežná cena €11.09
    Jednotková cena€5.55 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Herbamedicus Warming Horse Ointment - 500 ml Herbamedicus Warming Horse Ointment - 500 ml Herbamedicus Warming Horse Ointment - 500 ml Herbamedicus Warming Horse Ointment - 500 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Hrejivá konská masť - 500 ml

    1 review
    Bežná cena €13.19
    Jednotková cena€26.38 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Herbamedicus Cooling Horse Ointment FORTE - 500 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment FORTE - 500 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment FORTE - 500 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Chladivá konská masť FORTE - 500 ml

    2 reviews
    Bežná cena €18.69
    Jednotková cena€37.38 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Herbamedicus Cooling Horse Ointment - 500 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment - 500 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment - 500 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Chladivá konská masť - 500 ml

    1 review
    Bežná cena €13.29
    Jednotková cena€26.58 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Herbamedicus Claw with Hemp Balm - 250 ml Herbamedicus Claw with Hemp Balm - 250 ml Herbamedicus Claw with Hemp Balm - 250 ml Herbamedicus Claw with Hemp Balm - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Pazúrik s konopným balzamom - 250 ml

    1 review
    Bežná cena €10.09
    Jednotková cena€40.36 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Herbamedicus Cooling Horse Ointment with Hemp - 500 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment with Hemp - 500 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment with Hemp - 500 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment with Hemp - 500 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Chladivá konská masť s konope - 500 ml

    1 review
    Bežná cena €16.39
    Jednotková cena€32.78 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Herbamedicus Unicatum Chondro, Peat Balm - 250 ml Herbamedicus Unicatum Chondro, Peat Balm - 250 ml Herbamedicus Unicatum Chondro, Peat Balm - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Unicatum Chondro , Rašelinový balzam - 250 ml

    1 review
    Bežná cena €10.09
    Jednotková cena€40.36 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Herbamedicus Warming Horse Ointment - 250 ml Herbamedicus Warming Horse Ointment - 250 ml Herbamedicus Warming Horse Ointment - 250 ml Herbamedicus Warming Horse Ointment - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Hrejivá konská masť - 250 ml

    No reviews
    Bežná cena €9.49
    Jednotková cena€37.96 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Herbamedicus Black Claw with Hemp Balm - 500 ml Herbamedicus Black Claw with Hemp Balm - 500 ml Herbamedicus Black Claw with Hemp Balm - 500 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Čierny pazúr s konopným balzamom - 500 ml

    No reviews
    Bežná cena €13.99
    Jednotková cena€27.98 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Herbamedicus Cooling Horse Ointment FORTE - 250 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment FORTE - 250 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment FORTE - 250 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment FORTE - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Chladivá konská masť FORTE - 250 ml

    2 reviews
    Bežná cena €11.89
    Jednotková cena€47.56 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Herbamedicus Black Claw with Rutin Balm - 250 ml Herbamedicus Black Claw with Rutin Balm - 250 ml Herbamedicus Black Claw with Rutin Balm - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Balzam s čiernym pazúrom a rutínom - 250 ml

    No reviews
    Bežná cena €9.09
    Jednotková cena€36.36 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Herbalex Warming Patches with Chestnut - 1 Piece

    Herbamedicus

    Herbalex Hrejivé náplasti s gaštanom - 1 kus

    No reviews
    Bežná cena €3.49
    Jednotková cena€3.49 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Predchádzajúce
  • Stránka 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Ďalej

Herbamedicus je tradičná európska značka špecializujúca sa na liečivé balzamy a masti. S klasickými receptúrami, ako sú prípravky z konského balzamu a čiernej pazúriky, , Herbamedicus pokračuje v generáciách tradície bylinných liekov na starostlivosť o svaly , kĺby , a pokožku.

Tradičné európske liečivá

Herbamedicus čerpá z tradícií stredoeurópskej bylinkovej medicíny a vytvára lokálne produkty, ktoré prešli skúškou času. Konské balzamy ( Pferdesalbe ) ,, jazvecie masti , a bylinné prípravky sú už generácie dôveryhodné v Nemecku ,, Rakúsku , a susedných krajinách na úľavu svalov a starostlivosť o pokožku. Herbamedicus zachováva tieto tradície a zároveň spĺňa moderné štandardy kvality.

Herbamedicus Produkty v Medpak

V Medpak , ponúkame Herbamedicus tradičné prípravky. Rad Black Claw zahŕňa balzam s rutínom ( 250 ml ) a balzam s konope ( 500 ml ) ,, ktoré čerpajú z tradičného použitia diablovho pazúrika na uvoľnenie kĺbov. https://medpak.shop/collections/lotions-butters-creams-body-oils, balzamy na kone , zahŕňajú chladivú formulu ( 250 ml ) a zohrejúcu verziu FORTE ( 500 ml ) —tradičné produkty na starostlivosť o svaly, ktoré sú populárne v celej strednej Európe. Masť Badger Ointment ( 125 ml ) nadväzuje na starú ľudovú tradíciu používania jazvecieho tuku na výživu a ochranu pokožky.

Prečo si vybrať Herbamedicus

Herbamedicus ponúka autentické európske bylinné lieky s pravým tradičným dedičstvom. Klasické receptúry tejto značky si získali dôveru generácií používateľov. Pre tých, ktorí ocenia tradičné lokálne prípravky s pravými bylinnými zložkami, , Herbamedicus ponúka produkty zakorenené v tradíciách stredoeurópskej ľudovej medicíny.

Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík