Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Makeup
  3. Make-up tváre

Make-up tváre

(105 produktov)
  • BB a CC krémy
  • Podkladové krémy
  • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
  • Iný make-up na tvár
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • vitamíny, minerály, probiotiká a starostlivosť o pleť na jeseň



    Pozrite si teraz
  • Enough Collagen Moisture Foundation Shade 13 - 100 ml Enough Collagen Moisture Foundation Shade 13 - 100 ml
    Vypredané

    Enough

    Enough Kolagénová hydratačná báza odtieň 13 - 100 ml

    10 reviews
    Bežná cena €6.99
    Jednotková cena€69.90 /l
    Zobraziť podrobnosti
  • Enough Collagen Moisture Foundation Shade 21 - 100 ml Enough Collagen Moisture Foundation Shade 21 - 100 ml
    Vypredané

    Enough

    Enough Kolagénová hydratačná báza odtieň 21 - 100 ml

    11 reviews
    Bežná cena €6.99
    Jednotková cena€6.99 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream NO.23 Natural Beige EU - 50 ml
    Vypredané

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B Cream NO.23 Natural Beige EU - 50 ml

    14 reviews
    Bežná cena €9.99
    Jednotková cena€19.98 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Enough Collagen Moisture Foundation Shade 23 - 100 ml Enough Collagen Moisture Foundation Shade 23 - 100 ml
    Vypredané

    Enough

    Enough Kolagénová hydratačná báza odtieň 23 - 100 ml

    2 reviews
    Bežná cena €6.99
    Jednotková cena€6.99 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Medium - 13 g Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Medium - 13 g Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Medium - 13 g

    Elroel

    Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Medium - 13 g

    1 review
    Bežná cena €23.69
    Jednotková cena€182.23 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 23 - 20 ml Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 23 - 20 ml

    Missha

    Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 23 - 20 ml

    3 reviews
    Bežná cena €9.29
    Jednotková cena€46.45 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 21 - 20 ml Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 21 - 20 ml
    20% zľava

    Missha

    Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 21 - 20 ml

    1 review
    Predajná cena €7.79 Bežná cena €9.79
    Jednotková cena€38.95 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ No 13 Bright Beige - 50 ml
    Vypredané
    15% zľava

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ No 13 Bright Beige - 50 ml

    4 reviews
    Predajná cena €8.49 Bežná cena €9.99
    Jednotková cena€16.98 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha Magic Cushion Cover Lasting SPF50+/PA+++ No 23 Natural Beige Missha Magic Cushion Cover Lasting SPF50+/PA+++ No 23 Natural Beige

    Missha

    Missha Magic Cushion Cover Lasting SPF50+/PA+++ No 23 Natural Beige

    6 reviews
    Bežná cena €11.69
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.21 Light Beige - 50 ml
    Vypredané

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B krém SPF 42 PA+++ NO.21 Light Beige - 50 ml

    1 review
    Bežná cena €9.79
    Jednotková cena€19.58 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Light - 13 g Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Light - 13 g Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Light - 13 g

    Elroel

    Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Light - 13 g

    2 reviews
    Bežná cena €23.79
    Jednotková cena€183.00 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.27 Honey Beige - 50 ml
    Vypredané

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B krém SPF 42 PA+++ NO.27 Honey Beige - 50 ml

    2 reviews
    Bežná cena €10.79
    Jednotková cena€21.58 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Enough Collagen Cover Tip Concealer - 01 Light Beige Enough Collagen Cover Tip Concealer - 01 Light Beige
    Vypredané

    Enough

    Enough Kolagénový krycí korektor - 01 Light Beige

    2 reviews
    Bežná cena €4.19
    Jednotková cena€465.56 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Enough Collagen 3X Moisture Foundation SPF15 Shade 21N - 100 ml
    Vypredané

    Enough

    Enough Kolagénová 3X hydratačná báza SPF15 odtieň 21N - 100 ml

    3 reviews
    Bežná cena €7.99
    Jednotková cena€7.99 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation Shade 13 - 100 ml Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation Shade 13 - 100 ml Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation Shade 13 - 100 ml

    Enough

    Enough Kolagén 3v1 Whitening Moisture Foundation Odtieň 13 - 100 ml

    1 review
    Bežná cena €7.59
    Jednotková cena€7.59 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 25 - 20 ml

    Missha

    Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 25 - 20 ml

    2 reviews
    Bežná cena €9.79
    Jednotková cena€48.95 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation Shade 21 - 100 ml Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation Shade 21 - 100 ml Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation Shade 21 - 100 ml
    Vypredané

    Enough

    Enough Kolagén 3v1 Whitening Moisture Foundation Odtieň 21 - 100 ml

    5 reviews
    Bežná cena €7.89
    Jednotková cena€7.89 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Enough Collagen Moisture Foundation, Shade 13N - 100 ml
    Vypredané

    Enough

    Enough Kolagénová hydratačná báza, Odtieň 13N - 100 ml

    3 reviews
    Bežná cena €7.99
    Jednotková cena€7.99 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha Magic Cushion Cover Lasting SPF50+/PA+++ No 21 Missha Magic Cushion Cover Lasting SPF50+/PA+++ No 21
    Vypredané

    Missha

    Missha Magický poťah na vankúš Trvanlivý SPF50+/PA+++ č. 21

    2 reviews
    Bežná cena €11.99
    Jednotková cena€7.99 /10 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.25 Warm Beige - 50 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.25 Warm Beige - 50 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.25 Warm Beige - 50 ml
    Vypredané

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.25 Warm Beige - 50 ml

    No reviews
    Bežná cena €12.19
    Jednotková cena€24.38 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Enough 8 Peptide Full Cover Perfect Foundation SPF 50+ PA+++ Shade 13 - 100 ml Enough 8 Peptide Full Cover Perfect Foundation SPF 50+ PA+++ Shade 13 - 100 ml Enough 8 Peptide Full Cover Perfect Foundation SPF 50+ PA+++ Shade 13 - 100 ml
    Vypredané

    Enough

    Enough 8 Peptide Full Cover Perfect Foundation SPF 50+ PA+++ Odtieň 13 - 100 ml

    1 review
    Bežná cena €13.99
    Jednotková cena€13.99 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Deep - 13 g Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Deep - 13 g Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Deep - 13 g

    Elroel

    Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Deep - 13 g

    2 reviews
    Bežná cena €29.69
    Jednotková cena€228.38 /100 g
    Zobraziť podrobnosti
  • Missha M Signature Real Complete BB Cream No 23 Natural Beige - 45 ml Missha M Signature Real Complete BB Cream No 23 Natural Beige - 45 ml

    Missha

    Missha M Signature Real Complete BB Cream No 23 Natural Beige - 45 ml

    3 reviews
    Bežná cena €18.99
    Jednotková cena€42.20 /100 ml
    Zobraziť podrobnosti
  • Predchádzajúce
  • Stránka 1 / 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 5
  • Ďalej

Kolekcia mejkapu na tvár pre žiarivú, zdravo vyzerajúcu pleť

Premeňte svoju pleť s odborne vybranou kolekciou mejkapu na tvár, od spoločnosti Medpak, v ktorej sa krása stretáva s inováciami v starostlivosti o pleť. Ako dôveryhodný medzinárodný predajca s viac ako 10-ročnými skúsenosťami so službami zákazníkom v celej Európe, sme vybrali každý výrobok na líčenie tváre tak, aby poskytoval bezchybné krytie a zároveň sa staral o zdravie vašej pleti. V našej kolekcii nájdete renomované značky, ktoré kombinujú špičkové zloženie s ingredienciami šetrnými k pleti, vďaka čomu každá aplikácia zvýrazní vašu prirodzenú krásu.

Podkladové krémy, ktoré zdokonaľujú a chránia

Hľadanie ideálneho podkladového krému začína pochopením, že make-up na tvár by mal fungovať v súlade s vašou starostlivosťou o pleť. Náš komplexný výber zahŕňa ľahké tónované hydratačné, tekuté podklady, a inovatívne vankúšikové kompakty, z ktorých každý obsahuje prospešné zložky, ako je kyselina hyalurónová, ceramidy, a ochrana SPF. Tieto viacúčelové prípravky poskytujú bezproblémové krytie a zároveň aktívne zlepšujú textúru a hydratáciu pleti počas celého nosenia.

Od orosených povrchov, ktoré vytvárajú prirodzený lesk, až po dlhotrvajúce matné varianty na kontrolu mastnoty, Náš make-up sa prispôsobuje rôznym typom pleti a problémom. Každý výrobok prechádza prísnym výberom, aby sme zaistili, že spĺňa naše vysoké štandardy kvality, výkonu, a kompa TiB ility pleti.

Korektory a korektory na cielené krytie

Dosiahnite bezchybnú pleť s naším radom korektorov navrhnutých na riešenie špecifických problémov bez ohrozenia zdravia pleti. Či už zakrývate tmavé kruhy, škvrny, alebo začervenanie, náš výber obsahuje ľahké prípravky obohatené o vitamíny a antioxidanty, ktoré ošetrujú a zároveň kryjú. Tieto cielené riešenia na líčenie tváre sa bez problémov spájajú s podkladovou bázou, a vytvárajú rovnomerné, prirodzene vyzerajúce plátno, ktoré vydrží počas celého náročného dňa.

Nastavovacie púdre a záverečné úpravy

S našou kolekciou nastavovacích púdrov a záverečných úprav si zaistíte dokonalý vzhľad líčenia tváre. Od priesvitných púdrov, ktoré kontrolujú lesk bez pridania hmotnosti, až po rozjasňujúce záverečné púdre, ktoré zvýraznia váš prirodzený jas, Každý výrobok slúži na konkrétny účel vo vašej kozmetickej rutine. Mnohé z našich nastavovacích púdrov sú vybavené technológiou pohlcovania oleja v kombinácii s upokojujúcimi zložkami, ako je cica a zelený čaj, vďaka čomu sú vhodné aj pre citlivé typy pleti.

Naša kolekcia líčidiel na tvár odráža záväzok spoločnosti Medpak ponúkať produkty, ktoré podporujú krásu aj wellness. Tieto starostlivo vybrané položky skvele fungujú spolu s našimi pleťovými krémami a produktmi na čistenie tváre , a vytvárajú komplexný prístup k zdraviu a kráse pleti.

Prečo si vybrať Medpak pre svoje potreby v oblasti líčenia tváre

V Medpaku, chápeme, že líčenie tváre je investíciou do vášho každodenného sebavedomia a zdravia pleti. Preto sme nadviazali vzťahy s dôveryhodnými dodávateľmi, aby sme vám priniesli autentické produkty popredných kórejských a medzinárodných kozmetických značiek. V našom výberovom procese uprednostňujeme zloženia, ktoré prinášajú výnimočné výsledky bez toho, aby bola ohrozená integrita pleti, čím zabezpečujeme, že každý výrobok si zaslúži svoje miesto vo vašej kozmetickej rutine.

Prezrite si našu kolekciu mejkapu na tvár Toda y a vyskúšajte rozdiel, ktorý prináša kvalita. S možnosťami pre každý typ pleti, tón, a preferencie, nájdete dokonalé produkty na vytvorenie vášho charakteristického vzhľadu a zároveň zachovanie zdravej, žiarivej pleti. Pre komplexné kozmetické riešenia, preskúmajte naše doplnky pre zdravie pleti na podporu vašej pleti zvnútra.

Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík