Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Krása
  3. Ruky a nohy
  4. Starostlivosť o ruky

Starostlivosť o ruky

(19 produktov)
  • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
  • Starostlivosť o nohy
  • Starostlivosť o ruky
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • vitamíny, minerály, probiotiká a starostlivosť o pleť na jeseň



    Pozrite si teraz
  • Rose of Bulgaria Hand Cream with Natural Rose Water - 75 ml Rose of Bulgaria Hand Cream with Natural Rose Water - 75 ml Rose of Bulgaria Hand Cream with Natural Rose Water - 75 ml Rose of Bulgaria Hand Cream with Natural Rose Water - 75 ml Rose of Bulgaria Hand Cream with Natural Rose Water - 75 ml Rose of Bulgaria Hand Cream with Natural Rose Water - 75 ml Rose of Bulgaria Hand Cream with Natural Rose Water - 75 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Krém na ruky s prírodnou ružovou vodou - 75 ml

    21 reviews
    Bežná cena €1.89
    Jednotková cena€2.52 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Rose of Bulgaria Hand Cream with Co-enzyme Q10 - 50 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Krém na ruky s koenzýmom Q10 - 50 ml

    12 reviews
    Bežná cena €1.99
    Jednotková cena€3.98 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Skoczylas Foot and Hand Cream with Beeswax and Olive Oil - 50 ml

    Purelab Marek Skoczylas

    Krém na nohy a ruky Skoczylas s včelím voskom a olivovým olejom - 50 ml

    1 review
    Bežná cena €9.59
    Jednotková cena€191.80 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Petitfee Dry Essence Hand Pack - 2 pieces Petitfee Dry Essence Hand Pack - 2 pieces
    Vypredané

    Petitfee

    Petitfee Dry Essence Hand Pack - 2 kusy

    No reviews
    Bežná cena €1.89
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Innisfree Special Care Hand Mask - 20 ml Innisfree Special Care Hand Mask - 20 ml

    Innisfree

    Innisfree Špeciálna maska na ruky - 20 ml

    1 review
    Bežná cena €3.59
    Jednotková cena€17.95 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Palmer's Shea Butter Formula Raw Hand Cream - 60 g

    Palmer's

    Palmer's Shea Butter Formula RAW Krém na ruky - 60 g

    No reviews
    Bežná cena €3.99
    Jednotková cena€6.65 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Palmer's Shea Butter Formula Intense Hand Cream - 60 g Palmer's Shea Butter Formula Intense Hand Cream - 60 g
    11% zľava

    Palmer's

    Palmer's Intenzívny krém na ruky s bambuckým maslom - 60 g

    No reviews
    Predajná cena €3.39 Bežná cena €3.79
    Jednotková cena€56.50 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Palmer's Cocoa Butter Formula Concentrated Hand Cream - 60 g

    Palmer's

    Koncentrovaný krém na ruky Palmer's Cocoa Butter Formula - 60 g

    No reviews
    Bežná cena €3.79
    Jednotková cena€6.32 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Esfolio Pure Skin Pure Snail Hand Cream - 100 ml Esfolio Pure Skin Pure Snail Hand Cream - 100 ml
    Vypredané

    Esfolio

    Esfolio Pure Skin Pure Snail Hand Cream - 100 ml

    2 reviews
    Bežná cena €1.99
    Jednotková cena€19.90 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Pierpaoli Bioconte Hand Cream with Moisturising Glycerine and Chamomile Hydrolate - 75 ml Pierpaoli Bioconte Hand Cream with Moisturising Glycerine and Chamomile Hydrolate - 75 ml
    Vypredané

    Pierpaoli

    Pierpaoli Bioconte krém na ruky s hydratačným glycerínom a harmančekovým hydrolátom - 75 ml

    No reviews
    Bežná cena €3.59
    Jednotková cena€7.18 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Baren Nail And Cuticle Oil - 2 ml Baren Nail And Cuticle Oil - 2 ml Baren Nail And Cuticle Oil - 2 ml

    Baren

    Baren Nail And Cuticle Oil - 2 ml

    No reviews
    Bežná cena €6.39
    Jednotková cena€319.50 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Palmer's Coconut Oil Formula Concentrated Hand Cream - 60 g
    Vypredané

    Palmer's

    Palmer's Coconut Oil Formula Koncentrovaný krém na ruky - 60 g

    No reviews
    Bežná cena €3.39
    Jednotková cena€5.65 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Esfolio Pure Skin Moisture Hand Cream with Milk Proteins - 100 ml Esfolio Pure Skin Moisture Hand Cream with Milk Proteins - 100 ml

    Esfolio

    Esfolio Pure Skin Moisture Hand Cream with Milk Proteins - 100 ml

    No reviews
    Bežná cena €3.59
    Jednotková cena€35.90 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Nature Republic Hand Cream, Fig Tree - 30 ml Nature Republic Hand Cream, Fig Tree - 30 ml Nature Republic Hand Cream, Fig Tree - 30 ml
    26% zľava

    Nature Republic

    Nature Republic Krém na ruky, Fig Tree - 30 ml

    1 review
    Predajná cena €3.19 Bežná cena €4.29
    Jednotková cena€10.63 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Pierpaoli Marseille Hand Soap with Aloe Vera - 350 ml
    Vypredané

    Pierpaoli

    Pierpaoli Marseille mydlo na ruky s aloe vera – 350 ml

    No reviews
    Bežná cena €4.79
    Jednotková cena€13.69 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Mixa Allantoin Restore Hand Care - 100 ml Mixa Allantoin Restore Hand Care - 100 ml
    Vypredané

    Mixa

    Mixa Allantoin Restore Hand Care - 100 ml

    No reviews
    Bežná cena €4.19
    Jednotková cena€4.19 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Nature Republic Hand Cream, Peach Liqueur - 30 ml Nature Republic Hand Cream, Peach Liqueur - 30 ml Nature Republic Hand Cream, Peach Liqueur - 30 ml
    21% zľava

    Nature Republic

    Nature Republic Krém na ruky, Broskyňový likér - 30 ml

    No reviews
    Predajná cena €3.39 Bežná cena €4.29
    Jednotková cena€11.30 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Nature Republic Hand Cream, Blooming Rose - 30 ml Nature Republic Hand Cream, Blooming Rose - 30 ml Nature Republic Hand Cream, Blooming Rose - 30 ml

    Nature Republic

    Krém na ruky Nature Republic, Blooming Rose – 30 ml

    No reviews
    Bežná cena €4.29
    Jednotková cena€14.30 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Cztery Szpaki Christmas Set: The Brave Trio Cztery Szpaki Christmas Set: The Brave Trio
    10% zľava

    Cztery Szpaki

    Cztery Szpaki Vianočná sada: Odvážne trio

    No reviews
    Predajná cena €24.11 Bežná cena €26.79
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík