Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Šport

Šport

(683 produktov)
  • Sacharidy
  • Kreatín
  • Pred tréningom
  • Proteínové prášky
  • Prírastok hmotnosti
  • Spaľovače tuku
  • Regenerácia
  • Posilňovače testosterónu
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • Nutrend Whey Core, Vanilla - 1800 g

    Nutrend

    Nutrend Whey Core, Vanilla - 1800 g

    No reviews
    Bežná cena €93.69
    Jednotková cena€52.05 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • BioTech USA Beta Alanine - 300 g

    BioTech USA

    BioTech USA Beta Alanín - 300 g

    No reviews
    Bežná cena €28.09
    Jednotková cena€93.63 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, Natural Chocolate - 300 g
    5% zľava

    BeKeto

    BeKeto Keto Whey Isolate MCT prášok, Natural Chocolate - 300 g

    No reviews
    Predajná cena €29.04 Bežná cena €30.59
    Jednotková cena€96.80 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • 7Nutrition EGG Protein Isolate, Vanilla - 500 g 7Nutrition EGG Protein Isolate, Vanilla - 500 g
    Vypredané

    7Nutrition

    7Nutrition EGG Protein Isolate, Vanilka – 500 g

    No reviews
    Bežná cena €18.59
    Jednotková cena€37.18 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Activlab HGH Day Booster - 60 Capsules Activlab HGH Day Booster - 60 Capsules Activlab HGH Day Booster - 60 Capsules

    Activlab

    Activlab HGH Day Booster – 60 kapsúl

    No reviews
    Bežná cena €7.99
    Jednotková cena€0.13 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • SiS GO Energy Bake Energy Bar, Tiramisu - 50 g SiS GO Energy Bake Energy Bar, Tiramisu - 50 g SiS GO Energy Bake Energy Bar, Tiramisu - 50 g

    SIS (Science In Sport)

    SiS GO Energy Bake Energy Bar, Tiramisu - 50 g

    No reviews
    Bežná cena €2.59
    Jednotková cena€5.18 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Snickers White Hi-Protein Low Sugar, Caramel & Peanut Butter - 57 g Snickers White Hi-Protein Low Sugar, Caramel & Peanut Butter - 57 g
    6% zľava

    Mars

    Snickers White Hi-Protein Low Sugar, Karamel a arašidové maslo – 57 g

    No reviews
    Predajná cena €2.99 Bežná cena €3.19
    Jednotková cena€5.25 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Isostar Concentrate, Isotonic, Grapefruit - 400 g

    Isostar

    Isostar Koncentrát, Izotonický, Grapefruit - 400 g

    No reviews
    Bežná cena €11.09
    Jednotková cena€27.73 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Isostar PowerTabs Isotonic, Lemon   - 10 Effervescent Tablets

    Isostar

    Isostar PowerTabs Isotonic, Lemon - 10 šumivých tabliet

    No reviews
    Bežná cena €8.29
    Jednotková cena€0.83 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Vitaler's Športový izotonický nápoj, Čerešňa – 660 g Vitaler's Športový izotonický nápoj, Čerešňa – 660 g

    Vitaler's

    Vitaler's Športový izotonický nápoj, Čerešňa – 660 g

    No reviews
    Bežná cena €8.69
    Jednotková cena€13.17 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Swanson Essential Amino Acid Complex - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson Komplex esenciálnych aminokyselín – 60 kapsúl

    2 reviews
    Bežná cena €18.39
    Jednotková cena€0.31 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Activlab 100% Whey Protein Premium, Chocolate Peanut Butter - 500 g

    Activlab

    Activlab 100% Whey Protein Premium, Chocolate Peanut Butter - 500 g

    No reviews
    Bežná cena €20.89
    Jednotková cena€41.78 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • 7Nutrition BOMB Energy Shot, Orange - 12 Pieces 7Nutrition BOMB Energy Shot, Orange - 12 Pieces

    7Nutrition

    7Nutrition BOMB Energy Shot, Orange - 12 Pieces

    1 review
    Bežná cena €12.99
    Jednotková cena€1.08 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Activlab BCAA Xtra, Orange - 330 ml
    Vypredané

    Activlab

    Activlab BCAA Xtra, Orange - 330 ml

    No reviews
    Bežná cena €0.79
    Jednotková cena€2.39 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Aliness ALLHydrate Isotonic + Amino Acids, Orange - 840 g
    15% zľava

    Aliness

    Aliness ALLHydrate Isotonic + Aminokyseliny, Orange - 840 g

    No reviews
    Predajná cena €17.99 Bežná cena €21.19
    Jednotková cena€29.74 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Salted Caramel - 700 g
    Vypredané

    Olimp

    Olimp Whey Protein Complex 100%, Slaný karamel - 700 g

    No reviews
    Bežná cena €30.69
    Jednotková cena€43.84 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml

    No reviews
    Bežná cena €1.69
    Jednotková cena€56.33 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Powerbar PowerGel Fruit, Mango - Passion Fruit - 41 g
    Vypredané

    PowerBar

    Powerbar PowerGel Fruit, Mango - Marakuja - 41 g

    No reviews
    Bežná cena €2.19
    Jednotková cena€0.53 /10 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Trec Nutrition Tribulon 200 - 90 Capsules Trec Nutrition Tribulon 200 - 90 Capsules

    Trec Nutrition

    Trec Nutrition Tribulon 200 - 90 kapsúl

    1 review
    Bežná cena €15.19
    Jednotková cena€0.17 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Nutrend Magneslife Liquid, Cherry - 25 ml

    Nutrend

    Nutrend Magneslife tekutý, Čerešňa - 25 ml

    No reviews
    Bežná cena €1.09
    Jednotková cena€0.44 /10 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • BeOrganic Whey Protein Concentrate WPC 80 Pure BIO - 345 g

    Aliness

    BeOrganic Srvátkový proteínový koncentrát WPC 80 Pure BIO – 345 g

    No reviews
    Bežná cena €20.99
    Jednotková cena€60.84 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Acitvlab Isodrink Zero, Electrolytes + Vitamins, Blackcurrant with Apple - 300 g

    Activlab

    Acitvlab Isodrink Zero, Elektrolyty + vitamíny, Čierne ríbezle s jablkom – 300 g

    No reviews
    Bežná cena €6.69
    Jednotková cena€22.30 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Isostar Concentrate, Isotonic Antioxidant, Cranberry - 1500 g

    Isostar

    Isostar Koncentrát, Izotonický antioxidant, Brusnica - 1500 g

    No reviews
    Bežná cena €30.89
    Jednotková cena€20.59 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • PVL Mutant Creakong - 300 g PVL Mutant Creakong - 300 g
    Vypredané

    PVL

    PVL Mutant Creakong - 300 g

    No reviews
    Bežná cena €11.59
    Jednotková cena€38.63 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Predchádzajúce
  • Stránka 15 / 29
  • 1
  • …
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • …
  • 29
  • Ďalej

Športové a fitness doplnky pre špičkový výkon

Zvýšte svoj športový výkon s komplexným sortimentom športových a fitness doplnkov od spoločnosti Medpak. Či už ste profesionálny športovec, alebo nadšenec fitness, Naše starostlivo vybrané produkty sú navrhnuté tak, aby podporovali zvýšené nároky vášho tela počas intenzívnych fyzických aktivít.

Pravidelné cvičenie a náročný tréning posúvajú naše telo na hranicu jeho možností. Zatiaľ čo pohyb je nevyhnutný pre celkové zdravie, vysoko intenzívne tréningy, ktoré sú výzvou pre svaly, kĺby, a vytrvalosť, si vyžadujú špecializovanú výživovú podporu . Naše športové a fitnes doplnky idú nad rámec základných vitamínov a minerálov, a ponúkajú cielené zložky na zvýšenie výkonu, zrýchlenie r Ecover y, a udržanie optimálneho zdravia kĺbov.

Základné doplnky pre športovcov

Dobre zostavená strava pre športovcov by mala byť bohatá na antioxidanty, ktoré bojujú proti voľným radikálom vyvolaným cvičením. Náš výber obsahuje silné antioxidanty, ako sú vitamíny C, A, a E, ktoré nielen podporujú celkové telesné funkcie, ale prispievajú aj k zdravej, žiarivej pokožke. Pre tých, ktorí sa venujú namáhavým aktivitám, ktoré zvyšujú hladinu stresových hormónov, ponúkame prírodné bylinné doplnky, ktoré zvyšujú energiu a výdrž počas tréningu , ako napríklad Ashwagandha (Indian ginseng) .

Produkty na mieru pre silových a vytrvalostných športovcov

Silový tréning a vytrvalostné športy kladú na telo jedinečné nároky. Preto poskytujeme širokú škálu proteínových, sacharidových, a aminokyselinových doplnkov na podporu intenzívnych tréningových režimov . Naše proteínové prášky slúžia ako základ pre rast a regeneráciu svalov, ľahko zmiešateľné s vodou alebo obľúbeným kokteilom. Pre vytrvalostných športovcov, naše sacharidové doplnky ponúkajú zmes rýchlo a pomaly sa vstrebávajúcich sacharidov na podporu dlhodobého výkonu.

Aminokyseliny, najmä kreatín , hrajú kľúčovú úlohu pri budovaní svalovej hmoty a zvyšovaní svalovej sily a vytrvalosti. Tieto doplnky sú nevyhnutné pre športovcov, ktorí chcú maximalizovať svoje tréningové výsledky a dosiahnuť svoje kondičné ciele.

Komplexná podpora pre športové úspechy

Doplnenie vašej kondičnej prípravy o naše produkty športovej výživy je účinný spôsob, ako splniť zvýšené výživové a energetické požiadavky vášho tela. Mnohé z našich doplnkov ponúkajú mnohostranné výhody, podporujúce nielen rast svalovej hmoty, ale aj napomáhajúce odbúravaniu tukov a celkovému zlepšeniu telesného zloženia.

V spoločnosti Medpak, sa snažíme poskytovať vysokokvalitné športové a fitness doplnky, ktoré uspokojujú rozmanité potreby športovcov a fitness nadšencov. Preskúmajte náš sortiment Toda y a posuňte svoj výkon na vyššiu úroveň!

Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík