Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Krása
  3. Vlasová kozmetika

Vlasová kozmetika

(325 produktov)
  • Kondicionéry
  • Farbenie vlasov
  • Vlasové masky
  • Vlasové oleje, séra a spreje
  • Šampóny
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • Cannaderm Capillus Shampoo Against Hair Loss with Caffeine -150 ml Cannaderm Capillus Shampoo Against Hair Loss with Caffeine -150 ml Cannaderm Capillus Shampoo Against Hair Loss with Caffeine -150 ml Cannaderm Capillus Shampoo Against Hair Loss with Caffeine -150 ml Cannaderm Capillus Shampoo Against Hair Loss with Caffeine -150 ml Cannaderm Capillus Shampoo Against Hair Loss with Caffeine -150 ml Cannaderm Capillus Shampoo Against Hair Loss with Caffeine -150 ml Cannaderm Capillus Shampoo Against Hair Loss with Caffeine -150 ml

    Cannaderm

    Cannaderm Capillus Šampón proti vypadávaniu vlasov s kofeínom -150 ml

    No reviews
    Bežná cena €12.19
    Jednotková cena€8.13 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • As I Am Long and Luxe GroYogurt Leave-in Conditioner - 237 ml

    As I Am

    Kondicionér As I Am Long and Luxe GroYogurt Leave-in Conditioner - 237 ml

    No reviews
    Bežná cena €10.79
    Jednotková cena€45.53 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • As I Am So Much Moisture Hydrating Lotion - 237 ml

    As I Am

    Hydratačné mlieko As I Am So Much Moisture - 237 ml

    3 reviews
    Bežná cena €12.59
    Jednotková cena€53.12 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • As I Am Rosemary Water Refreshing Mist to Stimulate Hair Growth - 475 ml As I Am Rosemary Water Refreshing Mist to Stimulate Hair Growth - 475 ml
    Vypredané

    As I Am

    Osviežujúca rozmarínová voda As I Am na stimuláciu rastu vlasov - 475 ml

    No reviews
    Bežná cena €15.49
    Jednotková cena€32.61 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Conditioner - 100 ml Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Conditioner - 100 ml
    18% zľava

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Conditioner - 100 ml

    No reviews
    Predajná cena €2.79 Bežná cena €3.39
    Jednotková cena€2.79 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Herbaria Banfi Nettle Rub - 250 ml Herbaria Banfi Nettle Rub - 250 ml
    5% zľava

    Herbaria

    Herbaria Banfi Žihľavová masť - 250 ml

    2 reviews
    Predajná cena €7.39 Bežná cena €7.79
    Jednotková cena€29.56 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampoules x 13 ml

    La'dor

    La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampuliek x 13 ml

    No reviews
    Bežná cena €15.59
    Jednotková cena€1.56 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Foligain Dermaroller for the Scalp with Titanium Needles - 1 Piece Foligain Dermaroller for the Scalp with Titanium Needles - 1 Piece Foligain Dermaroller for the Scalp with Titanium Needles - 1 Piece Foligain Dermaroller for the Scalp with Titanium Needles - 1 Piece

    Foligain

    Foligain Dermaroller na pokožku hlavy s titánovými ihličkami – 1 ks

    No reviews
    Bežná cena €24.29
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Camille Rose Curl Maker Gel for Enhancing Curls - 355 ml Camille Rose Curl Maker Gel for Enhancing Curls - 355 ml Camille Rose Curl Maker Gel for Enhancing Curls - 355 ml
    Vypredané

    Camille Rose Naturals

    Camille Rose Curl Maker Gel na zvýraznenie kučier - 355 ml

    1 review
    Bežná cena €23.49
    Jednotková cena€66.17 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • As I Am Rice Water Strengthening Hair Spray - 475 ml As I Am Rice Water Strengthening Hair Spray - 475 ml

    As I Am

    Posilňujúci sprej na vlasy As I Am Rice Water - 475 ml

    2 reviews
    Bežná cena €10.79
    Jednotková cena€22.72 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • As I Am Dry & Itchy Leave-In Conditioner - 237 ml

    As I Am

    Kondicionér As I Am Dry & Itchy Leave-In Conditioner - 237 ml

    No reviews
    Bežná cena €11.59
    Jednotková cena€48.90 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Cantu For Kids Curling Cream - 227 g Cantu For Kids Curling Cream - 227 g

    Cantu

    Cantu For Kids Curling Cream - 227 g

    1 review
    Bežná cena €6.59
    Jednotková cena€29.03 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • As I Am Classic Twist Defining Cream Curly Hair Styling Cream - 227 g
    Vypredané

    As I Am

    As I Am Classic Twist Defining Cream Stylingový krém na kučeravé vlasy - 227 g

    1 review
    Bežná cena €12.99
    Jednotková cena€57.22 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Herbaria Banfi Rub Lady - 250 ml Herbaria Banfi Rub Lady - 250 ml Herbaria Banfi Rub Lady - 250 ml

    Herbaria

    Herbaria Banfi Rub Lady - 250 ml

    2 reviews
    Bežná cena €8.39
    Jednotková cena€33.56 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • La'dor Perfect Hair Fill-Up - 4 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 4 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 4 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 4 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 4 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 4 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 4 ampoules x 13 ml
    Vypredané

    La'dor

    La'dor Perfect Hair Fill-Up - 4 ampulky x 13 ml

    2 reviews
    Bežná cena €7.99
    Jednotková cena€2.00 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Ampro Shine'n Jam Supreme Foam Wrap Mousse - 236,5 ml
    Vypredané

    Ampro

    Ampro Shine'n Jam Supreme Foam Wrap Mousse - 236,5 ml

    1 review
    Bežná cena €12.79
    Jednotková cena€54.08 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Aunt Jackie's Curl La La Krem definiujący do stylizacji loków - 426 g

    Aunt Jackie's

    Aunt Jackie's Curl La La Krem na definovanie kučier – 511 g

    No reviews
    Bežná cena €11.89
    Jednotková cena€23.27 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Cantu Shea Butter Curly Hair Shampoo - 400 ml
    5% zľava

    Cantu

    Šampón na kučeravé vlasy Cantu Shea Butter - 400 ml

    No reviews
    Predajná cena €7.29 Bežná cena €7.69
    Jednotková cena€18.23 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • As I Am Rice Water Hydrating Conditioner - 237 ml As I Am Rice Water Hydrating Conditioner - 237 ml
    Vypredané

    As I Am

    Hydratačný kondicionér As I Am Rice Water - 237 ml

    No reviews
    Bežná cena €11.49
    Jednotková cena€48.48 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • La'dor Moisture Balancing Shampoo - 530 ml
    Vypredané

    La'dor

    Šampón La'dor Moisture Balancing - 530 ml

    No reviews
    Bežná cena €14.99
    Jednotková cena€28.28 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • La'dor Perfect Hair Fill-Up Conditioner - 150 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up Conditioner - 150 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up Conditioner - 150 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up Conditioner - 150 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up Conditioner - 150 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up Conditioner - 150 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up Conditioner - 150 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up Conditioner - 150 ml
    Vypredané

    La'dor

    Kondicionér La'dor Perfect Hair Fill-Up - 150 ml

    No reviews
    Bežná cena €14.99
    Jednotková cena€99.93 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Skala Expert Babosa Nourishing Treatment for Curly Hair - 1000 g

    Skala Expert

    Skala Expert Babosa Výživná kúra pre kučeravé vlasy - 1000 g

    2 reviews
    Bežná cena €10.69
    Jednotková cena€10.69 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Some By Mi Cica Peptide Anti Hair Loss Toner - 150 ml Some By Mi Cica Peptide Anti Hair Loss Toner - 150 ml Some By Mi Cica Peptide Anti Hair Loss Toner - 150 ml Some By Mi Cica Peptide Anti Hair Loss Toner - 150 ml
    Vypredané

    Some by Mi

    Some by Mi Cica Peptide Anti Hair Loss Toner - 150 ml

    No reviews
    Bežná cena €11.99
    Jednotková cena€79.93 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • RareCraft Oriental Flower Hair Soap - 110 g RareCraft Oriental Flower Hair Soap - 110 g RareCraft Oriental Flower Hair Soap - 110 g RareCraft Oriental Flower Hair Soap - 110 g

    RareCraft

    RareCraft Mydlo na vlasy s orientálnymi kvetmi - 110 g

    3 reviews
    Bežná cena €5.49
    Jednotková cena€4.99 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Predchádzajúce
  • Stránka 3 / 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 14
  • Ďalej

Vlasová kozmetika: Odhaľte tajomstvo hviezdnych vlasov hodných reklamy, s naším rozsiahlym sortimentom vlasovej kozmetiky: vaša cesta k úžasným, zdravým vlasom

. Správna starostlivosť o vlasy zahŕňa používanie rôznych produktov a dodržiavanie konkrétnych krokov na dosiahnutie sviežej, dobre vyživenej hrivy. Poďme preskúmať základné zložky kompletnej starostlivosti o vlasy, ktoré premenia vaše kadere na úžasné majstrovské dielo.

1. Základ: Výber dokonalého šampónu

Základom každej starostlivosti o vlasy je výber správneho šampónu. S nespočetným množstvom dostupných možností pre rôzne typy vlasov - mastné, suché, so sklonom k tvorbe lupín, a ďalšie - je výber ideálneho šampónu kľúčový. Šampón ako najčastejšie používaný vlasový produkt, výrazne ovplyvňuje zdravie a vzhľad vašich vlasov.

Kľúčové aspekty pri výbere šampónu:

  • Vyberajte si prírodné zložky, rastlinného pôvodu
  • Vyhnite sa drsným chemikáliám, ktoré môžu spôsobiť podráždenie pokožky hlavy
  • Vyberte si zloženie prispôsobené vášmu konkrétnemu typu vlasov a problémom

Preskúmajte našu rozsiahlu kolekciu šampónov a nájdite dokonalý výber pre svoje vlasy.

2. Vyživujte a chráňte:

Kondicionér je základným krokom pri udržiavaní zdravých, upraviteľných vlasov. Používajte ho aspoň niekoľkokrát týždenne, aby ste udržali svoje vlasy v špičkovej kondícii. Podľa typu vlasov a potrieb si vyberte kondicionér s oplachovaním alebo bezoplachový prípravok.

Tipy na účinný kondicionér:

  • V prípade tenkých alebo slabých vlasov, zvoľte ľahké, oplachovacie kondicionéry
  • Ak máte mastné vlasy, kondicionér používajte len od polovice dĺžky ku končekom
  • Bezoplachové kondicionéry môžu poskytnúť extra hydratáciu suchým alebo poškodeným vlasom

Nájdite si dokonalý kondicionér v našom sortiment starostlivosti o vlasy .

3. Hĺbková starostlivosť: Masky a séra na vlasy

Masky a séra na vlasy ponúkajú intenzívnu starostlivosť o vaše vlasy, poskytujúcu výživu a regeneráciu. Hoci by sa tieto produkty nemali používať príliš často, pri správnom zaradení do vašej rutiny dokážu zázraky.

Pokyny na používanie masiek a sér na vlasy: Ak sa vám masky zdajú príliš ťažké, prejdite na ľahšie séra

  • Vyberte si prípravky, ktoré sú zamerané na vaše špecifické problémy s vlasmi
  • 4. Záverečná úprava: oleje na vlasy

    Oleje na vlasy slúžia ako univerzálne produkty, ktoré možno použiť viacerými spôsobmi na zlepšenie zdravia a vzhľadu vlasov. Ponúkajú ľahšiu alternatívu k vlasovým maskám a môžu zabezpečiť okamžitý lesk a hladkosť.

    Spôsoby, ako zaradiť vlasové oleje do svojej rutiny:

    • Aplikujte pred kúpaním ako kúru pred šampónom
    • Použite na suché alebo vlhké vlasy, so zameraním na končeky
    • Zmiešajte niekoľko kvapiek s kondicionérom pre väčšiu výživu
    • Použite ako záverečný produkt na skrotenie krepovatenia a dodanie lesku

    Objavte dokonalý vlasový olej pre svoje potreby v našej výber vlasových prípravkov .

    Vytvorenie individuálnej rutiny starostlivosti o vlasy

    Dosiahnutie a udržanie krásnych, zdravých vlasov si vyžaduje dôslednosť a správne produkty. Dodržiavaním týchto krokov a zaradením vhodnej vlasovej kozmetiky do svojej rutiny, budete na dobrej ceste k dosiahnutiu lesklých, zdravých vlasov, po ktorých ste vždy túžili.

    Nezabudnite:

    • Prispôsobte svoj postup svojmu konkrétnemu typu vlasov a problémom
    • Buďte trpezliví - môže trvať určitý čas, kým uvidíte výrazné zlepšenie
    • Upravujte svoje postupy podľa toho, ako sa potreby vašich vlasov menia s ročným obdobím alebo vekom
    • Doplňte svoju starostlivosť o vlasy zdravou stravou a životným štýlom

    S naším komplexným sortimentom vlasovej kozmetiky, máte všetky potrebné nástroje na premenu svojich vlasov na úžasné majstrovské dielo. Od vyživujúcich šampónov až po luxusné oleje, Naše výrobky sú navrhnuté tak, aby vyhovovali všetkým typom vlasov a problémom. Začnite svoju cestu za zdravšími, krajšími vlasmi Toda y preskúmaním našej kolekcie prémiových produktov starostlivosti o vlasy.

    Pamätajte, že, skvelé vlasy nevznikajú náhodou - vznikajú po dohode so správnou vlasovou kozmetikou. Nakupujte teraz a doprajte svojim vlasom starostlivosť, ktorú si zaslúžia!

    Medpak

    Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

    • Facebook
    • Instagram
    • Slovensko (EUR €)

    Informácie

    • Zásady ochrany súkromia
    • Reklamačný poriadok
    • Podmienky služby
    • Odstúpenie od zmluvy
    • Navrhnite produkt

    Zákaznícky servis

    • O nás
    • Informácie o platbe
    • Informácie o doprave
    • Vrátenie a výmeny
    • Impressum
    • Blog
    • Naša veľkoobchodná stránka
    • Kontakt

    Kontakt

    Telefón: +48 12 446 64 99

    E-mail: info@medpak.shop

    Po–Pi: 08:00-16:00

    Kontaktujte nás

    © 2026 Medpak.
    Akceptované platobné metódy
    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • Bizum
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Vyberte možnosti

    Položka bola pridaná do vášho košíka.

    Zobraziť košík