Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Vitamíny a doplnky stravy
  3. Probiotiká

Probiotiká

(138 produktov)
  • Aminokyseliny
  • Antioxidanty
  • Byliny
  • Minerály
  • Vitamíny
  • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
  • Kolagén
  • Probiotiká
  • Melatonín
  • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • Proviterol LGG Baby Drops - 5 ml
    Novinka

    Salvum

    Proviterol LGG Baby Drops – 5 ml

    No reviews
    Bežná cena €5.89
    Jednotková cena€117.80 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Proviterol Multi Probiotic with 9 Strains - 20 Capsules
    Novinka

    Salvum

    Proviterol Multi Probiotikum s 9 kmeňmi – 20 kapsúl

    No reviews
    Bežná cena €6.99
    Jednotková cena€0.35 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • OstroVit Inulin from Chicory (Prebiotic) - 500 g OstroVit Inulin from Chicory (Prebiotic) - 500 g
    Vypredané

    OstroVit

    OstroVit Inulín z čakanky (prebiotikum) – 500 g

    No reviews
    Bežná cena €7.39
    Jednotková cena€14.78 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Jarrow Formulas Jarro-Dophilus + FOS (Synbiotic) - 200 Capsules Jarrow Formulas Jarro-Dophilus + FOS (Synbiotic) - 200 Capsules
    5% zľava

    Jarrow Formulas

    Jarrow Formulas Jarro-Dophilus + FOS (Synbiotikum) – 200 kapsúl

    No reviews
    Predajná cena €36.71 Bežná cena €38.69
    Jednotková cena€0.18 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Enzymedica MucoStop - 48 Capsules Enzymedica MucoStop - 48 Capsules
    5% zľava

    Enzymedica

    Enzymedica MucoStop – 48 kapsúl

    No reviews
    Predajná cena €33.92 Bežná cena €35.79
    Jednotková cena€0.71 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Kenay CarnoZinc PepZinGI & Pylopass®, Zinc, L-Carnosine and Probiotic - 60 Capsules
    5% zľava
    Novinka

    Kenay

    Kenay CarnoZinc PepZinGI & Pylopass®, zinok, L-karnosín a probiotikum – 60 kapsúl

    No reviews
    Predajná cena €37.50 Bežná cena €39.49
    Jednotková cena€0.63 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Enzymedica Digest Gold (Digestive Enzymes) - 45 Capsules
    Novinka

    Enzymedica

    Enzymedica Digest Gold (tráviace enzýmy) – 45 kapsúl

    No reviews
    Bežná cena €51.59
    Jednotková cena€1.15 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Natural Factors Apple Cider Vinegar 500 mg - 180 Capsules Natural Factors Apple Cider Vinegar 500 mg - 180 Capsules

    Natural Factors

    Natural Factors Jablčný ocot 500 mg – 180 kapsúl

    No reviews
    Bežná cena €27.49
    Jednotková cena€0.15 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Carnium Botanicals Her Biotic, Probiotic Complex for Women - 30 Capsules Carnium Botanicals Her Biotic, Probiotic Complex for Women - 30 Capsules
    Novinka

    Carnium Botanicals

    Carnium Botanicals Her Biotic, probiotický komplex pre ženy – 30 kapsúl

    No reviews
    Bežná cena €32.29
    Jednotková cena€1.08 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Activlab Pharma EnteroBiotix Plus 250 mg - 10 Capsules
    11% zľava
    Novinka

    Activlab

    Activlab Pharma EnteroBiotix Plus 250 mg – 10 kapsúl

    No reviews
    Predajná cena €3.55 Bežná cena €3.99
    Jednotková cena€0.36 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Vital Nutrients GLP-1 Complete, Resistant Starch and Probiotic Complex - 60 Vegan Capsules
    5% zľava

    Vital Nutrients

    Vital Nutrients GLP-1 Complete, komplex rezistentného škrobu a probiotík – 60 vegánskych kapsúl

    No reviews
    Predajná cena €89.75 Bežná cena €94.49
    Jednotková cena€1.50 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Swanson ProBiotic-4 - 60 Vegetarian Capsules

    Swanson

    Swanson ProBiotic-4 – 60 vegetariánskych kapsúl

    No reviews
    Bežná cena €9.99
    Jednotková cena€0.17 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Solgar Advanced Acidophilus Plus - 60 Capsules
    Vypredané

    Solgar

    Solgar Advanced Acidophilus Plus – 60 kapsúl

    No reviews
    Bežná cena €24.29
    Jednotková cena€0.40 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Solgar Advanced Multi-Billion Dophilus, Probiotic - 60 Capsules

    Solgar

    Solgar Advanced Multi-Billion Dophilus, Probiotikum – 60 kapsúl

    No reviews
    Bežná cena €51.79
    Jednotková cena€0.86 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • MyBestPharm MyBestProBIO 30 Strains - 60 Capsules MyBestPharm MyBestProBIO 30 Strains - 60 Capsules
    Vypredané

    MyBestPharm

    MyBestPharm MyBestProBIO 30 kmeňov – 60 kapsúl

    No reviews
    Bežná cena €14.99
    Jednotková cena€0.25 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • MaryRuth's Probiotic Drops - 120 ml
    Vypredané

    MaryRuth's

    MaryRuth's Probiotic Drops - 120 ml

    No reviews
    Bežná cena €66.19
    Jednotková cena€551.58 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Solgar Probio 30 Billion - 30 Veg Capsules Solgar Probio 30 Billion - 30 Veg Capsules Solgar Probio 30 Billion - 30 Veg Capsules Solgar Probio 30 Billion - 30 Veg Capsules Solgar Probio 30 Billion - 30 Veg Capsules Solgar Probio 30 Billion - 30 Veg Capsules Solgar Probio 30 Billion - 30 Veg Capsules Solgar Probio 30 Billion - 30 Veg Capsules Solgar Probio 30 Billion - 30 Veg Capsules
    Vypredané

    Solgar

    Solgar Probio 30 miliárd - 30 Veg kapsúl

    No reviews
    Bežná cena €41.09
    Jednotková cena€1.37 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Now Foods Clinical GI Probiotic - 60 Veg Capsules
    Vypredané

    Now Foods

    Now Foods Clinical GI Probiotic - 60 veg. kapsúl

    No reviews
    Bežná cena €21.49
    Jednotková cena€0.36 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Predchádzajúce
  • Stránka 6 / 6
  • 1
  • …
  • 4
  • 5
  • 6
  • Ďalej

Probiotiká: Probiotiká sú živé mikroorganizmy, ktoré, v dostatočnom množstve, poskytujú ľudskému organizmu množstvo zdravotných výhod. Tieto bakteriálne a kvasinkové kultúry neúnavne pracujú na regenerácii poškodených tkanív a ochrane pred rôznymi ochoreniami. Hoci sú mimoriadne dôležité najmä počas TiB iotickej liečby na ochranu citlivého tráviaceho systému, užitočnosť probiotík siaha ďaleko za jeho hranice. Niektoré kmene účinne posilňujú imunitný systém, zlepšujú funkciu tráviaceho traktu, a zmierňujú problémy, ako je hnačka alebo zápcha.

Prečo by ste mali uvažovať o probiotikách?

Hlavný dôvod zaradenia probiotík do vášho zdravotného režimu spočíva v ich pozitívnom vplyve na zdravie čriev. Faktory moderného životného štýlu, ako je chronický stres, nesprávna výživa, nedostatok spánku, a nadmerné užívanie stimulantov, môžu ohroziť funkčnosť čriev, čo vedie k rôznym zdravotným komplikáciám. Vhodné probiotické kmene pomáhajú odstrániť pretrvávajúce nepravidelnosti vyplývajúce z porúch črevného systému. Pravidelné užívanie môže priniesť úľavu od ťažkostí, ako je hnačka, zápcha, nadúvanie, a iné problémy tráviaceho systému .

Ďalšie výhody probiotík

Probiotiká môžu poskytnúť úľavu pri rôznych stavoch, vrátane:

  • Syndróm dráždivého čreva (IBS)
  • Atopický Derma týnis
  • Chronická hnačka, vrátane cestovateľskej hnačky
  • Časté ochorenia horných dýchacích ciest
  • Opakované infekcie intímnych a močových ciest

Ako probiotiká podporujú zdravie čriev

Účinnosť probiotík je obzvlášť výrazná v oblasti zdravia čriev. Každý bakteriálny kmeň v probiotických doplnkoch stravy plní špecifickú funkciu:

  • Pripájanie sa na črevné steny s cieľom pôsobiť proti patogénom
  • Stimulácia receptorov imunitného systému, posilnenie celkovej imunity
  • Optimalizácia črevnej funkcie
  • Zintenzívnenie vstrebávania dôležitých vitamínov a minerálov

Pravidelná konzumácia črevnýchšpecifických probiotík môže poskytnúť úľavu pri opakujúcich sa tráviacich problémoch, zmierniť nadúvanie, zápchu, a hnačku, a zároveň chrániť tráviaci systém pred chorobami.

Probiotiká počas tehotenstva

Tehotenstvo a popôrodná fáza sú obdobia, keď sú ženy obzvlášť náchylné TiB le na intímne infekcie. Aktívne užívanie probiotík môže pomôcť posilniť prirodzenú bakteriálnu flóru a potlačiť rast škodlivých baktérií. Okrem toho, môžu niektoré probiotické kmene poskytnúť úľavu pri akútnej hnačke, ktorá je častým vedľajším účinkom tehotenstva a môže potenciálne ohroziť matku aj dieťa v dôsledku dehydratácie.

Probiotiká pre deti

Pri zvažovaní probiotiká pre deti, je veľmi dôležité vybrať kmene špeciálne prospešné pre mladý imunitný systém. Ak je imunita dieťaťa napriek vyváženej strave nedostatočná, môže byť potrebná dodatočná probiotická suplementácia. Medzi možnosti pre deti patria napr:

  • Tekuté probiotiká na priame perorálne podávanie (ideálne pre malé deti)
  • Želatína alebo rozpustné prášky pre staršie deti

Vysokokvalitné probiotiká sa deťom odporúčajú najmä v prípade hnačky alebo infekcií na podporu zdravia čriev a urýchlenie procesu hojenia.

Ako účinne používať probiotiká

Aby ste maximalizovali prínosy probiotík, dodržiavajte tieto pokyny:

  • Pri užívaní probiotík s an TiB iotikami, ich užívajte súčasne a pokračujte v užívaní aspoň týždeň po poslednej dávke an TiB iotik
  • Uvedomte si, že každý probiotický prípravok má jedinečnú dobu účinnosti; vždy si prečítajte pokyny výrobcu
  • Pri chronických ochoreniach, ako je IBS, je pre dosiahnutie optimálnych výsledkov rozhodujúca dôslednosť v užívaní probiotík
  • Nikdy neprekračujte maximálne odporúčané dávky stanovené výrobcom probiotík

Záver

Probiotiká ponúkajú širokú škálu zdravotných výhod, od podpory zdravia čriev a posilnenia imunity až po zmiernenie rôznych tráviacich problémov. Ak pochopíte, kedy a ako tieto prospešné mikroorganizmy účinne, používať, môžete využiť ich silu na zlepšenie celkového zdravia a pohody. Nezabudnite sa poradiť so zdravotníckym pracovníkom pred začatím akéhokoľvek nového doplnkového režimu, najmä ak máte už existujúce zdravotné ťažkosti alebo ste tehotná.

Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík