
iAI
Obrázky v tejto sekcii boli vytvorené pomocou AI
O spoločnosti Bilovit
Veríme, že to najlepšie pre naše každodenné blaho pochádza priamo z prírody. Preto vznikla značka Bilovit – značka založená nadšencami, ktorí sa chcú podeliť o osvedčené prírodné produkty založené na sile rastlín z celého sveta.
Každý produkt, ktorý sa dostane do nášho sortimentu, musí spĺňať niekoľko základných princípov:
-
· 100 % prírodný ·
___________________bez kompromisov a bez umelých prísad.
-
· Čisté zložky ·
___________________viete presne, čo si vyberáte.
-
· Najvyššia kvalita ·
___________________potvrdená testovaním GC/MS pri každej šarži.
-
· Výborný pomer ceny a kvality ·
___________________pretože kvalita by nemala byť výsadou.
iAI
Obrázky v tejto sekcii boli vytvorené pomocou AI
-
Bilovit
Bilovit Esenciálny olej z čajovníka - 10 ml
4 reviewsBežná cena €1.99Jednotková cena€1.99 /10 ml -
Bilovit
Bilovit Levanduľový éterický olej - 10 ml
4 reviewsBežná cena €2.29Jednotková cena€2.29 /10 ml -
Bilovit
Bilovit Geranium Essential Oil - 10 ml
4 reviewsBežná cena €4.49Jednotková cena€4.49 /10 ml -
Bilovit
Bilovit Bergamot Essential Oil - 10 ml
6 reviewsBežná cena €2.19Jednotková cena€2.19 /10 ml -
Bilovit
Esenciálny olej Bilovit Pomaranč - 10 ml
2 reviewsBežná cena €1.89Jednotková cena€1.89 /10 ml -
Bilovit
Esenciálny olej Bilovit Kardamón - 10 ml
No reviewsBežná cena €12.09Jednotková cena€12.09 /10 ml -
Bilovit
Bilovit esenciálny olej z citrónovej trávy – 10 ml
2 reviewsBežná cena €1.79Jednotková cena€1.79 /10 ml -
Bilovit
Bilovit citrónový éterický olej - 10 ml
No reviewsBežná cena €1.79Jednotková cena€1.79 /10 ml -
Bilovit
Bilovit esenciálny olej z gáfru - 10 ml
No reviewsBežná cena €2.29Jednotková cena€2.29 /10 ml -
Bilovit
Esenciálny olej Bilovit Pine - 10 ml
No reviewsBežná cena €2.19Jednotková cena€21.90 /100 ml
-
Bilovit
Bilovit Prírodné kadidlo - šalvia biela
2 reviewsBežná cena €2.59Jednotková cena€7.40 /100 g -
Bilovit
Sada kadidiel Bilovit: Biela šalvia + céder + dračia krv
2 reviewsBežná cena €11.59Jednotková cena -
Bilovit
Bilovit Prírodné aromatické vonné tyčinky Lotos - 40 g
1 reviewPredajná cena €2.76 Bežná cena €3.69Jednotková cena€0.69 /10 g -
Bilovit
Bilovit Prírodné kadidlo Palo Santo - 1000 g
2 reviewsBežná cena €39.99Jednotková cena€39.99 /kg -
-
Bilovit
Bilovit Sada 8 prírodných vonných tyčiniek
No reviewsPredajná cena €20.20 Bežná cena €22.49Jednotková cena -
Bilovit
Bilovit Prírodné aromatické vonné tyčinky Jasmín - 40 g
No reviewsPredajná cena €2.76 Bežná cena €3.69Jednotková cena€0.69 /10 g -
Bilovit
Prírodné kadidlo Bilovit - Yerba Santa
No reviewsBežná cena €2.99Jednotková cena€119.60 /kg -
-
Bilovit
Prírodné aromatické vonné tyčinky Bilovit Herbal - 40 g
No reviewsPredajná cena €2.76 Bežná cena €3.69Jednotková cena€0.69 /10 g
Okrem éterických olejov ponúkame aj:
iAI
Obrázky v tejto sekcii boli vytvorené pomocou AI
-
Bilovit
Súprava rozprašovača Bilovit + súprava esenciálnych olejov Začiatok dobrodružstva"
1 reviewBežná cena €54.19Jednotková cena -
Bilovit
Súprava esenciálnych olejov Bilovit - začiatok dobrodružstva
No reviewsBežná cena €12.79Jednotková cena€21.32 /100 ml -
Bilovit
Bilovit Sada esenciálnych olejov na upokojenie - 3 kusy
7 reviewsBežná cena €10.59Jednotková cena€35.30 /100 ml -
Bilovit
Bilovit sada rozprašovača esenciálnych olejov + 5 esenciálnych olejov
18 reviewsBežná cena €56.49Jednotková cena -
Bilovit
Súprava esenciálnych olejov Bilovit - Sila citrusov
1 reviewBežná cena €12.49Jednotková cena€20.82 /100 ml -
Bilovit
Súprava esenciálnych olejov Bilovit - Vôňa vášne
No reviewsPredajná cena €15.59 Bežná cena €20.79Jednotková cena€25.98 /100 ml



iAI
Obrázky v tejto sekcii boli vytvorené pomocou AI