Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Krása

Krása

(2583 produktov)
  • Kúpanie a sprcha
  • Telová kozmetika
  • Pleťová kozmetika
  • Ruky a nohy
  • Vlasová kozmetika
  • Intímna hygiena
  • Starostlivosť o ústa
  • Ochrana pred slnkom
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • Medicube Zero Pore Moisture Sun Serum SPF50+ - 50 ml Medicube Zero Pore Moisture Sun Serum SPF50+ - 50 ml Medicube Zero Pore Moisture Sun Serum SPF50+ - 50 ml Medicube Zero Pore Moisture Sun Serum SPF50+ - 50 ml

    Medicube

    Medicube Zero Pore Moisture Sun Serum SPF50+ - 50 ml

    No reviews
    Bežná cena €16.89
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • HaruHaru Wonder Black Rice 5 Ceramide Barrier Moisturizing Cream - 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice 5 Ceramide Barrier Moisturizing Cream - 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice 5 Ceramide Barrier Moisturizing Cream - 50 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice 5 Ceramide Barrier Hydratačný krém – 50 ml

    No reviews
    Bežná cena €18.19
    Jednotková cena€36.38 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • HaruHaru Wonder Black Rice Probiotics Barrier 2% NAD+ Serum Mist - 80 ml HaruHaru Wonder Black Rice Probiotics Barrier 2% NAD+ Serum Mist - 80 ml HaruHaru Wonder Black Rice Probiotics Barrier 2% NAD+ Serum Mist - 80 ml
    20% zľava

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Probiotics Barrier 2 % NAD+ sérum v spreji – 80 ml

    No reviews
    Predajná cena €13.49 Bežná cena €16.89
    Jednotková cena€16.86 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Anti-Wrinkle Serum – 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Anti-Wrinkle Serum – 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Anti-Wrinkle Serum – 50 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Anti-Wrinkle Serum – 50 ml

    No reviews
    Bežná cena €16.99
    Jednotková cena€33.98 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Shiseido Tsubaki Premium EX Damage Care Set (Shampoo and Conditioner) - 2 x 400 ml Shiseido Tsubaki Premium EX Damage Care Set (Shampoo and Conditioner) - 2 x 400 ml Shiseido Tsubaki Premium EX Damage Care Set (Shampoo and Conditioner) - 2 x 400 ml
    Vypredané

    Shiseido

    Sada Tsubaki Premium EX Damage Care (Šampón a kondicionér) – 2 x 400 ml

    No reviews
    Bežná cena €27.99
    Jednotková cena€69.98 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Medicube PDRN Pink Collagen Exosome Shot 7500 Serum – 30 ml Medicube PDRN Pink Collagen Exosome Shot 7500 Serum – 30 ml Medicube PDRN Pink Collagen Exosome Shot 7500 Serum – 30 ml

    Medicube

    Medicube PDRN Pink Collagen Exosome Shot 7500 sérum – 30 ml

    No reviews
    Bežná cena €21.09
    Jednotková cena€70.30 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Medicube Hypochlorous Acid Daily Spray - 125 ml Medicube Hypochlorous Acid Daily Spray - 125 ml Medicube Hypochlorous Acid Daily Spray - 125 ml

    Medicube

    Medicube Kyselina chlórna denný sprej – 125 ml

    1 review
    Bežná cena €27.09
    Jednotková cena€216.72 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Jumiso Blackhead Melting Softner Blackhead Removal Kit + Pads and Sticks Jumiso Blackhead Melting Softner Blackhead Removal Kit + Pads and Sticks Jumiso Blackhead Melting Softner Blackhead Removal Kit + Pads and Sticks Jumiso Blackhead Melting Softner Blackhead Removal Kit + Pads and Sticks
    15% zľava

    Jumiso

    Jumiso Blackhead Melting Softner Sada na odstránenie čiernych bodiek + tampóny a tyčinky

    1 review
    Predajná cena €16.99 Bežná cena €19.99
    Jednotková cena€113.27 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Centellian24 Expert Madeca Active Renew PDRN Face Cream – 50 ml Centellian24 Expert Madeca Active Renew PDRN Face Cream – 50 ml Centellian24 Expert Madeca Active Renew PDRN Face Cream – 50 ml
    Vypredané

    Centellian24

    Centellian24 Expert Madeca Active Renew PDRN krém na tvár – 50 ml

    No reviews
    Bežná cena €37.69
    Jednotková cena€75.38 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Innisfree Pore Blur Pore-Smoothing Powder - 12,5 g Innisfree Pore Blur Pore-Smoothing Powder - 12,5 g Innisfree Pore Blur Pore-Smoothing Powder - 12,5 g Innisfree Pore Blur Pore-Smoothing Powder - 12,5 g
    Vypredané

    Innisfree

    Innisfree Pore Blur – púder na vyhladenie pórov – 12, 5 g

    No reviews
    Bežná cena €21.19
    Jednotková cena€169.52 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Oral-B Pro 1 Electric Toothbrush + Case - Pink Oral-B Pro 1 Electric Toothbrush + Case - Pink

    Oral-B

    Elektrická zubná kefka Oral-B Pro 1 + puzdro – ružová

    No reviews
    Bežná cena €45.09
    Jednotková cena€45.09 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • La'dor Dermatical Shampoo – 530 ml La'dor Dermatical Shampoo – 530 ml
    Vypredané

    La'dor

    La'dor Derma tical šampón – 530 ml

    No reviews
    Bežná cena €22.69
    Jednotková cena€42.81 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • VT Cosmetics TX-toning Set of Brightening Sheet Masks for the Face - 30 Pieces

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics TX-toning Sada rozjasňujúcich pleťových masiek na tvár – 30 kusov

    No reviews
    Bežná cena €23.99
    Jednotková cena€0.80 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • VT Cosmetics Glucamune Moisturising Sheet Mask - 1 Piece VT Cosmetics Glucamune Moisturising Sheet Mask - 1 Piece

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Glucamune Hydratačná pleťová maska – 1 kus

    No reviews
    Bežná cena €1.49
    Jednotková cena€6.48 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Mediheal Watermide Moisturising Face Pads - 100 Pieces Mediheal Watermide Moisturising Face Pads - 100 Pieces Mediheal Watermide Moisturising Face Pads - 100 Pieces Mediheal Watermide Moisturising Face Pads - 100 Pieces
    Vypredané

    Mediheal

    Mediheal Hydratačné pleťové tampóny Watermide – 100 kusov

    No reviews
    Bežná cena €29.89
    Jednotková cena€0.30 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Biodance Collagen Face Cleansing Mask - 150 ml Biodance Collagen Face Cleansing Mask - 150 ml Biodance Collagen Face Cleansing Mask - 150 ml
    10% zľava

    Biodance

    Biodance Kolagénová čistiaca maska na tvár – 150 ml

    No reviews
    Predajná cena €11.69 Bežná cena €12.99
    Jednotková cena€77.93 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha Cell Renew Face Cream with Snail Extract - 50 ml Missha Cell Renew Face Cream with Snail Extract - 50 ml Missha Cell Renew Face Cream with Snail Extract - 50 ml Missha Cell Renew Face Cream with Snail Extract - 50 ml

    Missha

    Missha Krém na obnovu buniek s extraktom zo slimáka - 50 ml

    No reviews
    Bežná cena €25.99
    Jednotková cena€51.98 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Nature Republic Body Oil Wash Shower Gel, Lily of the Day - 345 ml Nature Republic Body Oil Wash Shower Gel, Lily of the Day - 345 ml
    Vypredané

    Nature Republic

    Nature Republic Body Oil Wash Sprchový gél , Lily of the Day - 345 ml

    No reviews
    Bežná cena €9.99
    Jednotková cena€28.96 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Nature Republic Body Oil Wash Shower Gel, Evening Lavender - 345 ml Nature Republic Body Oil Wash Shower Gel, Evening Lavender - 345 ml

    Nature Republic

    Nature Republic Telový olejový sprchový gél , Večerná levanduľa - 345 ml

    No reviews
    Bežná cena €9.99
    Jednotková cena€28.96 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Nature Republic Argan Essential Nourishing Shampoo for Dry Hair - 300 ml Nature Republic Argan Essential Nourishing Shampoo for Dry Hair - 300 ml Nature Republic Argan Essential Nourishing Shampoo for Dry Hair - 300 ml
    30% zľava

    Nature Republic

    Nature Republic Argan Essential výživný šampón pre suché vlasy – 300 ml

    No reviews
    Predajná cena €9.79 Bežná cena €13.99
    Jednotková cena€32.63 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Nature Republic Argan Essential Regenerating Conditioner for Dry Hair - 300 ml Nature Republic Argan Essential Regenerating Conditioner for Dry Hair - 300 ml Nature Republic Argan Essential Regenerating Conditioner for Dry Hair - 300 ml
    30% zľava

    Nature Republic

    Nature Republic Argan Essential Regenerujúci kondicionér pre suché vlasy - 300 ml

    No reviews
    Predajná cena €11.09 Bežná cena €15.89
    Jednotková cena€36.97 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Isntree Mugwort Soothing Face Ampoule - 50 ml Isntree Mugwort Soothing Face Ampoule - 50 ml Isntree Mugwort Soothing Face Ampoule - 50 ml
    Vypredané

    Isntree

    Isntree Mugwort Soothing Face Ampoule - 50 ml

    No reviews
    Bežná cena €18.99
    Jednotková cena€37.98 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Aromatica Quinoa Hair Mask with Proteins - 160 ml Aromatica Quinoa Hair Mask with Proteins - 160 ml Aromatica Quinoa Hair Mask with Proteins - 160 ml
    15% zľava

    Aromatica

    Aromatica Quinoa Hair Mask with Proteins - 160 ml

    No reviews
    Predajná cena €13.39 Bežná cena €15.79
    Jednotková cena€83.69 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha Glitter Prism Shimmering Eye Shadows Kitten Prism Missha Glitter Prism Shimmering Eye Shadows Ultimate Prism Missha Glitter Prism Shimmering Eye Shadows Dragon Prism Missha Glitter Prism Shimmering Eye Shadows
    Až 6% zľava

    Missha

    Missha Trblietavé očné tiene Glitter Prism

    No reviews
    Predajná cenaOd €6.59 Bežná cena €6.99
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Predchádzajúce
  • Stránka 78 / 108
  • 1
  • …
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • …
  • 108
  • Ďalej

Objavte dokonalý sortiment špičkových produktov osobnej starostlivosti a kozmetiky, aby ste vyzerali a cítili sa fantasticky. Naša ponuka produktov osobnej starostlivosti a krásy poskytuje širokú škálu produktov, ktoré sa postarajú o všetky aspekty vašej rutinnej starostlivosti o seba, od kúpania a starostlivosti o pleť až po ústnu hygienu a intímnu starostlivosť.

Invigorating

Elevate Your Self-Care with Premium Personal Care & Beauty Products

V Medpak, ponúkame širokú škálu špičkových produktov osobnej starostlivosti a krásy, ktoré sú navrhnuté tak, aby zlepšili vašu každodennú rutinu. Náš starostlivo vybraný sortiment sa stará o všetky aspekty starostlivosti o seba, aby ste vyzerali a cítili sa čo najlepšie od hlavy až po päty.

Luxusné potreby do kúpeľa a sprchy

Premeňte svoj zážitok z kúpania s našimi prémiovými výrobkami do kúpeľa a sprchy. Vyberte si z množstva jemných mydiel, osviežujúcich telových umývacích prípravkov, a upokojujúcich solí do kúpeľa. Naše výrobky obsahujú jemné zložky, ktoré zabraňujú podráždeniu a vysušeniu pokožky, a sú k dispozícii v širokej škále vôní, ktoré vyhovujú vašej nálade.

Výživné riešenia starostlivosti o telo

Udržujte svoju pokožku zdravú a žiarivú s našou komplexnou kolekciou starostlivosti o telo. Náš sortiment zahŕňa:

  • Hydratačné telové mlieka a telové oleje
  • Exfoliačné peelingy pre hladkú pokožku
  • Krémy na celulitídu

Naše výrobky s obsahom organických zložiek, ako je kokosový olej, bambucké maslo, a vitamín E, ponúkajú dlhodobú hydratáciu a lepšiu pružnosť pokožky.

Pokročilá starostlivosť o pleť tváre

Dosiahnite žiarivú pleť s našou špičkovou líniou starostlivosti o pleť tváre. Naše produkty sú prispôsobené rôznym typom pleti a problémom, vrátane:

  • Jemné čistiace prípravky pre všetky typy pleti
  • Vyrovnávajúce toniká
  • Cielené séra pre špecifické problémy pleti
  • Výživné hydratačné prípravky

Či už máte mastnú, suchú, alebo citlivú pleť, naše starostlivo vyvinuté prípravky prinášajú účinné výsledky bez ohrozenia zdravia pleti.

Špecializovaná starostlivosť o ruky a nohy

Venujte svojim končatinám pozornosť, ktorú si zaslúžia, s našimi špecializovanými prípravkami na starostlivosť o ruky a nohy . Naša ponuka zahŕňa vyživujúce krémy na ruky, omladzujúce peelingy na nohy, a účinné odstraňovače mozoľov, ktoré udržia vaše ruky a nohy jemné a hladké.

Inovatívne riešenia starostlivosti o vlasy

Dosiahnite zdravé, krásne vlasy s našou inovatívnou kolekciou starostlivosti o vlasy. Náš sortiment zahŕňa:

  • Vyživujúce šampóny a kondicionéry
  • Hĺbkovo ošetrujúce masky na vlasy
  • Stylingové prípravky pre všetky typy vlasov

Naše odborne vyvinuté prípravky podporujú silný rast vlasov, znižujú krepovatenie, a zvyšujú lesk pre nádherné, zdravé vlasy.

Jemná intímna starostlivosť

Udržujte optimálne intímne zdravie s našou diskrétnou a účinnou kolekciou intímnej starostlivosti. Naše výrobky obsahujú pH vyvážené umývacie prípravky, jemné obrúsky, a upokojujúce krémy, ktoré sú zložené z jemných zložiek, ako je aloe vera a harmanček, na bezpečné a dôkladné čistenie.

Komplexná starostlivosť o ústnu dutinu

Dosiahnite vynikajúcu ústnu hygienu s naším širokým sortimentom výrobkov na starostlivosť o ústnu dutinu. Naša ponuka zahŕňa:

  • Zubné pasty s prírodnými zložkami
  • Osviežujúce ústne vody
  • Účinné zubné nite

Zloženie s prírodnými zložkami, ako je mätový olej a olej z čajovníka, naše výrobky ponúkajú TiB akčné vlastnosti pre čisté, zdravé ústa.

Prečo si vybrať Medpak pre svoje potreby v oblasti osobnej starostlivosti a krásy?

V spoločnosti Medpak, sme odhodlaní poskytovať vám produkty osobnej starostlivosti a krásy najvyššej kvality. Náš výber je:

  • Starostlivo vybraný od dôveryhodných značiek
  • Zloženie obsahuje prírodné a organické zložky, ak je to možné
  • Vhodné pre rôzne typy pleti a problémy
  • Prísne testované na kvalitu a účinnosť

Preskúmajte náš komplexný Kolekcia osobnej starostlivosti a krásy a objavte dokonalé produkty na zlepšenie svojej rutiny starostlivosti o seba. Od základov starostlivosti o pleť až po inovácie v starostlivosti o vlasy, Medpak má všetko, čo potrebujete, aby ste vyzerali a cítili sa čo najlepšie.

Pozdvihnite svoju rutinu osobnej starostlivosti s prémiovým výberom Medpak. Vaša cesta k žiarivej pleti, zdravým vlasom, a celkovej pohode sa začína tu!

Zážitky pri kúpeli a sprchovaní: Zlepšite svoj čas pri kúpeli alebo sprchovaní s našou prémiovou kolekciou výrobkov do kúpeľa a sprchy. V našej ponuke nájdete mydlá, na umývanie tela, a soli do kúpeľa vyrobené z jemných zložiek, ktoré zabraňujú podráždeniu a vysušeniu. Vyberte si z pestrej ponuky vôní, ktoré sa hodia k vašej nálade, či už hľadáte upokojujúcu vôňu levandule alebo energizujúcu citrusovú arómu.

Základná starostlivosť o telo: Udržujte svoju pokožku zdravú a vyživenú s našou komplexnou kolekciou starostlivosti o telo. Naše výrobky obsahujú telové mlieka, oleje, exfoliačné peelingy, a krémy proti celulitíde, ktoré sú obohatené o organické zložky, ako je kokosový olej, bambucké maslo, a vitamín E. Zažite dlhotrvajúcu hydratáciu a zvýšenú pružnosť pokožky, ktorá bude pružná a zamatovo hladká.

Pokročilá starostlivosť o pleť tváre: Odhaľte žiarivú, zdravú pleť

Dosiahnite žiarivú, zdravú pleť s našou špičkovou starostlivosťou o pleť, ktorá obsahuje čistiace, toniká, séra, a hydratačné krémy. Naše produkty sú prispôsobené rôznym typom pleti a problémom, a sú určené pre mastnú, suchú, alebo citlivú pleť. Starostlivo vybrané ingrediencie zabezpečujú jemné, ale účinné výsledky, ktoré vám umožnia dosiahnuť vaše ciele v starostlivosti o pleť bez toho, aby ste ohrozili pohodu vašej pleti.

Hladenie rúk a nôh:

Doprajte svojim Zobraziť viac

Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík