Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Výpredaj

Výpredaj

(1263 produktov)
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • vitamíny, minerály, probiotiká a starostlivosť o pleť na jeseň



    Pozrite si teraz
  • Ostrovit Vitamin D3 + K2 - 90 Tablets Ostrovit Vitamin D3 + K2 - 90 Tablets
    10% zľava

    Ostrovit

    Ostrovit Vitamín D3 + K2 - 90 tabliet

    35 reviews
    Predajná cena €3.14 Bežná cena €3.49
    Jednotková cena€0.03 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Ostrovit Berberine 500 mg - 90 Tablets Ostrovit Berberine 500 mg - 90 Tablets Ostrovit Berberine 500 mg - 90 Tablets Ostrovit Berberine 500 mg - 90 Tablets
    10% zľava

    OstroVit

    Ostrovit Berberine 500 mg - 90 tabliet

    46 reviews
    Predajná cena €6.56 Bežná cena €7.29
    Jednotková cena€0.07 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Ostrovit Omega 3 1000 mg - 90 Capsules Ostrovit Omega 3 1000 mg - 90 Capsules
    10% zľava

    Ostrovit

    Ostrovit Omega 3 1000 mg - 90 kapsúl

    28 reviews
    Predajná cena €6.20 Bežná cena €6.89
    Jednotková cena€0.07 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Ostrovit Sodium Butyrate - 90 Capsules Ostrovit Sodium Butyrate - 90 Capsules
    10% zľava

    Ostrovit

    Ostrovit Butyrát sodný - 90 kapsúl

    32 reviews
    Predajná cena €8.00 Bežná cena €8.89
    Jednotková cena€0.09 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets
    10% zľava

    Ostrovit

    Ostrovit Vitamín C 1000 mg - 90 tabliet

    15 reviews
    Predajná cena €4.13 Bežná cena €4.59
    Jednotková cena€0.05 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Ostrovit Magnesium Citrate 400 mg + B6 - 90 Tablets Ostrovit Magnesium Citrate 400 mg + B6 - 90 Tablets Ostrovit Magnesium Citrate 400 mg + B6 - 90 Tablets
    10% zľava

    Ostrovit

    Ostrovit Citrát horčíka 400 mg + B6 - 90 tabliet

    17 reviews
    Predajná cena €4.49 Bežná cena €4.99
    Jednotková cena€0.05 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Ostrovit Melatonin 1 mg - 180 Tablets
    10% zľava

    Ostrovit

    Ostrovit Melatonin 1 mg - 180 tabliet

    10 reviews
    Predajná cena €3.86 Bežná cena €4.29
    Jednotková cena€0.02 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Ostrovit Erythritol, natural - 1000 g Ostrovit Erythritol, natural - 1000 g
    10% zľava

    Ostrovit

    Ostrovit Erytritol , prírodný - 1000 g

    31 reviews
    Predajná cena €9.44 Bežná cena €10.49
    Jednotková cena€9.44 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Ostrovit L-Theanine - 90 Veg Capsules Ostrovit L-Theanine - 90 Veg Capsules
    10% zľava

    Ostrovit

    Ostrovit L-Theanín - 90 rastlinných kapsúl

    12 reviews
    Predajná cena €6.56 Bežná cena €7.29
    Jednotková cena€0.07 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Ostrovit Omega 3 Ultra - 90 Capsules
    10% zľava

    Ostrovit

    Ostrovit Omega 3 Ultra - 90 kapsúl

    10 reviews
    Predajná cena €9.44 Bežná cena €10.49
    Jednotková cena€0.10 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Ostrovit Marine Collagen + Hyaluronic Acid and Vitamin C - 90 Tablets Ostrovit Marine Collagen + Hyaluronic Acid and Vitamin C - 90 Tablets Ostrovit Marine Collagen + Hyaluronic Acid and Vitamin C - 90 Tablets
    10% zľava

    Ostrovit

    Ostrovit Morský kolagén + kyselina hyalurónová a vitamín C - 90 tabliet

    14 reviews
    Predajná cena €6.92 Bežná cena €7.69
    Jednotková cena€0.08 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Ostrovit Zinc Picolinate - 150 Tablets Ostrovit Zinc Picolinate - 150 Tablets
    10% zľava

    Ostrovit

    Ostrovit Pikolinát zinočnatý - 150 tabliet

    9 reviews
    Predajná cena €4.76 Bežná cena €5.29
    Jednotková cena€0.03 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Ostrovit Ubichinon Q10 VEGE - 100 Capsules Ostrovit Ubichinon Q10 VEGE - 100 Capsules
    10% zľava

    Ostrovit

    Ostrovit Ubichinon Q10 VEGE - 100 kapsúl

    21 reviews
    Predajná cena €12.68 Bežná cena €14.09
    Jednotková cena€0.13 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Ostrovit Vitamin D3 + K2 + Calcium - 90 Tablets Ostrovit Vitamin D3 + K2 + Calcium - 90 Tablets
    10% zľava

    Ostrovit

    Ostrovit Vitamín D3 + K2 + Vápnik - 90 tabliet

    11 reviews
    Predajná cena €6.47 Bežná cena €7.19
    Jednotková cena€0.07 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Ostrovit Taurine Powder - 300 g
    10% zľava

    Ostrovit

    Ostrovit Taurín v prášku - 300 g

    6 reviews
    Predajná cena €5.93 Bežná cena €6.59
    Jednotková cena€19.77 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Bilovit Anti-Mosquito Essential Oil - 10 ml Bilovit Anti-Mosquito Essential Oil - 10 ml Bilovit Anti-Mosquito Essential Oil - 10 ml Bilovit Anti-Mosquito Essential Oil - 10 ml Bilovit Anti-Mosquito Essential Oil - 10 ml
    25% zľava

    Bilovit

    Bilovit Anti-Mosquito Essential Oil – 10 ml

    8 reviews
    Predajná cena €1.71 Bežná cena €2.29
    Jednotková cena€1.71 /10 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Pharmovit Collagen 12 000 Max - 30x30 ml
    10% zľava

    Pharmovit

    Pharmovit Kolagén 12 000 Max - 30x30 ml

    15 reviews
    Predajná cena €50.75 Bežná cena €56.39
    Jednotková cena€1.69 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • PharmoVit Beetroot 10% Nitrates - 90 Capsules
    10% zľava

    Pharmovit

    Pharmovit Červená repa 10% dusičnany - 90 kapsúl

    6 reviews
    Predajná cena €10.52 Bežná cena €11.69
    Jednotková cena€0.12 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Progress Labs Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules Progress Labs Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules Progress Labs Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules Progress Labs Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules
    10% zľava

    Progress Labs

    Progress Labs Kyselina alfa-lipoová (ALA) 600 mg - 120 kapsúl

    11 reviews
    Predajná cena €26.32 Bežná cena €29.29
    Jednotková cena€0.22 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml
    10% zľava

    Pharmovit

    Pharmovit Kolagén 10 000 mg - 500 ml

    6 reviews
    Predajná cena €19.79 Bežná cena €21.99
    Jednotková cena€39.58 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Pharmovit Joints Cartilage Muscles - 500 ml
    10% zľava

    Pharmovit

    Pharmovit Kĺby, chrupavky, svaly – 500 ml

    6 reviews
    Predajná cena €20.24 Bežná cena €22.49
    Jednotková cena€40.48 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Activlab De Luxe Pre-Workout Shot, Beetroot - 12 Pieces Activlab De Luxe Pre-Workout Shot, Beetroot - 12 Pieces
    5% zľava

    Activlab

    Activlab De Luxe Pre-Workout Shot, Červená repa - 12 kusov

    2 reviews
    Predajná cena €18.99 Bežná cena €19.99
    Jednotková cena€1.58 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 450 g Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 450 g Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 450 g
    10% zľava

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 450 g

    9 reviews
    Predajná cena €28.49 Bežná cena €31.69
    Jednotková cena€63.31 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Predchádzajúce
  • Stránka 1 / 53
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 53
  • Ďalej

Objavte skvelé ponuky starostlivo vybraných doplnkov stravy, vitamínov a wellness produktov v našej výpredajovej kolekcii. V Medpak veríme, že kvalita nemusí byť drahá. Preto pravidelne ponúkame špeciálne zľavy na osvedčené produkty od medzinárodne uznávaných značiek, vďaka čomu je vaša cesta za zdravím dostupnejšia.

Kvalitné wellness produkty za znížené ceny

Naša výpredajová sekcia obsahuje meniaci sa výber doplnkov stravy a zdravotných produktov, ktoré spĺňajú naše vysoké štandardy kvality a účinnosti. Od základných vitamínov a minerálov po špecializované formuly pre energiu, imunitu a celkovú pohodu – nájdete produkty, ktoré podporia vaše zdravotné ciele bez zaťaženia rozpočtu. Každá položka v tejto kolekcii pochádza od značiek, ktorým dôverujeme, vrátane NOW Foods, Solgar, Nordic Naturals a mnohých ďalších.

Čo nájdete v našej výpredajovej kolekcii

Či už hľadáte zásoby každodenných potrieb alebo chcete vyskúšať niečo nové, naša zľavnená ponuka prináša výborné príležitosti. Prezrite si vitamíny a doplnky stravy, ktoré podporujú rôzne aspekty zdravia, od imunitných funkcií po kognitívny výkon. Môžete tiež objaviť produkty pre podporu kostí a kĺbov, tráviacu pohodu alebo prirodzenú energiu. Ponuka sa pravidelne mení, takže sa oplatí kontrolovať často a hľadať nové zľavy.

Nakupujte múdro, zostaňte zdraví

Starostlivosť o zdravie by nemala byť luxusom. Naša výpredajová kolekcia uľahčuje prístup k doplnkom stravy a wellness produktom, ktoré potrebujete, za ceny, ktoré vám vyhovujú. S rýchlym doručením po Európe a širokou ponukou medzinárodných značiek vám Medpak prináša osvedčené zdravotné riešenia priamo k dverám. Preskúmajte našu kompletnú ponuku doplnkov zameraných na zdravie a nájdite podporu, ktorú si vaše telo zaslúži.

Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík