Preskočiť na obsah

Ťažko dostupné značky v jednom obchode

Značky, ktoré u vás ťažko zoženiete – všetky v jednom obchode

Pomoc a kontakt
  • Slovensko (EUR €)
Medpak
Účet Košík
  • Vitamíny a doplnky stravy
    • Vitamíny a doplnky stravy
    • Aminokyseliny
      • L-Arginín
      • L-Karnitín
      • L-Karnozín
      • L-Citrulín
      • L-Glutatión
      • L-Glutamín
      • L-Lyzín
      • L-Prolín
      • L-Teanín
      • L-Tryptofán
      • L-Tyrozín
      • N-Acetyl cysteín (NAC)
    • Antioxidanty
      • Alfa-lipoová kyselina
      • Astaxantín
      • Koenzým Q10 (CoQ10)
      • Luteín a zeaxantín
      • Kvercetín
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberín
      • Cascara Sagrada
      • Mačací pazúr (Uña de Gato)
      • Kurkumín a kurkuma
      • Púpavový koreň
      • Čertov pazúr
      • Echinacea
      • Cesnak
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Červený ďatelina
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chróm
      • Vápnik
      • Jód
      • Železo
      • Horčík
      • Draslík
      • Selén
      • Kremík
      • Zinok
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagén
    • Probiotiká
    • Melatonín
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Ciele pre zdravie
    • Ciele pre zdravie
    • Mozog a kognitívne funkcie
    • Kosti, kĺby a chrupavky
    • Srdce a cievy
    • Detoxikácia a očista
    • Tráviaci systém
    • Energia
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nechty
    • Imunitný systém
    • Obličky a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánok
    • Chudnutie
    • Zdravie mužov
    • Zdravie žien
    Všetko z kategórie Ciele pre zdravie →
  • Šport
    • Šport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Všetko z kategórie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gély
      • Izotonické nápoje
    • Kreatín

      Kreatín

      Všetko z kategórie Kreatín →
      • Kreatín malát
      • Kreatín monohydrát
    • Pred tréningom

      Pred tréningom

      Všetko z kategórie Pred tréningom →
      • Pred tréningom stimulanty
      • Pred tréningom pumpa
      • Pred tréningom shoty
      • Stimulanty
    • Proteínové prášky

      Proteínové prášky

      Všetko z kategórie Proteínové prášky →
      • Rastlinné proteíny
      • Zmesi srvátkovej bielkoviny
      • Koncentrát srvátkovej bielkoviny (WPC)
      • Izolát srvátkovej bielkoviny (WPI)
    • Prírastok hmotnosti

      Prírastok hmotnosti

      Všetko z kategórie Prírastok hmotnosti →
      • Gainer-y
    • Spaľovače tuku
    • Regenerácia
    • Posilňovače testosterónu
    Všetko z kategórie Šport →
  • Krása
    • Krása
    • Kúpanie a sprcha

      Kúpanie a sprcha

      Všetko z kategórie Kúpanie a sprcha →
      • Kúpeľňové doplnky
      • Kúpacie bomby a soli
      • Telové peelingy
      • Sprchové gély
      • Mydlá
    • Telová kozmetika

      Telová kozmetika

      Všetko z kategórie Telová kozmetika →
      • Dezodoranty a antiperspiranty
      • Telové mleká, masla, krémy a oleje
    • Pleťová kozmetika

      Pleťová kozmetika

      Všetko z kategórie Pleťová kozmetika →
      • Očné krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čistenie pleti
      • Hydroláty, hmly a toniká
      • Masky a íly
    • Ruky a nohy

      Ruky a nohy

      Všetko z kategórie Ruky a nohy →
      • Liečba kurích ok, mozoľov a vbočených palcov
      • Starostlivosť o nohy
      • Starostlivosť o ruky
    • Vlasová kozmetika

      Vlasová kozmetika

      Všetko z kategórie Vlasová kozmetika →
      • Kondicionéry
      • Farbenie vlasov
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampóny
    • Intímna hygiena

      Intímna hygiena

      Všetko z kategórie Intímna hygiena →
      • Gély a mydlá
      • Vložky, slipové vložky, tampóny
    • Starostlivosť o ústa

      Starostlivosť o ústa

      Všetko z kategórie Starostlivosť o ústa →
      • Ústne vody
      • Zubné kefky
      • Zubné pasty
      • Náhradné hlavice kefiek
    • Ochrana pred slnkom

      Ochrana pred slnkom

      Všetko z kategórie Ochrana pred slnkom →
      • Opaľovacie krémy a emulzie
    Všetko z kategórie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na tvár
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v podobe vankúšikov
      • Iný make-up na tvár
    • Make-up na pery
      • Rúže
      • Tóny a lesky na pery
      • Péče o pery
    • Make-up na oči
      • Riasenky
    • Nástroje a príslušenstvo na make-up
  • Mama a bábätko
    • Mama a bábätko
    • Tehotenstvo a materstvo

      Tehotenstvo a materstvo

      Všetko z kategórie Tehotenstvo a materstvo →
      • Plánovanie tehotenstva a testy
      • Starostlivosť v tehotenstve
      • Zdravie v tehotenstve
      • Dojčenie
      • Starostlivosť o pokožku a telo
    • Kŕmenie detí

      Kŕmenie detí

      Všetko z kategórie Kŕmenie detí →
      • Cumlíky na dojčenské fľaše
      • Dojčenské fľaše
      • Poháriky
      • Príslušenstvo na kŕmenie
      • Uchovávanie potravín
    • Zdravie detí
    • Detská hygiena
    • Detská výživa
    • Cumlíky
    Všetko z kategórie Mama a bábätko →
  • Domov
    • Domov
    • Aromaterapia
      • Difúzory a rozprašovače
      • Sady éterických olejov
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu
      • Chrániče sluchu
      • Doplnky na ušné zátky
      • Ušné zátky
    • Domáca starostlivosť a čistenie
      • Čistiace prostriedky do kúpeľne
      • Eco Zone 🍃
      • Čistiace prostriedky do kuchyne
      • Pracie prostriedky
      • Univerzálne čistiace prostriedky
      • Neutralizátory pachov
    • Ochrana pred hmyzom a kliešťami
      • Elektronické odpudzovače kliešťov
      • Odpudzovače hmyzu
    • Domáce zvieratá
      • Doplnky pre zvieratá
      • Krmivo a pochúťky pre zvieratá
      • Starostlivosť a hygiena zvierat
      • Doplnky stravy pre zvieratá
      • Ochrana pred kliešťami a blechami
    • Saunové doplnky
      • Saunový éterický olej
      • Saunové nástroje a vybavenie
    • Filtrácia vody a fľaše
      • Fľaše na vodu
      • Filtre na vodu
  • Zdravie
    • Zdravie
    • Zdravá výživa

      Zdravá výživa

      Všetko z kategórie Zdravá výživa →
      • Nápoje a miešané nápoje
      • Raňajky a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džúsy
      • Zdravé občerstvenie
      • Bylinky a korenie
      • Džemy, med a sladké nátierky
      • Oriešková masla
      • Cestoviny a rezance
      • Omáčky a dochucovadlá
      • Športová výživa
      • Alternatívy cukru
      • Všetko z kategórie Zdravá výživa →
    • Intímne zdravie

      Intímne zdravie

      Všetko z kategórie Intímne zdravie →
      • Kondómy
      • Lubrikačné gély a intímna starostlivosť
      • Produkty pre dospelých
    • Zdravotnícke potreby a testy
    Všetko z kategórie Zdravie →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všetky značky A–Z →
  • Výpredaj
  • Imunitná sezóna
  1. Domov
  2. Šport
  3. Kreatín

Kreatín

(89 produktov)
  • Kreatín malát
  • Kreatín monohydrát
  • Najrelevantnejšie
  • Najpredávanejšie
  • Abecedne, od A po Z
  • Abecedne, od Z po A
  • Cena, od najnižšej po najvyššiu
  • Cena, od najvyššej po najnižšiu
  • Dátum, od najstarších po najnovšie
  • Dátum, od najnovších po najstaršie
Zobraziť ako

  • Skill Creatine Monohydrate Powder - 300 g

    Skill Nutrition

    Skill Kreatín monohydrát prášok - 300 g

    No reviews
    Bežná cena €12.59
    Jednotková cena€41.97 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Laborell Creatine Monohydrate Powder, Apple - 500 g

    Laborell

    Laborell Kreatín monohydrát v prášku, Jablko - 500 g

    No reviews
    Bežná cena €21.69
    Jednotková cena€43.38 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • WK DZIK Creatine Monohydrate Cola-Lemon - 369 g WK DZIK Creatine Monohydrate Cola-Lemon - 369 g WK DZIK Creatine Monohydrate Cola-Lemon - 369 g
    Vypredané

    WK DZIK

    WK DZIK Kreatín monohydrát Cola-Lemon – 369 g

    No reviews
    Bežná cena €14.69
    Jednotková cena€39.81 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Nutrend Creatine Gummies, Forest Fruits – 60 Pieces Nutrend Creatine Gummies, Forest Fruits – 60 Pieces
    Vypredané

    Nutrend

    Nutrend Creatine Gummies, Lesné ovocie – 60 kusov

    No reviews
    Bežná cena €11.59
    Jednotková cena€0.19 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Nutrend Carbonex - 12 Tablets Nutrend Carbonex - 12 Tablets

    Nutrend

    Nutrend Carbonex - 12 tabliet

    No reviews
    Bežná cena €6.29
    Jednotková cena€0.52 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • WK DZIK Creatine Monohydrate, Cola - 369 g WK DZIK Creatine Monohydrate, Cola - 369 g
    Novinka

    WK DZIK

    WK DZIK Kreatín monohydrát, Cola – 369 g

    No reviews
    Bežná cena €15.09
    Jednotková cena€40.89 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Yango Creatine Monohydrate - 100 Capsules Yango Creatine Monohydrate - 100 Capsules

    Yango

    Yango Kreatín monohydrát – 100 kapsúl

    No reviews
    Bežná cena €9.99
    Jednotková cena€0.10 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Now Foods Creatine Monohydrate Powder - 500 g

    Now Foods

    Now Foods Kreatín monohydrát v prášku – 500 g

    No reviews
    Bežná cena €29.19
    Jednotková cena€58.38 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Optimum Nutrition Micronized Creatine, Powder - 634 g
    Vypredané

    Optimum Nutrition

    Optimum Nutrition Mikronizovaný kreatín, Prášok - 634 g

    1 review
    Bežná cena €33.49
    Jednotková cena€52.82 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Olimp Labs Creatine Xplode Powder, Pineapple - 260 g
    Vypredané
    Novinka

    Olimp Labs

    Olimp Labs Creatine Xplode Powder, ananásová príchuť – 260 g

    No reviews
    Bežná cena €15.59
    Jednotková cena€59.96 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • BestLab BestCreatine Powder, Lemon - 500 g
    Vypredané
    Novinka

    BestLab

    BestLab BestCreatine prášok, citrón – 500 g

    No reviews
    Bežná cena €24.79
    Jednotková cena€49.58 /kg
    Zobraziť podrobnosti
  • Swanson Creatine Monohydrate Gummies Watermelon - 120 Gummies

    Swanson

    Swanson Gumené cukrovinky s kreatínom monohydrátom, melónová príchuť – 120 cukroviniek

    No reviews
    Bežná cena €35.79
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • OstroVit Creatine Monohydrate 3300 mg - 120 Capsules
    Vypredané

    OstroVit

    OstroVit Kreatín monohydrát 3300 mg – 120 kapsúl

    No reviews
    Bežná cena €8.59
    Jednotková cena€0.07 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Swanson Creatine Monohydrate Gummies Wild Berry Punch - 120 Gummies

    Swanson

    Swanson Gumené cukrovinky s kreatínom monohydrátom a príchuťou lesných plodov – 120 cukroviniek

    No reviews
    Bežná cena €35.79
    Jednotková cena€0.30 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Swanson Creatine Monohydrate, Unflavoured – 30 Sachets

    Swanson

    Swanson Kreatín monohydrát, bez príchute – 30 vrecúšok

    No reviews
    Bežná cena €18.59
    Jednotková cena€0.62 za položku
    Zobraziť podrobnosti
  • Vitaler's Shaker Starter Kit
    Vypredané

    Vitaler's

    Vitaler's Štartovacia súprava šejkra

    33 reviews
    Bežná cena €22.49
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Vitaler's Intensive Training Kit
    Vypredané

    Vitaler's

    Vitaler's Intenzívna tréningová súprava

    33 reviews
    Bežná cena €31.09
    Jednotková cena
    Zobraziť podrobnosti
  • Predchádzajúce
  • Stránka 4 / 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ďalej

Kreatín: Ecover y

V Medpaku, ponúkame komplexný sortiment kreatínových doplnkov určených na podporu svalovej r Ecover y, zvýšenie výkonnosti, a podporu svalového rastu. Naše vysokokvalitné kreatínové produkty sú určené pre športovcov v rôznych silových disciplínach, a poskytujú základnú podporu potrebnú na dosiahnutie optimálnych výsledkov.

Porozumenie kreatínu: Kreatín je prirodzene sa vyskytujúca zlúčenina, ktorá má zásadný význam pre produkciu a ukladanie energie vo svaloch. Zohráva dôležitú úlohu pri:

  • regenerácii a tvorbe svalových buniek
  • zvyšovaní fyzickej výkonnosti a sily
  • podpore syntézy bielkovín a výstavby svalových vlákien
  • poskytovaní rýchlej energie pre vysoko intenzívne cvičenia

Zatiaľ čo telo produkuje kreatín prirodzene, suplementácia môže výrazne zvýšiť jeho hladinu, čo vedie k zlepšeniu športového výkonu a rýchlejšiemu rastu svalov.

Rôzne formy kreatínu:

Náš sortiment zahŕňa rôzne formy kreatínu, z ktorých každá má jedinečné výhody:

1. Kreatín monohydrát

Najviac preskúmaná a široko používaná forma, známa svojou účinnosťou pri zvyšovaní svalovej hmoty a sily. Naše produkty Kreatín monohydrát ponúkajú čistú, vysoko vstrebateľnú formulu.

2. Kreatín citrát

Vysoko rozpustný a stabilný v kyslom prostredí, vďaka čomu je výbornou voľbou pre osoby s citlivým žalúdkom.

3. Kreatín malát

Podporuje redukciu tukového tkaniva pri zachovaní objemu svalov. Ideálny pre športovcov, ktorí si chcú udržať svalovú hmotu.

4. Kreatín pyruvát

Účinný hybrid, ktorý napomáha redukcii tuku a urýchľuje r Ecover y, ideálny pre športovcov, ktorí hľadajú doplnok s dvojitým účinkom.

Optimálne užívanie kreatínu pre dosiahnutie maximálnych prínosov

Aby ste zo suplementácie kreatínom vyťažili maximum:

  • Dávkovanie: Typické odporúčanie je 5-10 g denne, rozdelených do dvoch dávok.
  • Načasovanie: Konzumujte v období tréningu pre optimálnu prípravu svalov a r Ecover y.
  • Konzistencia: Pravidelné užívanie, v kombinácii s intenzívnym silovým tréningom, vedie k výraznému nárastu svalovej hmoty.
  • Hydratácia:

Výber ideálneho doplnku kreatínu

Kreatín ponúkame v rôznych formách, aby vyhovoval vašim preferenciám:

Kreatín v prášku

Náš práškový kreatín je dodávaný v rôznych príchutiach a koncentráciách. Ľahko sa mieša a má všestranné použitie, je ideálny pre tých, ktorí uprednostňujú prispôsobiteľné dávky.

Kreatínové kapsule

Pre pohodlie a presné dávkovanie, ponúkajú naše kreatínové kapsule rýchlu a jednoduchú možnosť suplementácie.

Zvýšte svoj výkon s kreatínom Medpak

Či už ste kulturista, silový športovec, alebo fitnes nadšenec, náš sortiment kreatínových doplnkov vám pomôže dosiahnuť vaše výkonnostné a svalové ciele. Pre komplexný prístup k rastu svalov a r Ecover y, zvážte kombináciu našich kreatínových produktov s našimi Aminokyselinami doplnkami .

Vyskúšajte silu vedecky podloženej kreatínovej suplementácie. Nakupujte prémiový kreatínový sortiment Medpak Toda y a posuňte svoj športový výkon na vyššiu úroveň!

Medpak

Objavte Medpak – vašu dôveryhodnú adresu pre prémiové produkty v oblasti zdravia a wellness už od roku 2014. Z Krakova v Poľsku dodávame starostlivo vybrané výživové doplnky, fitness príslušenstvo a kozmetiku zákazníkom po celej Európe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovensko (EUR €)

Informácie

  • Zásady ochrany súkromia
  • Reklamačný poriadok
  • Podmienky služby
  • Odstúpenie od zmluvy
  • Navrhnite produkt

Zákaznícky servis

  • O nás
  • Informácie o platbe
  • Informácie o doprave
  • Vrátenie a výmeny
  • Impressum
  • Blog
  • Naša veľkoobchodná stránka
  • Kontakt

Kontakt

Telefón: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Po–Pi: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Akceptované platobné metódy
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vyberte možnosti

Položka bola pridaná do vášho košíka.

Zobraziť košík