Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Šport

Šport

(683 produktov)
  • Sacharidy
  • Kreatín
  • Pred tréningom
  • Proteínové prášky
  • Prírastok hmotnosti
  • Spaľovače tuku
  • Regenerácia
  • Posilňovače testosterónu
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • Olimp Citrulline Malate, Lemonade - 200 g

    Olimp

    Olimp Citrulín malát, Limonáda - 200 g

    2 reviews
    Bežná cena €19.39
    Jednotková cena€96.95 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Vitaler's Isotonic, Cherry - 250 g Vitaler's Isotonic, Cherry - 250 g Vitaler's Isotonic, Cherry - 250 g Vitaler's Isotonic, Cherry - 250 g
    25% zľava

    Vitaler's

    Vitaler's Isotonic, Čerešňa - 250 g

    No reviews
    Predajná cena €5.53 Bežná cena €7.39
    Jednotková cena€22.12 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Norsa Pharma Collagen Nucleo - 30 Sachets Norsa Pharma Collagen Nucleo - 30 Sachets Norsa Pharma Collagen Nucleo - 30 Sachets Norsa Pharma Collagen Nucleo - 30 Sachets

    Norsa Pharma

    Norsa Pharma Collagen Nucleo - 30 sáčkov

    No reviews
    Bežná cena €42.99
    Jednotková cena€1.43 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • SIS Hydro Electrolytes, Strawberry-Lime - 20 Effervescent Tablets

    SIS (Science In Sport)

    SIS Hydro Electrolytes, St RAW berry-Lime - 20 šumivých tabliet

    1 review
    Bežná cena €7.99
    Jednotková cena€0.40 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • SIS GO Isotonic Energy, Lemon-Lime - 60 ml x 10 pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Lemon-Lime - 60 ml x 10 ks

    1 review
    Bežná cena €14.39
    Jednotková cena€1.44 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Haya Labs Tribulus Terrestris 1000 mg - 100 Tablets
    10% zľava

    Haya Labs

    Haya Labs Tribulus Terrestris 1000 mg - 100 tabliet

    No reviews
    Predajná cena €11.37 Bežná cena €12.69
    Jednotková cena€0.11 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Activlab Isoactive Isotonic with Vitamin C, Exotic Fruits - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic s vitamínom C, Exotické ovocie - 31,5 g

    No reviews
    Bežná cena €0.49
    Jednotková cena€15.56 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Sunwarrior Warrior Blend Protein, Vanilla, USA - 750 g
    Vypredané

    Sunwarrior

    Sunwarrior Warrior Blend Protein, Vanilla, USA - 750 g

    1 review
    Bežná cena €40.49
    Jednotková cena€53.99 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Isostar Concentrate, Isotonic, Lemon - 1500 g

    Isostar

    Isostar Koncentrát, Izotonický, Citrón - 1500 g

    1 review
    Bežná cena €30.69
    Jednotková cena€20.46 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Olimp Beta-Alanine Carno Rush Mega Tabs - 80 Tablets

    Olimp

    Olimp Beta-Alanine Carno Rush Mega Tabs - 80 tabliet

    1 review
    Bežná cena €11.69
    Jednotková cena€0.15 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Real Pharm CitruArgin, Orange - 300 g

    Real Pharm

    Real Pharm CitruArgin, Pomaranč - 300 g

    1 review
    Bežná cena €11.99
    Jednotková cena€39.97 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Activlab Isoactive Isotonic with Lime, Mango with Pineapple - 20 Sachets Activlab Isoactive Isotonic with Lime, Mango with Pineapple - 20 Sachets

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic s limetkou, Mango s ananásom - 20 sáčkov

    1 review
    Bežná cena €7.49
    Jednotková cena€0.37 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Activlab Black Wolf Pre-Workout, Blackcurrant - 300 g

    Activlab

    Activlab Black Wolf Pre-Workout, Blackcurrant - 300 g

    2 reviews
    Bežná cena €11.59
    Jednotková cena€38.63 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Olimp Creatine 1250 Mega Caps - 30 Capsules Olimp Creatine 1250 Mega Caps - 30 Capsules

    Olimp

    Olimp Kreatín 1250 Mega Caps - 30 kapsúl

    1 review
    Bežná cena €3.19
    Jednotková cena€0.11 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • PVL Mutant Madness, Peach-Mango - 270 g PVL Mutant Madness, Peach-Mango - 270 g PVL Mutant Madness, Peach-Mango - 270 g PVL Mutant Madness, Peach-Mango - 270 g
    Vypredané

    PVL

    PVL Mutant Madness, Broskyňa-mangová - 270 g

    1 review
    Bežná cena €16.29
    Jednotková cena€60.33 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Levrone Scatterbrain Pre-workout, Exotic Fruit - 270 g

    Kevin Levrone

    Levrone Scatterbrain Pre-workout, Exotic Fruit - 270 g

    1 review
    Bežná cena €20.09
    Jednotková cena€74.41 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Nutrend Flexit Drink Grapefruit - 400 g

    Nutrend

    Nutrend Flexit Drink Grapefruit - 400 g

    3 reviews
    Bežná cena €16.09
    Jednotková cena€40.23 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Now Foods Creatine Monohydrate 750 mg - 120 Veg Capsules Now Foods Creatine Monohydrate 750 mg - 120 Veg Capsules Now Foods Creatine Monohydrate 750 mg - 120 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Kreatín monohydrát 750mg - 120 rastlinných kapsúl

    No reviews
    Bežná cena €16.59
    Jednotková cena€0.14 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Activlab Isoactive Isotonic with Vitamin C, Exotic Fruits - 20 Sachets Activlab Isoactive Isotonic with Vitamin C, Exotic Fruits - 20 Sachets

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic s vitamínom C, Exotické ovocie - 20 sáčkov

    No reviews
    Bežná cena €7.49
    Jednotková cena€0.37 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • SIS Beta-Fuel Energy Gel, Orange - 10 Pieces SIS Beta-Fuel Energy Gel, Orange - 10 Pieces
    Vypredané

    SIS (Science In Sport)

    SIS Beta-Fuel Energy Gel, Orange - 10 kusov

    3 reviews
    Bežná cena €21.49
    Jednotková cena€2.15 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Nutrend Flexit Drink Strawberry - 400 g

    Nutrend

    Nutrend Flexit Drink St RAW berry - 400 g

    No reviews
    Bežná cena €16.49
    Jednotková cena€41.23 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Activlab Creatine Powder Super 5000 mg, Lemon - 500 g

    Activlab

    Activlab Creatine prášok Super 5000 mg, Lemon - 500 g

    1 review
    Bežná cena €13.59
    Jednotková cena€27.18 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Activlab Creatine Tabs - 120 Tablets

    Activlab

    Activlab Creatine Tabs - 120 tabliet

    1 review
    Bežná cena €9.19
    Jednotková cena€0.08 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Swanson L-Carnitine 500 mg - 30 Tablets

    Swanson

    Swanson L-Karnitín 500 mg - 30 tabliet

    No reviews
    Bežná cena €6.49
    Jednotková cena€0.22 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Predchádzajúce
  • Stránka 5 / 29
  • 1
  • …
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • …
  • 29
  • Ďalej

Športové a fitness doplnky pre špičkový výkon

Zvýšte svoj športový výkon s komplexným sortimentom športových a fitness doplnkov od spoločnosti Medpak. Či už ste profesionálny športovec, alebo nadšenec fitness, Naše starostlivo vybrané produkty sú navrhnuté tak, aby podporovali zvýšené nároky vášho tela počas intenzívnych fyzických aktivít.

Pravidelné cvičenie a náročný tréning posúvajú naše telo na hranicu jeho možností. Zatiaľ čo pohyb je nevyhnutný pre celkové zdravie, vysoko intenzívne tréningy, ktoré sú výzvou pre svaly, kĺby, a vytrvalosť, si vyžadujú špecializovanú výživovú podporu . Naše športové a fitnes doplnky idú nad rámec základných vitamínov a minerálov, a ponúkajú cielené zložky na zvýšenie výkonu, zrýchlenie r Ecover y, a udržanie optimálneho zdravia kĺbov.

Základné doplnky pre športovcov

Dobre zostavená strava pre športovcov by mala byť bohatá na antioxidanty, ktoré bojujú proti voľným radikálom vyvolaným cvičením. Náš výber obsahuje silné antioxidanty, ako sú vitamíny C, A, a E, ktoré nielen podporujú celkové telesné funkcie, ale prispievajú aj k zdravej, žiarivej pokožke. Pre tých, ktorí sa venujú namáhavým aktivitám, ktoré zvyšujú hladinu stresových hormónov, ponúkame prírodné bylinné doplnky, ktoré zvyšujú energiu a výdrž počas tréningu , ako napríklad Ashwagandha (Indian ginseng) .

Produkty na mieru pre silových a vytrvalostných športovcov

Silový tréning a vytrvalostné športy kladú na telo jedinečné nároky. Preto poskytujeme širokú škálu proteínových, sacharidových, a aminokyselinových doplnkov na podporu intenzívnych tréningových režimov . Naše proteínové prášky slúžia ako základ pre rast a regeneráciu svalov, ľahko zmiešateľné s vodou alebo obľúbeným kokteilom. Pre vytrvalostných športovcov, naše sacharidové doplnky ponúkajú zmes rýchlo a pomaly sa vstrebávajúcich sacharidov na podporu dlhodobého výkonu.

Aminokyseliny, najmä kreatín , hrajú kľúčovú úlohu pri budovaní svalovej hmoty a zvyšovaní svalovej sily a vytrvalosti. Tieto doplnky sú nevyhnutné pre športovcov, ktorí chcú maximalizovať svoje tréningové výsledky a dosiahnuť svoje kondičné ciele.

Komplexná podpora pre športové úspechy

Doplnenie vašej kondičnej prípravy o naše produkty športovej výživy je účinný spôsob, ako splniť zvýšené výživové a energetické požiadavky vášho tela. Mnohé z našich doplnkov ponúkajú mnohostranné výhody, podporujúce nielen rast svalovej hmoty, ale aj napomáhajúce odbúravaniu tukov a celkovému zlepšeniu telesného zloženia.

V spoločnosti Medpak, sa snažíme poskytovať vysokokvalitné športové a fitness doplnky, ktoré uspokojujú rozmanité potreby športovcov a fitness nadšencov. Preskúmajte náš sortiment Toda y a posuňte svoj výkon na vyššiu úroveň!

Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík