Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Krása
  3. Vlasová kozmetika

Vlasová kozmetika

(325 produktov)
  • Kondicionéry
  • Farbenie vlasov
  • Vlasové masky
  • Vlasové oleje, séra a spreje
  • Šampóny
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • vitamíny, minerály, probiotiká a starostlivosť o pleť na jeseň



    Pozrite si teraz
  • As I Am Leave In Conditioner for Curly Hair - 237 ml

    As I Am

    Kondicionér na kučeravé vlasy As I Am - 237 ml

    5 reviews
    Bežná cena €12.39
    Jednotková cena€52.28 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Foligain Man Minoxidil 5% Hair Regrowth Treatment for Men - 3 x 60 ml Foligain Man Minoxidil 5% Hair Regrowth Treatment for Men - 3 x 60 ml Foligain Man Minoxidil 5% Hair Regrowth Treatment for Men - 3 x 60 ml
    Vypredané

    Foligain

    Foligain Man Minoxidil 5 % liečba na rast vlasov pre mužov – 3 x 60 ml

    5 reviews
    Bežná cena €36.59
    Jednotková cena€12.20 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Foligain Minoxidil 5% Hair Regrowth Treatment for Men – 3 Bottles Foligain Minoxidil 5% Hair Regrowth Treatment for Men – 3 Bottles

    Foligain

    Foligain Minoxidil 5 % liečba na rast vlasov pre mužov – 3 fľaše

    4 reviews
    Bežná cena €49.99
    Jednotková cena€16.66 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Foligain Low Alcohol Minoxidil 5% Hair Growth Treatment for Men – 3 Pieces

    Foligain

    Foligain Low Alcohol Minoxidil 5 % liečba na rast vlasov pre mužov – 3 kusy

    6 reviews
    Bežná cena €36.99
    Jednotková cena€12.33 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g
    Vypredané

    Shiseido

    Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g

    7 reviews
    Bežná cena €12.89
    Jednotková cena€56.04 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Shiseido Fino Premium Touch Shampoo - 550 ml Shiseido Fino Premium Touch Shampoo - 550 ml Shiseido Fino Premium Touch Shampoo - 550 ml
    Vypredané

    Shiseido

    Shiseido Fino Premium Touch Shampoo - 550 ml

    4 reviews
    Bežná cena €16.99
    Jednotková cena€30.89 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Shiseido Fino Premium Touch Conditioner - 550 ml Shiseido Fino Premium Touch Conditioner - 550 ml

    Shiseido

    Shiseido Fino Premium Touch Conditioner - 550 ml

    No reviews
    Bežná cena €15.89
    Jednotková cena€28.89 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • As I Am Curl Clarity Shampoo - 237 ml As I Am Curl Clarity Shampoo - 237 ml As I Am Curl Clarity Shampoo - 237 ml As I Am Curl Clarity Shampoo - 237 ml

    As I Am

    As I Am Curl Clarity Shampoo - 237 ml

    2 reviews
    Bežná cena €11.99
    Jednotková cena€50.59 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • As I Am Classic Coconut CoWash Cream for Curly Hair - 454 g

    As I Am

    As I Am Classic Coconut CoWash Cream na kučeravé vlasy - 454 g

    4 reviews
    Bežná cena €11.39
    Jednotková cena€25.09 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Hermz Healpsorin Shampoo for Psoriasis - 500 ml Hermz Healpsorin Shampoo for Psoriasis - 500 ml Hermz Healpsorin Shampoo for Psoriasis - 500 ml Hermz Healpsorin Shampoo for Psoriasis - 500 ml Hermz Healpsorin Shampoo for Psoriasis - 500 ml
    Vypredané

    Hermz

    Hermz Healpsorin šampón na psoriázu - 500 ml

    3 reviews
    Bežná cena €22.49
    Jednotková cena€44.98 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Blue Magic Conditioner Hair Dress, Dry and Unmanageable Hair - 340 g Blue Magic Conditioner Hair Dress, Dry and Unmanageable Hair - 340 g Blue Magic Conditioner Hair Dress, Dry and Unmanageable Hair - 340 g
    Vypredané

    Blue Magic

    Blue Magic kondicionér na vlasy, Suché a nepoddajné vlasy - 340 g

    2 reviews
    Bežná cena €5.99
    Jednotková cena€17.62 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • As I Am Rosemary Hair Growth Oil - 60 ml As I Am Rosemary Hair Growth Oil - 60 ml As I Am Rosemary Hair Growth Oil - 60 ml

    As I Am

    Rozmarínový olej na rast vlasov As I Am - 60 ml

    4 reviews
    Bežná cena €10.49
    Jednotková cena€174.83 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo - 500 ml Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo - 500 ml Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo - 500 ml
    Vypredané

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo - 500 ml

    1 review
    Bežná cena €10.99
    Jednotková cena€21.98 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Indus Valley Henna Hair Colour Light Brown - 100 g Indus Valley Henna Hair Colour Light Brown - 100 g Indus Valley Henna Hair Colour Light Brown - 100 g Indus Valley Henna Hair Colour Light Brown - 100 g Indus Valley Henna Hair Colour Light Brown - 100 g
    Vypredané

    Indus Valley

    Indus Valley Henna farba na vlasy svetlohnedá - 100 g

    2 reviews
    Bežná cena €7.49
    Jednotková cena€7.49 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • As I Am Curl Rosemary Shampoo - 237 ml

    As I Am

    As I Am Curl Rosemary Shampoo - 237 ml

    2 reviews
    Bežná cena €14.29
    Jednotková cena€60.30 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Blue Magic Indian Hemp Natural Hair Herbal Conditioner - 340 g Blue Magic Indian Hemp Natural Hair Herbal Conditioner - 340 g Blue Magic Indian Hemp Natural Hair Herbal Conditioner - 340 g

    Blue Magic

    Prírodný bylinný kondicionér na vlasy Blue Magic Indian Hemp - 340 g

    1 review
    Bežná cena €5.99
    Jednotková cena€17.62 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • As I Am Rosemary Strengthening Conditioner with Rosemary for Curly Hair - 237 ml

    As I Am

    As I Am Rozmarínový posilňujúci kondicionér s rozmarínom na kučeravé vlasy - 237 ml

    2 reviews
    Bežná cena €14.59
    Jednotková cena€61.56 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Najel Castor Oil - 80 ml Najel Castor Oil - 80 ml Najel Castor Oil - 80 ml

    Najel

    Najel Ricínový olej - 80 ml

    2 reviews
    Bežná cena €5.99
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • As I Am Curling Jelly Defining Gel for Curly Hair - 227 g

    As I Am

    As I Am Curling Jelly Defining Gel pre kučeravé vlasy – 227 g

    1 review
    Bežná cena €11.29
    Jednotková cena€49.74 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Hermz Healpsorin Hair Conditioner for Psoriasis - 500 ml Hermz Healpsorin Hair Conditioner for Psoriasis - 500 ml Hermz Healpsorin Hair Conditioner for Psoriasis - 500 ml Hermz Healpsorin Hair Conditioner for Psoriasis - 500 ml

    Hermz

    Hermz Healpsorin kondicionér na vlasy pri psoriáze - 500 ml

    1 review
    Bežná cena €22.49
    Jednotková cena€44.98 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Conditioner - 500 ml Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Conditioner - 500 ml
    Vypredané

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Conditioner - 500 ml

    No reviews
    Bežná cena €12.69
    Jednotková cena€25.38 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Rose of Bulgaria Kid's 2-in-1 Gel and Shampoo for Children - 200 ml Rose of Bulgaria Kid's 2-in-1 Gel and Shampoo for Children - 200 ml Rose of Bulgaria Kid's 2-in-1 Gel and Shampoo for Children - 200 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Detský gél a šampón 2 v 1 pre deti - 200 ml

    2 reviews
    Bežná cena €3.89
    Jednotková cena€1.95 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Mielle Rosemary Mint Rosemary Oil for Hair Growth - 59 ml Mielle Rosemary Mint Rosemary Oil for Hair Growth - 59 ml
    Vypredané

    Mielle Organics

    Mielle Rosemary Mint Rosemary Oil pre rast vlasov - 59 ml

    2 reviews
    Bežná cena €14.99
    Jednotková cena€25.41 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Predchádzajúce
  • Stránka 1 / 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 14
  • Ďalej

Vlasová kozmetika: Odhaľte tajomstvo hviezdnych vlasov hodných reklamy, s naším rozsiahlym sortimentom vlasovej kozmetiky: vaša cesta k úžasným, zdravým vlasom

. Správna starostlivosť o vlasy zahŕňa používanie rôznych produktov a dodržiavanie konkrétnych krokov na dosiahnutie sviežej, dobre vyživenej hrivy. Poďme preskúmať základné zložky kompletnej starostlivosti o vlasy, ktoré premenia vaše kadere na úžasné majstrovské dielo.

1. Základ: Výber dokonalého šampónu

Základom každej starostlivosti o vlasy je výber správneho šampónu. S nespočetným množstvom dostupných možností pre rôzne typy vlasov - mastné, suché, so sklonom k tvorbe lupín, a ďalšie - je výber ideálneho šampónu kľúčový. Šampón ako najčastejšie používaný vlasový produkt, výrazne ovplyvňuje zdravie a vzhľad vašich vlasov.

Kľúčové aspekty pri výbere šampónu:

  • Vyberajte si prírodné zložky, rastlinného pôvodu
  • Vyhnite sa drsným chemikáliám, ktoré môžu spôsobiť podráždenie pokožky hlavy
  • Vyberte si zloženie prispôsobené vášmu konkrétnemu typu vlasov a problémom

Preskúmajte našu rozsiahlu kolekciu šampónov a nájdite dokonalý výber pre svoje vlasy.

2. Vyživujte a chráňte:

Kondicionér je základným krokom pri udržiavaní zdravých, upraviteľných vlasov. Používajte ho aspoň niekoľkokrát týždenne, aby ste udržali svoje vlasy v špičkovej kondícii. Podľa typu vlasov a potrieb si vyberte kondicionér s oplachovaním alebo bezoplachový prípravok.

Tipy na účinný kondicionér:

  • V prípade tenkých alebo slabých vlasov, zvoľte ľahké, oplachovacie kondicionéry
  • Ak máte mastné vlasy, kondicionér používajte len od polovice dĺžky ku končekom
  • Bezoplachové kondicionéry môžu poskytnúť extra hydratáciu suchým alebo poškodeným vlasom

Nájdite si dokonalý kondicionér v našom sortiment starostlivosti o vlasy .

3. Hĺbková starostlivosť: Masky a séra na vlasy

Masky a séra na vlasy ponúkajú intenzívnu starostlivosť o vaše vlasy, poskytujúcu výživu a regeneráciu. Hoci by sa tieto produkty nemali používať príliš často, pri správnom zaradení do vašej rutiny dokážu zázraky.

Pokyny na používanie masiek a sér na vlasy: Ak sa vám masky zdajú príliš ťažké, prejdite na ľahšie séra

  • Vyberte si prípravky, ktoré sú zamerané na vaše špecifické problémy s vlasmi
  • 4. Záverečná úprava: oleje na vlasy

    Oleje na vlasy slúžia ako univerzálne produkty, ktoré možno použiť viacerými spôsobmi na zlepšenie zdravia a vzhľadu vlasov. Ponúkajú ľahšiu alternatívu k vlasovým maskám a môžu zabezpečiť okamžitý lesk a hladkosť.

    Spôsoby, ako zaradiť vlasové oleje do svojej rutiny:

    • Aplikujte pred kúpaním ako kúru pred šampónom
    • Použite na suché alebo vlhké vlasy, so zameraním na končeky
    • Zmiešajte niekoľko kvapiek s kondicionérom pre väčšiu výživu
    • Použite ako záverečný produkt na skrotenie krepovatenia a dodanie lesku

    Objavte dokonalý vlasový olej pre svoje potreby v našej výber vlasových prípravkov .

    Vytvorenie individuálnej rutiny starostlivosti o vlasy

    Dosiahnutie a udržanie krásnych, zdravých vlasov si vyžaduje dôslednosť a správne produkty. Dodržiavaním týchto krokov a zaradením vhodnej vlasovej kozmetiky do svojej rutiny, budete na dobrej ceste k dosiahnutiu lesklých, zdravých vlasov, po ktorých ste vždy túžili.

    Nezabudnite:

    • Prispôsobte svoj postup svojmu konkrétnemu typu vlasov a problémom
    • Buďte trpezliví - môže trvať určitý čas, kým uvidíte výrazné zlepšenie
    • Upravujte svoje postupy podľa toho, ako sa potreby vašich vlasov menia s ročným obdobím alebo vekom
    • Doplňte svoju starostlivosť o vlasy zdravou stravou a životným štýlom

    S naším komplexným sortimentom vlasovej kozmetiky, máte všetky potrebné nástroje na premenu svojich vlasov na úžasné majstrovské dielo. Od vyživujúcich šampónov až po luxusné oleje, Naše výrobky sú navrhnuté tak, aby vyhovovali všetkým typom vlasov a problémom. Začnite svoju cestu za zdravšími, krajšími vlasmi Toda y preskúmaním našej kolekcie prémiových produktov starostlivosti o vlasy.

    Pamätajte, že, skvelé vlasy nevznikajú náhodou - vznikajú po dohode so správnou vlasovou kozmetikou. Nakupujte teraz a doprajte svojim vlasom starostlivosť, ktorú si zaslúžia!

    Medpak

    Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

    • Facebook
    • Instagram
    • Slovensko (EUR €)

    Informácie

    • Zásady ochrany súkromia
    • Reklamačný poriadok
    • Podmienky služby
    • Odstúpenie od zmluvy
    • Navrhnite produkt

    Zákaznícky servis

    • O nás
    • Informácie o platbe
    • Informácie o doprave
    • Vrátenie a výmeny
    • Impressum
    • Blog
    • Naša veľkoobchodná stránka
    • Kontakt

    Kontakt

    Telefón: +48 12 446 64 99

    E-mail: info@medpak.shop

    Po–Pi: 08:00-16:00

    Kontaktujte nás

    © 2026 Medpak.
    Akceptované platobné metódy
    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • Bizum
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Vyberte možnosti

    Položka bola pridaná do vášho košíka.

    Zobraziť košík