Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Vitamíny a doplnky stravy
  3. Minerály
  4. Železo

Železo

(27 produktov)
  • Chróm
  • Vápnik
  • Jód
  • Železo
  • Horčík
  • Draslík
  • Selén
  • Kremík
  • Zinok
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • vitamíny, minerály, probiotiká a starostlivosť o pleť na jeseň



    Pozrite si teraz
  • Aliness Iron MicroFerr 25 mg - 100 Tablets Aliness Iron MicroFerr 25 mg - 100 Tablets Aliness Iron MicroFerr 25 mg - 100 Tablets

    Aliness

    Aliness Železo MicroFerr 25 mg - 100 tabliet

    6 reviews
    Bežná cena €12.39
    Jednotková cena€0.12 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Solgar Gentle Iron 20 mg - 90 Vegetable Capsules

    Solgar

    Solgar Gentle Iron 20 mg - 90 rastlinných kapsúl

    6 reviews
    Bežná cena €19.59
    Jednotková cena€0.22 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Now Foods Iron 18 mg - 120 Veg Capsules Now Foods Iron 18 mg - 120 Veg Capsules Now Foods Iron 18 mg - 120 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Železo 18 mg - 120 veg. kapsúl

    3 reviews
    Bežná cena €11.09
    Jednotková cena€0.09 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Now Foods Iron Complex - 100 Tablets Now Foods Iron Complex - 100 Tablets Now Foods Iron Complex - 100 Tablets

    Now Foods

    Now Foods Iron Complex - 100 tabliet

    6 reviews
    Bežná cena €11.19
    Jednotková cena€0.11 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Aura Herbals Ferradrop – Liquid Iron + Folic Acid - 500 ml Aura Herbals Ferradrop – Liquid Iron + Folic Acid - 500 ml Aura Herbals Ferradrop – Liquid Iron + Folic Acid - 500 ml Aura Herbals Ferradrop – Liquid Iron + Folic Acid - 500 ml Aura Herbals Ferradrop – Liquid Iron + Folic Acid - 500 ml Aura Herbals Ferradrop – Liquid Iron + Folic Acid - 500 ml Aura Herbals Ferradrop – Liquid Iron + Folic Acid - 500 ml Aura Herbals Ferradrop – Liquid Iron + Folic Acid - 500 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Ferradrop - tekuté železo + kyselina listová - 500 ml

    4 reviews
    Bežná cena €8.19
    Jednotková cena€16.38 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Vitaler's Iron (Organic Iron) 30 mg - 60 Capsules Vitaler's Iron (Organic Iron) 30 mg - 60 Capsules Vitaler's Iron (Organic Iron) 30 mg - 60 Capsules Vitaler's Iron (Organic Iron) 30 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Organické železo 30 mg - 60 kapsúl

    4 reviews
    Bežná cena €6.39
    Jednotková cena€0.11 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Doctor's Best High Absorption Iron with Ferrochel 27 mg - 120 Tablets
    5% zľava

    Doctor's Best

    Doctor's Best Vysoko vstrebateľné železo s ferrochelom 27 mg - 120 tabliet

    2 reviews
    Predajná cena €14.72 Bežná cena €15.49
    Jednotková cena€0.12 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Skoczylas Iron 3 Forms with Vitamin C - 60 Capsules Skoczylas Iron 3 Forms with Vitamin C - 60 Capsules Skoczylas Iron 3 Forms with Vitamin C - 60 Capsules Skoczylas Iron 3 Forms with Vitamin C - 60 Capsules

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Železo 3 formy s vitamínom C - 60 kapsúl

    4 reviews
    Bežná cena €8.69
    Jednotková cena€0.14 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Swanson Iron Citrate 25 mg - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson Citrát železa 25 mg - 60 kapsúl

    1 review
    Bežná cena €5.19
    Jednotková cena€0.09 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • ChildLife Liquid Iron, Natural Berry Flavor - 118 ml ChildLife Liquid Iron, Natural Berry Flavor - 118 ml ChildLife Liquid Iron, Natural Berry Flavor - 118 ml

    ChildLife

    ChildLife Tekuté železo, s príchuťou prírodného ovocia - 118 ml

    1 review
    Bežná cena €18.49
    Jednotková cena€156.69 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Swanson Albion Ferrochel Iron 18 mg - 180 Capsules

    Swanson

    Swanson Albion Ferrochel železo 18 mg - 180 kapsúl

    2 reviews
    Bežná cena €9.39
    Jednotková cena€0.05 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Now Foods Iron Complex 27 mg - 100 Capsules

    Now Foods

    Now Foods Komplex železa 27 mg - 100 kapsúl

    No reviews
    Bežná cena €14.29
    Jednotková cena€0.14 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Solgar Gentle Iron 25 mg US - 180 Vegetable Capsules
    Vypredané

    Solgar

    Solgar Gentle Iron 25 mg US - 180 rastlinných kapsúl

    2 reviews
    Bežná cena €31.09
    Jednotková cena€0.17 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Dr. Jacob's Liposomal Iron, powder - 64 g Dr. Jacob's Liposomal Iron, powder - 64 g Dr. Jacob's Liposomal Iron, powder - 64 g
    10% zľava

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Lipozomálne železo, prášok - 64 g

    2 reviews
    Predajná cena €19.97 Bežná cena €22.29
    Jednotková cena€31.20 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Protego Feminovit Iron - 30 Tablets Protego Feminovit Iron - 30 Tablets Protego Feminovit Iron - 30 Tablets Protego Feminovit Iron - 30 Tablets

    Salvum

    Protego Feminovit Iron - 30 tabliet

    No reviews
    Bežná cena €4.89
    Jednotková cena€0.16 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Formeds Prenacaps Ferr C+ - 60 Capsules Formeds Prenacaps Ferr C+ - 60 Capsules
    10% zľava

    Formeds

    Formeds Prenacaps Ferr C+ - 60 kapslar

    No reviews
    Predajná cena €35.42 Bežná cena €39.39
    Jednotková cena€0.59 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Swanson Iron Fumarate 18 mg - 60 Capsules Swanson Iron Fumarate 18 mg - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson Fumarát železa 18 mg - 60 kapsúl

    1 review
    Bežná cena €4.99
    Jednotková cena€0.08 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Solgar Gentle Iron 25 mg US - 90 Vegetable Capsules
    Vypredané

    Solgar

    Solgar Gentle Iron 25 mg US – 90 vegetariánskych kapsúl

    No reviews
    Bežná cena €12.49
    Jednotková cena€0.14 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Now Foods Iron Liquid - 237 ml

    Now Foods

    Now Foods Železo tekuté - 237 ml

    3 reviews
    Bežná cena €17.69
    Jednotková cena€74.64 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Veganicity Chelated Iron 24 mg - 90 Tablets Veganicity Chelated Iron 24 mg - 90 Tablets Veganicity Chelated Iron 24 mg - 90 Tablets

    Veganicity

    Veganicity Chelátové železo 24 mg - 90 tabliet

    No reviews
    Bežná cena €10.39
    Jednotková cena€0.12 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Aura Herbals FerraCaps Iron 30 mg - 60 Capsules Aura Herbals FerraCaps Iron 30 mg - 60 Capsules

    Aura Herbals

    Aura Herbals FerraCaps Železo 30 mg – 60 kapsúl

    No reviews
    Bežná cena €10.49
    Jednotková cena€0.17 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Formeds Powder Ferr C - 43,2 g

    Formeds

    Formeds prášok Ferr C - 43,2 g

    No reviews
    Bežná cena €6.89
    Jednotková cena€1.59 za 10 položky/položiek
    Zobraziť podrobnosti
  • Vitalized Iron+ 15 mg - 90 Capsules Vitalized Iron+ 15 mg - 90 Capsules Vitalized Iron+ 15 mg - 90 Capsules

    Vitalized

    Vitalizované železo+ 15 mg – 90 kapsúl

    No reviews
    Bežná cena €27.49
    Jednotková cena€0.31 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Predchádzajúce
  • Stránka 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Ďalej

Poznajte životne dôležitú úlohu železa vo vašom tele

Železo je základný minerál, ktorý zohráva kľúčovú úlohu v mnohých telesných funkciách. Napriek jeho dôležitosti, zostáva nedostatok železa jedným z najčastejších nedostatkov živín na celom svete. Tento článok sa zaoberá významom železa v tele, príčinami a príznakmi nedostatku železa, a spôsobmi, ako zabezpečiť dostatočný prísun tohto životne dôležitého prvku.

Základný význam železa

Ľudské telo obsahuje približne 4 gramy železa, čo predstavuje 0,005% telesnej hmotnosti. Hoci je železo prítomné v každej bunke, najviac sa koncentruje v hemoglobíne a myoglobíne, ktoré sú rozhodujúce pre ľudský metabolizmus. Hemoglobín prenáša kyslík z pľúc do telesných tkanív, zatiaľ čo myoglobín dodáva kyslík svalom. Železo tiež podporuje funkciu imunitného systému a celkovú výkonnosť organizmu, a zohráva dôležitú úlohu pri fyzickej aj psychickej výkonnosti.

Vstrebávanie železa a ovplyvňujúce faktory

Vstrebávanie železa prebieha predovšetkým v dvanástniku, odkiaľ sa krvou prenáša do telesných buniek. Železo, má však relatívne nízku biologickú dostupnosť, ktorú môže ďalej ovplyvňovať niekoľko faktorov:

  • Zdroj železa: Hémové železo zo živočíšnych produktov sa vstrebáva ľahšie ako nehémové železo z potravín rastlinného pôvodu.
  • Zložky stravy: Niektoré látky, ako sú fytáty a vápnik, môžu brániť vstrebávaniu železa.
  • Zdravie tráviaceho traktu: Stavy, ako sú zápalové ochorenia čriev, môžu znížiť vstrebávanie železa.
  • Lieky a výživové doplnky: Niektoré z nich môžu narúšať vstrebávanie železa.
  • Prostriedky na zlepšenie vstrebávania: Vitamín C a iné látky môžu zlepšiť vstrebávanie železa.

Rozpoznanie nedostatku železa: Štádiá a príznaky

Nedostatok železa sa zvyčajne vyvíja postupne, a prechádza tromi štádiami:

  1. Vyčerpanie zásob železa
  2. Znížený prísun železa do erytrocytov, zatiaľ čo hemoglobín v krvi zostáva v norme
  3. Nástup anémie, keď sa deficit železa stáva výrazným

Medzi bežné príznaky nedostatku železa patria:

  • Pretrvávajúca únava
  • Dýchavičnosť (dyspnoe)
  • Závraty a bolesti hlavy
  • Bledá pokožka
  • Znížené kognitívne funkcie

Doplnky železa:

Doplnky železa sú vynikajúcim spôsobom, ako riešiť nedostatky v strave. Adekvátna hladina železa je kľúčová pre mnohé telesné funkcie, vrátane prenosu kyslíka, jeho uskladnenia, a využitia, ako aj prenosu elektrónov. Doplnky železa môžu podporiť funkciu imunitného systému, zvýšiť telesnú výkonnosť, a zlepšiť fyzickú aj duševnú výkonnosť.

Vplyv železa na energiu a zdravie srdca

Nedostatok železa môže výrazne ovplyvniť účinnosť využitia energie v tele. Môže viesť k arytmii, zníženej funkcii srdca, a dokonca k jeho zväčšeniu. Niektorí vedci tiež naznačili možnú súvislosť medzi nedostatkom železa a fibromyalgiou, ochorením charakterizovaným chronickými bolesťami svalov a kĺbov.

Železo počas tehotenstva: Počas tehotenstva, sa potreba železa zdvojnásobuje v dôsledku zvýšeného objemu krvi a požiadaviek vyvíjajúceho sa plodu. Železo je nevyhnutné na tvorbu hemoglobínu, ktorý prenáša kyslík do orgánov a tkanív dieťaťa. Nedostatok železa počas tehotenstva môže viesť k vážnym komplikáciám, vrátane predčasného pôrodu, nízkej pôrodnej hmotnosti, a popôrodnej depresie.

Železo pre deti: Kojenci sa síce rodia so zásobami železa, ale na udržanie správnej hladiny pre rast a vývoj je nevyhnutný jeho priebežný príjem. Nedostatok železa v detstve môže mať za následok zhoršenie kognitívnych schopností, ADHD, a ďalšie problémy s vývojom, čo zdôrazňuje dôležitosť dostatočného príjmu železa v týchto formujúcich sa rokoch.

Zdroje železa v potrave

Železo sa v potravinách vyskytuje v dvoch formách:

  • Hemové železo: Nachádza sa v živočíšnych produktoch, ako je červené mäso, ustrice, a ryby, a telo ho ľahko vstrebáva.
  • Nehemové železo: Je obsiahnuté v obohatených potravinách a rastlinných zdrojoch, ako sú fazuľa, špenát, šošovica, orechy a sušené ovocie. Táto forma má nižšiu biologickú dostupnosť a vyžaduje si viac úsilia na vstrebanie.

Na zabezpečenie dostatočného príjmu železa, sa odporúča zaradiť do stravy oba typy železa.

Sledovanie hladiny železa

Pravidelné krvné testy sú najúčinnejším spôsobom, ako odhaliť nedostatok železa skôr, ako sa rozvinie anémia. Referenčné hodnoty koncentrácie železa v sére sa líšia podľa veku a pohlavia. Zdravotní odborníci odporúčajú každoročné testovanie, najlepšie ako súčasť komplexnej zdravotnej prehliadky, aby sa nedostatok železa odhalil a riešil včas.

Záver: Železo je životne dôležitá živina, ktorá zohráva kľúčovú úlohu v mnohých telesných funkciách, od prenosu kyslíka až po produkciu energie. Udržiavanie primeranej hladiny železa je nevyhnutné pre celkové zdravie, najmä počas tehotenstva a v detstve. Pochopením významu železa, rozpoznaním príznakov jeho nedostatku, a zaradením potravín bohatých na železo alebo doplnkov stravy, môžete podporiť optimálne fungovanie svojho tela a predchádzať zdravotným problémom súvisiacim so železom.

Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík