
iAI
Obrázky v tejto sekcii boli vytvorené pomocou AI
O spoločnosti Vitaler’s
Spoločnosť Vitaler’s vznikla z túžby po autenticite vo svete výživových doplnkov. Naším poslaním je poskytovať čisté, prírodné výživové doplnky bez umelých farbív, konzervačných látok a zbytočných prísad.
Veríme, že informované rozhodnutia sú dôležité, a preto sme, keď sme nenašli produkty spĺňajúce naše štandardy, vytvorili vlastné.
Ponúkame starostlivo vybrané výživové doplnky na podporu vašich každodenných potrieb.
-
· Minimalistické, účinné zloženie ·
len to, čo je nevyhnutné
-
· Vysoké štandardy kvality výroby ·
-
· Transparentnosť a autenticita ·
úplná transparentnosť ohľadom zložiek a prínosov
-
· Zodpovedný výber zložiek ·
spolupracujeme výlučne s dôveryhodnými dodávateľmi
iAI
Obrázky v tejto sekcii boli vytvorené pomocou AI
Vitamíny
-
Vitaler's
Vitaler's Vitamín D3 4000 IU – 240 kapsúl
11 reviewsBežná cena €8.19Jednotková cena€0.03 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Vitamín D3 4000 IU + K2 MK-7 100 mcg – 120 tabliet
3 reviewsBežná cena €7.99Jednotková cena€0.07 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin B12 100 mcg – 120 tabliet
No reviewsBežná cena €5.99Jednotková cena€0.05 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Vitamín K2 MK-7 200 mcg – 120 tabliet
1 reviewBežná cena €8.69Jednotková cena€0.07 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Biotín 2500 mcg – 240 tabliet
1 reviewBežná cena €7.99Jednotková cena€0.03 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Vitamín C 1000 mg - 120 kapsúl
10 reviewsBežná cena €7.19Jednotková cena€0.06 za položku -
Vitaler's
Vitaler's vitamín ADEK Junior, kvapky - 30 ml
No reviewsPredajná cena €7.94 Bežná cena €10.59Jednotková cena€2.65 /10 ml -
Vitaler's
Vitaler's Amygdalín (Vitamín B17) 4 mg – 120 kapsúl
4 reviewsBežná cena €9.79Jednotková cena€0.08 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Vitamín D3 4000 IU, kvapky – 30 ml
No reviewsPredajná cena €4.56 Bežná cena €6.09Jednotková cena€1.52 /10 ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitamín B3 500 mg - 60 kapsúl
No reviewsPredajná cena €5.23 Bežná cena €6.99Jednotková cena€0.09 za položku
Minerály
-
Vitaler's
Vitaler's Zinok 15 mg + selén 200 mcg - 120 kapsúl
24 reviewsBežná cena €7.19Jednotková cena€0.06 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Organický selén 200 mcg - 120 kapsúl
8 reviewsBežná cena €6.09Jednotková cena€0.05 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Jód 200 mcg - 120 kapsúl
No reviewsBežná cena €6.69Jednotková cena€0.06 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Pikolinát zinočnatý 15 mg - 120 kapsúl
2 reviewsBežná cena €4.39Jednotková cena€0.04 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Meď 2 mg - 120 tabliet
4 reviewsBežná cena €5.49Jednotková cena€0.05 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Citrát draselný 380 mg - 120 kapsúl
4 reviewsBežná cena €9.39Jednotková cena€0.08 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Horčík 100 mg + draslík 150 mg + B6 6 mg – 120 kapsúl
No reviewsBežná cena €12.29Jednotková cena€0.10 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Magnesium 125 mg + vitamín B6 6 mg – 60 kapsúl
1 reviewBežná cena €6.69Jednotková cena€0.11 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Citrát vápenatý 1200 mg + vitamín D3 2000 IU – 60 kapsúl
2 reviewsBežná cena €7.39Jednotková cena€0.12 za položku -
Vitaler's
Vitaler's ZMB Mg + Zn + B6 – 120 kapsúl
6 reviewsBežná cena €8.69Jednotková cena€0.07 za položku
V našej ponuke nájdete:
iAI
Obrázky v tejto sekcii boli vytvorené pomocou AI
Výživové doplnky
-
Vitaler's
Vitaler's Ashwagandha 9% 600 mg - 60 kapsúl
72 reviewsBežná cena €8.29Jednotková cena€0.14 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Uridín 300 mg - 60 kapsúl
28 reviewsBežná cena €11.09Jednotková cena€0.18 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Maca 600 mg - 60 kapsúl
1 reviewBežná cena €5.99Jednotková cena€0.10 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Kurkumín + Piperín - 60 kapsúl
No reviewsBežná cena €14.39Jednotková cena€0.24 za položku -
-
Vitaler's
Vitaler's Pygeum 500 mg - 60 kapsúl
5 reviewsBežná cena €11.09Jednotková cena€0.18 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Ginkgo Biloba 120 mg - 60 kapsúl
5 reviewsBežná cena €6.19Jednotková cena€0.10 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Levia hriva 500 mg - 60 kapsúl
6 reviewsBežná cena €9.79Jednotková cena€0.16 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Spermidín 10 mg - 30 kapsúl
3 reviewsPredajná cena €16.57 Bežná cena €22.09Jednotková cena€0.55 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Sulforafán 400 mcg - 120 tabliet
7 reviewsBežná cena €7.99Jednotková cena€0.07 za položku
Športová rada
-
Vitaler's
Vitaler's Športový citrulín (L-citrulín malát), Prášok - 500 g
12 reviewsBežná cena €12.19Jednotková cena€24.38 /kg -
Vitaler's
Vitaler's Sport Isotonic Drink, jahoda – 22 g
No reviewsBežná cena €0.59Jednotková cena€26.82 /kg -
Vitaler's
Vitaler's Sport Mikronizovaný kreatín monohydrát 5000 mg, Cherry - 500 g
No reviewsBežná cena €13.19Jednotková cena€26.38 /kg -
-
Vitaler's
Vitaler's Športový izotonický nápoj, Citrón-limetka - 660 g
No reviewsBežná cena €8.69Jednotková cena€13.17 /kg -
Vitaler's
Vitaler's Športový prírodný rybí kolagén - 350 g
No reviewsPredajná cena €17.31 Bežná cena €23.09Jednotková cena€49.46 /kg -
Vitaler's
Vitaler's Collagen Sport 5000 mg, čučoriedka – 500 ml
No reviewsPredajná cena €16.36 Bežná cena €21.89Jednotková cena€32.72 /l -
Vitaler's
Vitaler's Sport Izotonický nápoj, čerešňa – 20 x 22 g
No reviewsPredajná cena €7.25 Bežná cena €7.69Jednotková cena€0.36 za položku -
Vitaler's
Vitaler's Šejker so sitkom, čierny - 500 ml + 150 ml
1 reviewBežná cena €2.99Jednotková cena€4.60 /l -
Vitaler's
Vitaler's Športový mikronizovaný kreatín monohydrát 5000 mg, St RAW berry - 500 g
3 reviewsBežná cena €13.19Jednotková cena€26.38 /kg



iAI
Obrázky v tejto sekcii boli vytvorené pomocou AI