Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Krása
  3. Pleťová kozmetika

Pleťová kozmetika

(1586 produktov)
  • Očné krémy
  • Pleťové krémy
  • Pleťové kyseliny, oleje a séra
  • Čistenie pleti
  • Hydroláty, hmly a toniká
  • Masky a íly
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • vitamíny, minerály, probiotiká a starostlivosť o pleť na jeseň



    Pozrite si teraz
  • Now Solutions Progesterone from Wild Yam Cream - 85 g Now Solutions Progesterone from Wild Yam Cream - 85 g Now Solutions Progesterone from Wild Yam Cream - 85 g

    Now Foods

    Now Solutions Progesterónový krém z divokého jačmeňa - 85 g

    6 reviews
    Bežná cena €18.69
    Jednotková cena€21.99 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Rose of Bulgaria Moisturising Cream - 100 ml Rose of Bulgaria Moisturising Cream - 100 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Hydratačný krém - 100 ml

    23 reviews
    Bežná cena €2.59
    Jednotková cena€2.59 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Rose of Bulgaria Protective Lipstick with UV Filter and Shea Butter - 5 ml Rose of Bulgaria Protective Lipstick with UV Filter and Shea Butter - 5 ml Rose of Bulgaria Protective Lipstick with UV Filter and Shea Butter - 5 ml Rose of Bulgaria Protective Lipstick with UV Filter and Shea Butter - 5 ml Rose of Bulgaria Protective Lipstick with UV Filter and Shea Butter - 5 ml Rose of Bulgaria Protective Lipstick with UV Filter and Shea Butter - 5 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Ochranný rúž s UV filtrom a bambuckým maslom - 5 ml

    12 reviews
    Bežná cena €1.99
    Jednotková cena€3.98 /10 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence with Snail Mucus Extract - 100 ml COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence with Snail Mucus Extract - 100 ml COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence with Snail Mucus Extract - 100 ml COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence with Snail Mucus Extract - 100 ml COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence with Snail Mucus Extract - 100 ml

    COSRX

    COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence s extraktom slizu slimáka - 100 ml

    8 reviews
    Bežná cena €12.99
    Jednotková cena€129.90 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Celimax THE-A Retinal Shot Booster Serum - 15 ml Celimax THE-A Retinal Shot Booster Serum - 15 ml Celimax THE-A Retinal Shot Booster Serum - 15 ml Celimax THE-A Retinal Shot Booster Serum - 15 ml Celimax THE-A Retinal Shot Booster Serum - 15 ml
    Vypredané

    Celimax

    Celimax THE-A Retinal Shot Booster sérum - 15 ml

    11 reviews
    Bežná cena €13.99
    Jednotková cena€93.27 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • COSRX Acne Pimple Master Patch - 24 Patches COSRX Acne Pimple Master Patch - 24 Patches COSRX Acne Pimple Master Patch - 24 Patches COSRX Acne Pimple Master Patch - 24 Patches

    COSRX

    COSRX Náplasť na pupienky akné Master - 24 náplastí

    2 reviews
    Bežná cena €2.89
    Jednotková cena€0.12 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha Airy Fit Sheet Mask Rice - 1 piece
    Vypredané

    Missha

    Missha Airy Fit Sheet Mask Rice - 1 kus

    1 review
    Bežná cena €0.99
    Jednotková cena€0.52 /10 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha Airy Fit Sheet Mask Aloe - 1 piece

    Missha

    Missha Airy Fit Sheet Mask Aloe - 1 kus

    1 review
    Bežná cena €0.99
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Rose of Bulgaria Day Cream - 50 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Denný krém - 50 ml

    10 reviews
    Bežná cena €4.59
    Jednotková cena€9.18 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • COSRX Advanced Snail 92 All in One Cream - 100 g COSRX Advanced Snail 92 All in One Cream - 100 g COSRX Advanced Snail 92 All in One Cream - 100 g

    COSRX

    COSRX Advanced Snail 92 All in One Cream - 100 g

    8 reviews
    Bežná cena €14.69
    Jednotková cena€146.90 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha Airy Fit Sheet Mask Honey - 1 piece

    Missha

    Missha Airy Fit Sheet Mask Honey - 1 kus

    1 review
    Bežná cena €0.99
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha Airy Fit Sheet Mask Pearl - 1 piece

    Missha

    Missha Airy Fit Sheet Mask Pearl - 1 kus

    1 review
    Bežná cena €0.99
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha Airy Fit Sheet Mask Green Tea - 1 piece
    Vypredané

    Missha

    Missha Airy Fit Sheet Mask Green Tea - 1 kus

    3 reviews
    Bežná cena €0.99
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Beauty of Joseon Revive Firming Eye Serum - 30 ml

    Beauty of Joseon

    Beauty of Joseon Revive Spevňujúce očné sérum - 30 ml

    5 reviews
    Bežná cena €14.09
    Jednotková cena€46.97 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • ILLIYOON Ceramide Ato Concentrated Cream with Ceramides - 230 ml ILLIYOON Ceramide Ato Concentrated Cream with Ceramides - 230 ml ILLIYOON Ceramide Ato Concentrated Cream with Ceramides - 230 ml
    Vypredané

    ILLIYOON

    ILLIYOON Ceramide Ato koncentrovaný krém s ceramidmi – 230 ml

    7 reviews
    Bežná cena €23.89
    Jednotková cena€103.87 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha Airy Fit Sheet Mask Shea Butter - 1 piece

    Missha

    Missha Airy Fit Sheet Mask Bambucké maslo - 1 kus

    1 review
    Bežná cena €0.99
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Celimax The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum - 30 ml Celimax The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum - 30 ml Celimax The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum - 30 ml Celimax The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum - 30 ml Celimax The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum - 30 ml

    Celimax

    Celimax The Vita-A Retinol Shot vypínacie sérum - 30 ml

    5 reviews
    Bežná cena €15.19
    Jednotková cena€50.63 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Medicube PDRN Pink Peptide Serum - 60 ml Medicube PDRN Pink Peptide Serum - 60 ml Medicube PDRN Pink Peptide Serum - 60 ml Medicube PDRN Pink Peptide Serum - 60 ml

    Medicube

    Medicube PDRN Pink Peptide Serum - 30 ml

    1 review
    Bežná cena €20.39
    Jednotková cena€67.97 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha Airy Fit Sheet Mask Cucumber - 1 piece

    Missha

    Missha Airy Fit Sheet Mask Cucumber - 1 kus

    No reviews
    Bežná cena €0.99
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha Airy Fit Sheet Mask Pomegranate - 1 piece
    Vypredané

    Missha

    Missha Airy Fit Sheet Mask Granátové jablko - 1 kus

    1 review
    Bežná cena €0.99
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser - 150 ml COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser - 150 ml COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser - 150 ml

    COSRX

    COSRX Čistiaci gél Good Morning s nízkym pH - 150 ml

    1 review
    Bežná cena €7.69
    Jednotková cena€5.13 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Rose of Bulgaria Q10 Anti-Aging Cream - 50 ml Rose of Bulgaria Q10 Anti-Aging Cream - 50 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Q10 krém proti starnutiu - 50 ml

    12 reviews
    Bežná cena €7.99
    Jednotková cena€15.98 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Medium - 13 g Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Medium - 13 g Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Medium - 13 g

    Elroel

    Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Medium - 13 g

    1 review
    Bežná cena €23.69
    Jednotková cena€182.23 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Predchádzajúce
  • Stránka 1 / 67
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 67
  • Ďalej

Kozmetika na tvár: V dnešnom svete, ktorý dbá na krásu, sa, pleťová kozmetika stala z luxusu nevyhnutnou súčasťou každodennej starostlivosti o pleť. Tvár je často prvým prvkom, ktorý si ľudia všimnú, pretože používanie správnej kozmetiky na tvár môže výrazne zlepšiť váš vzhľad, podporiť mladistvý a žiarivý vzhľad. So starostlivo vybraným sortimentom pleťovej kozmetiky, môžete dosiahnuť výsledky, ktoré sa vyrovnajú profesionálnym kúpeľným procedúram, a to všetko v pohodlí domova.

Porozumenie vašej pleti: Cesta k bezchybnej pleti sa začína identifikáciou vášho jedinečného typu pleti. Či už máte mastnú, suchú, zmiešanú, alebo citlivú, pleť, každý typ si vyžaduje špecifickú starostlivosť a na mieru šitú pleťovú kozmetiku. Tento kľúčový prvý krok vám zaručí, že si vyberiete produkty, ktoré budú harmonicky fungovať s prirodzenými vlastnosťami vašej pleti. Napríklad, osoby s mastnou pleťou by sa mali vyhýbať ťažkým, mastným krémom, zatiaľ čo osoby so suchou pleťou profitujú z bohatých, hydratačných prípravkov.

Riešenie špecifických problémov tváre

Okrem typu pleti, je nevyhnutné presne určiť špecifické problémy vašej tváre. Bojujete s rozšírenými pórmi, a snažíte sa regulovať tvorbu kožného mazu, alebo chcete minimalizovať jemné vrásky? Každý z týchto problémov si vyžaduje cielenú kozmetiku na tvár. Ak sa napríklad potýkate s čiernymi bodkami, môže vám prospieť čistiaci čistiaci prípravok a sérum na minimalizáciu pórov. Tí, ktorí sa zameriavajú na boj proti starnutiu, by sa mohli rozhodnúť pre produkty bohaté na retinol alebo peptidy.

Kozmetika na tvár vhodná pre vek: Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, nie je vekovo vhodná pleťová kozmetika určená výlučne pre ľudí po päťdesiatke. Kozmetický priemysel ponúka produkty prispôsobené rôznym vekovým skupinám, pričom si uvedomuje, že potreby pleti sa časom vyvíjajú. Napríklad, sérum na tvár pre dvadsiatnikov sa môže zameriavať na hydratáciu a prevenciu, zatiaľ čo produkty pre štyridsiatnikov môžu klásť dôraz na produkciu kolagénu a spevnenie. Výberom pleťovej kozmetiky vhodnej pre váš vek, investujete do produktov, ktoré sú vytvorené tak, aby zodpovedali súčasným a budúcim potrebám vašej pleti.

Zostavenie vášho rituálu pleťovej kozmetiky

Komplexný rituál pleťovej kozmetiky zvyčajne zahŕňa:

  1. Čistiaci prípravok: Odstránenie nečistôt a príprava pleti na ošetrenie
  2. Tonikum: Tonikum: na vyrovnanie pH pleti a zjemnenie pórov
  3. Sérum: Na dodanie koncentrovaných účinných látok
  4. Očný krém : Na ošetrenie jemnej pokožky okolo očí
  5. Hydratačný krém: Na hydratáciu a ochranu pleti
  6. S UNS creen: Na ochranu pred škodlivým UV žiarením (počas dňa)

Na dosiahnutie optimálnych výsledkov, zvážte zaradenie týždenných ošetrení, ako sú exfoliačné peelingy alebo pleťové masky na zvýšenie žiarivosti pleti a riešenie konkrétnych problémov.

Investícia do kvalitnej pleťovej kozmetiky

Aj keď môže byť lákavé zvoliť lacnejšie alternatívy, investícia do kvalitnej pleťovej kozmetiky môže výrazne ovplyvniť zdravie a vzhľad vašej pleti. Prémiové produkty často obsahujú vyššie koncentrácie účinných látok a sú vytvorené pomocou pokročilých technológií, ktoré zvyšujú účinnosť. Nezabudnite, že, vaša tvár stojí za investíciu, a používanie správnej pleťovej kozmetiky vám môže zvýšiť sebavedomie a pomôcť vám ukázať svoju najlepšiu tvár.

Na záver, svet pleťovej kozmetiky ponúka množstvo možností, ktoré vám pomôžu dosiahnuť a udržať zdravú, žiarivú pleť. Poznaním svojho typu pleti, riešením konkrétnych problémov, a výberom výrobkov vhodných pre váš vek, si môžete vytvoriť rutinnú starostlivosť o tvár, ktorá vám bude skutočne vyhovovať. Využite silu pleťovej kozmetiky a odomknite plný potenciál svojej pleti, aby bola žiarivá a krásna.

Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík