Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Olimp
Olimp

Olimp

(144 produktov)
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • Olimp Protein Bar, Dubai Style Chocolate - 40 g Olimp Protein Bar, Dubai Style Chocolate - 40 g

    Olimp

    Olimp Proteínová tyčinka, Dubai Style Chocolate - 40 g

    No reviews
    Bežná cena €2.59
    Jednotková cena€6.48 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Olimp Protein Xplode Protein Bar, Double Chocolate - 40 g

    Olimp

    Olimp Protein Xplode Protein Bar, Dvojitá čokoláda - 40 g

    No reviews
    Bežná cena €1.19
    Jednotková cena€2.98 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Olimp I'M PRO Protein Bar, Peanut Butter - 40 g

    Olimp

    Olimp Proteínová tyčinka I'M PRO, Arašidové maslo - 40 g

    1 review
    Bežná cena €1.29
    Jednotková cena€32.25 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Olimp Gold Ginseng Complex - 30 Tablets

    Olimp

    Olimp Gold Ginseng Complex - 30 tabliet

    No reviews
    Bežná cena €12.29
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Olimp Citrulline Malate, Lemonade - 200 g

    Olimp

    Olimp Citrulín malát, Limonáda - 200 g

    2 reviews
    Bežná cena €19.39
    Jednotková cena€96.95 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Olimp Beta-SOLAR® - 30 Capsules

    Olimp

    Olimp Beta-SOLAR ® - 30 kapsúl

    1 review
    Bežná cena €12.59
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Olimp Beta-Alanine Carno Rush Mega Tabs - 80 Tablets

    Olimp

    Olimp Beta-Alanine Carno Rush Mega Tabs - 80 tabliet

    1 review
    Bežná cena €11.69
    Jednotková cena€0.15 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Olimp Creatine 1250 Mega Caps - 30 Capsules Olimp Creatine 1250 Mega Caps - 30 Capsules

    Olimp

    Olimp Kreatín 1250 Mega Caps - 30 kapsúl

    1 review
    Bežná cena €3.19
    Jednotková cena€0.11 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Olimp Flex Xplode, Orange Flavoured - 504 g Olimp Flex Xplode, Orange Flavoured - 504 g Olimp Flex Xplode, Orange Flavoured - 504 g

    Olimp

    Olimp Flex Xplode, s príchuťou pomaranča - 504 g

    1 review
    Bežná cena €35.19
    Jednotková cena€69.82 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, Orange Flavour - 9 Ampoules Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, Orange Flavour - 9 Ampoules

    Olimp

    Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, Príchuť pomaranča - 9 ampuliek

    No reviews
    Bežná cena €17.09
    Jednotková cena€1.90 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Orange - 60 ml Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Orange - 60 ml Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Orange - 60 ml

    Olimp

    Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Orange - 60 ml

    2 reviews
    Bežná cena €2.09
    Jednotková cena€8.36 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Olimp Citrulline Malate, Sour Jellies - 200 g

    Olimp

    Olimp Citrulín Malate, Kyslé želé - 200 g

    No reviews
    Bežná cena €19.09
    Jednotková cena€95.45 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Olimp Creatine Monohydrate Xplode Powder, Orange - 500 g Olimp Creatine Monohydrate Xplode Powder, Orange - 500 g

    Olimp

    Olimp Kreatín monohydrát Xplode prášok, pomaranč - 500 g

    1 review
    Bežná cena €15.99
    Jednotková cena€31.98 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Chocolate Flavour - 700 g

    Olimp

    Olimp Whey Protein Complex 100%, s príchuťou čokolády - 700 g

    1 review
    Bežná cena €35.09
    Jednotková cena€50.13 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Cookies Cream - 700 g

    Olimp

    Olimp Whey Protein Complex 100%, Cookies Cream - 700 g

    No reviews
    Bežná cena €34.79
    Jednotková cena€49.70 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Vanilla Flavour - 700 g

    Olimp

    Olimp Whey Protein Complex 100%, Vanilková príchuť - 700 g

    1 review
    Bežná cena €34.99
    Jednotková cena€49.99 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Olimp Collagen Shot 10 000 mg, Pineapple - 25 ml x 20 Olimp Collagen Shot 10 000 mg, Pineapple - 25 ml x 20 Olimp Collagen Shot 10 000 mg, Pineapple - 25 ml x 20
    Vypredané

    Olimp

    Olimp Kolagénová injekcia 10 000 mg, Ananás - 25 ml x 20

    1 review
    Bežná cena €48.19
    Jednotková cena€2.41 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, Orange Flavour - 20 pieces

    Olimp

    Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, Príchuť pomaranča - 20 kusov

    No reviews
    Bežná cena €38.49
    Jednotková cena€15.40 /10 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Olimp Collagen (Fish Collagen), Pineapple - 240 g

    Olimp

    Olimp Kolagén (Rybí kolagén), Ananás - 240 g

    No reviews
    Bežná cena €32.69
    Jednotková cena€136.21 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Olimp Gold-Vit D3 2000 IU + K2 50 mcg - 30 Capsules

    Olimp

    Olimp Gold-Vit D3 2000 IU + K2 50 mcg - 30 kapsúl

    2 reviews
    Bežná cena €10.99
    Jednotková cena€0.37 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Olimp Beta-Alanine Xplode Powder - 250 g

    Olimp

    Olimp Beta-alanín Xplode prášok - 250 g

    2 reviews
    Bežná cena €17.59
    Jednotková cena€70.36 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Olimp Gold-Vit D3+K2 4000 - 30 Capsules

    Olimp

    Olimp Gold-Vit D3+K2 4000 – 30 kapsúl

    No reviews
    Bežná cena €14.09
    Jednotková cena€0.47 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Olimp BCAA Xplode Powder, Orange Flavoured - 500 g Olimp BCAA Xplode Powder, Orange Flavoured - 500 g Olimp BCAA Xplode Powder, Orange Flavoured - 500 g

    Olimp

    Olimp BCAA Xplode prášok, s príchuťou pomaranča - 500 g

    2 reviews
    Bežná cena €30.89
    Jednotková cena€61.78 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Olimp Chela-Mag B6 Forte Sport Edition - 90 Capsules

    Olimp

    Olimp Chela-Mag B6 Forte Sport Edition – 90 kapsúl

    2 reviews
    Bežná cena €19.09
    Jednotková cena€0.21 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Predchádzajúce
  • Stránka 2 / 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • …
  • 6
  • Ďalej

Olimp je popredná poľská značka športovej výživy s farmaceutickými výrobnými štandardmi. , Olimp, ktorej dôverujú profesionálni športovci po celom svete, ponúka prémiové doplnky stravy, ktoré sú podložené rozsiahlym výskumom a najvyššou kontrolou kvality v odvetví.

Poľská farmaceutická športová výživa

Olimp prevádzkuje jedno z najmodernejších výrobných zariadení doplnkov stravy v Európe ,, ktoré vyrába produkty podľa farmaceutických, a nie potravinárskych noriem. Vďaka tejto výnimočnej kontrole kvality si Olimp získala dôveru elitných športovcov a športových tímov po celom svete. Značka investuje veľké prostriedky do výskumu , a vytvára receptúry, ktoré odzrkadľujú najnovšie poznatky športovej vedy.

Olimp Produkty v Medpak

V Medpak , ponúkame prémiovú radu produktov Olimp. Medzi doplnky na zvýšenie výkonu patrí Thermo Speed Extreme Mega Caps ( 120 kapsúl ) na podporu termogenézy , Vita-Min Multiple Sport ( 60 kapsúl ) pre multivitamínové potreby športovcov , a Ashwagandha 600 Sport ( 60 kapsúl ) pre adaptogénnu podporu. Chela-MZB Sport Formula Mega Caps ( 60 kapsúl ) poskytuje chelátovaný zinok ,, horčík , a vitamín B6.

Horčík je dostupný v praktických Chela-Mag B6 Forte Shots v príchutiach pomaranč a čerešňa ( v jednotlivých ampulkách ) . https://medpak.shop/collections/omega-3 Gold Omega 3 Sport Edition 120 kapsúl ) dodáva rybí olej farmaceutickej kvality. L-karnitín 1500 Extreme Mega Caps ( 120 kapsúl ) podporuje metabolizmus tukov a energiu.

Prečo si vybrať Olimp

Olimp ponúka poľskú farmaceutickú výrobu v oblasti športovej výživy – kvalitu, ktorá prekračuje normy v tomto odvetví. Značka si získala dôveru elitných športovcov. Pre tých, ktorí hľadajú prémiové športové doplnky s farmaceutickou kvalitou , Olimp ponúka to najlepšie z Poľska.

Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík