Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Krása

Krása

(2583 produktov)
  • Kúpanie a sprcha
  • Telová kozmetika
  • Pleťová kozmetika
  • Ruky a nohy
  • Vlasová kozmetika
  • Intímna hygiena
  • Starostlivosť o ústa
  • Ochrana pred slnkom
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • Natracare Ecological Sanitary Pads Ultra Long with Wings - 10 pieces Natracare Ecological Sanitary Pads Ultra Long with Wings - 10 pieces Natracare Ecological Sanitary Pads Ultra Long with Wings - 10 pieces Natracare Ecological Sanitary Pads Ultra Long with Wings - 10 pieces
    Vypredané

    Natracare

    Natracare Ekologické hygienické vložky Ultra Long s krídelkami - 10 kusov

    No reviews
    Bežná cena €4.59
    Jednotková cena€0.46 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Numbuzin No.4 Toning Pads with Anti Sebum P - 70 Pieces Numbuzin No.4 Toning Pads with Anti Sebum P - 70 Pieces Numbuzin No.4 Toning Pads with Anti Sebum P - 70 Pieces

    Numbuzin

    Numbuzin No.4 Tonizujúce vankúšiky s prípravkom proti tvorbe mazu P - 70 kusov

    No reviews
    Bežná cena €17.99
    Jednotková cena€0.26 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Mary&May Collagen Booster Lotion - 120 ml

    Mary&May

    Mary&May kolagénové posilňujúce mlieko - 120 ml

    No reviews
    Bežná cena €13.89
    Jednotková cena€115.75 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Mary&May Houttuynia Cordata + Tea Tree Serum - 30 ml Mary&May Houttuynia Cordata + Tea Tree Serum - 30 ml

    Mary&May

    Mary&May Houttuynia Cordata + Tea Tree sérum - 30 ml

    1 review
    Bežná cena €9.99
    Jednotková cena€3.33 /10 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Isntree Hyper Acid4 AHA BHA PHA LHA 30 Serum - 20 ml Isntree Hyper Acid4 AHA BHA PHA LHA 30 Serum - 20 ml Isntree Hyper Acid4 AHA BHA PHA LHA 30 Serum - 20 ml Isntree Hyper Acid4 AHA BHA PHA LHA 30 Serum - 20 ml Isntree Hyper Acid4 AHA BHA PHA LHA 30 Serum - 20 ml

    Isntree

    Isntree Hyper Acid4 AHA BHA PHA LHA 30 sérum - 20 ml

    No reviews
    Bežná cena €18.99
    Jednotková cena€94.95 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Frudia Pomegranate Nutri-Moisturizing Cream - 55 g
    Vypredané

    Frudia

    Frudia Granátové jablko Nutri-Moisturizing Cream - 55 g

    1 review
    Bežná cena €21.69
    Jednotková cena€39.44 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Frudia Blueberry Intense Hydrating Cream - 55 g
    10% zľava

    Frudia

    Frudia Intenzívny hydratačný krém s čučoriedkami - 55 g

    No reviews
    Predajná cena €21.59 Bežná cena €23.99
    Jednotková cena€392.55 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Frudia Green Grape Pore Control Cream - 55 g

    Frudia

    Frudia Green Grape Pore Control Cream - 55 g

    No reviews
    Bežná cena €20.19
    Jednotková cena€36.71 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Jumiso All Day Vitamin Pure C 5.5 Glow Serum - 30 ml
    Vypredané

    Jumiso

    Jumiso Celodenné vitamínové sérum Pure C 5,5 Glow - 30 ml

    No reviews
    Bežná cena €17.49
    Jednotková cena€58.30 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Georganics Natural Floss with Charcoal - 50 m Georganics Natural Floss with Charcoal - 50 m Georganics Natural Floss with Charcoal - 50 m
    Vypredané

    Georganics

    Georganics Prírodná niť s dreveným uhlím - 50 m

    No reviews
    Bežná cena €6.19
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Etude Baking Powder B.B. Deep Cleansing Foam - 160 ml
    Vypredané

    Etude

    Etude Baking prášok B.B. hĺbkovo čistiaca pena - 160 ml

    No reviews
    Bežná cena €9.19
    Jednotková cena€57.44 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Elizavecca Witch Piggy Hell Pore Blemish Spot Patch - 44 patches Elizavecca Witch Piggy Hell Pore Blemish Spot Patch - 44 patches Elizavecca Witch Piggy Hell Pore Blemish Spot Patch - 44 patches Elizavecca Witch Piggy Hell Pore Blemish Spot Patch - 44 patches
    Vypredané

    Elizavecca

    Elizavecca Witch Piggy Hell Pore Blemish Spot Patch - 44 náplastí

    No reviews
    Bežná cena €7.99
    Jednotková cena€0.18 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Elizavecca Gold CF-Nest White-Bomb Eye Cream - 30 ml
    Vypredané

    Elizavecca

    Očný krém Elizavecca Gold CF-Nest White-Bomb - 30 ml

    No reviews
    Bežná cena €13.19
    Jednotková cena€439.67 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • L'Oréal Paris Age Expert 60+ Anti-wrinkle Reconstructing Day Cream - 50 ml L'Oréal Paris Age Expert 60+ Anti-wrinkle Reconstructing Day Cream - 50 ml L'Oréal Paris Age Expert 60+ Anti-wrinkle Reconstructing Day Cream - 50 ml L'Oréal Paris Age Expert 60+ Anti-wrinkle Reconstructing Day Cream - 50 ml
    Vypredané

    L'Oréal Paris

    L'Oréal Paris Age Expert 60+ Rekonštrukčný denný krém proti vráskam - 50 ml

    No reviews
    Bežná cena €6.09
    Jednotková cena€121.80 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Laneige Lip Sleeping Mask, Mint with Chocolate - 20 g Laneige Lip Sleeping Mask, Mint with Chocolate - 20 g Laneige Lip Sleeping Mask, Mint with Chocolate - 20 g Laneige Lip Sleeping Mask, Mint with Chocolate - 20 g

    Laneige

    Laneige Maska na pery, Mäta s čokoládou - 20 g

    No reviews
    Bežná cena €19.79
    Jednotková cena€9.90 /10 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha All Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF50+/PA+++ - 70 ml Missha All Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF50+/PA+++ - 70 ml

    Missha

    Missha All Around Safe Block Soft Finish mlieko na opaľovanie SPF50+/PA+++ - 70 ml

    1 review
    Bežná cena €16.79
    Jednotková cena€23.99 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Rom&nd Zero Matte Lipstick, 03 Silhouette - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 03 Silhouette - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 03 Silhouette - 3 g
    5% zľava

    ROM&ND

    Rom&nd Zero Matte Lipstick,03 Silhouette - 3 g

    No reviews
    Predajná cena €9.49 Bežná cena €9.99
    Jednotková cena€3.16 /g
    Zobraziť podrobnosti
  • Petittfee Black Pearl&Gold Hydrogel Eye Patch - 60 pieces Petittfee Black Pearl&Gold Hydrogel Eye Patch - 60 pieces

    Petitfee

    Petittfee Black Pearl&Gold Hydrogel Eye Patch - 60 kusov

    No reviews
    Bežná cena €12.59
    Jednotková cena€0.21 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • RareCraft Rock Legends Beard Soap - 110 g

    RareCraft

    RareCraft Mydlo na fúzy Rock Legends - 110 g

    No reviews
    Bežná cena €6.79
    Jednotková cena€6.17 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • RareCraft Druid Beard Balm - 50ml RareCraft Druid Beard Balm - 50ml RareCraft Druid Beard Balm - 50ml RareCraft Druid Beard Balm - 50ml RareCraft Druid Beard Balm - 50ml RareCraft Druid Beard Balm - 50ml RareCraft Druid Beard Balm - 50ml RareCraft Druid Beard Balm - 50ml
    Vypredané

    RareCraft

    RareCraft Balzam na fúzy Druid - 50ml

    No reviews
    Bežná cena €19.09
    Jednotková cena€38.18 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Some By Mi Snail Truecica Miracle Repair - Problematic Skin Set

    Some by Mi

    Some by Mi Snail Truecica Miracle Repair - sada na problematickú pleť

    No reviews
    Bežná cena €18.99
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Isntree Yam Root Vegan Milk Cleanser - 220 ml Isntree Yam Root Vegan Milk Cleanser - 220 ml

    Isntree

    Isntree Yam Root Vegan Milk Cleanser - 220 ml

    No reviews
    Bežná cena €23.49
    Jednotková cena€10.68 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Isntree Aloe Soothing Emulsion - 120 ml

    Isntree

    Upokojujúca emulzia Isntree Aloe - 120 ml

    No reviews
    Bežná cena €13.19
    Jednotková cena€10.99 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • A'Pieu Pure Block Daily Sun Cream EX SPF 50+ PA++++ - 50 ml A'Pieu Pure Block Daily Sun Cream EX SPF 50+ PA++++ - 50 ml A'Pieu Pure Block Daily Sun Cream EX SPF 50+ PA++++ - 50 ml
    15% zľava

    A'Pieu

    A'Pieu Pure Block Denný krém na opaľovanie EX SPF 50+ PA++++ - 50 ml

    1 review
    Predajná cena €17.49 Bežná cena €20.69
    Jednotková cena€34.98 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Predchádzajúce
  • Stránka 76 / 108
  • 1
  • …
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • …
  • 108
  • Ďalej

Objavte dokonalý sortiment špičkových produktov osobnej starostlivosti a kozmetiky, aby ste vyzerali a cítili sa fantasticky. Naša ponuka produktov osobnej starostlivosti a krásy poskytuje širokú škálu produktov, ktoré sa postarajú o všetky aspekty vašej rutinnej starostlivosti o seba, od kúpania a starostlivosti o pleť až po ústnu hygienu a intímnu starostlivosť.

Invigorating

Elevate Your Self-Care with Premium Personal Care & Beauty Products

V Medpak, ponúkame širokú škálu špičkových produktov osobnej starostlivosti a krásy, ktoré sú navrhnuté tak, aby zlepšili vašu každodennú rutinu. Náš starostlivo vybraný sortiment sa stará o všetky aspekty starostlivosti o seba, aby ste vyzerali a cítili sa čo najlepšie od hlavy až po päty.

Luxusné potreby do kúpeľa a sprchy

Premeňte svoj zážitok z kúpania s našimi prémiovými výrobkami do kúpeľa a sprchy. Vyberte si z množstva jemných mydiel, osviežujúcich telových umývacích prípravkov, a upokojujúcich solí do kúpeľa. Naše výrobky obsahujú jemné zložky, ktoré zabraňujú podráždeniu a vysušeniu pokožky, a sú k dispozícii v širokej škále vôní, ktoré vyhovujú vašej nálade.

Výživné riešenia starostlivosti o telo

Udržujte svoju pokožku zdravú a žiarivú s našou komplexnou kolekciou starostlivosti o telo. Náš sortiment zahŕňa:

  • Hydratačné telové mlieka a telové oleje
  • Exfoliačné peelingy pre hladkú pokožku
  • Krémy na celulitídu

Naše výrobky s obsahom organických zložiek, ako je kokosový olej, bambucké maslo, a vitamín E, ponúkajú dlhodobú hydratáciu a lepšiu pružnosť pokožky.

Pokročilá starostlivosť o pleť tváre

Dosiahnite žiarivú pleť s našou špičkovou líniou starostlivosti o pleť tváre. Naše produkty sú prispôsobené rôznym typom pleti a problémom, vrátane:

  • Jemné čistiace prípravky pre všetky typy pleti
  • Vyrovnávajúce toniká
  • Cielené séra pre špecifické problémy pleti
  • Výživné hydratačné prípravky

Či už máte mastnú, suchú, alebo citlivú pleť, naše starostlivo vyvinuté prípravky prinášajú účinné výsledky bez ohrozenia zdravia pleti.

Špecializovaná starostlivosť o ruky a nohy

Venujte svojim končatinám pozornosť, ktorú si zaslúžia, s našimi špecializovanými prípravkami na starostlivosť o ruky a nohy . Naša ponuka zahŕňa vyživujúce krémy na ruky, omladzujúce peelingy na nohy, a účinné odstraňovače mozoľov, ktoré udržia vaše ruky a nohy jemné a hladké.

Inovatívne riešenia starostlivosti o vlasy

Dosiahnite zdravé, krásne vlasy s našou inovatívnou kolekciou starostlivosti o vlasy. Náš sortiment zahŕňa:

  • Vyživujúce šampóny a kondicionéry
  • Hĺbkovo ošetrujúce masky na vlasy
  • Stylingové prípravky pre všetky typy vlasov

Naše odborne vyvinuté prípravky podporujú silný rast vlasov, znižujú krepovatenie, a zvyšujú lesk pre nádherné, zdravé vlasy.

Jemná intímna starostlivosť

Udržujte optimálne intímne zdravie s našou diskrétnou a účinnou kolekciou intímnej starostlivosti. Naše výrobky obsahujú pH vyvážené umývacie prípravky, jemné obrúsky, a upokojujúce krémy, ktoré sú zložené z jemných zložiek, ako je aloe vera a harmanček, na bezpečné a dôkladné čistenie.

Komplexná starostlivosť o ústnu dutinu

Dosiahnite vynikajúcu ústnu hygienu s naším širokým sortimentom výrobkov na starostlivosť o ústnu dutinu. Naša ponuka zahŕňa:

  • Zubné pasty s prírodnými zložkami
  • Osviežujúce ústne vody
  • Účinné zubné nite

Zloženie s prírodnými zložkami, ako je mätový olej a olej z čajovníka, naše výrobky ponúkajú TiB akčné vlastnosti pre čisté, zdravé ústa.

Prečo si vybrať Medpak pre svoje potreby v oblasti osobnej starostlivosti a krásy?

V spoločnosti Medpak, sme odhodlaní poskytovať vám produkty osobnej starostlivosti a krásy najvyššej kvality. Náš výber je:

  • Starostlivo vybraný od dôveryhodných značiek
  • Zloženie obsahuje prírodné a organické zložky, ak je to možné
  • Vhodné pre rôzne typy pleti a problémy
  • Prísne testované na kvalitu a účinnosť

Preskúmajte náš komplexný Kolekcia osobnej starostlivosti a krásy a objavte dokonalé produkty na zlepšenie svojej rutiny starostlivosti o seba. Od základov starostlivosti o pleť až po inovácie v starostlivosti o vlasy, Medpak má všetko, čo potrebujete, aby ste vyzerali a cítili sa čo najlepšie.

Pozdvihnite svoju rutinu osobnej starostlivosti s prémiovým výberom Medpak. Vaša cesta k žiarivej pleti, zdravým vlasom, a celkovej pohode sa začína tu!

Zážitky pri kúpeli a sprchovaní: Zlepšite svoj čas pri kúpeli alebo sprchovaní s našou prémiovou kolekciou výrobkov do kúpeľa a sprchy. V našej ponuke nájdete mydlá, na umývanie tela, a soli do kúpeľa vyrobené z jemných zložiek, ktoré zabraňujú podráždeniu a vysušeniu. Vyberte si z pestrej ponuky vôní, ktoré sa hodia k vašej nálade, či už hľadáte upokojujúcu vôňu levandule alebo energizujúcu citrusovú arómu.

Základná starostlivosť o telo: Udržujte svoju pokožku zdravú a vyživenú s našou komplexnou kolekciou starostlivosti o telo. Naše výrobky obsahujú telové mlieka, oleje, exfoliačné peelingy, a krémy proti celulitíde, ktoré sú obohatené o organické zložky, ako je kokosový olej, bambucké maslo, a vitamín E. Zažite dlhotrvajúcu hydratáciu a zvýšenú pružnosť pokožky, ktorá bude pružná a zamatovo hladká.

Pokročilá starostlivosť o pleť tváre: Odhaľte žiarivú, zdravú pleť

Dosiahnite žiarivú, zdravú pleť s našou špičkovou starostlivosťou o pleť, ktorá obsahuje čistiace, toniká, séra, a hydratačné krémy. Naše produkty sú prispôsobené rôznym typom pleti a problémom, a sú určené pre mastnú, suchú, alebo citlivú pleť. Starostlivo vybrané ingrediencie zabezpečujú jemné, ale účinné výsledky, ktoré vám umožnia dosiahnuť vaše ciele v starostlivosti o pleť bez toho, aby ste ohrozili pohodu vašej pleti.

Hladenie rúk a nôh:

Doprajte svojim Zobraziť viac

Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík